FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
بچه ها بازی پری لود داره دیگه؟اخه دیروز که تو استور دیدم نوشته بود بیست و یکمه پری لودش ولی امروز اصلا ننوشته چیزی

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
دوستان برایه دانلود دمو ایا پی اس ان کارت میخاد یا نه فقط با کنسول وصل بشم و بازی دانلود کنم بعد بازی رو هاردم میمونه تو افلاین هم میشه بازی کرد

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
دوستان برایه دانلود دمو ایا پی اس ان کارت میخاد یا نه فقط با کنسول وصل بشم و بازی دانلود کنم بعد بازی رو هاردم میمونه تو افلاین هم میشه بازی کرد
هیچی نمی خواد بازی که اومد رایگان از PSN دانلود می کنی بعد بازی همیشه رو هاردتون می مونه

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
واقعا انتظار داشتید اورال رونالدو از مسی بیشتر باشه...؟
مسی همون بازیکنی که آرجانتینو به تنهایی با اون تیم داغون تا فینال آورد بعد رونالدو هیچ کاری نتونست برای پرتغال بکنه...

یعنی شما الان داری تیم آرژانتین و پرتغال رو بدون مسی و رونالدو با هم مقایسه میکنی ؟؟ پرتغال کلن 4 تا بازیکنه درست حسابی داره ronaldo , pepe , quentrao , nani تازه همون نانیم .... تو 2 بازی اول 3 - 4 تا مصدوم دادن دروازه باناشون فاجعه بودن بعد اونوقت آرژانتین : دی ماریا و زابالتا و لاوتزی و آگوئرو و ماسکرانو و هیگواین و ... الان اینا قابل مقایسه ان ؟؟ یچیزی میگم ختم بحث پرتغال آرژانتین ، آرژانتین تو بازی دوستانه بدون مسی از آلمان 4 - 2 برد پرتغال دیشب تو مقدماتی جام ملتهای اروپا بدون رونالدو به آلبانی باخت :|

- - -ویرایش - - -

روز از نو روزی از نو،
امسالم باید منتظر باشیم یه مشت نوب برن رئال وردارن شاخ بشن واسمون.
اخه ea لامصب یه تیمو اینقدر قوی نکن که همه برن اونو وردارن،ای بابا

وب = کسایی که رئال بر میدارن(اگه مردید تیمتون رو عوض کنید تا بفهمید دنیا دست کیه)

اولن که هیچ ربطی نوب بودن نداره الان مثلن منی که طرفداره رئالم باید برم یک تیم دیگرو بردارم تا بهم نگن نوب :-/

دومن یه نگاهی فقط به 10 تا بازیکنه اول بندازین 4 تا بازیکن از بایرن و 3 بازیکن از بارسا اونوقت 1 از رئال :| ( تازه با اینکه قهرمان اروپام شده )

با وجوده بایرن فکر نکنم کسی دیگه رئال برداره به غیر از طرفداراش !!!

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
یعنی شما الان داری تیم آرژانتین و پرتغال رو بدون مسی و رونالدو با هم مقایسه میکنی ؟؟ پرتغال کلن 4 تا بازیکنه درست حسابی داره ronaldo , pepe , quentrao , nani تازه همون نانیم .... تو 2 بازی اول 3 - 4 تا مصدوم دادن دروازه باناشون فاجعه بودن بعد اونوقت آرژانتین : دی ماریا و زابالتا و لاوتزی و آگوئرو و ماسکرانو و هیگواین و ... الان اینا قابل مقایسه ان ؟؟ یچیزی میگم ختم بحث پرتغال آرژانتین ، آرژانتین تو بازی دوستانه بدون مسی از آلمان 4 - 2 برد پرتغال دیشب تو مقدماتی جام ملتهای اروپا بدون رونالدو به آلبانی باخت :|

- - -ویرایش - - -

اولن که هیچ ربطی نوب بودن نداره الان مثلن منی که طرفداره رئالم باید برم یک تیم دیگرو بردارم تا بهم نگن نوب :-/

دومن یه نگاهی فقط به 10 تا بازیکنه اول بندازین 4 تا بازیکن از بایرن و 3 بازیکن از بارسا اونوقت 1 از رئال :| ( تازه با اینکه قهرمان اروپام شده )

با وجوده بایرن فکر نکنم کسی دیگه رئال برداره به غیر از طرفداراش !!!
اینجا نمیشه در مورد رونالدو و مسی بحث کرد!
نه آقا مشکلی نیست هر تیمی رو خواستی بردار اصلا ربطی به تیم نداره باید خودت بازی بلد باشی;)

ahmad61

کاربر سایت
Sep 17, 2013
39
نام
احمد
اگه میخای تو فیفا عیارت مشخص بشه برو یه تیم 3 ستاره بردار وببر وگرنه که کورا هم متونن با رئال بازی کنن و شانسکی ببرن، آره داداش:)

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
ممنون داداش من شاتل 128 دارم حجمش چقدره دمو سرعتم یکم پایین هست چقدر طول میکشه دانلود بشه

شما میتونی با pc بازیرو دانلود کنی و به کنسول انتقال بدی تو خود بخش ps4 هم یکی از دوستان تاپیک اموزششو زده.با pc هم سرعت بیشتری داره هم قابلیت ادامه یا توقف.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
اگه میخای تو فیفا عیارت مشخص بشه برو یه تیم 3 ستاره بردار وببر وگرنه که کورا هم متونن با رئال بازی کنن و شانسکی ببرن، آره داداش:)
دوست عزیز اصلا قشنگ نیست اینطوری صحبت کردن.من به عنوان کسی که از بچگی طرفدار رئاله با تیم های دیگه ارتباط برقرار نمیکنم و فکر نکنم این موضوع اونقدر درکش سخت باشه.حالا شما خیلی سطحت بالاست رئال رو برندار ولی به سلیقه ی بقیه حداقل احترام بزار. توی 2 تا پست گذشته ـت جز تمسخر کار دیگه ای نکردی.
==
خدا کنه حجم دمو تخیلی نباشه و توی 2 3 ساعت بشه دانلودش کرد:d

ahmad61

کاربر سایت
Sep 17, 2013
39
نام
احمد
دوست عزیز اصلا قشنگ نیست اینطوری صحبت کردن.من به عنوان کسی که از بچگی طرفدار رئاله با تیم های دیگه ارتباط برقرار نمیکنم و فکر نکنم این موضوع اونقدر درکش سخت باشه.حالا شما خیلی سطحت بالاست رئال رو برندار ولی به سلیقه ی بقیه حداقل احترام بزار. توی 2 تا پست گذشته ـت جز تمسخر کار دیگه ای نکردی.
شما فکر کن تو مسابقه اتومبیل رانی بوگاتی رو بدن به شما پراید رو هم به بنده واقعا چون شما به غیر از بوگاتی نمیتونی با ماشین دیگه ای ارتباط بر قرار کنی پیروزی تو این نبرد نابرابر برات لذت بخشه؟همه میدونن اکثر کسایی که رئال رو بر میدارن دوتا کار بلدن 1-سانتر از جناحین2-lb+y من ادعام نمیشه ولی رئال رو که بر میدارم خیلی راحت تر به گل میرسم تا سایر تیم ها و این موضوع بم حال نمیده ...حالا این حرف های من تمسخره؟؟خودتون میدونید!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر