FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

kashefbazi

کاربر سایت
Feb 18, 2015
14
نام
masoud gharehdaghi
مشکل در فیفا 15 آنلاین (fifa 15 opponent error)

سلام دوستان
من یه چند وقتی ایکس باکس وان رو بازی نکردم
بعد از چند ماه دوباره اومدم سراغ ایکس باکس وان
آپدیت داشت، دانلود کردم و کنسول آپدیت شد
سراغ بازی fifa 15 رفتم تو قسمت آنلاین واسه head to head بعد از پیدا کردن حریف (opponent found) یه مدت مکث میکنه و بعد ارور زیر رو میده:
.Connection to your opponent was lost. This could be a result of a Network Address Translation (NAT) problem"
"Your NAT is currently OPEN, but your opponent would have been MODERATOR it is RESTRICTIVE
تقریبا نزدیک به یک هفته هست که این ارور بر قراره و البته در سایر قسمت های آنلاین مشکلی وجود نداره مثل بخش club pro که بعنوان یه بازیکن یه نفره تو یه تیم با سایرین همبازی میشی راحت انجام میشه و مشکلی نداره
یه نکته جالب اینکه تو سه روز متوالی دو رو بر ساعت 14 یکبار این مشکل برطرف شد و دوباره بعدش همون ارور همیشگی پا بر جا بود!!!
یه نکته به خاطرم اومد که وقتی تو موبایل بازی clash of clans رو اجرا میکردم یه مدت مشکلاتی تو ISP وجود داشت که نمیشد این بازی رو آنلاین انجام داد که با تغییر DNS بر طرف میشد این مشکل(الان حل شده البته)
به همین دلیل تو کنسول هم سراغ انواع تغییرات DNS رفتم اما تاثیری نداشت
تو خود سایت
http://answers.ea.com هم سوالمو مطرح کردم و مشکلات مشابه دیگر کابران رو هم خوندم که بعضی ها راهنمایی کرده بودند راجع به NAT که مربوط به باز کردن پورت هاست و NAT type من هم OPEN هست و پورت های مورد نیاز بازه، به هر حال هیچ جواب قابل حلی پیدا نکردم!
به نظر شما مشکل از کجاست و چجوری میتونم حلش کنم؟
ممنون

BigWolf

Kings Never Die
کاربر سایت
Jun 19, 2014
240
نام
علیرضا
دوستان یه سوال میشه کاری کرد که با این عربا نیوفتیم؟ :|(توی FUT) خیلی رو مخن هم نحوه بازیشون هم پینگشون

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
منم مشکل شما را داشتم و دیروز برای اولین بار با پارس آنلاین به لایو وصل شدم و فیفا 15 رو براحتی در بخش season و5 تا بازی انجام دادم !!! آخرش نفهمیدم که مشکل از چی بود !!!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان یه سوال میشه کاری کرد که با این عربا نیوفتیم؟ :|(توی FUT) خیلی رو مخن هم نحوه بازیشون هم پینگشون
توی ستینگ قسمت انلاین ستینگ بازی میشه مچ میکینگ رو no کرد ولی بازم تاثیری نداره اینقدر زیادن که همش میخوریم به اونا

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
۱ سال گذشت نمیخوان این باگ finesse shot رو درست کنن؟ قشنگ با بچه ها که بازی میکنیم مسابقه ی شوت زدن از فاصله ی بالای ۳۰ متره :| فرقیم نداره با فابرگاس شوت کنی یا آزپیلیکتا فقط کافیه Finesse shot باشه :| دروازه بانای بازی کاملا عقلشون ناقصه...
باو اگه به اولویت درست کردن باگ باشه که باید اون باگ مزخرف "از وسط زمین گازشو بگیر همه رو دریبل کن گل بزن" رو درست کنن. :|
یعنی رو اعصاب تر از این مورد تو عمرم ندیدم. )x
یه زمانی هی به PES ایراد میگرفتیم که رونالدو مثه فیلم هندی همه رو دریبل میکرد و گل میزد، حالا سر FIFA هم اومد. :|
در کل مشخصه که EA به هیچ عنوان قصد نداره این مشکلات رو برطرف کنه مگه تا سال بعد و FIFA 16. (امیدوارم البته شعورشون برسه)

miliii

کاربر سایت
Sep 10, 2013
222
نام
milad
توی ستینگ قسمت انلاین ستینگ بازی میشه مچ میکینگ رو no کرد ولی بازم تاثیری نداره اینقدر زیادن که همش میخوریم به اونا

اصلاً معلوم نيست چرا همچين گزينه اي گذاشتن تو تنظيمات
اگه رو yes باشه از هر ١٠ تا بازي ٩ تاش با عربه،اگر هم رو no باشه از هر ١٠ بازي ٨ تا و نصفش با عربه

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
از کجا باید ایمیل بدم
از اینجا :
سلام دوستان
من یه چند وقتی ایکس باکس وان رو بازی نکردم
بعد از چند ماه دوباره اومدم سراغ ایکس باکس وان
آپدیت داشت، دانلود کردم و کنسول آپدیت شد
سراغ بازی fifa 15 رفتم تو قسمت آنلاین واسه head to head بعد از پیدا کردن حریف (opponent found) یه مدت مکث میکنه و بعد ارور زیر رو میده:
.Connection to your opponent was lost. This could be a result of a Network Address Translation (NAT) problem"
"Your NAT is currently OPEN, but your opponent would have been MODERATOR it is RESTRICTIVE
تقریبا نزدیک به یک هفته هست که این ارور بر قراره و البته در سایر قسمت های آنلاین مشکلی وجود نداره مثل بخش club pro که بعنوان یه بازیکن یه نفره تو یه تیم با سایرین همبازی میشی راحت انجام میشه و مشکلی نداره
یه نکته جالب اینکه تو سه روز متوالی دو رو بر ساعت 14 یکبار این مشکل برطرف شد و دوباره بعدش همون ارور همیشگی پا بر جا بود!!!
یه نکته به خاطرم اومد که وقتی تو موبایل بازی clash of clans رو اجرا میکردم یه مدت مشکلاتی تو ISP وجود داشت که نمیشد این بازی رو آنلاین انجام داد که با تغییر DNS بر طرف میشد این مشکل(الان حل شده البته)
به همین دلیل تو کنسول هم سراغ انواع تغییرات DNS رفتم اما تاثیری نداشت
تو خود سایت
http://answers.ea.com هم سوالمو مطرح کردم و مشکلات مشابه دیگر کابران رو هم خوندم که بعضی ها راهنمایی کرده بودند راجع به NAT که مربوط به باز کردن پورت هاست و NAT type من هم OPEN هست و پورت های مورد نیاز بازه، به هر حال هیچ جواب قابل حلی پیدا نکردم!
به نظر شما مشکل از کجاست و چجوری میتونم حلش کنم؟
ممنون
شما با Port Forwarding باز کردی NAT رو یا DMZ? فک کنم اگه از DMZ استفاده کنی مشکلت حل بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر