FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,999
نام
Mohammad
واقعا که مسخرس :|
آخه چرا نباید واسه امریکا بیاد :|
حالا اگه UK ساخته بودم... اول واسه US میومد :|

چه وضعشه :|
چقدر شما خودتونو ناراحت میکنید.مگه یه اکانت ساختن چند دقیقه طول میکشه؟
یه اکانت ریجن 2 بسازید و دانلود کنید.تروفی که نمیده بخواید حتما با ریجن 1 بازی کنید

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
چقدر شما خودتونو ناراحت میکنید.مگه یه اکانت ساختن چند دقیقه طول میکشه؟
یه اکانت ریجن 2 بسازید و دانلود کنید.تروفی که نمیده بخواید حتما با ریجن 1 بازی کنید

خب میدونم.. اما بحثه اینه که چرا! چرا باید اینطوری بشه که واسه US دیر تر از همه بیاد :|

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
بچه ها من یه مشکل خیلی عجیب دارم این مشکل رو هم رو فیفا 14 البته نسخه دموش داشتم و الان هم تو فیفا 15 دارم ... متاسفانه من صدای گزارشکر رو ندارم چه کار کنم:((دو دست بازی کردم دیگه گزارشگر نداشتم و فقط صدای استادیوم بود ... تو فیفا 14 دموش هم بعد از یه مدت اینجوری شد
خواهشا کمکم کنید

آخرین ویرایش:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
دوستان من تازه PS4 خریدم الان هم که دارم دمو رو دانلود میکنم برای uk میشه متوقفش کرد ؟

رو کنس.ل که پاز نداره ولی میتونی نت کنس.ل رو قطع کنی و مشکلی هم پیش نمیاد
اگر با برنامه دانلود میکنی که اونم اشکالی نداره

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
نمیشه کلا حذفش کرد...؟
من دموی ژاپونو از صب زدم با کنسول تازه 600 مگ گرفته...ترجیح میدم اونو حذف کنم با PC دانلود کنم بعد با برنامه منتقلش کنم ولی وقتی delete رو میزنم بعد چن دیقه دوباره میاد تو دانلودم...

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,913
نام
حسين
لینک UK

والا برای من ساختن اکانت کاری نداره ولی موندم این احمق ها چرا امسال اینکارو کردن

گفته بودن که حجم دمو سه گیگ و خورده ای هست ولی این لینک 2.95 گیگ ـه ! مشکلی که نداره ؟ زدم واسه دانلود ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر