FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
والا FIFA 15 بهتر شده تو یه زمینه هایی ! ولی ناموساً چیه دروازه بانا اتوبوسن :| سرعت که کلاً متغیرِ ! ابراهیمویچ گاهی اوقات از پیرلو نمیتونه رد شه و گاهی از مدافع های یوونتوس راحت یه تنه میزنه و رد میشه :| به قولِ دوستمون بازی به سرعته ! :| بازی گه گاهی حالت اعصاب خوردکنِ پینگ پنگی رو داره ! :| خوب این باگ ها و مشکلات فوق بدِ فیفا. واما خوبیاش که بهتر شدن از نسخه ی Fifa 14 تا الان ! پاس دادن های صحیح بیشتر یعنی بازیکن ها درصد خطاهاشون کمتر شده و پاس دادن به سطح بازیکن ها هم بستگی داره و یه تیم درِ پیت از لیگ بورکینوفاسو با تیم PSG برابر نیست در سطح بازیکن ها از نظر دقت پاس. شوت های طبیعی تر و بهتر. اضافه شدن بخش انتخاب بازیکن برای سر زدن روی ضربات آزاد.
و اما بخش خنثی که واقعاً معضل بدی هست دریبل و دفاع کردن هست. :| دریبل کاملاً از دفاع سرتره و بازیکنی مثلِ مسی راحت میتونه با یک پا دو پا از بازیکن های تیم حریف رد شه :|

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
فقط باید یاد بگیرید بازیرو.اولش خیلی گل میخوردم و اصلا نمیتونستم دفاع کنم و با هرکی که بازی میکردم میباختم.ولی الان واقعا خیلی بهتر شدم و نقطه ضعفامو پیدا کردم و تقریبا یاد گرفتم دفاع کنم.
بعضی ها انتظار دارن همونطور که 14 رو بازی میکردن این نسخه رو هم همونطوری باید بازی کنن.بازی فرق کرده از خیلی جهات و باید تمرین کنید تا راحت گل نخورید.
من همیشه به در وازه بانم پاس میدم و هیچ وقت سوتی ندادن.دیگه تو شروع بازی به حریفم اجازه نمیدم راحت بره گل بزنه.
یه ذره از نگاه منفیتون نسبت به بازی کم کنید و سعی کنید بازیتونو بهتر کنید.اگه هی سر یه موضوعی گل میخورید نشون از مسخره بودن بازی نیست.مشکل از خودتونه.نذارید حریفتون اون مدلی گل بزنه بهتون

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
چه قدر بحث بوده صفحه های قبلی راجب بد بودن یا خوب بودن بازی ....بازی بازیه دیگه کدام بازی باگ نداشته که فوتباله با اون تعداد آدم بازیکن توش نداشته باشه همنtlou هم بخوای گیر بدی وقتی تکیه میداد به دیوار کنار الی گاهی دستش از تو بدن الی یا کیفش رد میشد حالا باید بیایم بگیم مشکله...بازی هنوزم نه به گفته شما نه به گفته من امتیاز همیشگی 8 به بالاشو داره تو سایتای خارجی که خودشون تو صنعت گیم پیشرو هستن بهتر از من حداقل سر در میارن ...راجب سرعت پاس اولا با تیمای ضعیف و 4ستاره به اون حد نمیرسی که تو حالت افسانه ای سرعت پاسکاری بالا بره ....دوما cpu بهتر سرعت پاسکاریش بالا میره گاهی وقتی لازم داره دیده باشین دقایق آخر بازی جلو باشه وقت عالی هدر میده....پاسکاری همیشه رو به بالا نیست که انقدر زدن تو سر بازی ..راجب گلر من که کلا بوسیدم گذاشتم کنار مثلث و گلرم هم کرنر هم خروجاش عالیه و مثلث گرفتن بلای جان گلراشه ....و وقتی مثلث میگیری نمیپره اکثر مواقع که تو 14 هم گاهی میشد....تنها تنها مشکل بازی گل زدن که مشکل گل زدن ناشی نمیشه از اینه که مثل قبل یکم جهت میدی میزنه بیرون تو اکثر مواقع جهتم ندی میگیره گلر...درواقع باید راه بیفتی تا اینجا که من با این شوت زنیش و تک به تکاش کنار نیامدم گاهی اتفاقی گله گاهی نه....بازی بی باگ هم نیست و نمیتونه هم نباشه بازی ورزشی پر از برخورد و باز برخورده البته بازم میگم بهتر هم میتونست باشه اما پیشرفتاشم خوبه .....گلرهاش به شرط نگرفتن مثلث عالیتر از عالین بی مشکل...خداییش تو کدام فیفا طرف میومد پاس به بیرون بده گلر ی پا میومد جلو دراز میشد توپو میبردی با کف دست بدون زدن مثلث اصلا میبردی که الان میبرن که الان از گلراش بد میگین برا من همه کار کردن حتی بدون زدن ی دکمه اما دکمه مثلث میگیرم فلج میشن تو 50 درصد مواقع
البته بگم گاهی شخمی دیمی دو تا دوست بازی کنن میتونن پاسکاری تند تند کنن اما با cpu این خبرا نیست بازی شخمی نمیشه و هدف داره و سرعت بالا نیست الکی چون cpu تو سخترین درجه بازی عالی و هدف داره تو دفاع و حمله

آخرین ویرایش:

aboots

کاربر سایت
Aug 24, 2014
232
والا سرعت بازیو کم کنید اگه حس میکنید بازی سریعه :|
تو افلاین بازی 100 برابر فیفا14 بهتره
والا دروازه بان ها تو افلاین که راحت میشه خوبشون کرد.
تو انلاینم خیلی بد نیستن و بازیای تیمای 4 و 4/5 ستاره معمولا از 3 گل بیشتر نداره.پنج ستاره ها که تخیلیه...
تو انلاین بازی خیلی بدم نیس
فقط باگای زیاد اذیت کنندس که مطمئنا با اپدیت حل میشه
بخدا بد گفتن از بازی خفنیه شما رو ثابت نمیکنه :|

PHX47

کاربر سایت
Jun 1, 2014
748
نام
سیامک
من کاری به پست کسی ندارم ولی نظراتتونو به کسی به زور تحمیل نکنید و ازش فکت نسازید :)

هر کی حال کرد حال میکنه هرکیم نکرد خب میتونه pes بازی کنه ... یجوری بازیو می کوبید انگار ea اومده تو این نسل فیفا 2004 داده :| یکم دروازه بان و نبود aa تو بازی مشکل ایجاد کرده ( من شخصا تو این 70-80 دستی که بازی کردم سوتی خیلی خفن ندیدم از دروازه بان های بیچاره ) که اونم با آپدیت درست میشه .
با تشکر از دوستان که به سلیقه ی هم احترام میزارید :)

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
583
نام
فرشاد
دیگه از فیفا امام و مقدسات نسازید که عزیزان;)یک نفر نقد منفی میکنه همه حمله میکنید بهش طرف نتونه دیگه نظر بده.نظر شخصی هر فرد یه جوره دیگه.قرار نیست همه خوششون بیاد که.آی من بهترم من قدیمی ترم و ... جز اینکه دوستی مونو خدشه دار کنه فایده ای نداره و درست نیست زیاد.خودم من انتقاد میکنم دوست دارم بهتر بشه وگرنه بیکار نیستم فقط بخاطر فیفایی که آنلاین میزنم پول پلاس بدم پول دانلود بدم پول بازی بدم آخرشم حرص بخورم!! مریضم مگه؟! بازی میکنم چون دوست دارم فیفا رو چون بهترین بازی فوتبالی هست ولی قبول کنیم ایرادم داره دیگه. منم این نسخه رو از سر ناچاری الان میسازم باهاش منتظرم آپدیت بعدی بیاد بهترش کنه.همین:) هیچ ادعای خاصی هم ندارم که من شاخم و قوی ام و ....

شرمنده یکم بالا منبر رفتم:dمعذرت از بزرگتر ها و بقیه دوستان

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
سلام
دوستان اد کنید چند دست بزنیم ببینیم چطوره :d
تا حالا نسل جدید رو آنلاین نزدم :d

www-AMIR-www

من همیشه با من سیتی بازی میکنم :x :d

با تشکر :d

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
دوستان بیخیال شید این بازی ارزش این حرفها رو نداره
الان یه چیز جدید پیدا کردم البته شاید همه میدونستند من خبر نداشتم توی منو برای عوض کردن اهنگها کافیه پد دستگاه رو یه فشار کوچولو بدید اهنگ رو عوض میکنه

aboots

کاربر سایت
Aug 24, 2014
232
برای حالتای افلاین
goal keeper ability رو بالا ببرید عالی میشه
marking هم بالا ببرید هم دغاع خودتون هم حریف بهتر میشه
pass error هم ببرید بالا چون پاسا راحت به مقصد میرسن
pass speed و shot speed هم اگه احساس میکنیدتوپ وزن نداره کم کنین.
اینجوری بازی تو حالت افلاین و دونفره و کریر و انلیمیت افلاین عالی و فوق و العاده و دلچسب میشه
اگه واسه انلاینم یه فکری کنن حله

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
کسایی که میگن پاسا پینگ پنگیه گل بارسا رو که همین الان زد یه نگاه بندازن ..
هر چی فوتبال میبینم بیشتر مطمئن میشم فیفا یه شبیه سازه کامله
بیشتر بازی کنید و هی همه چیو به اسم ایراد بازی ننویسین بعد میبینین که از بازی لذت هم میبرین .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر