FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
اقا من توی Career هر موقع میرم رونالدو میخواد بره چیکار کنم نره ؟ همون اول فصل میگه میخوام برم

شما قبله آغاز کریر نقلو انتقالو تو نیم فصله اول ببند...بعد از انتخاب تیم چنتا آپشن سیتینگ میاد یکیش که آخریشم هست on کن ...و برا اینکه نیم فصل نره زیاد بازیش بده و حقوقشو شدید زیاد کن

- - -ویرایش - - -

پس که دموش اشغال بود.اصلا من حاضرم با این فیفای اشغال بسازم تا پس
دموی پس در مقایسه با دموی فیفا0 بود
حالا که فیفا این شد دیگه پس بماند
اون به کنار کسی جرات کنه بره وقتی که کالاف و اسسین و جیتی ای و فارکرای و لیتل بیگ پلنت بین pes lمیاد و وسطه این همه بازی افتاده تو بازار برا pes خرج کنه باید گفت عشقه pes....
pes هم ی بازیه خوبه برا دوست داراش امیدوارم خوب بشه اما رسیدن به فیفا کمه کم باید یک نسل فیفا گند بزنه و pes لایسینس درست کنه و گیم پلیش واقعی تر...مشکل pes الان زمان عرضشه هم بد مو قعه ای هم اینکه آفلاین فیفا قابله احترامه هنوز و قابله لذت...البته امیدوارم خوب شده باشه تا دوست داراش سر ذوق بیان و 14 از یاد ببرن

آخرین ویرایش:

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
من الان توی سیزن دسته 5 هستم ولی تا اینجای کار حتی یکبار از وسط زمین گل نخوردم! بازیکنهای سریع رو هم چه از وسط زمین چه از کنار یاد گرفتم چطوری کنترل کنم. بازی خودم هم بر اساس پاسکاری هست و با گرافیک خوبی که داره واقعاً بازیه لذت بخشیه (خیلی هم با بچه های اینجا بازی کردم. همین چند روز پیش با جناب Rango بازی کردم و 4 - 3 باختم. البته در اول بازی 4 - 0 عقب افتاده بودم. اما هیچ کدوم از این کارهای فضایی اتفاق نیوفتاد). از اینها میشه نتیجه گرفت که درصد اتفاق افتادن این باگها باید خیلی خیلی کم باشه نه اینکه تو هر بازی 4 - 5 تا باگ بخورین. حس میکنم بعضی از دوستان یا کلا بازی نکردند و یا به شدت بزرگ نمایی میکنن!

فیفا بدون شک بهترین بازی فوتبال حال حاضره و نباید زیاد تحت تاثیر این بزرگ نمایی ها قرار گرفت. حقیقتاً PES خیلی مونده به فیفا برسه و این دو بازی در دو سطح کاملا متفاوت هستند. مطمئن باشید اگر یک روز بازی بهتر از فیفا اومد من خودم اولین نفری هستم که سراغش میرم. فعلا که دارم از فیفا 15 با گرافیک عالی، فیزیک خوب و تجربه واقعی فوتبال لذت میبرم.

برادر من یه چیزی بگم نمیخوام ناراحت بشی .. ولی اینی که بعد از بازی با من نتیجه گرفتی که درصد اتفاق افتادن باگها خیلی خیلی کمه و اینا رو موافق نیستم زیاد باهاش .
یادم نیست چه جور گل هایی بهت زدم ولی گل هایی که میزنم باور کن هیچ کدوم حال نمیده بهم ! اصلن طبیعی نیستن ! کنترل بازی دستم نیست ! یه چیز عجیب غریبی شده ! با اینکه دیویژن یکم و بردن حریفها کار زیاد سختی نیست اما بازم اونطور که میخوام و دوست دارم نمیتونم با حس و فضای بازی ارتباط برقرار کنم !
حالا من زیاد باگ نمیزنم مگه اینکه مجبور باشم .. شما بیا با همین محمد خودمون بازی کن تا ببینی باگ یعنی چی ! آی دیش هم اسم یه قرصی چیزی بود اروسنین اریترومایسین همچین چیزی ..

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
پنجمین اسلایدر برای بخش آفلاین که جدیدترش کردم و بهبود پیدا کرده !

این اسلایدری که من تنظیمش کردم و بهش رسیدم تا حدود زیادی این مشکلات رو برطرف میکنه !

توجه : این تنظمیات اسلایدری که گذاشتم برای مدت زمان بازی در 10 دقیقه طراحی شده !!!

1 : برطرف شدن سبک بودن بیش از حد بازیکن ها و به همین سو سنگین تر شدن بازیکن ها در زمین و زمان پاسخگویی سخت تر و عکس العمل طبیعی تر نسبت به فوتبال واقعی یعنی بازیکن ها دیگه در زمین لیز نمیخورن و انعطاف بدنیشون سخت تر و سنگین تر میشه پس بدین جهت بازیکن ها سخت میتونن دریبل بزنن و حرکات بدنیشون به فوتبال واقعی بیشتر شباهت پیدا میکنه این تنظیم مربوط میشه به گزینه First Touch Control که درسته برای استب کردن اولبه طراحی شده ولی یک خوبی دیگری هم که داره اگه مقدارش رو زیاد تر بکنیم علاوه بر استب کردن سخت تر اولیه توپ همون طور که گفتم وزن بازیکن ها و انعطاف بدنیشون رو هم تحت تاثیر قرار میده !

2 : سرعت پاس طبیعی نسبت به فوتبال واقعی و درصد خطای پاس بالا برای کسایی که دوست دارن بازیشون سخت و طبیعی باشه !

3 : سیستم دفاعی بهتر و پوشش بهتر از طرف سی پی یو در بخش دفاعی !

4: سرعت طبیعی کلی بازی در مقایسه با فوتبال واقعی .

5 : درصد خطای شوت بیشتر از طریق یوزر و سی پی یو و همچنین سرعت بهتر و طبیعی تر شوت زنی در بازی

6 :برطرف شدن سرعت بازیکنان سرعتی که میشد قبلا در بازی به راحتی مسافت بسیاری از زمین رو طی کرد ! (این مشکل اساسا امسال ریشه ای هستش ولی خب تا جایی که تونستم با تنظیمات اسلایدر این مشکل رو کم تر کردم )

7 - طبیعی تر شدن و واقعی تر شدن مصدومیت ها در بخش کریر مد !

8 - طبیعی تر بازی کردن سی پی یو در مقایسه با فوتبال واقعی

9 - درگیری فیزیکی بیشتر در بازی و همین طور مقدار بیشتر خطا کردن سی پی یو بر روی یوزر !

UPDATE 5 :arrowd:

Game : FIFA 15 Next Gen
Controls :Assisted \Semi Sliders

Difficulty : Legendary World Class
Time :
10 Minutes
Speed : Slow

Game Sliders
Human/CPU

Sprint : 43/43
Acceleration : 49/49
Shot Error : 51/51
Pass Error :
60/55
Shot Speed :50/50
Pass Speed : 45/45
Injury Frequency :
68/68
Injury Severity :
35/35
GK Ability :
55/55
Marking : 53/53
Run Frequency : 0/0
Line Height :
53/53
Line Length :
51/51
Line Width :
41/41
Fullbacks :
60/60
Power Bar(user only) : 50
First Touch Control : 60/60

آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
اسلایدر ها خیلی کمک میکنن.اما من یه پیشنهاد میکنم تا حس واقعی فوتبال تجربه کنید بدونه اینکه بخواید اسلایدر تغییر بدید اما یه شرط داره تا لذت ببرید ،اونم اینکه هردو نفرتون با این تنظیمات بازی کنید تا شرایط برابر باشه حتمی امتحان کنید.تنظیمات دسته همه گزینه هاش از اسیست به مانوءل تغییر بدید (البته اول رو حالت سمی بزارید سنگینی بازی حس میکنید خوب که تمرین کردید تغییرش بدید به مانوءل)البته گفتم این تغییرات برایه هردو دسته باید یکسان اعمال بشه!دیگه cpu تو بازیسازی کمکتون نمیکنه همه اتفاقات بازی دسته خودتونه!فیفا واقعی اون موقعه حس خواهید کرد ،نون فکر و بازیسازیتون میخورید.

PHX47

کاربر سایت
Jun 1, 2014
748
نام
سیامک
تو آفلاين فرق خاصي نكرده ، سرعت و همه چيز همونه :) فقط ديگه شوت كات دار نميشه زد هرچي بزني از بقل پرچم كرنر ميره بيرون

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
619
نام
آرش
منم دانلود کردم ، زیاد تغییر خاصی نکرده فکر نکنید الان میرید تغییرات زیادی میبینید ( البته اگر باز یه جو راه نیفته که عالی شده و ... ) باگ شروع بازی از وسط زمین هم پا برجاس .

فقط همون شوتا راه دور دیگه گل نمیشه و دروازه بان بهتر شده .

میشه امیدوار بود ، چون EA فکر کنم فهمیده چه گندی زده داره زود به زود آپدیت میده

Ramos1367

کاربر سایت
Jul 16, 2009
47
با سلام...من تازه ps4 خریدم وبازی fifa15 رو هم خریداری کردم...میخواستم بدونم که لازمه حتما کنسول رو آپدیت کنم یا نه؟و همچنین می خواستم بدونم که چطوری باید بازی فیفا 15 رو باید آپدیت کنم؟یه توضیح مختصری اگه میشه بدید...با تشکر

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
با سلام...من تازه ps4 خریدم وبازی fifa15 رو هم خریداری کردم...میخواستم بدونم که لازمه حتما کنسول رو آپدیت کنم یا نه؟و همچنین می خواستم بدونم که چطوری باید بازی فیفا 15 رو باید آپدیت کنم؟یه توضیح مختصری اگه میشه بدید...با تشکر
کنسولو اپدیت کن فیفارو هم بذاری توی دستگاه اگه به نت وصل باشی خودش اپدیت میشه

mmmmm_2007

کاربر سایت
Apr 15, 2008
9
اپدیت رو دانلود کردم ولی هنوز تستش نکردم ببینم چه تغییراتی کرده ولی این چیزارو نوشته
)9Xh>
177bzv16kt0yngnwzryj.jpg

از این نوشته ها برمیاد که خیلی از باگایی که دوستان ازش دلخور بودن داره رفع میشه. دوستان بیان نظر بدن تغییراتو بگن.
ببینم امیدوار کننده است که برم بخرم یا نه

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
یعنی منی که افلاین باز هستم اگه این اسلایدر ها نبود هیچ جوره نمیتونستم فیفای امسال رو تحمل کنم )x

من پارسال دقیقا یادمه 3 فصل اول کریر مد رو بدون تغییرات اسلایدر بازی کردم چون بازی واقعا بالانس بود ( البته مشکل هدزنی بیش از حد و این جور چیزا بود ولی در کل بازی خیلی بالانس بود ) تازه بعد از سه فصل برای تنوع رفتم اسلایدر ها رو عوض کردم :|

یعنی کسایی که دارن حالت انلاین رو بدون تغییرات اسلایدر بازی میکنن خدا بهشون صبر بده یعنی بازی در بخش آنلاین یه سوپر آرکد به تمام معنا هستش !!! :-/

امیدوارم این اپدیت های رسمی تیم فیفا بازی رو بیش از پیش بهتر و بهتر بکنه ..................

در ضمن همش داریم از بازی ایراد میگریم ولی واقعا در این بخش اتمسفر صحنه های اهسته و دوربین فیلم برداری بازی و حاشیه های بازی واقعا شاهکار به تمام معنا کرده یعنی قشنگ این بخش از بازی نمره 10 از 10 میگیره این هوای بارونی بازی هم چقدر عالی هستش یعنی ادم وقتی تو هوای بارونی بازی میکنه قشنگ احساس خیس بودن بهش دست میده خصوصا این فیلم برداری بازی برای منی که کریر مد بازی میکنم و عاشق احساس لذت فوتبال واقعی هستم حکم طلا رو داره ......... :bighug:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر