FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
....حریف میطلبیم!
:d

ی دست اومدیم تو عمرمون ی تیم بزرگ برداریم کریر مود بزنیم رفتیم سراغ چلسی تیمو میلیاردی بستیم رو همین چهره ادین هازارد عشق شما حساب کردیم یهو گنده دماغ بازی در آورد گفت میخوام از باشگاه برم قرارداده 3 ساله هم داشت نمیدونم چرا رفت مفت فروخت باشگاه بدونه اجازه من:((من تصمیم گرفتم برم دوباره تیمای کوچیک بردارم شورش توش نباشه:x
زیاد کوری نخون کاشته های من حرف نداره :d
بازی همه جوره جذابه وقتی به ی مهاجم میگی تو instruction پشت مدافعه عرضی بزن میاد کناره ها همین کارو میکنه واقعا حرف نداره سرپیچی نمیکنن تیم های بزرگ از دستورات...اما خوب من که با لستر اینا بازی میکنم کم میارن گاهی طبیعیه:d

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
سرور های بازی اصلا لگ نداره برخلاف 14.امروز سه تا بازی انلاین کردم خیلی خوب ولی دروازه باناش چرا اینجوریه؟:-/ طرف از وسط زمین شوت میکرد میرفت تو دروازه

دوستان منم اد کنید:ehsannight

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
دوستان من یه مشکلی دارم

نسخه دمو رو دانلود کرده بودم اول صدا گزارشگر داشت بازی هم کردم خاموش کردم دفعه بعد اومدم بازی کنم صدای گزارشگر نیس دیگه اصلا حرف نمیزنه

الان من دیسک بازی نسخه اصلی هم خریدم بازم فقط صدا تماشاچیا و استادیوم هست ولی گزارشگر نیس مشکل چیه ؟

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,324
نام
Amin
توی فروم EA میحوندم که بازی از لحاظ AA پسرفت کرده ! فیفا 14 نسل جدید 2X بود ولی 15 نداره :d از نماهای نزدیک پیکسها مشخصه و بیکیفیت ! مخصوصا روی TV 47 اینچ به بالا . کسی این مشکل رو داشته؟

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
توی فروم EA میحوندم که بازی از لحاظ AA پسرفت کرده ! فیفا 14 نسل جدید 2X بود ولی 15 نداره :d از نماهای نزدیک پیکسها مشخصه و بیکیفیت ! مخصوصا روی TV 47 اینچ به بالا . کسی این مشکل رو داشته؟
من نه به نظرم بهترم شده...البته اون 47 از کجا آمد نمیدانم هر تلوزیونیم ی چیزیو بهتر نشان میده مثلا وضوح الجی بهتره از رنگ بندیش اما رنگ بندی سامسونگ بهتره رو جفتش بازی کردم همین 15 تو الجی وضوحش خوبه البته رو 40 اینچ سامسونگ رنگش شادترو تو دل برو تر میشه مثلا قطرات باران تو الجی بهتر نمایانه تا سامسونگ...من قبلا همین تجربه رو رو nba2kهم داشتم عرق بازیکنا تو الجی واضحه تا سامسونگ ...... جفتشونم 1080p full hdبودن بازی کیفیتش بهتر شده....بهتر بگیم بهnba2k نرسیده تا اینکه از 14 بدتر شده تو کیفیت تصاویر...بازی 1080p هست دیگه تلوزیونتم 80 اینچ باشه فرقی نداره همه چی بزرگتر میشه فک میکنه آدم جذابتر شده بازی ...شما تلوزیون 21 انچ 1080p هم بازی کنی هی میگی بد شده بازی چرا چون تصویر کوچیکه نمیچسبه به آدم ....در کل مشکلاتی داره اما نه اینکه از 14 بدتر شده...

آخرین ویرایش:

mo.al.sh.60

کاربر سایت
Sep 14, 2014
165
من نه به نظرم بهترم شده...البته اون 47 از کجا آمد نمیدانم هر تلوزیونیم ی چیزیو بهتر نشان میده مثلا وضوح الجی بهتره از رنگ بندیش اما رنگ بندی سامسونگ بهتره رو جفتش بازی کردم همین 15 تو الجی وضوحش خوبه البته رو 40 اینچ سامسونگ رنگش شادترو تو دل برو تر میشه مثلا قطرات باران تو الجی بهتر نمایانه تا سامسونگ...من قبلا همین تجربه رو رو nba2kهم داشتم عرق بازیکنا تو الجی واضحه تا سامسونگ ...... جفتشونم 1080p full hdبودن بازی کیفیتش بهتر شده....بهتر بگیم بهnba2k نرسیده تا اینکه از 14 بدتر شده تو کیفیت تصاویر...بازی 1080p هست دیگه تلوزیونتم 80 اینچ باشه فرقی نداره همه چی بزرگتر میشه فک میکنه آدم جذابتر شده بازی ...شما تلوزیون 21 انچ 1080p هم بازی کنی هی میگی بد شده بازی چرا چون تصویر کوچیکه نمیچسبه به آدم ....در کل مشکلاتی داره اما نه اینکه از 14 بدتر شده...

دوست عزیز کلا بحث تراکم پیکسل یا همون dpi رو شت و پت کردی... تو 40 اینچ اصلا به سختی از نزدیک پیکسل های tv دیده میشه ولی تو 47 از نزدیک ساب پیکسلها هم معلومه.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

hamedoveysi

کاربر سایت
Aug 21, 2014
105
دوستاني كه از راحتي پاس دادن ميگن واقعا باعث تعجب ميشن. مگه قراره پاس دادن هم توي فوتبال سخت باشه؟ پاس ابتدايي ترين كار توي فوتباله. اگه اونم بخواد سخت باشه كه نميشه بازي كرد. توپ گيري از حريف كه خيلي سخت شده. پاس هم نتوني بدي بايد دسته رو بذاري زمين فقط نگاه كني؟ مهم پاس دادن نيست. مهم اينه كه اين پاس ها همراه با يه نقشه و طرح مناسب منتج به گل زدن بشه كه داشتن يه استراژي خوب و همراه با فكر رو مي طلبه. ايراداي الكي نگيريد انقدر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر