FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
یه سوال ....... شما میگید آخرای شهریور میاد ولی انتشار رسمیش 23 سپتامبره یعنی 3 مهر ......چرا؟؟؟

برادر امروز 13 سپتامبر و 22 شهریور به روایتی 23 سپتامبر میشه 1 مهر نه 3 مهر....بله بازی مثله همه بازیای دیگه تو بازار ایران با قیمت کلان اواخر شهریور از 27 تا 30 پیدا میشه بخصوص ریجن 1 و آل و 2 عربی:dهمش
شهریور 31 نه 30 روز:d
این دیسکا الان تهیه شده و آماده و تمام کارهاش شده و حتی یک بار من ی برنامه دیدم راجبه بازی بود شرکتا میگفتن ما 2 هفته قبل عرضه بازی تمامه بازیای سری اولو آماده میکنیم و تو انباریه و طی فرآینده کوتاه قبل عرضه ارسال میشه به فروشگاه ها تا روز عرضه اجازه فروش ندارن اما ما ایرانی ها چون زرنگیم دوستان از انباری اون کشور کوچولوی عربی که ماشاله همه چی داره تهیه میکنن میارن چند برابر میگن...اگر نظارت داشت همون 1 مهر ایران عرضه میشد با 60 دلار...
اینم بگم ریجن 1 1 مهر عرضه میشه آمریکا و با اجازه ea بازی 3 مهر تو اروپا عرضه میشه اما چون تو 2 روز نمیشه میلیون ها دیسکو آماده کرد همه ریجن ها از قبل آماده شده....این نسخه دمو هم 100 درصد برا بیشتر از 1 ماه پیشه تهیه شده یا کمتر...جدید نیست تو نسخه اصلی همه چی الان آماده است و دیگه نسخه بازیو پیچیدن و مدیران عرضه و حسابداراشون مشغولن برا فروش....من 2 سال پیش دیدم اتفاقی دیدم تو شبکه 5 دانستنی ها داشت روند عرضه و تهیه دیسکو نشون میداد و از قضا راجبه گیم بود و از اون به بعد فهمیدم چرا تو ایران بازی ها زودتر پیدا میشن:d

آخرین ویرایش:

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
با تاخیر نسبت به دوستان دمو بازی تجربه کردم .

توی نسخه دمو خیلی نباید به مشکلات و باگ های بازی اهمیت داد چون 100% در نسخه نهایی برطرف میشه و من بیشتر میخواستم دیدگاه سازندگان در مورد نسخه 15 بدونم که خوشحالم تا حد زیادی عناصر یه شبیه ساز به بازی بخشیدن .

در مورد شکل کلی بازی نکته منفی پاس ها بود که حالت خیلی راحت و آرکیدی پیدا کرده . اگر یادتون باشه تا FIFA 12 ما حتی در تنظیم قدرت و جهت پاس هم باید دقت می کردیم اما از FIFA 12 به بعد و الان اوجش در FIFA 15 شما مثل PES تنها با فشار دادن دکمه پاس میتونید مطمئن باشید که توپ به مقصد میرسه در حالی که بهتر بود در این زمینه چالش بیشتری ایجاد می کردن

بزرگترین نکته مثبت هم از نظر من ارتقا بسیار خوب سیستم دفاع تیمی بود که بازیو به واقعیت خیلی نزدیک کرده . توی FIFA 15 بیشتر از تمامی نسخه های گذشته میشه با دفاع منطقی و بستن فضاها جلو گلزنی حریف گرفت . نکته جالب دیگه درجه سختی Legendary هستش . بُعد مثبتش هوش مصنوعی خیلی خوب بازیکن ها در این درجه سختیه ، برخی از حرکاشتون طوری بود که احساس می کردم دارم با یک گیمر واقعی بازی میکنم نه CPU یعنی دیگه بی نقص و قابل پیشبینی کار نمی کنن و ازشون هم اشتباه سر میزنه هم کارهای جدید و جالب اما بُعد منفیش آسون شدن درجه Legendaryه.

درجه سختی Legendary همونطور از اسمش پیداس بهتره کمی حالت ماورایی و مصنوعی داشته باشه و به معنای واقعی سخت باشه . CPU روی درجه Legendary خوب حمله میکنه حتی بهتر از نسخه های قبل اما نفوذ به دفاع بشدت آسون شده . حالا شاید مشکل هوش مصنوعی مدافعین باشه و در نسخه نهایی برطرف بشه اما در کل امیدوارم سختی درجه Legendary خیلی بیشتر بشه چون مطمئنم برای کسایی که بخش Manager Mode زیاد میرن نکته مهمیه

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
با تاخیر نسبت به دوستان دمو بازی تجربه کردم .

توی نسخه دمو خیلی نباید به مشکلات و باگ های بازی اهمیت داد چون 100% در نسخه نهایی برطرف میشه و من بیشتر میخواستم دیدگاه سازندگان در مورد نسخه 15 بدونم که خوشحالم تا حد زیادی عناصر یه شبیه ساز به بازی بخشیدن .

در مورد شکل کلی بازی نکته منفی پاس ها بود که حالت خیلی راحت و آرکیدی پیدا کرده . اگر یادتون باشه تا FIFA 12 ما حتی در تنظیم قدرت و جهت پاس هم باید دقت می کردیم اما از FIFA 12 به بعد و الان اوجش در FIFA 15 شما مثل PES تنها با فشار دادن دکمه پاس میتونید مطمئن باشید که توپ به مقصد میرسه در حالی که بهتر بود در این زمینه چالش بیشتری ایجاد می کردن

بزرگترین نکته مثبت هم از نظر من ارتقا بسیار خوب سیستم دفاع تیمی بود که بازیو به واقعیت خیلی نزدیک کرده . توی FIFA 15 بیشتر از تمامی نسخه های گذشته میشه با دفاع منطقی و بستن فضاها جلو گلزنی حریف گرفت . نکته جالب دیگه درجه سختی Legendary هستش . بُعد مثبتش هوش مصنوعی خیلی خوب بازیکن ها در این درجه سختیه ، برخی از حرکاشتون طوری بود که احساس می کردم دارم با یک گیمر واقعی بازی میکنم نه CPU یعنی دیگه بی نقص و قابل پیشبینی کار نمی کنن و ازشون هم اشتباه سر میزنه هم کارهای جدید و جالب اما بُعد منفیش آسون شدن درجه Legendaryه.

درجه سختی Legendary همونطور از اسمش پیداس بهتره کمی حالت ماورایی و مصنوعی داشته باشه و به معنای واقعی سخت باشه . CPU روی درجه Legendary خوب حمله میکنه حتی بهتر از نسخه های قبل اما نفوذ به دفاع بشدت آسون شده . حالا شاید مشکل هوش مصنوعی مدافعین باشه و در نسخه نهایی برطرف بشه اما در کل امیدوارم سختی درجه Legendary خیلی بیشتر بشه چون مطمئنم برای کسایی که بخش Manager Mode زیاد میرن نکته مهمیه
نقدت عالی بود جدی میگم یادت باشه تو قبلی هم یکم تو حالت افسانه ای توپ خراب نکردن کامپیوتر دردسر ساز بود الان با این گفته هات عالی شده ...دفاع هم بالانسش خوبه نه دیگه نشه نفوذ کرد اما تو 14 نفوذ راحت بود به دفاع کامپیوتر حمله کامپیوترو قیچی کردن سخت بود...من فقط آفلاین میزنم امیدوارم کردی چون دفاع بالانس میشه تو نسخه نهایی...برا من فقط کریر مهمه و بازی دوستانه با رفقام ....
راجبه پاس ها من با چندین نفر بازی کردم هرکدوم ی چی تو سلیقه میخوان برا اونایی که کم بازی میکنن پاس راحت دادن مهمه برا حرفه ای چون فوتبالو واقعی بودنشو دوست دارن طبیعی بودنش مهمه...ea یجور تو همه قسمتای بازی میخواد هر دو گروه پوشش بده...از سانتر به تیر یک تو کرنر و ضعف دفاع تو زدن سر ها چه خبر؟؟قبلا تو کرنر راحت میشد تو تیر یک سرو برید سمته ذروازه و زور مدافع ها کم میرسید...کسی میدانست بگه

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,913
نام
حسين
گل امروز ویلشر به جو هارت رو دیدید ؟ زاویه بسته توپ رو چسبوند به طاق دروازه ! :D توی دنیای فوتبال از این گلا هم زده میشه برادر من :D

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
ببخشید دوستان یه سوال تقریبا بی ربط:d
کیا اینجا فوتبال رو با شوک و کیا با دی پد بازی می کنن؟؟؟؟
من با شوک برام سخته اما دی پد ds4 هم جوری نیست که باهاش خیلی راحت باشم......

پست شمارو یکم دیر دیدم :D من تا قبل از اینکه PS4 بگیرم همیشه با دی پد بازی می کردم و اتفاقا خوب هم بازی می کردم و دلیل اصلیش این بود که از زمان PS1 و حتی قبلش روی SEGA عادت داشتم اینطوری بازیکنارو کنترل کنم . روی PS2 هم این شکل بازیو ادامه دادم و چون نتیجه می گرفتم خیلی دنبال تغییرش نیوفتادم . نسل قبل هم میخواستم تغییر بدم اما آنالوگ های PS3 به طرز ناگواری بزرگ و بد دست بود ، کسایی که با دسته Xbox360 کار کرده باشن میدونن منظورم چیه و برای من کنترل و چرخش بازیکن ها با آنالوگ PS3 واقعا سخت بود البته یک سری نکته منفی هم مطمئنا دی پد داره مثلا درجه بندی سانترها با آنالوگ قائدتا خیلی دقیقتر از دی پده . بازیمم بیشتر روی پاسکاری بود و حتی الان هم اهل اسکیل زدن و اینحور حرفا نیستم که به نظرم فقط سرعت بازیو میگیره واسه همین تا قبل از PS4 برای استفاده از آنالوگ اصلا وسوسه نشدم .

اما روی PS4 خوشبختانه آنالوگ ها خیلی کوچیکتر و خوشدست تر شدن و دیگه خودمو عادت دادم با آنالوگ بازی کنم . شما هم به نظرم عادت کن با آنالوگ بازی کن چون با دی پد PS4 اصلا نمیشه بازی کرد . الان فرق دی پد و آنالوگ PS4 توی بازی فوتبال مثل فرق موس و گیم پد توی بازی شوتر میمونه !

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
گل امروز ویلشر به جو هارت رو دیدید ؟ زاویه بسته توپ رو چسبوند به طاق دروازه ! :D توی دنیای فوتبال از این گلا هم زده میشه برادر من :D

دقیقا.میخواستم بنویسم که شما نوشتی.بخدا آدم میشینه فوتبال میبینه میگه چقدر شبیه فیفاس

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دانلود MOV 0663 mp4
------------
باحال بود گل .. ولی احساس میکنم از هر 4 تا شوت 3 تا گله ! چون امروز خیلی تست کردم از جناحین
امیدوارم تبدیل به باگ نشه این شوت ! و تو نسخه اصلی بهتر باشه همه چی و بالانس شه
سبکیه توپ کاری کرده حال نمیده حتی اگه شوتش گل شه
توپ 14 به نظرم خودم بهتر بود و بیشتر شوت میچسبید باش
شاید خیلیا واسشون فرقی نداشته باشه ولی همون سنگینیه توپ خیلی واسه به شخصه خودم مهم هست و رو جریان بازی تاثیر گزار ...
تو دمو انگاری توپ پلاستیکیه !

PHX47

کاربر سایت
Jun 1, 2014
748
نام
سیامک
٢ تا سوال :
١- چرا واسه اجراي دمو بايد آنلاين باشيم ؟؟
٢- چرا با اجراي دمو share اتوماتيك فعال ميشه و از صفحه فيلم ميگيره ؟؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
دوستان کسی دمو رو بازی کرده ؟ :d یعنی نابودم کرد گرافیکش :d یکی از آرزو هام بود لباس بازیکن ها همون پوست بدنشون نباشه و با دویدن تکون بخوره . عملی شد . جزئیات عالی . راه که میری روی زمین و تکل میزنی و شوت میزنی جاش روی زمین میمونه . وقتی میشوتی تیکه های چمن که بلند میشن از زمین رو نشون میده . جالب ترین تیکه گرافیمکشم چمن زمین هست که یکم دقت کنی موقع پنالتی زدن دونه دونه مشخصه :| گیم پلی هم تا حدودی پیشرفت کرده و بازی کلا روون تر شده دریبل کردن یکم بهتر شده . گل زدن فوق العاده سخت شده داخل بازی . لامصب باید تا 5 قدمی دروازه بری وگرنه اصلا نمیتونی گل بزنی . خوشحالی کردن بازیکنا بعد از گل زدن عالی شده . دیگه بازیکنا نمیرن داخل هم نصف بدنشون بره تو اون یکی دیده تنشه :d کلا خیلی عالی شده این نسخه . تنها ایرادی که میتونم بگیرم سیستم شوت هست که یکم بیش از حد باید روش تمرکز کنی و بشوتی . البته بهتر دیگه بعضی از اینایی که رئال برمیدارن نمیتونن از وسط زمین بشوتن گل بزنن با رونالدو =))

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
دوستان کسی دمو رو بازی کرده ؟ :d یعنی نابودم کرد گرافیکش :d یکی از آرزو هام بود لباس بازیکن ها همون پوست بدنشون نباشه و با دویدن تکون بخوره . عملی شد . جزئیات عالی . راه که میری روی زمین و تکل میزنی و شوت میزنی جاش روی زمین میمونه . وقتی میشوتی تیکه های چمن که بلند میشن از زمین رو نشون میده . جالب ترین تیکه گرافیمکشم چمن زمین هست که یکم دقت کنی موقع پنالتی زدن دونه دونه مشخصه :| گیم پلی هم تا حدودی پیشرفت کرده و بازی کلا روون تر شده دریبل کردن یکم بهتر شده . گل زدن فوق العاده سخت شده داخل بازی . لامصب باید تا 5 قدمی دروازه بری وگرنه اصلا نمیتونی گل بزنی . خوشحالی کردن بازیکنا بعد از گل زدن عالی شده . دیگه بازیکنا نمیرن داخل هم نصف بدنشون بره تو اون یکی دیده تنشه :d کلا خیلی عالی شده این نسخه . تنها ایرادی که میتونم بگیرم سیستم شوت هست که یکم بیش از حد باید روش تمرکز کنی و بشوتی . البته بهتر دیگه بعضی از اینایی که رئال برمیدارن نمیتونن از وسط زمین بشوتن گل بزنن با رونالدو =))

تو هم رفتگي بازيكنا تو اين نسخه بازم هست.. ولي در مجموع چيزي از ارزشاي اين بازي كم نميكنه

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
تو هم رفتگی بازیکنا به صفر میل میکنه تو این نسخه. جوری که من توی 15-20 دستی که بازی کردم شاید یکی دو بار شاهدش بودم.
بازی خیلی Crispـه خدایی. شاید گرافیک WoW Worthy نداشته باشه، ولی خیلی شیک و تر و تمیزه. و با توجه به سبک بودن بازی و روون بودن منوهای توی بازی و سریع لود شدن بازی میتونیم امیدوار باشیم که هنوز از قدرت کنسولا به صورت کامل استفاده نشده و گرافیک سالهای آینده بازم بهتر میشه.

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
میتونید برید این سایت بازیکنای برتر لیگ های مهمو ببینید تو فیفا پایین بیاید معلومه یکی یکی صفحه رو

http://www.easports.com/uk/fifa/news/2014/fifa-15-player-ratings-top-20-league-player-ratings-europe

ی سوالی تو این ویدیو یوتیوب که برا دمو هست تو آغاز بازی زیر نویس اسامیه بازیکنارو مینوشت این اتوماته یا تنظیم میخواد تو آپشنا ؟؟؟بچه هایی که بازی کردن وجود داره این زیرنویس؟....
بازی الکی سرعت بالا میشه امیدوارم fast باشه یا بعدن کم بشه سر آدم گیج میره توپ عجیب از دفاع تا حمله زود میاد با این سرعت
وقتی گل میزنه عجیب دوربین تکون میخوره یکم حال میده اما عجیبه سرعته بازی مسی تو صحنه گل دقیقه 8 ویدیو دقیقا این ویدیو منو یاده pes انداخت باید بالانس بشه سرعت ها و فاز دفاع تا حمله عجیب تشکیل میشه تو 90 دقیقه از 1 تا 90 همه سر حال میزنن ........دفاع های تیم حریف هم که میکشن کنار یا توپ نمیگیرن بیشتر مواقع باید این هم بالانس بشه یادمه تو 13 و 14 دفاع ها تو افسانه ای میخوردنت اینجا میرن کنار...
در کل امیدوارم چون همیشه این مشکلات اولیه رفع میشه
https://www.youtube.com/watch?v=n5C4I96P8Go

آخرین ویرایش:

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
بچه ها من تازه دیشب فهمیدم با دکمه share میشه از بازی فیلم و عکس گرفت بعد ریختش رو فلش :d یعنی توجه به جزئیاتم تو حلق اعضای بازیسنتر.....نه؟;;)

- - -ویرایش - - -

میتونید برید این سایت بازیکنای برتر لیگ های مهمو ببینید تو فیفا پایین بیاید معلومه یکی یکی صفحه رو

http://www.easports.com/uk/fifa/news/2014/fifa-15-player-ratings-top-20-league-player-ratings-europe

ی سوالی تو این ویدیو یوتیوب که برا دمو هست تو آغاز بازی زیر نویس اسامیه بازیکنارو مینوشت این اتوماته یا تنظیم میخواد تو آپشنا ؟؟؟بچه هایی که بازی کردن وجود داره این زیرنویس؟....
بازی الکی سرعت بالا میشه امیدوارم fast باشه یا بعدن کم بشه سر آدم گیج میره توپ عجیب از دفاع تا حمله زود میاد با این سرعت
https://www.youtube.com/watch?v=n5C4I96P8Go

موقعی که نمایش ترکیب ها در اول بازی رو نبینی و به اصطلاح اسکیپ کنی به صورت زیر نویس اسامی ترکیب ها رو پخش میکنه.
سرعت بازی هم خیلی کم زیاد شده که نگران کننده نیست ;)

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
بچه ها من تازه دیشب فهمیدم با دکمه share میشه از بازی فیلم و عکس گرفت بعد ریختش رو فلش :d یعنی توجه به جزئیاتم تو حلق اعضای بازیسنتر.....نه؟;;)

- - -ویرایش - - -

موقعی که نمایش ترکیب ها در اول بازی رو نبینی و به اصطلاح اسکیپ کنی به صورت زیر نویس اسامی ترکیب ها رو پخش میکنه.
سرعت بازی هم خیلی کم زیاد شده که نگران کننده نیست ;)

مرسی جواب دادی...من تا حالا دمو بازی نکردم و امیدوارم شنبه هفته بعد یا یکشنبه که خریدمش این سرعت یکم کم بشه... و کنار رفتنه دفاع ها عجیبه وقتی از کنار زمین حرکت میکنی با سرعت میرن کنار قشنگ یادمه این باگ تو 08 و 09 مشهود بود اما رفع شد..تو این دمو هم مسی و نیمار انگار مدافع کناری نداشتن جلوشون و اتوبان زده بودن منو دقیقا یاده نسخه های 07 تا 09 انداخت... امیدوارم چون این نسخه دمو برا 1 ماه پیشه تهیش چون نسخه اصلی تهیه شده و دیسکاشم آماده است رفع بشه ..به شدت میرن کنار به شدت...من خودم عشق فیفا هستم اما نباید تو نسخه آخر این امر بمونه
امیدوارم رو حالت آماتور بازی کرده باشه تو این ویدیو یا حرفه ای اگر افسا نه ای باشه با این اوضاع نا امید کننده است اگر تو نسخه آخر تنظیم نشه عجیب هم گل نمیزدن به بارسا تو این ویدیو....
من خودم امیدوارم از اول الانم امیدم از بین نرفته فقط استرسه نکنه ی فکری نکنن افتاده به جونم:(( چون ps4 برا من تو این بازی معنی میشه و بازی های اختصاصیشو بس

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر