FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
آقا شما کع فیفا بازی باید بدونی هرسال حدودا کی میاد :D
اون pes که آخر شهریور میاد
فیفا اولای مهر میاد که میشه اواسط سپتامبر
ته شهریور میاد ولی چند روزی زودتر میاد تو مغازه های غیررسمی . به هر حال فکر نمیکنم موضوع مهمی باشه ، ایشون بازی رو گرفتن و میخوان لذت ببرن . فقط به خاطر تاریخ اومدن فیفا 16 خواستم بهشون بگم که کی میاد .

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
قیمتا چرا انقدر رفت بالا؟؟؟؟؟تیم سری آ رو فروختم برم بوندس لیگا بدبخت شدم.هیچی نمیتونم بخرم.مثلا نویر دیگه نیست کلا!!!!

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
قیمتا چرا انقدر رفت بالا؟؟؟؟؟تیم سری آ رو فروختم برم بوندس لیگا بدبخت شدم.هیچی نمیتونم بخرم.مثلا نویر دیگه نیست کلا!!!!

قیمت ها تقریبا همونه فقط دیگه کسی min price نمیذاره همه مطمعنن بازیکنشون با حد اکثر قیمت هم فروش میره نمیدونم چرا مارکت یهو اینجوری میشه

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
قیمت ها تقریبا همونه فقط دیگه کسی min price نمیذاره همه مطمعنن بازیکنشون با حد اکثر قیمت هم فروش میره نمیدونم چرا مارکت یهو اینجوری میشه
دیگه اخرای فیفا ـه همه میخوان تیم نهاییشون بسازن قیمت ها رفته بالا

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
دوستان حدود یک ماهه که وقتی میخوام آلتیمیت سیزن آنلاین بزنم تیم هایی که پیدا میکنه نود درصدشون برنز با چمیستری پایینه که وقتی بازی شروع میشه خود به خود بازی متوقف میشه و برمیگرده به منو .

خیلی رو اعصابه این قضیه .

راه حلی دارید ؟

البته من رو pc بازی میکنم .

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
چرا برای بعضی ترکیب ها نمیشه role هارو مشخص کرد مثل کرنر و پنالتی و اینا ... هرکی رو انتخاب میکنی سیستم خودش کسی دیگرو میذاره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر