FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,562
نام
پوریا
بچه ها من نتونستم flair shot را تروفیشو بدست بیارم چجوری باید بزنم؟؟؟ باید به کسی بخوره بره تو گل وسطه راه؟؟؟

این تروفی فکر کنم همونیه که باید با دکمه ی L2 باز کنی!

تو آفلاین رئال رو بردار بعد حریفتو یه تیم ضعیف بردار بعد با کسی مثل رونالدو برو نزدیک دروازه با L2 شوت بزن باز میشه!

البته میتونی با تغییر تو تنظیمات مثل پایین آوردن عملکرد دروازه بان این تروفی رو راحت تر باز کنی!

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
دوستان میشه یکی بهم یاد بده چطوری رو حالت تاکتیکال خوب دفاع کنم ؟ خیلی راحت دریبل میخورم اعصابم خورد شده اگه فقط بخوام معمولی بازی کنم باید قید آنلاین رو بزنم هر چقدر هم بازی کردم تمرین کردم نتونستم تاکتیکال یاد بگیرم

بهتره دستتو lagecy کنی دفاشو بعد l2 بگیری با ضربدر بری دوره مهاجم راه بره گاهی هم بدون ضربدر بکن این کارو و ناگهان ضربدرو ول وقت مناسب و دسترو بگیر روش توپو میگیره یهو ....توی فیفا کلن باید اول پوشش داد تو 90 درصد بعد توپ گرفت...اگه نه تو تاکتیکال باید پا بندازی توپ بگیری با مربع یکم سختره ...

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
بدبختی اینجاس که طرف با رونالدو بدو بدو میاد سمت دروازه اونوقت با هزار بدبختی توپشو میگیری بعد یهو دفاع خودی میاد تو پات دوباره توپو میندازه جلو رونالدو...:|
ینی در این حالت فقط باید با مغز رفت تو دیوار...:wallbash:

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
دوستان میشه یکی بهم یاد بده چطوری رو حالت تاکتیکال خوب دفاع کنم ؟ خیلی راحت دریبل میخورم اعصابم خورد شده اگه فقط بخوام معمولی بازی کنم باید قید آنلاین رو بزنم هر چقدر هم بازی کردم تمرین کردم نتونستم تاکتیکال یاد بگیرم

اول از همه بگم من دکمه هام شبیه PES کردم یعنی جای مربع و دایره عوض شده و جای R1 و R2 هم عوض کردم :D متن هم یکم طولانی شد اینو برای یکی از دوستان PM کرده بودم که سوال شمارو پرسیده بود .

توی دفاع تاکتیکال سعی کن تمرکز اصلیت روی بستن فضاها باشه . پروسه دفاعی هم به 3 قسمت تبدیل میشه :

1- دفاع در یک سوم دفاعی حریف ( پرسینگ )

این بخش سختترین شیوه دفاعی بحساب میاد و باید تمرکز خیلی بالایی داشته باشی . برای پرسینگ در زمین حریف سعی کن بازیکنی که کنترلش در اختیار خودت هستشُ به سمت بازیکنی ببری که فکر می کنی بازیکن صاحب توپ میخواد بهش پاس بده . بعد همونطوری که می دونی با R2 میشه یک نفر از بازیکنان به سمت بازیکن صاحب توپ برد تا پرس کنه . شما هم سعی کن بازیکن صاحب توپ بوسیله R2 پرس کنی نه با بازیکنی که کنترلش در اختیار خودت هستش یا در واقع فلش بالا سرشه . به طور مثال ممکنه توپ دست بازیکن RCB حریف شما باشه . بازیکن RCB هم میخواد به RB پاس بده . شما سعی کن بازیکنی که کنترلش در اختیار خودت هستش سمت بازیکن RB ببری و با R2 بازیکن RCB پرس کنی . این روند اگر تمرین کنی خیلی کمکت می کنه و یکی از بخش های اصلی دفاع تاکتیکاله

2- دفاع در یک سوم میانی

این بخش پرکاربردترین بخش بحساب میاد چون اغلب توپ در میانه زمین جریان داره . در این قسمت هم علاوه بر نکات بالا که گفتم حتما باید فضاهای خالی پوشش بدی . وسط زمین اگر روزنه ای ایجاد بشه براحتی بازیکن سرعتی حریف به دفاعت نفوذ می کنه اما باید با خط هافبکت تراکم خوبی میانه زمین بوجود بیاری . سعی کن بازیو به کناره ها هدایت کنی و نزار تیم حریف از میانه زمین حمله کنه . این بخش هم بیشتر مربوط به منطق و هوش بازی میشه . اگر دقت کنی اغلب فیفابازها از یک الگو مشخص برای حمله بهره می برن ، اغلب یک شکل پاس میدن و اگر این الگو و فرمول بدست بیاری می تونی حرکاتشون تشخیص بدی . سعی کن مثل شطرنج حرکات حریف پیشبینی کنی ، اینطوری می تونی مسیر پاس های حریف هم زودتر تشخیص بدی و توپو قطع کنی . این موضوع مستلزم تمرین زیاد و منطقی بازی کردنه ، هیچوقت منطق از بازیت دور نکن حتی وقتی دو سه تا گل از حریف خوردی

3- دفاع در یک سوم دفاعی خودت

این بخش هم نکات مهمی داره . وقتی بازیکن سرعتی حریف به یک سوم دفاعیت می رسه دیگه باید فقط کار پوششی انجام بدی . اگر خودت بری توی پای بازیکن صاحب توپ یا تکل بزنی مطمئن باش براحتی دریبل میخوری . فقط باید کار پوششی انجام بدی ، یعنی بازیکن جایی ببری که فکر می کنی مهاجم حریف اون قسمت میره . اگر دیدی رونالدو یا بیل یا روبن و .. دارن از کناره ها فرار می کنن تو نزدیکشون نباش و فقط منطقه ای برو که اونا میخوان اونجا برن . اگر تن به تن با بازیکن های سرعتی جلو بری 90% توی سرعت جا میمونی . به موقع هم از مربع استفاده کن و توپشون قطع کن . اگر دیر یا زود بزنی بازیکن سرعتی فرار کرده

پشت محوطه جریمه هم حواست باشه گول سرتوپ های حریف نخوری . توی فیفا 15 دریبل بوسیله سرتوپ خیلی راحت شده و خیلی ها ازش استفاده می کنن . با تمرین زیاد باید به درجه ایی برسی که تشخیص بدی بازیکن حریف چه زمانی سرتوپ میزنه و یک ثانیه قبلش بازیکنت ببر پشت سرش و توپو بگیر . توی محوطه جریمه هم با ارامش کار کن و بیخود دکمه اضافی نزن چون ممکنه پنالتی بگیره

زمان ضربه استگاهی هم یک بازیکن ببر روی خط دروازه بزار تا اگه ضربه حریف در چارچوب بود بتونی به دروازبان برای دفع توپ کمک کنی

در مورد سانتر از کناره ها هم فقط برای دفع توپ دکمه مربع بزن ، اگر جایگیریت خوب باشه و دکمه مربع هم درست بزنی سرزن ترین بازیکن ها هم سخت می تونن روی سر دفاعت هد بزنن . سرعت هم زمان ضربه سر نگه دار ، به جاگیری سریع دفاعت کمک می کنه .

پشت محوطه هم اصلا فضا برای شوت زنی نده ! در یک سری از زوایا شوت ها راحت گل میشن اما می تونی با بستن فضاها از این قسمت ضربه نخوری

اینم بگم در شروع بازی حتما تاکتیک روی Defence بزار تا مدافعین کناریت نفوذ نکنن . نکته پایانی هم اینکه منطق از بازیت دور نکن ، سعی کن فکر حریف بخونی و پوشش دادن مهمترین کار دفاعیت باشه . هر بازیکنی توی فیفا میشه مهار کرد اما باید خیلی با دقت کار کنیم . سعی کن با رئالی ها و بایرنی ها و کلا کسایی که سرعتی بازی می کنن زیاد بازی کنی چون بهترین آزمایش برای خط دفاعت هستش . بازی کردن با تیمهای متوسط و ضعیف باعث پیشرفت نمیشه ، از همون اول سعی کن با سختترین ها مواجه بشی .

آخرین ویرایش:

GunNRose

کاربر سایت
Oct 5, 2014
37
سلام, 2 روز پیش یه آپدیت 221 مگ اومد, بعد حالا نه سیزن میتونم بازی کنم و نه اولتیمیت, فقط پرو کلاب کار میکنه
برای همه اینجوری شده؟ چه گلی بگیرم سر؟ :d

saman_arsenal

کاربر سایت
Aug 11, 2014
402
سلام, 2 روز پیش یه آپدیت 221 مگ اومد, بعد حالا نه سیزن میتونم بازی کنم و نه اولتیمیت, فقط پرو کلاب کار میکنه
برای همه اینجوری شده؟ چه گلی بگیرم سر؟ :d
سلام نه سرورای سونی مشکل داشت الان درست شده بازی کنید موفق باشید

GunNRose

کاربر سایت
Oct 5, 2014
37
همین الان امتحان کردم باز فقط پرو کلاب میتونم بازی کنم
سیزن میرم این پیغام رو میده: There was a problem with online squad check.Please try again later.

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
الان داشتم با یه نامردی بازی میکردم که psg وداشته بود تو 15 مین اول 2 تا گل زد :| بد بانامردی همش وقت تلف میکرد تونیمه دوم حالت تیمم رو گذاشتم رو اتک همه کشیدن جلو دیگه نمیتونست وقت تلف کنه من سریع 3 تا گل زدم بعدش از دقیقه 66 تا 90 این من بودم که وقت تلف میکردم یه کاری کردم که دیگه از این نامردبازیا در نیاره همش تو دفاع پاس کاری میکردم یا توپرو میبردم کنار کرنر وبا L2+R2 همش اینور اونور میرفتم خداییش خیلی حال داد احمق اگه مثل آدم بازی میکرد براحتی منو برده بود .....
انصافا بعد از آپدیت بازی شبیه فیفا شده نمیگم تمام مشکلات رفع شده اما بهتر شده ...

GunNRose

کاربر سایت
Oct 5, 2014
37
اولتیمیت میخوام بزنم این پیغام میاد: "There was a problem communicating with the FIFA Ultimate Team servers. Please try again later"
بعد از اینکه بازی رو آپدیت کردم اینجوری شد
بازی رو یه بار پاک کردم از اول نصب کردم باز درست نشد!! :(

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
Stop کردن با چه دکمه ای هست؟
چطوری دفاع به فوروارد تنه میزنه؟
با دکمه option
با دایره بستگی به شرایط داره

- - -ویرایش - - -

اولتیمیت میخوام بزنم این پیغام میاد: "There was a problem communicating with the FIFA Ultimate Team servers. Please try again later"
بعد از اینکه بازی رو آپدیت کردم اینجوری شد
بازی رو یه بار پاک کردم از اول نصب کردم باز درست نشد!! :(
واسه ماها هم همنیجوریه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر