FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
گرافیکش نسبت به دمو فرقی کرده؟
من دموشو بازی نکردم اما اگر رو 1080p بازی کنی رو ی tv نسبتا بزرگ به شدت جذب خواهی شد به شدت شدتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت.....به خدا اعصابم خورد میشه ea احترام گذاشته ی بازی با کیفیت داده میان face بعضی ها عکساشونو میزارن آدم ناراحت میشه لطفا نزارید من حرصم گرفت ...........باید این بار به قوله معروف کلاه از سر برداشت به افتخار فیفا بلند شد و دست زد به شدت بازی همه جوره خوبه....
بعضی ها خوشششون نمیاد نیاد این بازی راحت بهترین بازی فوتبال کل تاریخ صنعت گیمه از تحولات تا گیم پلیش و انیمیشناش و استادیوماش و تماشاگراش

Emin3m

کاربر سایت
Dec 11, 2011
561
نام
محمدرضا
دوتا سوال دارم
من اكانتم ريجن ١ اگه لينك هايي كه گزاشتن براي ريجن ١ دانلود نصب ميشه ديگه؟يعني حتما نيازي نيست كه از كنسول خودمون لينك بگيريم كه؟
بعد از رو دستگاه ميخوام دانلود كنم رو Standby باشه دانلود ميشه؟
ممنون

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوتا سوال دارم
من اكانتم ريجن ١ اگه لينك هايي كه گزاشتن براي ريجن ١ دانلود نصب ميشه ديگه؟يعني حتما نيازي نيست كه از كنسول خودمون لينك بگيريم كه؟
ممنون
نه نیاز نیست
اگه اون تیکها توی power save توی ستینیگ ps4 رو تیک زدی موردی نداره

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
دوتا سوال دارم
من اكانتم ريجن ١ اگه لينك هايي كه گزاشتن براي ريجن ١ دانلود نصب ميشه ديگه؟
ممنون

بله
و
بله

لینکای دانلود ریجن 1، ثابت هستن و شما با هر کنسولی و اکانتی هم که بازی رو از استور امریکا پیش خرید کرده باشید، همین لینکا رو بهتون میده. کنسول هم در حالت استند بای دانلود میکنه.

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
موزيك هاى توى منو خيلى عالى هستن!
يه شاهكار تمام عيار و جاودانه از EA

آره بخصوص دکمه که میزنی وارد هر بخش میشی انگار ی ضرب میکوبی و تو آهنگ دخالت داری به صورت با حال به آهنگ ی صدای جالب اضافه میشه دقت کرده باشی ی زیر صدا با حال

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
باذى از همه لحاظ عاليه به جز چمن ...
خرابى چمن خيلى زياد ، نيمه دوم انگار رو چمن Call of duty بازى كردن :))
اصلا قبول ندارم امروز زمین چلسی و سیتی بدتر از اون میشد بستگی داره کجای زمین تراکم بیشتر باشه کاملا ی دست دو نفره کردم رفتم گوشه زمین همش اونجا را رفتم اونجا هم زیاد خراب شد...جا تکل ها سنگین خوب میمانه....البته نظر شما محترمه برادر عزیز

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
باذى از همه لحاظ عاليه به جز چمن ...
خرابى چمن خيلى زياد ، نيمه دوم انگار رو چمن Call of duty بازى كردن :))
شما فوتبال واقعی رو از شبکه ی ورزش دنبال میکنی یا شبکه ی 3!؟ تا حالا بازی فوتبال HD دیدی!؟ اگر لیگ انگلیس رو دنبال بکنی و از شبکه ی FULL HD ببینی متوجه میشی که EA چقدر بازی رو شبیه فوتبال واقعی در اورده!

AHR717

کاربر سایت
Aug 11, 2014
49
عمرا خیلی بهتر از ایناست خیلیییییییییییییییییییییییی بدم میاد ی عده میان الکی بازی به این خوبیو خراب میکنن
تورو ارواح گذشتگانتون عکسای آشغال نزارین من اعصابم بهم میریزه بابا لیتون بینس هم فوق العاده هست من ی بار گفتم رونالدو بهترین بازیکنشه هم فیس هم استایل حرف نداره بی نظیره
ميتوني يه عكس از كريس بزاري؟

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
ميتوني يه عكس از كريس بزاري؟

صفحه پیش گفتم گوشی مدل بالا ندارم....... من شرافتم میزارم وسط که بهترین چهره رونالدو تو چند ساله اخیره و استیلش طرفیم تو فیفا 15 شما ناراحت نباش تو ps4 همچین نداریم با این کیفیت حتی تو لستر سیتی
رونالدو فیفا 15 ps4 بهترینه تو هر نظر لایه بازیکنا از استایل تا حرکت...اگر فردا شد ی اسکرین شات میندازم میریزم تو فلش برات میفرستم عکسشو از مسی دارم میگم فیسش طبیعی تره و حتی بازی باهاش جذابتر..داداش چمن بازی کیفیتش از عکسه رونالدو شما بهتره به جانه خودم:d
من دیگه راجبه این بازی کاری ندارم اما هرکی اومد عکس گذاشت دیدین مسخره است مطمعن باشین الکیه عکساش...ی چیز تر تمیز دیدین باور کنین چون بی نامو نشان های لیگ برتر انگلیس هم طبیعی ساخته شده با کیفیته بالا فیساشون....
باز ی عده میان عکسه آلوزو نمیدونم از کجا میارن با رونالدو میزارن میکوبن بازیو در حالی که بهترین بازی ممکنه برا هر کسی حتیpes بازاش این بار دیگه توبه میکنن...
من کاری به پلتفورمایه دیگه ندارم ps4 حرف نداره بازیش و انیمیشناشون و گرافیکش

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر