FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
من هنوز معتقدم بازی همونه که هست! آپدیتی نیومده که بگیم تغییر کرده!! این ماییم که عادت کردیم! عادت کردیم به همین افتضاح( باگ-مشکل-ایراد-نقص ... هر چی اسمشو میذارید)! عادت

کردیم به سرعت پاس ها به اینکه پاس برسه عادت کردیم دروازبان سوتی بده بعضی اوقات دیگه توقع نداریم پاس میدیم نرسه و .. میگیم خوبه و بعد چند ماه بازی میگیم عالیه(جلوه های بصری

هوادارا یه چند تا ویژگی که بعدا بیاد و قلق بازی دستمون بیاد میگیم عالیه)چون یادمون میره کم کم اتفاقات و ری اکشن های بازیکنا پاس دهی ها سرعت بازی دروازبان های فیفا 14 و قبلی

ها.میگیم عالیه.گل هایی تو که آنلاین زده میشه واقعا افتضاحه.به معنای واقعی کلمه.یکی بیاد یاد بده گل زده میشه تو آنلاین چطور میشه ذخیره کرد من گلهایی که زدم بذارم قضاوت با بقیه دوستان!

پدر کشتگی با فیفا ندارم که! pes باز هم نیستم که بیام از فیفا بد بگم! آنلاین فقط فیفا میزنم و دوست دارم هیچ باگ و مشکلی نداشته باشه لذت ببریم! ولی فعلا نشده.....

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
من هنوز معتقدم بازی همونه که هست! آپدیتی نیومده که بگیم تغییر کرده!! این ماییم که عادت کردیم! عادت کردیم به همین افتضاح( باگ-مشکل-ایراد-نقص ... هر چی اسمشو میذارید)! عادت

کردیم به سرعت پاس ها به اینکه پاس برسه عادت کردیم دروازبان سوتی بده بعضی اوقات دیگه توقع نداریم پاس میدیم نرسه و .. میگیم خوبه و بعد چند ماه بازی میگیم عالیه(جلوه های بصری

هوادارا یه چند تا ویژگی که بعدا بیاد و قلق بازی دستمون بیاد میگیم عالیه)چون یادمون میره کم کم اتفاقات و ری اکشن های بازیکنا پاس دهی ها سرعت بازی دروازبان های فیفا 14 و قبلی

ها.میگیم عالیه.گل هایی تو که آنلاین زده میشه واقعا افتضاحه.به معنای واقعی کلمه.یکی بیاد یاد بده گل زده میشه تو آنلاین چطور میشه ذخیره کرد من گلهایی که زدم بذارم قضاوت با بقیه دوستان!

پدر کشتگی با فیفا ندارم که! pes باز هم نیستم که بیام از فیفا بد بگم! آنلاین فقط فیفا میزنم و دوست دارم هیچ باگ و مشکلی نداشته باشه لذت ببریم! ولی فعلا نشده.....

بهتره قبل از جمله هامون یک به نظر من ناقابل بزاریم اون وقت تموم مشاجره ها خود به خود حل میشه:)
مثلا به نظر شما فیفا15 افتضاحه و به نظر من فیفا15 عالیه هر دو نظر هم کاملا محترمه..... ولی یادمون باشه نظر دادن با نظریه صادر کردن دو چیز کاملا متفاوته.
لیست فروش هفتگی عناوین انگلستان در این هفته هم منتشر شد که شاهد درخشش عنوان تازه وارد FIFA 15 در آن هستیم.

در جدول هفته گذشته DESTINY صدر را از آن خود کرده بود، که حال عنوان ورزشی و پر طرفدار FIFA 15 توانست با فروش فوق العاده خود این مقام را از آن خود کند.(منبع:گیمفا)

تموم گیمر های لندن هم مثل منن:| نمیفهمن فیفا15 چه آشغالیه رفتن خریدن این غده سرطانی رو:bighug:

آخرین ویرایش:

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid

اول در مورد ذخیره گلها وقتی گل زدی رفت برای صحنه اهسته دکمه share رو دوباره بزن شروع به ضبط میکنه وقتی هم تموم شد یکبار دکمه share رو بزن استپ میشه و مابقیه ماجرا
در مورد باگها منم قبول دارم این باگها وجود داره ولی من همیشه برای سرگرمی به بازیها نگاه میکنم ( سنی ازم گذشته بخوام مجذوب بازی بشم (: ) دوست دارم وقت بیکاریمو با این بازی سرگرم بشم.
اینجا جای مقایسه نیست ولی دموی pes رو بازی کردم برای من هیچ جذابیتی نداشت نظر من هستا خیلی بی روح بدون جذابیت بود...

یه باگ دیشب داشتم بازی میکردم ده دقیقه اخر توپ رفت تو اوت توپ جمع کن توپ انداخت رفع اونور تابلوهای تبیلغاتی ......... دیگه حدس بزنید نه میشد توپ رو برداشت نه توپ دیگه ای وجود داشت ده دقیقه اخر بازی همدیگرو نگاه میکردیم البته 4 بر 1 جلو بودم برای من خیالی نبود......
یه باگی که دوستان میگن من هنوز بهش برنخوردم از زاویه بسته گل خوردن گلرهاست توی 14 خیلی از زاویه بسته گل زدم ولی هنوز توی 15 نتوسنتم از زاویه بسته گل بزنم

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
بهتره قبل از جمله هامون یک به نظر من ناقابل بزاریم اون وقت تموم مشاجره ها خود به خود حل میشه:)
مثلا به نظر شما فیفا15 افتضاحه و به نظر من فیفا15 عالیه هر دو نظر هم کاملا محترمه..... ولی یادمون باشه نظر دادن با نظریه صادر کردن دو چیز کاملا متفاوته.

شما متعصبانه میای دفاع میکنی!!! نظر من رو میخونی میبینی خوب راجع به فیفا خوب نگفتم ناراحت میشی!!!
اول جمله ای که نوشتم رو بخون!!! چی نوشتم؟؟!!
من هنوز معتقدم بازی همونه که هست و .....
نظر کی میشه؟؟ نظر من دیگه8-|

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,559
نام
پوریا

به طرز عجیبی با این جمله موافقم!
:d

تو فیفا۱۵ فقط و فقط کافیه بازیکن سرعتی داشته باشی. الان تو فیفا۱۵ کسی مثل aubameyang از کسی مثل ابراهیموویچ بهتر بازی میکنه!

chaos.theory

کاربر سایت
Apr 1, 2014
60
نام
Amir
سلام
منم بازی رو چند روزی هست ک بازی کردم
خداییش خیلی چیز خفنی شده و اونجور ک بعضی از بچه ها بازی رو کوبوندن نیست،موضوع عادت هم منتفیه چون من تازه شرو کردم
بعضی از بچه ها سر پاس ها ک میگفتن خیلی راحت شده تو افلاین ک راحت با بالا بردن pass error خیلی بهتر میشه
واسه سرعت پاس کاری هم باز pass speed رو پایین بیارین
اگه shot speed رو هم پایین بیارین قشنگ سنگینی توپ احساس میشه
من خودم شخصاpass speed و shot speed رو گذاشتم رو 40 واقعا جواب داد،اگه دیدین بازم توپ سبکه واستون بزارینش رو 35
راجب دروازه بانم بچه ها گفتن،goalkeeper ability رو بزارین 80 خیلی بهتر میشن، ب قول یکی از بچه هم سوپرمن نمیشن، بازم گل میخورن ولی فرتاشون کمتر میشه
.
ب پیشنهاد یکی از بچه های همینجا گزارشگر رو هم گذاشتم رو اسپانیایی چند دست،واقعا fun بود، کاش گزارشگر عربی هم داشت،خیلی باحالن ادمو سر حال میارن :d

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
یه عده خودشونو زدن به خواب ...
من دیگه دارم بالا میارم تو سیزن ... 2 تا پاس به عقب با سر دادم دروازبان ( توپ ساده ها ) جفتش رفت تو گل. دروازه بان من میشدم بالا کلش علامت قرمز میومد بازیو 3.2 به یه عرب بوگندو که فحش میداد باختم ...
تا امروز هر چی تحمل کردم بسه این اشغال با پچ درست نمیشه
این بازی فقط از نظر اونایی محبوبه که تا دیروز 6 تا 6 تا میخوردن امروز چشم بسته پاس میدن
اخه کدوم فوتبال واقعی دفاعی که پرس روشه. روشم به دروازه خودشونه پاس بی تعادل میده 60 متر زمینی واسه مهاجمشون؟ در حالت طبیعی باید فقط بتونه پاس به عقب بده یا بزنه تو اوت
من فقط واسه فیفا کنسول گرفتم ... چند روزه ... اندازه 10 سال پیر شدم ...
بازی شرم اور و افتضاحه از نظر من ... پارسال که نت نذاشت بازی کنیم امسالم خودشون گند زدن ...
ما چرت میگیم ... بی شعوریم. عبداله و فرزاد و فرشادم حالیشون نیست ؟ فراز و حسن و بقیه چی؟ 12 تا از دوستای من اصلا بازی نمیکنن دیگه
EA باید بره بمیره که یوزرش مجبوره تیم 3 ستاره بر داره که به رئال و بارسا نخوره ...
ما مگه بلد نیستیم توپ اولو مثل یابو ببریم بکنیم تو گل؟؟ من از 10 تا 7 تاشو میبرم تو گل
2 تا نقطه تو زمینه پشت 18 شوت و یه تقه بزنید بیرون پا میشه محکم میره سه جاف دروازه ...
هر زمانی از بازی پاس بدید به گلر شاهکارو ببینید ... پاس بلند بدید با مثلث بازیکنتون 10 متر اختلاف تک به تک میشه
اگرو از کی تا حالا انقدر سطح بالا شوت میزنه؟ انقدر خوبه چرا جام جهانی مرده بود
بعد یه عده باگر میان به به چه چه میکنن ... این گیم پلیه الان؟
من که میفروشم بره ... هم دستگاهو هم بازیو ... چون مطمئنم 2.3 روز دیگه نفت میریزم روشون اتیشش میزنم
البته بازی خوبه ها ... واسه دور همی تو فامیل و افلاین

آخرین ویرایش:

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
بچه ها هیچکس اینجا جلو کسی نگرفته که نظرش اعلام کنه اما بهتره به اینم فکر کنیم که یک سریا ممکنه با همین چیزی که اسمش آشغال میزارید حال کرده باشن . وقتی میایم داخل تاپیک تنها نظراتی که میخونیم اینه :

بازی آشغاله

بازی چقدر باگ داره

سیستم مزخرف دروازبانی

این پینگ پنگه نه فوتبال

تو اشتباه می کنی این فوتبال دستیه

شرم بر تو باد EA

من از زمان اولین نسخه های WE و FIFA دارم فوتبال بازی میکنم . کسایی که منو از قدیم در PSN میشناسن میدونن همیشه رابطه خوبی با همه داشتم و بازیمم خوبه و تا سال قبل 6 تا 6 تا نمیخوردم ! :D . اما دوتا چیز همیشه یاد گرفتم :

1- اول اینکه مشکلی که من با بازی دارم ممکنه خیلی های دیگه نداشته باشن و برای احترام به اون اشخاصی که این مشکل ندارن من انتقاداتم نسبت به بازی با لحن مناسب بیان کردم نه تخریب کننده . اولین پستم بعد تجربه بازی حدود 6 خط از مشکلات بازی گفتم ، توی تاپیک های فیفا 14 و 13 هم خیلی از پستام انتقاد از گیم پلی بوده اما با لحن مناسب

2- دوم هم اینکه با فیفا بسازم . یک شبه فیفاباز نشدم و به EA Sports ایمان دارم و اینو براساسا تجربم می دونم که با تمرین بیشتر و آشنایی بیشتر با مکانیزم های جدید گیم پلی خیلی از مشکلات بازیم برطرف میشه و همینم شده و خداروشکر الان تقریبا هیچکدوم از اون مشکلات قبلی در بازی ندارم و واقعا دارم لذت میبرم طوری که یک سری از مشکلاتی که برخی دوستان میگیرن به هیچ عنوان در بازی ندارم و برخی از اونارو حتی نداشتم

قبلا می گفتم بخاطر سیستم پاسکاری ساده پرسینگ در زمین حریف بی معنیه اما الان خیلی خوب تیم حریف توی زمین خودش می بندم . قبلا میگفتم توی این فیفا 15 فقط سیستم 3 دفاعه جواب میده اما الان اکثر بازیها سیستم هجومی 4-3-3 میزارم .

بعد واقعا نمیدونم حافظه فیفایی دوستان پاک شده ؟ یادتون رفته توی فیفا 12 با برخی بازیکن ها از هر محلی شوت کات دار میزدیم گل میشد ؟ یادتون رفته توی فیفا 13 اگر با پاس های عمقی هایی توپ به رونالدو و ... می رسید تقریبا غیرممکن بود با یک مدافع معمولی بهش برسیم ؟ همین فیفا قبلی یادتون رفته چقدر از سیستم سانترکردنش ایراد می گرفتین ؟ این نظرات من که توی تاپیک فیفا 14 ندادم ؟

باز صحبت باگ و اینها شد من بپرم وسط :d بازم میگم واسه EA واسه دادن این افتضاح به اسم FIFA متاسفم :d
باگ یا هرچی اسمش رو بزاریم وقتی انقدر تابلو شده که هر بازیکن در پیتی میتونه با این روش گل بزنه این میشه باگ! یارو اومده با بارسلونا جلو من بازی میکنه تنها کاری که میکرد تووپ و بده گوشه و سانتر کنه! بخدا مونده بودم که این بشر روش دیگه ای بلد نیست!!! جالبیش اینه ه با همین روش دوتا گل زد! اونم چی مسی روویه سر واران سر زد و هر دو گل به همین روش...! این یعنی چی؟ تا اینجاشم میگیم آقا مسی سر زن! اما وقتی تووپ روو سر واران هست و منم دکمه مربع رو ترکوندم از بس بزنم ولی اصلا عکس العملی نشون نمیده و مسی میپره روو سرش سر میزنه این یعنی باگ! به نظرم سیستم تصمیم میگیره که این تووپ گل بشه یا نه اونم با توصل به هر روشی اینکه بازیکن من هویج بشه یا خرچنگ دریایی یا هر چیز دیگه ای!!! من نمیگم تویه بازی های واقعی کسی سانتر نمیکنه و کسی سر نمیزنه! اما تویه همون فیفا 13 انقدر گل با سر میزدیم اما کسی رو دیدید اعتراضی کنه؟بگه چرا اینطوریه؟ نه چون واقعا طبیعی بود اگه خوب جا گیری میکردی و خوب سانتر میکردی گل میشد و کلی حال میداد نه اینکه یه بازیکن کوتوله بلند شه روو سر مدافع بلند قد شما که نقش مترسک رو بازی میکنه سر بزنه!
اینه که میگم متاسفم بخاطر اینه که سیستم تصمیم میگره شما گل بخوری
سیستم آفساید گیری که شدیدا مزخرف
شما با مدافعت برگرد به بازکن حریف که تویه آفسایده پاس بده میبینی آفساید میگیره!!
این ها رو گفتم اما اینم بگم که من خیلی وقته فیفا باز هستم و جز فیفا بازی فوتبال دیگه ای نمیکنم پس مخالفت من ربطی به PES نداره
یه سری واقعیته که متاسفانه بعضی دوستان بخاطر تعصبی که دارن حاضر نیستن قبول کنن و میگن بازی خودت مشکل داره! آخه دفاع من تویه بعضی صحنه ها خشکش میزنه این بازی بد منه؟
اینکه تویه فیفا 13 تویه دیویژن 1 همیشه بودم و الان نمیتونم از دیویژن 5 بالاتر بیام مشکل بازی منه؟یا این وسط اتفاقاتی افتاده که گه زده به بازی ؟ :d

چرا سر فیفا 13 این بحث ها و ایراد ها نبود؟؟؟ تو فیفا 14 ما (عده ای از دوستان که معترضن به 14 از جمله خودم) ضعیف شدیم یا فیفا ویژگی جدیدی اضافه کرده خوب شده؟؟ سر 13 کسی یادم نمیاد اینقدر ناراضی باشه و اعتراض کنه!!!خوب حتما یچیزی هست دیگه!! الان ماشالا بعضیا همچین از فیفا دفاع میکنن که خود EA هم بیاد بگه اقا یه اراداتی هست میان میگن نهههه بابا کجا ایراد داره تو بلد نیستی:| با کامپیوتر بازی میکنم جلو هستم رو میاره به سانتر فرتی گل میزنه!! بله شاید یکی بگه خود تو هم چرا از این راه گل نمیزنی ؟! من خوشم نمیاد از سانتر.کم سانتر میکشم و مشکلی هم با سانتر کشیدن ندارم!!!!!! ولی اینکه توی 14 میبینی چه تو افلاین چه تو انلاین طرف کم میاره رو میاره به سانتر با 4 تا سانتر راحت 2 تاش گل میشه خیلی مسخرس!!!راحت بدون استثنا گل میشه!!
دیگه جوری شده هرکی کم اورد راحت میبره گوشه دستش رو سرعت!! و یه سانتر!! این شد تاکتیک فوتبالی!!! سانتر از جناحین و ضربه ی سر و گل! خودم با روبینیو روی سر تیاگو سیلوا گل زدم 3 بار!!! 5 بار سانتر کردم تو چند بازی 3 تا گل شد! تیاگو سیلوا هم جا گیریش عالی بود( خودمم هم تیاگو سیلوا نبودم که بگید جاگیری دفاع بد بود! کامپیوتر بود!) کاملا توپ روی سر سیلوا بود مثل دوغ نگاه کرد!! خندم گرفت!

میاین میگین فوتبال واقعی سانتر داره!! اوکی! یه سوال؟! تو فوتبال وافعی از 10 تا سانتری که مثلا دنی الوز میکنه چند تاش گل میشه؟؟؟ از هر تیمی مثال بزنید تو واقعیت! تو 90 دقیقه چند تا سانتر میکنن چند تا گل میشه؟؟ اینکه میگید بعد اپدیت خوب شده والا هیچ فرقی نمیبینم من:| لابد واس من کجه!!
اما مقایسه مینید کامل مقایسه کنید فیفا رو با واقعیت!! تو واقعیت زمین بزرگ کلی توپ میچرخه اینجا 4-5 ثانیه دستت رو سرعت باشه رسیدی دم خط و تمومه!!
این حرفای من نه میتونه نظر کسی که از فیفا 14 خوشش اومده باعث بشه بدش بیاد و تاثیری روش بذاره و نه کسی بیاد بگه خوبه و ایرادی نداره نظر من عوض میشه!!
در کل نظر شخصیم اینه:
از فیفا 06 که فیفا بازی میکنم بدترین فیفایی بوده که بازی کردم:|بدون شک....

موافقید بدترین فیفای تاریخه؟
یارو سانتر میکنه کامپیوتر بازیکن رو سوییچ نمیکنه اصلا بعدشم گل
99% گل ها رو سانتر یا L1 مثلثه
فقط واسه EA متاسفم
گند زد تو این سری

من که بازیو گرفتم از همه نظر خورده تو ذوقم همون اولش دیدم رئال مادرید شده همون تیم پارسال فقط یه ایسکو اومده.نه کسی رفته نه کسی اومده خیر سر مون میخواستیم با بیل بازی کنیم
بعدش که که رفتیم تو بازی چمن نمیدونم من بد میبینم یا واقعا مشکل داره یجوریه از زاویه نزدیک خیلی صافه انگار سیمان سبز کردن
گیم پلی هم که درسته خیلی واقعی شده ولی من با داداشم 2 دست بازی کردم از 5تا گلی که زدم 3 تاش با سانتر و ضربه سر بود.داداشم هم که اصلا نتونست بازی کنه چون اون عاشق اینه که با رونالدو حرکت کنه ولی این شماره خیلی نمیشه رو حرکات انفرادی حساب کرد دفاع راحت توپ رو میگیره.دروازبان ها هم بهتر شدن.
ولی با این حال من با 13 خیلی بیشتر حال کردم

من برای آرین و فرشاد و عرفان و ... که این پستارو گذاشتن احترام زیادی قائلم و خود من از بازیشون چیزای زیادی یاد گرفتم . اما در قبال دوستان پرتعداد منتقد فیفا 15حرف من اینه هر سال فیفا با عرضه نسخه جدید تغییرات زیادی داشته و من مطمئنم اگر 1 سال بعد بیاید پستای الان خودتون نگاه کنید تا حد زیادی قبول دارید برخی از انتقادهایی که انجام میدادید تند و غیر منصفانه بوده

در مجموع فقط با دو چیز فیفا جدید حال می کنم که هیچکدومشون باگ نیستن . اول سیستم پاسکاری که خیلی سریعه و سرعت گردش توپ بالا برده و بازیو متاسفانه شبیه PES های قبلی کرده . دوم هم تناقضات سیستم دروازبانی . من این مشکلات عجیب و غریب دوستان با سیستم دروازبانی نداشتم اما در هوش مصنوعی اونا تناقضاتی وجود داره بخصوص در بحث جایگیری روی شوت های از راه دور . اینم بگم قبول دارم در موقعیت های تک به تک گل زدن متاسفانه آسون شده اما شما یه فلش بک به فیفا های قبلی هم بزنین تقریبا موقعیت های تک به تک همگی گل بودن اما انصاف هم در نظر بگیرید مثلا توی فیفا 14 گل زدن روی شوت های از راه دور واقعا راحت بود اما توی فیفا 15 دیگه دروازبان ها روی هر شوت از راه دوری گل نمی خورن . در کل قبول دارم این سیستم جدید مشکلاتی داره اما سیستم دروازبانی فیفاهای قبلی هم کم و کاستی هایی داشت

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
سینا نظر من رو نقل قول کردی از تاپیک فیفا 14 ! درسته و قشنگ یادمه اونو!!!! ولی یه تفاوت مهم!!! من اون نظر رو واسه فیفای ps3 دادم!! فیفا 14 ps3 هنوزم میگم یکی از بدترین ها بود.خیلی کند بودن اصلا حال نکردم ولی اومدم تو ps4 دیدم خیلی روون و نرم و خوب بود راضی بودم!

من هم نظرم رو گفتم که به نظرم فیفا 15 هنوز تغییری نکرده که بگیم خوب شده! ما یکم قلق بازی رو بدست آوردیم + عادت کردیم بهش! همین! این.این عادت میتونه عادت کردن به باگ باشه به مشکلات بازی باشه یا عادت کردن به کیفیت بالای بازی از نظر یه فرد دیگه!

کل ایرادهایی هم که میگیرم تا این آپدیتی که داره فعلا اینه:
دروازبانی یه توپایی میگیره غیر قابل تصور که خوب هست و خوبه که سر هر توپی گل نخوره.ولی شوت از راه دور راحت گله.دقت کنی تو چهاچوب باشه گل میشه گلهای قشنگی هم میشه:d
مورد بعدی اینکه تو تک به تک برسی 1 قدمی دروازبان یعنی جایی که دروازبان یه شیرجه بزنه توپ رو میگیره یا مهاجم یه ضربه بزنه گله اونجا هم راحت توپا گل میشه بدون کار اضافی!

پاس هم که همه تایید میکنن! مونتاری با ژاوی هیچ فرقی ندارن.....
سبک شدن توپ هم خیلی بده
لایی کشیدن و ویراژ دادن با بازیکن ها هم خیلی آسونه.هیچ فرقی بین جرمی منز من و مسی نیست بخدا:dداداشم دید میگه مسی اینجوری لایی نمیکشه!فقط سرعت+ اینور اونور رفتن=تک به تک

بازم میگم امیدوارم بهتر بشه.... . کسی از بهتر شدن بازی ای مثل فیفا بدش نمیاد;)

Above

کاربر سایت
Aug 11, 2008
145
نام
سینا
درود ، این بازی یک آشغال به تمام معناست ، من حالم ازش بهم میخوره ، ازش متفرم و دوست دارم دیسک بازی رو بشکنم ، بچسبونمش و باز بشکنمش .
اما نمیدونم دلیلش چیه که هی میام توی این تاپیک و پستی ارسال میکنم در مورد این بازی که خودمم میدونم 1 ساعت دیگه ممکنه نظرم در مورد اون پست باز تغییر بکنه .
شاید برم یه دور دیگه آنلاین بزنم و بعد از یه گل خیلی واقع گرایانه به این باور برسم که اونقدر ها هم بد نیست که بخوام به این دلیل کنسولم رو به آتیش بکشم .
نمیدونم چرا از شرش خلاص نمیشم ، شاید باورم نمیشه که این فقط یه بازیه و برای سرگرمی ساخته شده .
با این حال این پست رو دادم تا اعصاب خودم و دیگرانی که از این بازی لذت میبرند رو خود کنم شاید اونها هم به باور من رسیدند و اونوقته که مدیر پروژه ساخت این بازی که هر روز به این تاپیک سر میزنه خیلی زود با چند تا پچ به حجم هر کدام 5 گیگ بازی رو به تبدیل به یک فوتبال واقعی بکنه .
البته فرقی هم نیمکنه چون من حتی اگر فوتبال واقعی رو هم تجربه میکردم بازم فقط 1 ماه ازش لذت میبردم و بعد از اون میرفتم و با ارسال پست های جذاب نظرات خیلی تخصصی خودم رو در مورد کیفیت پایین اون بازی واقعی به رخ دیگران می کشیدم .

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
سینا نظر من رو نقل قول کردی از تاپیک فیفا 14 ! درسته و قشنگ یادمه اونو!!!! ولی یه تفاوت مهم!!! من اون نظر رو واسه فیفای ps3 دادم!! فیفا 14 ps3 هنوزم میگم یکی از بدترین ها بود.خیلی کند بودن اصلا حال نکردم ولی اومدم تو ps4 دیدم خیلی روون و نرم و خوب بود راضی بودم!

بازم میگم امیدوارم بهتر بشه.... . کسی از بهتر شدن بازی ای مثل فیفا بدش نمیاد;)

فرشاد دقیقا مشکل اینه من و تو از دو زاویه مختلف به بازی نگاه می کنیم :D

من هم نظرم رو گفتم که به نظرم فیفا 15 هنوز تغییری نکرده که بگیم خوب شده! ما یکم قلق بازی رو بدست آوردیم + عادت کردیم بهش! همین! این.این عادت میتونه عادت کردن به باگ باشه به مشکلات بازی باشه یا عادت کردن به کیفیت بالای بازی از نظر یه فرد دیگه!

من اسم اینو عادت کردن به ویژگی های جدید بازی می زارم نه عادت کردن به باگ های بازی . کلا یک چیز مشخصیه هر نسخه فیفا قلق خاصی داره . وقتی اون قلق دستمون نیاد یکم بازی برامون گنگ میشه ، ممکنه برخی ایرادات از نظرمون باگ باشن اما وقتی اون قلق دستمون میاد و بازیمون کاملتر میشه دیگه با اون مشکلات قبلی مواجه نمیشیم . کلا توی فیفا باید کاری کنیم که از اون چیزایی که اسمش باگ میذاریم ضربه نخوریم اگر موفق به این کار بشیم به قول تو قلق بازی دستمون اومده . حالا ممکنه خود ما از اون به اصطلاح باگ ها برای گلزنی استفاده کنیم اما نباید بخاطر این موضوع بازیو سرزنش کنیم چون مشکل از حریفه :D

ولی شوت از راه دور راحت گله.دقت کنی تو چهاچوب باشه گل میشه گلهای قشنگی هم میشه
ببین این حرف یک سری دیگه از بچه ها هم زدن و قائدتا توی بازی شماها اتفاق افتاده :D اینو خداییش راست میگم ، من از وقتی فیفا 15 خریدم هنوز نتونستم از پشت محوطه جریمه با شوت گل بزنم و کلا هم فکر می کنم 5 یا 6 تا گل اینطوری خوردم . شاید این مشکل وجود داشته باشه اما توی بازی من هنوز خودش نشون نداده

لایی کشیدن و ویراژ دادن با بازیکن ها هم خیلی آسونه.هیچ فرقی بین جرمی منز من و مسی نیست بخدا:dداداشم دید میگه مسی اینجوری لایی نمیکشه!فقط سرعت+ اینور اونور رفتن=تک به تک

اینم مثل همون صحبت قبلیم در مورد قلق بازیه ! :D فیفا 15 الان اکثرا بازیشون اینطوریه که توپو کناره ها میبرن و بعد در زمان مناسب با چرخش یا سرتوپ به عمق میزنن . حالا تو اسم اینکارو ویراژ دادن میزاری اما اینم مشکل از بازی نیست بلکه مشکل اون طرفه که نمیتونه این حرکت قابل پیشبینی حریف دفع کنه . توی فیفا 15 اگر میخوایم از این ناحیه ضربه نخوریم باید دست حریف بخونیم و درست همون زمانی که میخواد سرتوپ بزنه یا به عمق بزنه ما هم به همون سمت بریم و مسیرش ببندیم .

در مورد سبک بودن توپ و مشکل پاس ها هم حرفت درسته و جوابی ندارم :D

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
یادمه سال 88 بود که سیستم کامپیوترم رو ارتقا دادم و اولین بازی ای که گرفتم pes 2010 بود اون موقع ها اصلا زیاد به اینترنت سر نمیزدم و با سایت هایی مثل بازیسنتر و گیم اسپات آشنا نبودم آقا حدود یک سال ما این pes 2010 رو با دوستان و فامیل بازی کردیم و لذت بردیم خیلی هم لذت بردیم حالا که فکرشو میکنم میبینم دلیلش این بود که چون نظرات منفی دیگران رو در مورد اون بازی اون موقع نشنیده بودم این همه باهاش حال کردم و لذت بردم والا بعدش که فهمیدم همه به pes2010 گفته بودن بدترین فوتبال تاریخ و گیم اسپات بهش داده بود 6/5 دیگه اون بازی بهم حال نمیداد.....من بازی میکنم که لذت ببرم بعضی از دوستان بازی میکنند که نق بزنند در کل برای کسی که تازه میخاد وارد دنیای فیفا بشه و نظرات دیگران هم براش ملاکه این تاپیک سمه سم،چون کسایی که نمیتونن یه چرتکه بسازن میان از برترین برنامه نویسان و گرافیست های دنیا ایراد هایی میگیرن که آدم شاخ در میاره ویه لحظه هم با خودشون فکر نمیکنند که هر چی باشه اونا تو این زمینه از ما بهتر میفهمن یعنی اعتماد به نفس ما ایرانی ها یک جا تو حلق ea!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر