FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

farhad_messi

کاربر سایت
Aug 25, 2013
12
نام
farhad
سلام به همگی
بچه ها با توجه به اینکه fifa 15 واسه بازی آنلاین گزینه head to head نداره
بیاید همدیگه را اد کنیم واسه بازی آنلاین
gamer tag : fc messi 1987

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,594
نام
امین
دوستای گلم من کلن پلاس ندارم و اهل انلاین نیستم پس اگه واسه انلاین اد میکنید شرمنده من پلاس ندارم:d

یه نکته هم بگم اینکه موقع حمله سعی کنید استراتژی رو روی کاستوم بزارید و سرعت تیمو تو حمله کم بزارید همون دو تا گزیته اول منظورمه.
اینطوری تیم یهو نمیریزه تو نیمه حریف و به راحتی هم ضد حمله نمیشه بهتون زد.
مخصوصن واسه دفاع ها که تا خط نیمه جلو نمیرن و فضا نمیدن به مهاجم ها.

من بهترین شیوه رو تا حالا 3 - 4 - 3 دیدم البته با دو تا هافبک دفاعی چپ و راست و دو تا پیستون RWB ,LWB که بنظرم عالی میشه.
3 تا دفاع رو متمرکز میکنم تا عمق کلن بسته شه.
بنظرم بد نیست که تست کنید تا حدود زیادی میشه بازی رو کنترل کرد.

راجب سویچ کردن هم بچه ها درست میگن بهترین حالتش همون ایر بال هستش.

در کل نبود وینگر خوب تو تیم ها معضل میشه.
تو فیفای قبلی من جووینکو رو کلن از لیست بیرون میکردم ولی تو 15 بازکین ثابته ترکیب شده.
تنها موردی که هنوز یه نمه اذیته حالته شوت زدنه بازیکن ها در حالت های تخیلی که بنظرم هز "بازیکنی" نباید اون مدلی پشت به گل و در حالت نامتعادل بکوبه توپو سه جاف گل!

البته هنوز اوله کار و قطعن با اپدیتها همه چی اوکی میشه.
اورال بوفون (82) یه توهین به شعور کل فوتباله:|

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
توی فروم EA میحوندم که بازی از لحاظ AA پسرفت کرده ! فیفا 14 نسل جدید 2X بود ولی 15 نداره :d از نماهای نزدیک پیکسها مشخصه و بیکیفیت ! مخصوصا روی TV 47 اینچ به بالا . کسی این مشکل رو داشته؟
من هنوز نسخه اصلی رو نگرفتم ولی نسخه ی دمو توی تلویزیون 42 اینچ من کاملا لبه های تیزش و کمبود Anti Alias احساس میشه...البته مهم نیست :D ما که FPS نمیزنیم داریم با دوربین TELE بازی میکنیم.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
داداش بیشتر توضیح میدی من هر چی تو تنظیمات مودم گشتم یه همچین چیزی ندیدم که غیر فعال کنم بازم شرمنده :d

همه بند و بساط کاربریتو قفل کردی نمیشه بهت پیام داد :D
مجبورم همین جا بگم، فایروال روتر رو خاموش کن :D توی تنظیمات فایروال بگرد. هر مودمی یه جوره، خودت باید پیداش کنی.

Amin_Evil_Dead

کاربر سایت
Sep 16, 2006
196
نام
Amin
همه بند و بساط کاربریتو قفل کردی نمیشه بهت پیام داد :D
مجبورم همین جا بگم، فایروال روتر رو خاموش کن :D توی تنظیمات فایروال بگرد. هر مودمی یه جوره، خودت باید پیداش کنی.

داداش دستت طلا
کارت درسته ایوووووووول

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان عزیزی که مانند من نسخه Ultimate Edition رو Preorder کرده بودن و دانلود کردن اطلاع دارین که 40 تا پک گلد و همینطور ویژگی های دیگه میده درسته ؟؟
اما چطور حالا دانلود کردیم و پلی کردیم بازی رو کجا باید این ویژگی ها رو پیدا کرد و ازشون استفاده کرد ؟؟؟
خواهشا دوستان گرامی جواب بدین من بیشتر به خاطر این ویژگی ها اومدم 69 دلار خرج کردم ...

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
دوستان من یه مشکلی دارم

نسخه دمو رو دانلود کرده بودم اول صدا گزارشگر داشت بازی هم کردم خاموش کردم دفعه بعد اومدم بازی کنم صدای گزارشگر نیس دیگه اصلا حرف نمیزنه

الان من دیسک بازی نسخه اصلی هم خریدم بازم فقط صدا تماشاچیا و استادیوم هست ولی گزارشگر نیس مشکل چیه ؟
سلام رفیق منم مشکل شما رو داشتم اما با این روش حل شد:
اوا از همه برو تو قسمت setting بعدش برو تو display & sound تو این قسمت تب چهرم اونجایی که نوشته digital audio گزینه hdmi audio رو روی این گزینه stereo uncompressedبزار،ماله من اینجوری ردیف شد ایشالله مشکل شما هم حل بشه

یه آپدیت 350 مگابایتی برای بازی اومد:d

آخرین ویرایش:

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
ببخشيد ولي كلا من هر نظري ميبينم كاملا آماتوره
دوستان مگه شما تا حالا فوتبال واقعي نديدين
يعني چي كه بهترين سيستم چيه
اصلا سيستم مگه چيزيه كه كلي باشه؟
هر تيمي با توجه به بازيكنا و قابليتهاي كه اون بازيكنا دارن چيده ميشه
پس هر تيمي سيستم مخصوص به خودشو داره
يه دفه ميبيني يه تيم با ٤٤٢ خوبه يه تيم با ٣٥٢
پس خودتون با توجه به قابليت بازيكناتون سيستمتون رو تنظيم كنيد
من خودم موقعي كه با دوستا و فاميل دونفره بازي ميكنيم هيچ وقت يه تيمو ٢ بار نميگيرم تمام تيماي مختلف رو امتحان ميكنم
مثلا تو ١٤ با اورتون و كلمبيا عالي بازي ميكردم اين باعث ميشه مربيگريت قوي شه و تيما و سيستماي مختلف رو امتحان كنيد
همش رئال و بارسا و بايرن رو نگيريد (خودم اولترا بايرنيم)
سعي كنيد شما برنده بازي باشيد نه تيمتون (قابليت بازيكناتون)

ps4fan

کاربر سایت
Jun 8, 2014
178
دوستان بارسایی چه سیستمی پیشنهاد میکنین که زد حمله نخوریم؟
جلو رئال که دو جناحش قویه هی زد حمله میخوریم.کلا پاس تو عمقش خیلی لوس شده
از طرفی 3 دفاع هم اصلا به بارسا نمیاد و کلا گند میزنه به تیم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر