FIFA 15 | Xbox 360

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
آقا من از طریق PC دانلود کردم و با برنامه USBXTAFGUI ریختم رو USB ..

وقتی وصل میکنم به Xbox میرم تو Setting و قسمت Storage زده 1.6 G خالیِ یعنی ریخته شده ولی تمام فایل ها جلوش زده 0KB !!

چه کنم ؟

با Horizon من کپی کردم مشکلی نداشتم...

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
دروازبان ها یا سوپرمنن یا منگل! حالت بین نداره..
من همه بازی هام 5-6 5-4 میشه! دفاع ها هم ماست! دفاع نمیشه کرد! تنها راه گل نخوردن اینه که توپ دست حریف ندی! حفظ توپ کنی!
البته خوبی فیفا اینه با تنظیماتش ور بری میتونی به گیم پلی دلخواه برسی! ولی تو دمو تنظیمات هی ریستارت میشه! کلآ همینجوریه؟؟

- - -ویرایش - - -

آخ آخ ضربه سرهاشون هم افتضاح شده! از پشت 18 سر میزنه انگار قیچی برگردون! مثل موشک میره تو دروازه!

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
بازی تو همه موارد پیشرفت داشته اما یه چیزیش خیلی بده. شوتای هوایی زدن خیلی سخت شده !! اما طراحی چهره ها بهتر شده و گیم پلی رون تر شده تنها مشکل همونی هست که گفتم. یه بار هم یه کاشته ی عالی زدم اما به طور عجیبی دروازه بان گرفت. :d:| اصلا" حالت باگ بود بیشتر :| حالا اگه بشه نسخه نسل بعد رو هم تست می کنم همین جا تفاوت ها رو می گم ! :d

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
خب منم امشب نسخه دموش رو از تاپ 2 دانلودگرفتم همین الان دانلودش تموم شد خدا رو شکر سالمه الان برم بخوابم فردا تستش میکنم:d

ویرایش:دوستان این FIFA Ultimate Team قضیه اش چیه تو نسخه دمو من یلحظه رفتم داخلش وارد شد.میشه بازی کرد؟

آخرین ویرایش:

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
شما از کدوم لینک گرفتید
همونی که دوستا نتو تایپیک گذاشتن منم دانلود کردم ولی تو USB میریزم به 360 وصل میکنم چیزی نشون یا اتفاق نمیوفته USB هم کانفیگور میکنم تو 360 رو کامپیوتر گنجایشش رو فول نشون میده نمیدونم چی کار کنم به خدا

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
دوستانی که مشکل Invalid Package دارن دقت کنن..
بعد از دانلود به هیچ عنوان نباید فایل رو جابجا کنید.. کپی پیست کردن و کات کردن و خلاصه تغییر location فایل عامل اصلی این اررور هستش.

shayanjuventus

کاربر سایت
Apr 26, 2009
276
منم بازی رو تست کردم , امسال خیلی انیمیشن جدید به بازی اضافه شده , مخصوصا برای شوت که چند سالی بود تکراری بودن و چیز جدیدی نمیدیدم , قیزیک توپ هم بهتر شده , چرخش توپ هم همینطور . در مورد سانتر هم خیلی بهتر شده چون توی نسخه جام جهانی اصلا خوب نبود اینجا بهتره ولی این قسمت تو انیمیشن ها باید بیشتر کار میکردن.
به نظر میرسه از شوت و سانتر امسال بیشتر بشه گل زد , پاس های بلند توی عمق دقتشون کم شده , دریبل و کنترل روی توپ خیلی بهتر شده. من زیاد به گرافیک و جزئیات حاشیه ای دقت نمیکنم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر