FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

BlackGamer

کاربر سایت
Oct 5, 2012
134
شما یه تیم ساختی فقط ؟
اگر جوابت بله هست پیشنهاد میکنم یه تیم ارزون و برنز دیگه هم بساز ، حالا ذخیره تیم اولت باید تیم دومت باشه ، ذخیره تیم دومت ، تیم اولت باشه
وقتی بازیکنای تیم اولت خسته میشن و فیتنسشون میاد پایین ، تیم دومت رو بزار تو کاپ یا سیزن های آفلاین بازی کنه . اینطوری با هر بازی ، فیتنس بازیکنای اصلیت بالامیره . اگه مصدوم هم بوده باشن رفع میشه .
اینطوری دیگه هزینه آیتم فیتنس یا healing مجبور نیستی بکنی .
از اون سیزن و کاپ آفلاین هم کوین گیرت میاد .
آخه نگاه کن من الان کلا ۲۳۲۷ تا کوین دارم.ترکیبم هم اینه:
Real LA FIFA 15 Ultimate Team Squad | Futhead
میخوام پول جمع کنم بازیکن خوب بگیرم اگه بخوام یه ترکیب دیگه بذارم که ورشکست میشم

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
میخوام پول جمع کنم بازیکن خوب بگیرم اگه بخوام یه ترکیب دیگه بذارم که ورشکست میشم
نه عزیز دقت کن
بنده گفتم یه تیم "برنز" که حتی میتونی با یه پک 400 تایی برنز بسازی تیم رو . اصلا کمیستری و ترکیبش مهم نیست ، اصلا ریتینگ بازیکنا مهم نیست ، هیچ چیز این تیم مهم نیست ( البته خیلی بهتره که رو این تیم هم دقت کنی و سعی کنی از یه لیگ باشن ولی باز هم اصلا به نظرم اوایلش مهم نیست )
این تیم فقط باید باشه برای اینکه وقتی بازیکنای اصلیت خسته شدن ، این تیم یه بازی خیلی راحت به صورت آفلاین بازی کنه ، که خستگی بازیکنای اصلیت برطرف شه .

این یکی از معمول ترین روش های فیفاست و اکثر افراد همین کارو میکنن ، به این دلیل که دیگه نیازی به هزینه برای آیتم فیتنس و هیلینگ نیست .
دو تا بازی با تیم اصلیت ، آنلاین
یه بازی تیم دومت ، آفلاین
از هر دو بازی هم سکه گیرت میاد ، فرق خاصی با آنلاین نداره ، خیلی راحت تر هم میتونی سکه به دست بیاری تو بازی آفلاین .

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
این چند وقته زیاد با بچه های ایرانی میوفتم ، اتفاقی با دو نفر که تو این تاپیک هم فعال هستن افتادم . تو هر دو بازی نیمه اول عقب افتادم تا اومدم جبران کنم شروع کرد به وقت تلف کردن . کاری به برد و باخت ندارم ولی عرب مرامش از ایرانی بیشتره
اسمش رو هم نمیگم نیومدم اینجا خرابش کنم ولی این رسمش نیست !

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این چند وقته زیاد با بچه های ایرانی میوفتم ، اتفاقی با دو نفر که تو این تاپیک هم فعال هستن افتادم . تو هر دو بازی نیمه اول عقب افتادم تا اومدم جبران کنم شروع کرد به وقت تلف کردن . کاری به برد و باخت ندارم ولی عرب مرامش از ایرانی بیشتره
درد منم هست همينو به عينه ديدم

- - -ویرایش - - -

بازيكناتو از يه league بذار

BlackGamer

کاربر سایت
Oct 5, 2012
134
بازيكناتو از يه league بذار
همشونو؟
الان این چطوره؟
RLA FIFA 15 Ultimate Team Squad | Futhead
الانم دارم پول جمع کنم حملم رو بهتر کنم
ببین الان که وسطم همه آلمانین حمله رو چند تا المانی بذارم؟
چون نه لورکوزن بازیکن خوب برای RW یا ST یا LW مال real هم گرون بودن

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار

اینکه رو شاخشونه .تو اولتیمیت یه گل عقب باشی دقیقه 80 بازی تمومه....من با بچه های همینجا فرندلی بازی می کردیم..(ابدا تو اینجور بازی ها دریبل وسط زمین و l1 مثلث نمیزنم) طرف تا عقب میافتاد یا میدید گیر کرده زارت میزد رو خط باگ انگار قراره اسکار بدن بهش(کسی که با عمقی هوایی یا لایی کشی گل میزنه ابدا نباس فک کنه که چیزی حالیشه)

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
جالبه من اصلا نمیتونم با آگورو خوب بازی کنم اما این لوکاکو رو میذارم جاش دفاع رو شخم میزنه میخوام 81 شو بگیرم خیلی عالیه

به نظر من اورال بازیکنا فقط عدد رقم هست تو این فیفا ،مخصوصا تو دفاع ..منم اونقد به بازیکن های دوهزاری تو اولتیمیتم عادت کردم که وقتی تو بازیای معمولی مسی یا بیل و کریس یا نیمار تو دستم هست اصلا نمی تونم بازی خوب بگیرم ازشون

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
همشونو؟
الان این چطوره؟
اره همشونو

- - -ویرایش - - -

اینکه رو شاخشونه .تو اولتیمیت یه گل عقب باشی دقیقه 80 بازی تمومه....من با بچه های همینجا فرندلی بازی می کردیم..(ابدا تو اینجور بازی ها دریبل وسط زمین و l1 مثلث نمیزنم) طرف تا عقب میافتاد یا میدید گیر کرده زارت میزد رو خط باگ انگار قراره اسکار بدن بهش(کسی که با عمقی هوایی یا لایی کشی گل میزنه ابدا نباس فک کنه که چیزی حالیشه)
اره دیگه فک میکنن فینال چمپیونز لیگه باید هرجور شده ببرن بخدا عربها روی اعصابشون نری خیلی ادمن شاید رونالدو و مسی داشته باشن ولی ادمن تا زمانی که نری روی اعصابشون مثه ادم بازی میکنن ولی بجاش دوستای عزیز ما که فقط اسم دوستی رو یدک میکشن8-|
منکه تا ببینم لاتنسی سبز شده و طرف از دوستان ایرانی هست دیگه بازی نمیکنم:|

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
همشونو؟
الان این چطوره؟
جاى lukaku با palacio رو عوض كن palacio رو بفروش جاش ابامايانگ ( بازيكن دورتموند رو بگير ) براى هافبك de bruyne رو بگير دروازبان adler جاى دفاع راستى كه الان داري پيزچك رو بگير بعد براى lw بازيكن الانو بفروش son رو بگير
فعلا با همين تيم بازى كن تا پول بگيرى

- - -ویرایش - - -

هوملز رو براى دفاع بگير بعد ميتونى bellarabi رو بزارى rw

آخرین ویرایش:

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
من یه بار با یکی از دوستان هموطن بازی کردم از اول تا آخر بازی فقط پاس کاری تو زمین خودش انجام میداد و هر از چندگاهی حمله میکردو آخر با پنالتی گل زد و دیگه تا آخر بازی کلا پاسکاری تو زمین خودش میکرد!نمیدونم واقعا لذت بخشه اینطور بازی؟
منم آخر بازی دیگه تحمل نکردم چندتا فوش نثارش کردم متاسفانه!خیلی اعصابمو خورد کرده بود!
...........
..........
دوستان اطلاع داشتن که من پول جمع کردم aguero بخرم مثلا:D
ییهو خر شدم رفتم یه پک باز کردم بعد یکی دیگه بعد یکی دیگه تا جایی که سکه هام ته کشید:))
و هییییچی گیرم نیومد:))
اینا خنده های عصبیه:)) دیستریکت عصبیی:D

آخرین ویرایش:

masoudzizi

کاربر سایت
Mar 22, 2015
6
نام
مسعود
سلام به همه ی دوستان
آقا شهاب دقیییقا میفهمم چی میگی
منم یه 70k سکه جمع کردم بعد این پک گلد جدید 15k اومده رو همه رو به باد دادم
:| :| :| :|
هنوز دارم خودم رو فحش میدم ... :|

- - -ویرایش - - -

آره کاملا درست میگین بچه ها
منم یه مدت مدام آنلاین بازی میکردم و از این اتفاقا برام می افتاد
دیگه واقعا عصبی شده بودم و الان فقط سینگل بازی میکنم :)))
البته من خیلی به ایرانی ها نمی خوردم
بیشتر به عربا میخوردم و کثیف کاری میکردن

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
گول این پکارو نخورین باو من 10 دلار تو حسابم مونده بود 50 60 هزارتام کوین داشتم همش شروور تنها بازیکن درست و حسابی که داد ایباربو بود:|دزدن اینا اصلا.
___
بعد مدتها بالاخره اگویرو رو خریدم 86ش رو اعجوبه ایه این بشر:dتوره رو فروختم خریدمش واقعا ارزش داشت.اینم تیممه الان:

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
گول این پکارو نخورین باو من 10 دلار تو حسابم مونده بود 50 60 هزارتام کوین داشتم همش شروور تنها بازیکن درست و حسابی که داد ایباربو بود:|دزدن اینا اصلا.
___
بعد مدتها بالاخره اگویرو رو خریدم 86ش رو اعجوبه ایه این بشر:dتوره رو فروختم خریدمش واقعا ارزش داشت.اینم تیممه الان:

شورله چه میگه اون وسط ! به جاش ویلیان یا لوکاس بزار هر دو خیلی خوبن ، کمیستریت هم خراب نمیشه

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
بیل رو فروختم به جاش روبن گرفتم ، یعنی نابود میکنه تیم حریف رو خیلی خوبه :-o سرعت بیل عالی بود ولی برای دریبل زدن خیلی احساس سنگینی میکردم باهاش ولی روبن خیلی روون تره .
اینم تیمم Javad FIFA 15 Ultimate Team Squad by Javad90 | Futhead دارم پول جمع میکنم نویر رو بگیرم .
دوستان اگه بازیکن بهتری تو لیگ المان میشناسین ممنون میشم بگین من اولین باره اومدم این لیگ

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
شورله چه میگه اون وسط ! به جاش ویلیان یا لوکاس بزار هر دو خیلی خوبن ، کمیستریت هم خراب نمیشه

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
بیل رو فروختم به جاش روبن گرفتم ، یعنی نابود میکنه تیم حریف رو خیلی خوبه :-o سرعت بیل عالی بود ولی برای دریبل زدن خیلی احساس سنگینی میکردم باهاش ولی روبن خیلی روون تره .
اینم تیمم Javad FIFA 15 Ultimate Team Squad by Javad90 | Futhead دارم پول جمع میکنم نویر رو بگیرم .
دوستان اگه بازیکن بهتری تو لیگ المان میشناسین ممنون میشم بگین من اولین باره اومدم این لیگ
روبن من داشتم قدرت بدنيش كمه اذيت ميكرد فروختم :d

- - -ویرایش - - -

___
توره خيلي خوبه دوباره بخرش

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا

شورله قیمتش خوب بود گذاشتم تستش کنم وگرنه کوادرادو و سانچزو دارم حرف ندارن

- - -ویرایش - - -

توره خيلي خوبه دوباره بخرش

پولم تموم شد وگرنه وسط میذاشتمش عمرا کسی میتونست رد بشه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر