FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
راستی بحث تایم شد یه سوال دارم از اساتید مبنای تایم فوتبال ها چیه مثلا یک بازی 10 دقیقه ایه فیفا طولانی تره از یک بازیه 10 دقیقه ایه pes ، کلا منظورشون از اعداد تایم ها چیه یک نیمه یا یک بازیه کامل و چرا فیفا و pes تو این زمینه هم فرق دارن با هم؟!

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
راستی بحث تایم شد یه سوال دارم از اساتید مبنای تایم فوتبال ها چیه مثلا یک بازی 10 دقیقه ایه فیفا طولانی تره از یک بازیه 10 دقیقه ایه pes ، کلا منظورشون از اعداد تایم ها چیه یک نیمه یا یک بازیه کامل و چرا فیفا و pes تو این زمینه هم فرق دارن با هم؟!
برای فیفا مدت زمان یک نیمس.برای pes مدت زمان کل بازیه.

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
مهم
شاید بیشترتون بدونید من کلا آفلاین بازم هیچ وقتم نمیدانم چرا جذب جریان آنلاین نشدم....چنتا سوال دارم...
من اینترنتم سرعتش خوبه اما بسته به منطقمون کلا قطع وصلی زیاد داره و مبین نت هست و تلفن همراه همه خط ها هم گاهی آنتن نمیده این رومینگ ملی هم الکیه من که تغییری حس نکردم....
من دستگاهم ریجن 2 و راحت وصل نت میشه اما به زور شایدم هر 20 بار امتحان شانسی میره توpsn وکلا مشکل داره و uk هم ساختم کلا آنتن این منطقه مشکل داره تو تهران همه شرکتاش....
من آلتیمیت بازی کنم باید به psn وصل باشم؟؟ اصلا آلتیمیت چطوریاست با دوستات توpsn باید بازی کنی ؟؟ و جریانه کلیش از وقتی که صفر میخوای شروع کنی مثل کسی که دفعه اولشه بگین شاید منم جذب شدم....
مرسی هر کی پاسخ بده متشکر میشم آخرش چی میشه؟؟ و به چه چیزایی برا بازی نیاز داره؟؟ باید اکانتم فعال باشه و خریده باشم شارژشو؟؟
و نحوه بازیشم توضیح بدین متشکر میشم از اول تا آخر

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
با اجازه بزرگان التیمیت تیم من خودم زیاد بازی نکردم یک چندماهی فیفا14 التیمیت زدم.توی این مد ابتدا یک تیم ضعیف بهتون میده که معمولا اورال بازیکنا بالای 65 نیست.بعد شما میتونید التیمیت به دو صورت افلاین یا انلاین برید که در هر دو صورت باید به نت وصل بشید در هر بازی به ازای برد مساوی امتیازاتی دریافت میکنید با استفاده از این امتیازات میتونید بازیکن بخرید یا اینکه پک هایی هست که شامل سه دسته طلایی نقره ای برنزی میشه البته مثلا طلایی یک بسته پرمیموم هم داره توی این بسته ها هم بازیکن و چیزهای دیگه مثل ایتم های تمدید قرارداد بازیکنا ، ایتم های لباس بازیکن نوع تمرین بازیکن و اینا .............
البته توضیحم کامل نیست اما خوب بصورت کلی توضیح دادم

*neco*

کاربر سایت
Aug 12, 2014
54
با اجازه بزرگان التیمیت تیم من خودم زیاد بازی نکردم یک چندماهی فیفا14 التیمیت زدم.توی این مد ابتدا یک تیم ضعیف بهتون میده که معمولا اورال بازیکنا بالای 65 نیست.بعد شما میتونید التیمیت به دو صورت افلاین یا انلاین برید که در هر دو صورت باید به نت وصل بشید در هر بازی به ازای برد مساوی امتیازاتی دریافت میکنید با استفاده از این امتیازات میتونید بازیکن بخرید یا اینکه پک هایی هست که شامل سه دسته طلایی نقره ای برنزی میشه البته مثلا طلایی یک بسته پرمیموم هم داره توی این بسته ها هم بازیکن و چیزهای دیگه مثل ایتم های تمدید قرارداد بازیکنا ، ایتم های لباس بازیکن نوع تمرین بازیکن و اینا .............

برای بازی کردن التیمیت باید پلاس داشت؟

aboots

کاربر سایت
Aug 24, 2014
232
بعد تو انلاین با کیا بازی میکنید.تو آفلاین چی؟
افلاینش خیلی اینترنت میخوره؟

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
لطفا کسی جواب بده که وارده یکی جواب داد من اصلا نفهمیدم با تشکر ازش زیاد خوب نفهموند به من حداقل...پخ هم دادین چه بهتر فرق نداره یکی که زیرو بمشو میدونه فقط جواب بده جامع به سوال زیر
مهم
شاید بیشترتون بدونید من کلا آفلاین بازم هیچ وقتم نمیدانم چرا جذب جریان آنلاین نشدم....چنتا سوال دارم...
من اینترنتم سرعتش خوبه اما بسته به منطقمون کلا قطع وصلی زیاد داره و مبین نت هست و تلفن همراه همه خط ها هم گاهی آنتن نمیده این رومینگ ملی هم الکیه من که تغییری حس نکردم....
من دستگاهم ریجن 2 و راحت وصل نت میشه اما به زور شایدم هر 20 بار امتحان شانسی میره توpsn وکلا مشکل داره و uk هم ساختم کلا آنتن این منطقه مشکل داره تو تهران همه شرکتاش....
من آلتیمیت بازی کنم باید به psn وصل باشم؟؟ اصلا آلتیمیت چطوریاست با دوستات توpsn باید بازی کنی ؟؟ و جریانه کلیش از وقتی که صفر میخوای شروع کنی مثل کسی که دفعه اولشه بگین شاید منم جذب شدم....
مرسی هر کی پاسخ بده متشکر میشم آخرش چی میشه؟؟ و به چه چیزایی برا بازی نیاز داره؟؟ باید اکانتم فعال باشه و خریده باشم شارژشو؟؟
و نحوه بازیشم توضیح بدین متشکر میشم از اول تا آخر

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
احتمالا شما تازه به خرید بازی رو آوردی دوست عزیز. یه زمانی بود که FIFA برای PS3 حدود یک هفته زودتر از موعدش ریلیز شد و اومد بیرون. وحید هم کلا تو این کار هستش و چون تو بازار کار میکنه معمولا چیزایی که میگه درست هستند.
الان چه ربطی داشت به اینکه من تازه شروع به خرید کردم یا خیلی وقته؟؟؟ من که امیدوارم زودتر بیاد ولی در کل بعید میدونم اینقدر زودتر بیاد! 5 شنبه بیاد یعنی 5 روز زودتر!

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
برای بازی کردن التیمیت باید پلاس داشت؟

بله به پلاس نیاز داره

- - -ویرایش - - -

بعد تو انلاین با کیا بازی میکنید.تو آفلاین چی؟
افلاینش خیلی اینترنت میخوره؟
تو انلاین با افراد دیگه مثل شما دیگه معمولا تیم هایی قرار میدن که هم رده با شما باشن معمولا
تو افلاین هم همینطور با cpu که مثلا یک بازی مدیوم یک بازی word class یا یک بازی legendary
نمیدونم میزان مصرف نت ولی تو افلاینش احتمالا کمه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر