FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
خوبه كه ea آپديت داد بيرون وگرنه من داشتم وسوسه ميشدم بفروشمش. به موقع بود آپديتش. انشالا كه با آپديتهاي بعدي بهتر هم بشه.

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
آقا این آپدیت مشکلات آفلاینم که سرعت پاس ها بود هم حل کرده من حس میکنم کاملا یا من خل شدم :d....
ولی مطمعن باشین مشکلاتی خواهد داشت باز چون بدونه مشکل نمیشه بازی بالاخره اما امیدوارم ی عده عشقه انتقاد منطقی تر باشن .....

~ MaMaSaN ~

کاربر سایت
Jul 8, 2013
1,525
نام
مـمـسـن
دفاع کردن و گرفتن توپ از حریف توو محوطه ی جریمه روی درجه سختی های بالا واقعا خیلی مشکله و مثل اب خوردن مدافعا دریبل میخورن. باید یه فکری به حال این قضیه بکنن چون اصلا نمیشه توپ رو از حریف گرفت و بازیکنا زرت و زرت دریبل میخورن.

با این اپدیت جدیده مشکلات انلاین بیشترش حل شده.

arm4nii

کاربر سایت
Apr 14, 2014
83
دوستان امروز خواستم برم تو فیفا اما ا پیغام اپدیت داد.این فکر کنم اپدیت دوم هست از زمان عرضه.زدم اپدیت الان 1 ساعته رو 99 درصد گیر کرده و هی stop instalation میشه و دوباره میزنم ادامه اپدیت بره اما باز stop میشه.10 بارم زدم باز همین میشه.کسی میدونه برا چیه؟
بازیو پاک کردم دوباره نصب کردم و الان باز زدم برا دانلود اپدیت.

aboots

کاربر سایت
Aug 24, 2014
232
خیلی بهتر شده
سرعت بازی کمتر شده.خطای پاسا بیشتر شده.کارامدی بازیکن سرعتی کمتر شده.دفاع خیلی بهتر شده
دروازه بانا خیلی بهتر شدن
شوتای پشت محوطه راحت تو گل نمیرن
گیم پلی تا حدی شبیه 14 شده
هنو مشکلاتی هست ولی باز خیلی بهتر شده
در کل الان اولین باری بود که از فیفا لذت بردم
ممنونم EA

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,487
نام
امین
اپدیت تغییرهای خوبی رو ایجاد کرده و ملموسه.
بهتر شدن بازی رو میشه حس کرد.
حالا میشه لذت برد!
-----------
فقط و فقط امیدوارم اون حالت انتخاب داور رو برگردونن ... تو 18 خودی جرات نداریم نزدیک بازیکن حریف شیم.

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
مشتاق شدم ببینم بازی چه تغییراتی کرده . امیدوارم دوستانی که با بازی مشکل داشتن بعد آپدیت بازی براشون تجربه بهتری داشته باشه

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
یکی از معدود اپدیتهای یه بازی بود که خیلی به چشم میومد تغییراتش!بازی خیلی بهتر شده
انلاین بازی چقدر اعتیادواره روزی 5 6 دست بازی نکنی خوابت نمیگیره:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر