FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

rocketluncher

کاربر سایت
Feb 2, 2015
7
من جا شما بودم رونی رو میزاشتم cam بجای اوزیل،ماتا هم میزاشتم جای فابرگاس،ولکات هم جای لنون بگیری بهتره باز بنظرم
دخیا هم 85اشو بگیر!
..........

آره دیگه منظورم اینه cam اشو بگیر یا همینو یه کمیستری استایل بنداز روش!چون مهاجمات همینطوری کافی و خوبن ولی هافبکت با رونی جنگنده تر و قوی تر میشه!مگر اینکه سکه جمع کنی و دیماریا بگیری واسه cam!
فابرگاس چون سرعتش خیلی کمه تو دفاع نمیتونه کمک کنه بهت جا میمونه!چون هافبک دفاعی نداری سر این میگم سرعتی بچینی که تو دفاع بیوفتن دنبال مهاجم حریف!(هررا هم تست بزن،ارزونه ولی من خیلی حال میکنم باش)
ولکات خوبیش اینه فرار کنه دیگه کسی بهش نمیرسه به این راحتیا!:D

ممنون از نظرت ، رامیرس رو گرفتم رونی فورواردو هم میفروشم CAM میگیرم

راستی چطو تو بازی میشه همو اد کنیم؟ فرصت شد با هم یه بازی بزنیم

robofa

کاربر سایت
Jul 23, 2012
213
نام
mamalii
اقا یه اتفاق جالب ..من تو دو روز از دیویژن1 تا 5 اومدم پایین ...داشتم دوباره بالا میومدم بازی اخر دیویژن 3 بود اگه مساوی هم میکردم تایتل میگرفتم و با امتیاز کامل میومدم 2...سرچ کردم با یه کی افتادم تیمش ریتینگ 94 یعنی کلا تیم منتخب سال کارت آبی بود تیمش جز بیل،اقا 80 دقیقه فقط حمله کردم ،6 تا تیر زدم ،تیرم نمیخورد نویر 96 عین گربه میگرفت،دروازه خالی رو دومبیا میزد بیرون ،دقیقه 80 یه پنالتی مفت گرفت داور داد به مسی و گل(3 بار کامل هم تماشا کرد پنالتی رو)دقیقه 91 بود داشتم دوباره حمله میکردم دقیقا از وسط زمین کروس95 یه شوت زد رفت تو سجاف :| باور کنید فشارم افتاد از عصبانیت..یه نیم ساعت بعدش تو دیویژن دو داشتم سرچ می کردم دیدم دوباره با همون افتادم :) وای یعنی بم یه بنز میدادن اینقد خوشحال نمیشدم :))) تیم روسیه رو فرستادم تو زمین،هیچی دیگه دقیقه 76 درحالی که 5 تایی بود لفت داد :)))))))))) خیلی انتقام شیرینه
0pfgh7y8cmgwlfx2nvq5.jpg

عرب بود طرف ؟ عرباي خر مايه :))

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
آقایون کنسول باز
شما واسه فرندلی دوشواری ندارید؟ ما تو pc چند وقته فرندلی مون ترکیده.. معلوم نیس مشکل از ea و Originـه یا طرح خلاقانه هیلترینگ هوشمند..
ولی هم پیام ها با کلی تاخیر رد و بدل میشه هم کلا نمیشه جوین شد..

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
خوب دوستان
دیشب من هم یه حال سنگین به یه عربه دادم بزارید یکم با آب و تاب تعریف کنم همچین سر کیف بیاید
اسم تیم اون Al-Helal و اسمتیم من Persian Gulf هستش. با نوجه به اینکه کینکت ایکسباکس موقع بای صدا رو منتقل میکنه اولش طرف کلی زر زر کرد:p
اورال تیمش 89 بود و تقریبا همه تو تیمش اینفورم یا بازیکن سال بودن. چون طرف عرب عربستانی بود از همیشه بیشتر بازی رو جدی گرفتم. اولین بازیم هم بود با یه عرب:-o
بسم الله الرحمن الرحیم و که گفتیم زارت، یه گل خوردیم:-s
قبل از اینکه نیمه اول تموم شه هم با اجازه دوستان یه گل دیگه نوش جان کردیم:-b
یارو هم انقدر داد و بیداد میکرد رو مخ بود اصلا، صدای تلویزیون رو کم کردم و با رمز یا زهرا رفتم نیمه دوم، اصلا عجیب بود خدایی بازیکنام هیچوقت ایطوری نشده بودن انگار اونا هم فهمیده بودن از این یارو نباید باخت.
طولش نمیدم دیگه دقیقه 77 و 85 و 90 با اجازتون سه تا گل نوش جان کرد و باختb-)
در انتها هم با یه پیام زیبا بدرقش کردم رفت. خدایی من از یه تیم لیجند هم قبلا بازی کرده بودم ولی برد اون اصلا با این یکی قابل قیاس نبود.

poori007

کاربر سایت
Dec 31, 2014
91
نام
پوریا
خوب دوستان
دیشب من هم یه حال سنگین به یه عربه دادم بزارید یکم با آب و تاب تعریف کنم همچین سر کیف بیاید
اسم تیم اون Al-Helal و اسمتیم من Persian Gulf هستش. با نوجه به اینکه کینکت ایکسباکس موقع بای صدا رو منتقل میکنه اولش طرف کلی زر زر کرد:p
اورال تیمش 89 بود و تقریبا همه تو تیمش اینفورم یا بازیکن سال بودن. چون طرف عرب عربستانی بود از همیشه بیشتر بازی رو جدی گرفتم. اولین بازیم هم بود با یه عرب:-o
بسم الله الرحمن الرحیم و که گفتیم زارت، یه گل خوردیم:-s
قبل از اینکه نیمه اول تموم شه هم با اجازه دوستان یه گل دیگه نوش جان کردیم:-b
یارو هم انقدر داد و بیداد میکرد رو مخ بود اصلا، صدای تلویزیون رو کم کردم و با رمز یا زهرا رفتم نیمه دوم، اصلا عجیب بود خدایی بازیکنام هیچوقت ایطوری نشده بودن انگار اونا هم فهمیده بودن از این یارو نباید باخت.
طولش نمیدم دیگه دقیقه 77 و 85 و 90 با اجازتون سه تا گل نوش جان کرد و باختb-)
در انتها هم با یه پیام زیبا بدرقش کردم رفت. خدایی من از یه تیم لیجند هم قبلا بازی کرده بودم ولی برد اون اصلا با این یکی قابل قیاس نبود.

آخ آخ داداش گفتی یاد یکی از بازیام افتادم که شبیه همین بازیت بود. بعد اون دست پا شدم 3 4 دور افتخار تو خونه زدم :)):d خدایی این بازیا خیلی کیف میده

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
ممنون از نظرت ، رامیرس رو گرفتم رونی فورواردو هم میفروشم CAM میگیرم

راستی چطو تو بازی میشه همو اد کنیم؟ فرصت شد با هم یه بازی بزنیم
این اکانت منه DaGreatSLR
همینو ادد کنی بعدش میتونیم بازی کنیم!
من که روزانه یدونه از بازیای سیزنم با بچه های تاپیکه اوتومات:D
خوبن بازی میکنن همه گی:D از 90درصد خارجیا که بازی میکنم باهاشون قویترن بچه های این تاپیک:D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اساتید بزرگوار این تیم دوم منه تقریبا نظرتون چیه ،این موسی خیلی خوبه
g9bryaudh9gbwmqpz9j1.png

تیم خوبی داری. اگه خواستی میتونی کمپانی رو با داوید لویز عوض کنی و دروازه بان هم Sirigu یا IF Ruffier بذاری تا کمیستریت بهتر شه.

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
تیم خوبی داری. اگه خواستی میتونی کمپانی رو با داوید لویز عوض کنی و دروازه بان هم Sirigu یا IF Ruffier بذاری تا کمیستریت بهتر شه.

مرسی داداش اره لوئیز رو دارم ...سیریگو رو تازه فروختم اولا خوب بود بعد 50 60 بازی همه شوت از راه دور هارو میخورد بدون استثنا :((((( کلا همین چک هم سوتی کم نداره ..دخیا،آدلر رو هم میگن خوبه امتحان کردم فاجعه هستن :(

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
مرسی داداش اره لوئیز رو دارم ...سیریگو رو تازه فروختم اولا خوب بود بعد 50 60 بازی همه شوت از راه دور هارو میخورد بدون استثنا :((((( کلا همین چک هم سوتی کم نداره ..دخیا،آدلر رو هم میگن خوبه امتحان کردم فاجعه هستن :(

بیخیال بابا دخیا که خیلی خوبه :D به نظر من از نویرم بهتره. نویر از زاویه بسته گل های میرزاپوری میخوره.

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
واسه شوتای راه دور بهترینا همین چک و کورتوا هستتد!قد بلندن!:D
در بقیه موارد من دخیا رو خیلی حال میکنم با بازیش!گل های بد نمیخوره!

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
این جو هارت من اف مچم خیلی خوبه.چند دسته گرفتم امتحانش کنم توپ از هر سمتی اومد گرفت حالا نقطه ضعفی داره نمیدونم ولی چندبار بدجور تیمو نجات داد:d

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
والله من دارم به این نتیجه میرسم که اگه رو دور برد باشی توپات گل میشه و طرفم هرچی خودشو بکشه نمیتونه گل بزنه، فرقی نمیکنه دروازه بان کی باشه.
ولی اگه رو دور باخت باشی، حتی اگه به جای شوت فوت کنه یارو، توپ گل میشه. فرقی نداره دروازهبانت نویر باشه یا چک یا کورتوآ یا دخیا. ولی دخیا به نظرم از بقیه بهتره.
تو یه برهه تاریخی از بازی عین بازی پینبال میمونه، توپ به هزار نفر میخوره بعد دروازه بانم توپو ناقص دفع میکنه دقیقا جلو پای حریف، دیگه کاری از دستان مبارک کسی بر نمیاد:|

اینم پرشین گلف مشهور، خخ جای کار داره ولی بی پولی بد دردیه

bf5l67gvy0dtst0vjl28.png

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
به یه بنده خدایی چنان گلی از روی ضربه کاشته زدم که فکر کنم رکورد جدیدی ثبت شده باشه:dبدون اینکه بازیکن دیگه ای روش تاثیر بزاره جلوتر از 18 قدم خودم چنان ضربه ای زد کمپانی کرک و پر طرف ریخت:d حتما ببینید خیلی باحال شد:
گل دیدنی در فیفا 15

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
والله من دارم به این نتیجه میرسم که اگه رو دور برد باشی توپات گل میشه و طرفم هرچی خودشو بکشه نمیتونه گل بزنه، فرقی نمیکنه دروازه بان کی باشه.
ولی اگه رو دور باخت باشی، حتی اگه به جای شوت فوت کنه یارو، توپ گل میشه. فرقی نداره دروازهبانت نویر باشه یا چک یا کورتوآ یا دخیا. ولی دخیا به نظرم از بقیه بهتره.
تو یه برهه تاریخی از بازی عین بازی پینبال میمونه، توپ به هزار نفر میخوره بعد دروازه بانم توپو ناقص دفع میکنه دقیقا جلو پای حریف، دیگه کاری از دستان مبارک کسی بر نمیاد:|

اینم پرشین گلف مشهور، خخ جای کار داره ولی بی پولی بد دردیه

bf5l67gvy0dtst0vjl28.png

من شدیدا این اعتقادو دارم ،الان یه باخت 2 بر هیچ دادم متاسفانه بالای 5 تا تک به تک رو مهاجمام خراب کردن ..بازی قبلش مثل اسب گل میزدن همون موقعیت هارو..بعضی بازیها دقیقه 20 30 آدم اجساس میکنه که قرار نیس ببره :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر