FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نسخه معمولی فیفارو گرفتم توش یولتیمیت تیمم هست!چجوریه؟مگه یولتیمیت نسخه جدا نداره؟
اون نسخه چندتا پک جداگانه توی التیمیت تیم میده نسخه معمولی نمیده البته برای شروع چند تا پک توی نسخه معمولی هم میده ولی نسخه التیمیت ادیشن پک بیشتر میده فرقشون همینه فقط

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
نسخه معمولی فیفارو گرفتم توش یولتیمیت تیمم هست!چجوریه؟مگه یولتیمیت نسخه جدا نداره؟
داداش من فقط خواستم بگم اولتیمیته نه یولتیمت. Ultimate

- - -ویرایش - - -

دوستانی که از دفاع کردن CPU به عنوان مثال برای پرسینگ استفاده میکنید به این دقت کردید که ممکنه سیستم دفاع CPU جوری تنظیم شده باشه که با کمترین زمان ممکن به حرکت شما عکس العمل نشون بده؟ شما هر چقدر هم که استاد پرسینگ باشید و دفاعتون عالی باشه، وقتی توی کورسِ بدون توپ با هیچ بازیکنی به رونالدو نزدیک هم نمیشید فایده نداره. طرف از پشت هیجده زمین خودش تا ته مثلث رو پُر میکنه، زارت رونالدو با 6 متر اختلاف از دفاع آخر جلو افتاده. یه ثانیه اشتباه میکنید، یه توپ از دست میدید تا بیاید بهش نزدیک بشید از وسط زمین اومده تو محوطه جریمه.

بعد این چه مدلشه که وقتی طرف بازی رو از وسط زمین شروع میکنه و حرکت میکنه سمت خط دفاع بازیکنا مُنگُل میشن؟ قشنگ واضحه خنگ میشن و راحت موقعیت گل میدید. به هر حال من با بازی حال میکنم، چون مثل خیلی ها با دید شبیه ساز به بازی نگاه نمیکنم. با دوست آشنا بازی میکنم، آنلاین میزنم، میبرم میبازم برام مهم نیست. ولی کسی که واقعاً براش برد و باخت اهمیت داشته باشه، میتونه تا مرز جنون پیش بره توی این بازی.
داداش این اشکال کله زدن موقع شروع مجدد بازی تو 14 هم بود ولی باید لمش رو یاد میگرفتی

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
دیشب برای اولین بار فیفا آنلاین زدم :d تو این قسمت سیزن ... چند ساعت نشستم پاش اومدم تا دیویژن 8 ... ولی یه مشکل اساسی دارم !
اصلا دفاع ندارم !!! چون تاکتیکال اصلا بازی نکردم تا حالا ... تئوری شو میدونم که باید نیم تکل بزنی ولی اصلا مدل بازی من و مدلی که دکمه ها رو عادت دارم میچینم جوریه که نمیتونم اصلا تاکتیکال بازی کنم ... الان تو آنلاین فقط با اینور اونور رفتن سعی میکنم توپو بگیرم که واقعا کار سختیه :(
هیچ جوره امکانش نیست آدم آنلاین بتونه تنظیمات رو روی lagacy بذاره؟! این چه جورشه آخه؟
بازی دوستانه آنلاین چجوریه؟ رو اونم نمیشه lagacy تنظیم کرد؟
اینجوری خیلی ناجوانمردانه س :| اصلا انگار بدون دفاع دارم بازی میکنم ... البته بیشتر بردم تا حالا ولی تا این مرحله که اومدم اکثرا بازیاشون ضعیف بوده ... اونا که یه کم خوب بودن منو بردن در حالیکه قشنگ حس میکردم اگه دفاعم lagacy بود شاید به زور چند تا موقعیت بهش میدادم ...

یه سوال دیگه: شما ها هم تو دیویژن های 10 و 9 باخت داشتین تا حالا؟ یا من اسکل بودم که باخت داشتم تو این درجه ها؟ :d

این آی دی ژاپن مه که فعلا میتونم باهاش آنلاین بزنم : ghyy5042
لطفا ادد کنید یه محکی بزنم خودمو ببینم در چه سطحی ام :d

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دیشب برای اولین بار فیفا آنلاین زدم :d تو این قسمت سیزن ... چند ساعت نشستم پاش اومدم تا دیویژن 8 ... ولی یه مشکل اساسی دارم !
اصلا دفاع ندارم !!! چون تاکتیکال اصلا بازی نکردم تا حالا ... تئوری شو میدونم که باید نیم تکل بزنی ولی اصلا مدل بازی من و مدلی که دکمه ها رو عادت دارم میچینم جوریه که نمیتونم اصلا تاکتیکال بازی کنم ... الان تو آنلاین فقط با اینور اونور رفتن سعی میکنم توپو بگیرم که واقعا کار سختیه :(
هیچ جوره امکانش نیست آدم آنلاین بتونه تنظیمات رو روی lagacy بذاره؟! این چه جورشه آخه؟
اینجوری خیلی ناجوانمردانه س :| اصلا انگار بدون دفاع دارم بازی میکنم ... البته بیشتر بردم تا حالا ولی تا این مرحله که اومدم اکثرا بازیاشون ضعیف بوده ... اونا که یه کم خوب بودن منو بردن در حالیکه قشنگ حس میکردم اگه دفاعم lagacy بود شاید به زور چند تا موقعیت بهش میدادم ...

یه سوال دیگه: شما ها هم تو دیویژن های 10 و 9 باخت داشتین تا حالا؟ یا من اسکل بودم که باخت داشتم تو این درجه ها؟ :d

همینجوری توی انلاین بازی کن دستت میاد البته امسال یه ذره سخت تر شده ولی خیلی بازی کنی ملکه ذهنت میشه

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
یه داستانی از بازی های خودم برای اون دسته از دوستانی که دفاع ضعیفی دارن یا حوصله بازی کردنشون پایینه بخونن امیدورام از تجربیات خودم یه کمکی کرد باشم بهشون.
اون اوایل FIFA 12 تا همین 14 من همیشه با این Tactical Defending مشکل داشتم و یکی در میون خوب دفاع میکردم یا دفاعم فاجعه بود اونم فقط بخاطر حوصله نداشتنم بود چون همیشه یه دید آرکید گونه ای به فوتبال داشتم وهمیشه دوست داشتم فقط حمله کنم و مالکیت توپ فوق العاده بالایی داشته باشم از اونجایی که به طور افراطی بارسلونا رو میپرستیدم و همزمان شده بود با بارسای گواردیلا که بی نقص ترین تیم دنیا بود و همیشه هم هجومی بازی میکرد حتی تیم مرحوم تیتو که اصلا تو کتم نمیرفت تیمای دیگه یا بدتر تیمای ۴ یا ۴/۵ ستاره بردارم تاکتیک های دیگه و دیفیکالت های متنوع و سخت تر انتخاب کنم همیشه به خودم آسون میگرفتم همین شد که تو دورهمی ها رفیقا و غریبه ها و گیم نت ها به طرز فاجعه باری میباختم و تحقیر میشدم و خیلی شرطارو باختم با اینکه خیلی ادعا داشتم :D همین شد از اواسط سال پیش با FIFA 14 دلو زدم به دریا چلسی که اولین تیم مورد علاقه خارجیم بود شروع کردن به دفاعی بازی کردن که اونم همزمان بود با دفاع اتوبوسی بی نقص مورینیو همین یه انقلابی تو بازی من مخصوصا تاکتیکی و تیمی بازی کردن من ایجاد کرد و همینطور شروع کردن با تیمای ضعیف تر جلوی تیمای غول بازی کردن از دیفیکالت های آسون تا سخت ( تو پرانتز بگم من آدم پر استرسی بودم که سریع عصبانی میشدم و نمیتونستم اعصابمو کنترل کنم ) همین تمرین ها و دیدن تاکتیک های مختلف با تیم های مختلف باعث شد خیلی پیشرفت کنم تو فوتبال بازی کردن منطقی و تاکتیکی .
FIFA 15 رو همون اول اومد خریدم با این همه تمرین زیاد بازم دفاعم ضعیف شده بود چون سیستم دفاع خیلی سختتر شده بود و با اینیمیشن جدید حرکات بازیکنا آشنا نبودم اشتباه بزرگم این بود شروع کردم به آنلاین بازی کردن دوباره همون سیاوش روانی و بی اعصاب خودشو نشون داد و بازی ضعیف و بی برنامه خودمو با باگ و انداختن گردن EA لاپوشونی میکردم ولی دوباره رفتم سمت همون آفلاین و شروع کردن با تیمای ضعیف و دفاعی بازی کردن که تا ۳ هفته من هیچ تورنمتی شروع نکردم فقط بازی معمولی میکردم با این آپدیت های ترکیب ها و فکر کنم انقدر تغییرات تو هوش مصنوعی انجام میدادم تیمای لیگ های مختلف از عربستان تا کره و بلژیک و ... بازی کردن که یه جورایی دور دنیا فیفا گشتم تو این یه ماه :D ,,, الان به جایی رسیدم با چلسی تو مود کریر رو حالت لجندری و حتی با کمتر کردن پاس ارور و شوت ارور هوش مصنوعی میتونم حریفو ببرم یا حتی نبرم از بازی لذت میبرم قد یه بازی ۹۰ دقیقه ای واقعی و همونقدر خستم میکنه انقدر هیجان داره و با یه بازی لذت بخش و تاکیتیکی و منطقی نه هردمبیلی .
همه اینارو گفتم برسم به اینکه حوصله و صبر رکن اول این بازیه و خیلی بیشتر از بازی های دیگه مهمه این فاکتور های ذهنی و اگه کسی تو آفلاین با هوش مصنوعی نتونه درست باری کنه مطمین باشه تو آنلاین دیوونه میشه و حالش از هر چی فوتباله بهم میخوره , همین امروز پر استرس ترین بازیه عمرمو داشتم با چلسی جلوی منچستر سیتی شبیه بازی واقعی ۲ هفته پیششون دفاعی بازی میکردم و همه حملات خط حمله وحشتناک من سیتی رو خنثی میکردم و بردمش و این بازی از صد تا بازی دیگه ام که با قدرت میترکوندم تیمای حریفو حتی رو درجه سختی بالا ولی گل زیاد میخوردم لذت بخش تر بود بخاطر بازی منطقی و با حوصله ام . شاید بگین اتوبوسی دفاع کردن مال ترسوهاست ولی اصلا درست نیست و خیلی از مربی های و تیم های بزرگ دنیا با این تاکنیک موفق میشن.
من خودم بعضی از باگ های آنلاین قبول دارم و خودم تو پست های قبل گفتم ولی بهونه کردن اینا واقعا بی انصافیه و خودمو میگم با اینکارام بازی و دفاع ضعیفمو ماسمالی میکردم و هرگز قبول نمیکنم این شماره افت کرده اینو قبول دارم این شماره بازی سختتر شده و نیاز به تمرینات زیادی داره ... زیاد حرف زدم شرمنده فقط میخواستم بگم رکن اصلی تو فیفا یا حتی فوتبال دفاع قویه نه حمله (اینو بزرگانی مثل فرگوسن گفتن) , حمله کردن همه بلدن و راحت میتونین یاد بگیرین دفاع کردنه که تمرینات فوق العاده زیادی میخواد و صبر و حوصله باید باشه.همین دوستان حرفه ای فیفا باز تاپیک و جاهای دیگه همه این حرفو قبول دارن و همشون دفاع های قوی و بی نقصی دارن برای همین میتونن قدرت خودشونو به حریفا ثاب کنن.
موفق باشید ;)

Above

کاربر سایت
Aug 11, 2008
145
نام
سینا

درود ، تمرین کنی دستت میاد .
ضمنأ دیویژن 10 که نه اما از 6 به بعد یکی یه باخت و از 3 به بعد 2 الی 3 باخت رو من به شخصه داشتم .
بدرود .

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
ﺳﺎﻝ ﮔﺬﺷﺘﻪ ، ﻳﮏ ﺟﻔﺖ ﮐﻔﺶ ﺧﺮﻳﺪﻡ ﮐﻪ ﺭﻧﮕﺶ ﻗﺸﻨﮓ ﺑﻮﺩ ،
ﺍﻣﺎ ﺍﻧﺪﮐﻲ ﭘﺎﻫﺎﻳﻢ ﺭﺍ ﺁﺯﺭﺩﻩ ﻣﻲ ﮐﺮﺩ.
ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﻔﺖ: ﮐﻤﻲ ﮐﻪ ﺑﮕﺬﺭﺩ، ﺟﺎ
ﺑﺎﺯﻣﻲ ﮐﻨﺪ .
ﺧﺮﻳﺪﻡ ، ﭘﻮﺷﻴﺪﻡ ، ﺧﻴﻠﻲ ﮔﺬﺷﺖ ﺍﻣﺎ ﺟﺎ ﺑﺎﺯ ﻧﮑﺮﺩ ، ﻓﻘﻂ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻥ ﻫﺎﻱ ﭘﺎﻳﻢ ﺭﺍ ﺁﺯﺭﺩﻩ ﻣﻲ ﺳﺎﺧﺖ .
ﺑﺎ ﺧﻮﺩﻡ ﮔﻔﺘﻢ ، ﺑﻬﺮ ﺣﺎﻝ ﺍﻳﻦ ﻫﻤﺎﻥ ﺭﻧﮕﻲ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻣﻲ ﺧﻮﺍﻫﻢ ، ﺩﺭ ﻣﺴﻴﺮﻫﺎﻱ ﮐﻮﺗﺎﻩ ﻣﻲ ﭘﻮﺷﻢ !
ﺩﺭ ﻣﺴﻴﺮﻫﺎﻱ ﮐﻮﺗﺎﻩ ﻫﻢ ، ﭘﺎﻫﺎﻳﻢ ﺭﺍ ﺁﺯﺭﺩﻩ ﻣﻲ ﮐﺮﺩ.
ﻣﻦ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻡ . ﮐﻔﺸﯽ ﮐﻪ ﭘﺎﯾﻢ ﺭﺍ ﺁﺯﺭﺩﻩ ﻣﯽ ﮐﺮﺩ ، ﻫﺮ ﭼﻘﺪﺭ ﻫﻢ ﺧﻮﺷﺮﻧﮓ ﺑﻮﺩ ، ﻧﺒﺎﯾﺪ ﻣﯽ ﺧﺮﯾﺪﻡ، ﻭ ﻭﻗﺘﯽ ﺧﺮﯾﺪﻡ ﻭ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﺮﺩﻡ ، ﻧﺒﺎﯾﺪ ﻧﮕﻬﺶ ﻣﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ !
"ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺍﺳﺖ"
ﻧﺒﺎﯾﺪ ﻧﮕﻬﺶ ﺩﺍﺷﺖ .
ﻧﺒﺎﯾﺪ ﻃﯽ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﻭ ﺳﺎﻝ ﻫﺎ
ﺣﻤﻠﺶ ﮐﺮﺩ ﺑﻪ ﺍﻣﯿﺪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﮐﻨﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺍﻣﺮﯼ ﺩﻟﺨﻮﺍﻩ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﺷﻮﺩ.
ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﺯﺭﺩﻩ ﮐﺮﺩﻧﺶ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺩ، ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺑﻪ ﺁﺯﺭﺩﻩ ﺷﺪﻥ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩ!
ﺍﻣﺮﻭﺯ،ﮐﻔﺶ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺩﻭﺭ ﺍﻧداختم.

" پائولو کوئلیو " به یاد FIFA 15 =(( =((

hamedoveysi

کاربر سایت
Aug 21, 2014
105
نوشته شده توسط [emoji769:
MASOUD 3;3491588]ﺳﺎﻝ ﮔﺬﺷﺘﻪ ، ﻳﮏ ﺟﻔﺖ ﮐﻔﺶ ﺧﺮﻳﺪﻡ ﮐﻪ ﺭﻧﮕﺶ ﻗﺸﻨﮓ ﺑﻮﺩ ،
ﺍﻣﺎ ﺍﻧﺪﮐﻲ ﭘﺎﻫﺎﻳﻢ ﺭﺍ ﺁﺯﺭﺩﻩ ﻣﻲ ﮐﺮﺩ.
ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﻔﺖ: ﮐﻤﻲ ﮐﻪ ﺑﮕﺬﺭﺩ، ﺟﺎ
ﺑﺎﺯﻣﻲ ﮐﻨﺪ .
ﺧﺮﻳﺪﻡ ، ﭘﻮﺷﻴﺪﻡ ، ﺧﻴﻠﻲ ﮔﺬﺷﺖ ﺍﻣﺎ ﺟﺎ ﺑﺎﺯ ﻧﮑﺮﺩ ، ﻓﻘﻂ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻥ ﻫﺎﻱ ﭘﺎﻳﻢ ﺭﺍ ﺁﺯﺭﺩﻩ ﻣﻲ ﺳﺎﺧﺖ .
ﺑﺎ ﺧﻮﺩﻡ ﮔﻔﺘﻢ ، ﺑﻬﺮ ﺣﺎﻝ ﺍﻳﻦ ﻫﻤﺎﻥ ﺭﻧﮕﻲ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻣﻲ ﺧﻮﺍﻫﻢ ، ﺩﺭ ﻣﺴﻴﺮﻫﺎﻱ ﮐﻮﺗﺎﻩ ﻣﻲ ﭘﻮﺷﻢ !
ﺩﺭ ﻣﺴﻴﺮﻫﺎﻱ ﮐﻮﺗﺎﻩ ﻫﻢ ، ﭘﺎﻫﺎﻳﻢ ﺭﺍ ﺁﺯﺭﺩﻩ ﻣﻲ ﮐﺮﺩ.
ﻣﻦ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻡ . ﮐﻔﺸﯽ ﮐﻪ ﭘﺎﯾﻢ ﺭﺍ ﺁﺯﺭﺩﻩ ﻣﯽ ﮐﺮﺩ ، ﻫﺮ ﭼﻘﺪﺭ ﻫﻢ ﺧﻮﺷﺮﻧﮓ ﺑﻮﺩ ، ﻧﺒﺎﯾﺪ ﻣﯽ ﺧﺮﯾﺪﻡ، ﻭ ﻭﻗﺘﯽ ﺧﺮﯾﺪﻡ ﻭ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﺮﺩﻡ ، ﻧﺒﺎﯾﺪ ﻧﮕﻬﺶ ﻣﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ !
"ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺍﺳﺖ"
ﻧﺒﺎﯾﺪ ﻧﮕﻬﺶ ﺩﺍﺷﺖ .
ﻧﺒﺎﯾﺪ ﻃﯽ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﻭ ﺳﺎﻝ ﻫﺎ
ﺣﻤﻠﺶ ﮐﺮﺩ ﺑﻪ ﺍﻣﯿﺪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﮐﻨﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺍﻣﺮﯼ ﺩﻟﺨﻮﺍﻩ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﺷﻮﺩ.
ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﺯﺭﺩﻩ ﮐﺮﺩﻧﺶ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺩ، ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺑﻪ ﺁﺯﺭﺩﻩ ﺷﺪﻥ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩ!
ﺍﻣﺮﻭﺯ،ﮐﻔﺶ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺩﻭﺭ ﺍﻧداختم.

" پائولو کوئلیو " به یاد FIFA 15 =(( =((

اگه جايگزيني داشت منم مي فروختم. يكسال بدون فوتبال چي كار كنيم

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين

خیر . مثل نسخه ی عادی هست جدا از اینکه 40تا پک میده برای بخش آلتیمیت و همچنین چندین Content ویژه ی دیگه داره .

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
هر کاری میکنیم یه بامبول جدید داریم حالا به EA سرور وصل میشه ولی Friends هامو نشون نمیده...
داداش منم تقریبا مشکل شما رو دارم تو محیط داشبورد کنسول به هیچ وجه فرندهامو(friends) نشون نمیده عیب از کجاست نمیدونم

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
ی
من خودم بعضی از باگ های آنلاین قبول دارم و خودم تو پست های قبل گفتم ولی بهونه کردن اینا واقعا بی انصافیه و خودمو میگم با اینکارام بازی و دفاع ضعیفمو ماسمالی میکردم و هرگز قبول نمیکنم این شماره افت کرده اینو قبول دارم این شماره بازی سختتر شده و نیاز به تمرینات زیادی داره ... زیاد حرف زدم شرمنده فقط میخواستم بگم رکن اصلی تو فیفا یا حتی فوتبال دفاع قویه نه حمله (اینو بزرگانی مثل فرگوسن گفتن) , حمله کردن همه بلدن و راحت میتونین یاد بگیرین دفاع کردنه که تمرینات فوق العاده زیادی میخواد و صبر و حوصله باید باشه.همین دوستان حرفه ای فیفا باز تاپیک و جاهای دیگه همه این حرفو قبول دارن و همشون دفاع های قوی و بی نقصی دارن برای همین میتونن قدرت خودشونو به حریفا ثاب کنن.
موفق باشید ;)
به نظرم یکی از مهترین اشکالای بازی هافبک دفاعی بازی که بازیکنای اون پست اونجور که باید تو پستشون قرار نمیگیرن مثلا تو شروع یازی فقط کافی توپ رو ور داری و مستقیم بری مثل بز فقط نگاه میکنن و این سوئیچ شدن بازیکن هم یکی از همین مشکلات بازی هست که باعث شده همه تو دفاع کردن به مشکل بربخورن ( مثلا من خودم بارها شده با هافبک دفاعیم میوفتم دنبال طرف تا میخوام توپ رو با یه تک از زیر پاش بکشم بیرون بازیکن سویچ میشه رو یکی دیگه توضیحش سخته اما خودتون میدونید منظورم چیه ) کلا همین باعث میشه که دفاع باز بشه نمیدونم چرا این سوئیچ شدن به خوبی نسخه 2012 نیست :| حتی بصورت دستی هم کردم خوب نبود ....
ولی خوشم میاد از این دوستان فیفا باز که مشکلات بازی رو پنهان نمیکنن و مثل دوستان گروه (pes) تعصب الکی ندارن رو بازی و بگن بازی خیلی خوبه .... مثل یه مرد میان و میگن بازی این باگ ها رو داره b-) دم همتون گم @};-

arm4nii

کاربر سایت
Apr 14, 2014
83
داداش منم تقریبا مشکل شما رو دارم تو محیط داشبورد کنسول به هیچ وجه فرندهامو(friends) نشون نمیده عیب از کجاست نمیدونم

دقیقا برا منم همینجور بود تا دیشب.امروز ظهر درست شد اما حالا که میریم انلاین بازی کنم وقتی سرچ میکنه هیچ کس رو پیدا نمیکنه.کلا خیلی بد شده این وضعیت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر