FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دروازه بانها راحت زاویه بسته گل میخورن توی خروجها هم اشتباه میکنن :(
چمن واقعا خیلی خوب کار شده
یه نکته دیگه هم که توی تاپیک PES2015 یکی گفت که توی فیفا15 همه سرشانه دارن درسته ماشالله همه بازیکنها سرشانه هالتر جلو رفتن سرشانشون همه زده بیرون :d

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
نظر من بعد از 20 دقیقه تجربه دمو:
اگر از روش L1 +
Triangle18x18.png
ضربه می خوردید و کلافه بودید، اگر از تنها سانتر حریف که تبدیل به گل می شد ناراضی بودید، اگر از سبُک بودن توپ تو نسخه قبلی فیفا خوشتون نمی اومد، همانا این نسخه برای شما ساخته شده! :D
اما جدای از رفع مشکلات نسخه قبلی، چیزی که برای من جالب بود ورزشگاه و چمن و تماشاگر ها بودن که واقعا پیشرفت قابل توجهی داشتن. چهره بازیکن ها واقعا عالیه و حرکت های بازیکن ها واقع گرایانه تره. (مسی؛ واقعا خیلی مسی تر (!) ـه نسبت به نسخه های قبلی. اینیستا ؛ باهاش می شه جادو کرد... خیلی خوب درآوردنش.)
انیمیشن پاس و چرخش توپ هم از موارد مثبت دیگه دمو بود. نکته خاص دیگه ای تو 20 دقیقه متوجه نشدم ولی به نظرم راضی کننده می اومد و فیفا بهتری به نسبت قبلی ها (13 و 14) برای من بود.

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
یه نکته دیگه هم که توی تاپیک PES2015 یکی گفت که توی فیفا15 همه سرشانه دارن درسته ماشالله همه بازیکنها سرشانه هالتر جلو رفتن سرشانشون همه زده بیرون :d

آره خدایی هیکلشون خیلی ضایس
یاد بازیِ المپیک لندن می افتم من :d

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
منکه PC رو بازی کردم، دروازه بانا کوچکترین مشکلی نداشتن، خیلی هم قوی بودن تازه :| :D.
یه سوال FIFA 15 و 14 روی PS4 چقدر فرق دارن با هم !؟؟ FIFA 15 روی PC که یه شاهکار بود در مقابل 14 ... !

من یه نقد کوچولو تو تاپیک PC کردم، اینجا هم میزارم... میخوام بدونم اینا تو PS4 هم صادق ـه عایا !؟ :D جواب بدین لطفا ! :D

"بعد از کلی باز کردن چه با هوش مصنوعی چه با رفقا میتونم بگم که بهترین فیفایی هست که تا حالا بازی کردم !! از لحاظ انیمیشن، گرافیک، گیم پلی محشره !!
تماشاچی ها عالیــن !! وقتی میزبان باشی و گل بزنی، هوادارا چنان سر و صدایی میکنن که دوربین تو بازی میلرزه، عین واقعیت!!! خیلی حس خوبی داره
biggrin1.gif

دیگه اصلا مثل فیفا 14 نمیشه راحت سر گل زد!! تا الان یه چند تا تو جریان بازی زدم، ولی کرنر فعلا گل نکردم !
یه سری تاکتیکای خیلی جالب موقع کرنر زدن داره!! مثلا یکیش اینه که بازیکنا برن جلو دروازه بان حریف و تمرکزش رو بهم بزنن !!
دو تا حالت بعد از Ultra attacking و Ultra Defensive اضافه شده به اسم All Out Attack و Park The Bus !!
صحنه آهسته ها فوق العادن !!! اصلا ردشون نمیکنم، خیلی حال میده دیدنشون !
فیزیک توپ هم خیلی خوبه و مناسبه!!

خلاصه اینکه Best FIFA Ever
biggrin1.gif
!"

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
دوستانی که مثل من از قدیمی های فیفا باز باشند:d می دونند همیشه دمو فیفا با نسخه اصلی فرق داره
این دمو ورژن قدیمی هست و همه ساله نسخه اصلی با دمو تفاوت هایی داره

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
نظرات به این ضد و نقیضی تا حالا ندیدم ! :D آخر گل زدن سخت شده یا آسون ؟ توپ سبکه یا سنگین !؟ :D هر سال اول روی استور امریکا میومد اما الان همه جا اومده به جز امریکا . اکانت ریجن دو هم روی کنسول ندارم و حوصله ساختن اکانت هم ندارم ... کسی ورژن ژاپنیش دانلود کرده ؟ منو و تنظیماتش قابل فهمه ؟!

اگر از روش L1 + ضربه می خوردید و کلافه بودید، اگر از تنها سانتر حریف که تبدیل به گل می شد ناراضی بودید، اگر از سبُک بودن توپ تو نسخه قبلی فیفا خوشتون نمی اومد، همانا این نسخه برای شما ساخته شده!

همانا ما از از این افراد بودیم ! :D اگر واقعا تونسته باشن این سه مورد توی بازی درست پیاده کنن جای تقدیر داره !

در مورد مشکلات و کمبود های بازی هم نگران نباشید اکثر اونا توی نسخه نهایی برطرف میشن

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
یه چیز جالب فهمیدم.تو پنالتی وقتی دروازه بانی با دکمه های مر بع ومثلث و... حرکتای مختلفی در میاره دروازه بان
ولی هوش مصنوعیش طبیعی شده.تو 14 رو لجندری هیچ اشتباهی نمیکردن.ولی الان تو دفاع و حمله و پاسکاری دقیقا مثل یه انسان اشتباه میکنن.خیلی خوب شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر