FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

JAVAD20

کاربر سایت
وای !!!!!! 10k پول داشتم یه پک 7500 تایی باز کردم اینفورم لوئیز رو گرفتم ، 100k فروختمش با پولش یه پک دیگه باز کردم Bale گرفتم :-o :bighug::(( بهترین بازیکنی که گرفته بودم شورله بود

باورم نمیشه نمیدونم بفروشم یا نگهش دارم . دوستان راهنمایی کنید

S L R

کاربر سایت
وای !!!!!! 10k پول داشتم یه پک 7500 تایی باز کردم اینفورم لوئیز رو گرفتم ، 100k فروختمش با پولش یه پک دیگه باز کردم Bale گرفتم :-o :bighug::(( بهترین بازیکنی که گرفته بودم شورله بود

باورم نمیشه نمیدونم بفروشم یا نگهش دارم . دوستان راهنمایی کنید
یا خدا چه شانست زده پشته هم!:D بزنه پک بعدی یه مسی دربیاد مثلا:))
بنظرم نگه اش دار و دوباره گول نخوری بفروشی بری پک باز کنی همه اشو:D خیلی نامردن این پک ها!اعتیادم دارن!!
من خیلی پک باز کردم ولی بهترین بازیکنش آلابا بوده فقط یه بار

JAVAD20

کاربر سایت
یا خدا چه شانست زده پشته هم!:D بزنه پک بعدی یه مسی دربیاد مثلا:))
بنظرم نگه اش دار و دوباره گول نخوری بفروشی بری پک باز کنی همه اشو:D خیلی نامردن این پک ها!اعتیادم دارن!!
من خیلی پک باز کردم ولی بهترین بازیکنش آلابا بوده فقط یه بار

پک بعدیش البا در اومد 7k فروختم . الان 20k دارم برم پک باز کنم ببینم چی درمیاد :d
اره دقیقا قبلا من راموس از پک دراوردم 250k فروختم با پولش پک وا کردم همش به باد رفت :((:|

g_s

کاربر سایت
پک بعدیش البا در اومد 7k فروختم . الان 20k دارم برم پک باز کنم ببینم چی درمیاد :d
اره دقیقا قبلا من راموس از پک دراوردم 250k فروختم با پولش پک وا کردم همش به باد رفت :((:|

مسخرشو در آوردن بابا بازیکنا فروش نمیرن اصلا. الان یه هفتس نویر و بیل گذاشتم واسه فروش کمترین قیمت کسی نمیخره من رو ایکس وان بازی میکنم پی اس هم همینجوریه؟کسی از بچه ها اگه رو وان خواست اینارو لطفا هماهنگ کنه مال منو بخره:)

JAVAD20

کاربر سایت
مسخرشو در آوردن بابا بازیکنا فروش نمیرن اصلا. الان یه هفتس نویر و بیل گذاشتم واسه فروش کمترین قیمت کسی نمیخره من رو ایکس وان بازی میکنم پی اس هم همینجوریه؟کسی از بچه ها اگه رو وان خواست اینارو لطفا هماهنگ کنه مال منو بخره:)
اره همینجوریه ، کمیستری هانتر با 99 قرارداد و Training card بزار رو بازیکنت حتما فروش میره ، من همینجوری سانچز و کمپانی رو فروختم امروز . البته واسه دفاع Shadow بزاری بهتره

Parsa.e

کاربر سایت
سلام اين تركيبه من Untitled Squad FIFA 15 Ultimate Team Squad by Anon - FUTWIZ به نظرتون ارزش داره بازيكناي غير ليگ اسپانيا رو بفروشم و باهاشون اينفرم بوسكتس و بنزما و گريزمان و ايسكو و راكيتيچ و گودين و كروس رو بخرم ( از هر كدوم اخرين اينفرمو ميخرم )
پ.ن: غير إز اينا ٢٠-٣٠ تا بازيكن تاپ ديگه هم دارم

S L R

کاربر سایت
یه اتفاق عجیب افتاد!با یکی بازی کردم امروز،تو صفحه اول که ترکیب حریف رو نشونت میده ریتینگ تیمش 82 بود و بازیکنایی مثل آیرلند و استوریج توی ترکیبش بود ولی وقتی بازی شروع شد دیدم bale و neymar وaguero جلوم دارن بازی میکنن!تعویض هم نکرده بود که بگیم با تعویض اومدن تو بازی!!
چی بود داستانش؟:|

ps4fan

کاربر سایت
این Squad منه خوشحال میشم راهنمایی کنید که بهتر بشه.
l FIFA 15 Ultimate Team Squad | Futhead
LB خوب چنده تو سریه ا؟ قیمت اصلا مهم نیست.
مرتنس اینفورم فرق زیادی با hazard نداره فقط شوتش یکم کمتره
دلم برای شوتای villa تنگ شده کسی اینفورمشو کسی داره بگه چه جوریه؟ مثله فیفا 10 شوت های کات دار خفن میزنه؟:d

g_s

کاربر سایت
دوستان نیمار بهتره یا هازارد ؟ برای این ترکیب میخوام
Javad FIFA 15 Ultimate Team Squad | Futhead

اقا لوییز مشکی خوبه راضی هستی؟میخوام بدونم بهتر از معمولیشه؟
میخوام تیم سالشو بخرم خیلی تراکتوره همرو شخم میزنه واقعا معمولیش جز 5 دفاع عالیه امساله
میخوام تیم سالشو بگیرم واسه هافبک دفاعی جلو سیلوا و کیلینی.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
این Squad منه خوشحال میشم راهنمایی کنید که بهتر بشه.
l FIFA 15 Ultimate Team Squad | Futhead
LB خوب چنده تو سریه ا؟ قیمت اصلا مهم نیست.
مرتنس اینفورم فرق زیادی با hazard نداره فقط شوتش یکم کمتره
دلم برای شوتای villa تنگ شده کسی اینفورمشو کسی داره بگه چه جوریه؟ مثله فیفا 10 شوت های کات دار خفن میزنه؟:d
آرمرو و زونیگا

JAVAD20

کاربر سایت
اقا لوییز مشکی خوبه راضی هستی؟میخوام بدونم بهتر از معمولیشه؟
میخوام تیم سالشو بخرم خیلی تراکتوره همرو شخم میزنه واقعا معمولیش جز 5 دفاع عالیه امساله
میخوام تیم سالشو بگیرم واسه هافبک دفاعی جلو سیلوا و کیلینی.
من هنوز 5 6 بازی بیشتر باهاش نکردم ولی اکثر سر ها رو میزنه سرعت خیلی خوبی هم داره
فقط موقع حمله زیادی جلو میاد باعث میشه راحت ضد حمله بخورم ولی فکر کنم هافبک دفاعی جواب بده

faraz_n

کاربر سایت
اين ديگه چه مسخره بازييه،
٤ تا بازي هر ٤ تا دقيقا سر يه زمان يهو اومد بيرون هر ٤ تا رو هم باخت زد واسه من، ٣ تاشو جلو بودم،
يني چي اخه اعصابم ....ي شد

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر