FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

g_s

کاربر سایت
Feb 2, 2010
190
فقط میتونم بگم بدبخت شدم رفت پی کارش
همه تو فروم های خارجی انواع چیزای بدیه که نثار ea میکنن حتی اونایی هم که پولدارن چون میگن لذت بازی از بین رفته دیگه چون کوین خیلی الان با ارزشه و فیفا پوینت هم گرونه دیگه کسی ریسک پک وا کردن نمیکنه چون پول دور ریختنه ازونورم کسی نمیفروشه میترسن نوسان پیدا کنه قیمتا توسط ea ضرر کنن و حتی به سودشم راضی نیستن چون بازار معلوم نیس اصلا
کلا خیلی شیر تو شیره نظر ها هم اکثرا مخالف این رویه eaهست حتی اونایی هم که کوین نخریدن ناراضین میگن کاش میخریدن...
باید همه دست به یه اعتصاب خود جوش بزنن:))

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دیروز یکیم مثل SHAQIRI اینفورم رو حدود 3 میل میشد فروخت ولی الان قیمتشو کردن 1 میل حدودی ... بعد یه سری بازیکن مثل مولر اینفورم..یا آبوامیانگ ...هاملس ..اینا همه باطل شدن..یعنی بر چه اساسی حداکثر قیمت اینارو مشخص کردن آخه ؟؟ همه زیر 1 میل.....:)) گند زدن اساسی..
البته من تیممو بستم و مهم نیس سکه در بیارم یا نه ولی الان پشیمونم که چند تا بازیکن اضافه رو میفروختم الان این لام و نوئر toty رو میخریدم ..حیف
به هر حال دیگه از الان تا خود 16 اگه بخوان اینطوری بزارن این موضوع رو خیلیا دیگه سمت آلتمیت نمیرن..با اینکار عملا دیگه دلالی باطل شد..سکه فروختن بی معنی شد که مهم نیس زیاد و بهتر هم هست ولی اینکه اومدن جذابیت ترانسفر مارکتو بهم زدن رو اعصاب آدمه
ea که فقط به فکر جیبشه ولی این کارشون مطمئنن بدون فکر بوده..آخه خنده داره .. از صبح تو مارکت میگردم ..خدایی فقط 4 یا 5 تا رونالدو اومد تو مارک که اونم عرض 30 ثانیه خریدن ملت..مسی هم همینطوری تقریبا...یعنی الان برین سرچ بزنین ...جز کسایی که روزای قبل گذاشتن واسه فروش و با همون قیمت بالا مونده دیگه هیچکی نمیزاره فروش بازیکنشو..حقم داره..یارو اومد 15 میل خریده رونالدو رو الان باس بزاره 7 میل..
صبح مسی و رنالدو 7 ..8 میل هم دیدم تو مارکت
ولی دیگه کسی تا الان تیمشو نبسته بهتره بیخیال شه ..چون دیگه به زور بشه بازیکن پیدا کرد اصلا ..سکه داشته باشی هم رونالدو مسی و .... رو بخوای باس صبح تا شب بشینی تا یکی بزاره واسه فروش..
خوب ری..... کردن به بازی

آخرین ویرایش:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
خاک تو سر EA. بنده به شخصه از UT زده شدم با این update! این ایده ضرر خالص بود برای بنده. Robben 93 از 11 میلیون سکه رسیده به 6 میلیون سکه. این فقط یک مثال بود از کار گندی که EA انجام داده. جالب می‌دونید چیه؟ Messi و Ronaldo (نسخه non - if) همون قیمت باقی موندن.
این قیمت گذاری باید از روز عرضه FIFA 15 انجام می‌شد، نه الآن که همه (به جز EA) ضرر بکنن. یک ذره عقل تو اون کلشون نیست. طراحی trophy که فاجعه هست! تو جلوگیری از خرید و فروش سکه هم که ناموفق بودن. بازی هم که کلا bug خالصه. این Konami باید یک تکون اساسی به خودش بده. این طوری نمی‌شه این کله پوکا چون رقیب ندارن هر غلطی بخوان با ملت بکنن!

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
به نظرم با این سیستم بهترین کار این بود که دیگه اخر اخرش مسی و رونالدو باشن 500 تا....به چند دلیل
1_ چون کویین نمیشه خرید با پک هم عمرا مسی دربیاد
2_درسی میشد واس اونایی که کویین خریدن باش قیمت هارو بردن بالا
3_با این وضع هم بهترین بازیکن فیفای دنیا باشی بازم با بازی نمیشه مسی رونالدو خرید
خود ea پنجاه تا مسی بده بیرون قیمتها قطعا میشکنه،قیمت واقعی مسی همون 500 تاست خدایی

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
بیشترین دلیلی که اینکارو کرد این بود که شما نتونید سکه بخرید چطور؟؟؟
به این روش که دیگه شما نمیتونین بازیکن اورال 70 رو بزارید 3 میلیون که سکه فروش بخره ازتون
نمیدونم خوب بوده یا بد اما مشکلش اینجاست که کوین در آوردن الان دیگه وحشتناک سخته
در کل بنطرم باید کاری میکرد اما نه اینجوری
با تغییر مواق بودم ولی با این تغییر نه

دیگه شرطی هم نمیشه بازی کرد Wager تعطیل شد

ps4fan

کاربر سایت
Jun 8, 2014
178
حال التیمیت به همین ضرر ها و سودهاش بود و فراز و نشیب قیمت ها اینجوری خیلی لوسه تو میدونی بازیکن خیلی کم بشه 20k خیلی هم گرون بشه 40 خیلی مسخره هست.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این تغییر واسه کسایی که سکه خریدن و دلالی میکردن بد بود ولی واسه اونایی که فقط از راه بازی کوینز در میوردن خیلی خوبه امیدوارم فیفا16 از همون اول همچین قابلیتی داشته باشه من خداروشکر تیمم تکمیله هیچ بازیکنی رو نمیخوام دوستم ندارم دائم لیگ عوض کنم بنظرم کسی که الان 4 5 ساله داره التیمیت میزنه دیدش خیلی وسیعه و شناخت خوبی از بازی داره میدونه کدوم لیگ برای فلان فیفا بهتره کدوم لیگ نه این باعث میشه هی لیگ عوض نکنه و ضرر نکنه:d

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
این تغییر واسه کسایی که سکه خریدن و دلالی میکردن بد بود ولی واسه اونایی که فقط از راه بازی کوینز در میوردن خیلی خوبه امیدوارم فیفا16 از همون اول همچین قابلیتی داشته باشه من خداروشکر تیمم تکمیله هیچ بازیکنی رو نمیخوام دوستم ندارم دائم لیگ عوض کنم بنظرم کسی که الان 4 5 ساله داره التیمیت میزنه دیدش خیلی وسیعه و شناخت خوبی از بازی داره میدونه کدوم لیگ برای فلان فیفا بهتره کدوم لیگ نه این باعث میشه هی لیگ عوض نکنه و ضرر نکنه:d
فک کنم بین همه بچه ها درامد شما از بازی از همه بیشتره :) یه میلیون اینا باشه..یه عکس از تیمت اگه تونستی بزار

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
واقعا یعنی الان فکر میکنین کسی که درآمدش از Match Making هست از این به بعد قراره سود کنه؟؟ نه واقعا؟!؟!

EA این کارو کرد که Fifa Point بخریم. با قیمت های فضایی.

یعنی هرکی پول بیشتری داره، توی این بازی برنده اس از این به بعد.

مثال، شما باید 28 هفته یک ضرب بازی کنی تا بتونی یه رونالدو 7میلیونی بخری. دقت کن، 28 هفته یک ضرب. حالا اگه فکر میکنی این یعنی بالانس کردن بازی دیگه من حرفی ندارم :|

ps4fan

کاربر سایت
Jun 8, 2014
178
ronaldo motm داد بیرون و باهاش پک 25 50 داد که همه برن و پک بخرن با پوینت .
تو futhead هم استقبال از رونالدو motm نشد کلا یه سری چیزا عیب داره باید مسی و رونالدو 2 mil باشن و ای کاش از اول اینجوری میکردن .

g_s

کاربر سایت
Feb 2, 2010
190
ronaldo motm داد بیرون و باهاش پک 25 50 داد که همه برن و پک بخرن با پوینت .
تو futhead هم استقبال از رونالدو motm نشد کلا یه سری چیزا عیب داره باید مسی و رونالدو 2 mil باشن و ای کاش از اول اینجوری میکردن .
شالکه میبره رونالدو میده بیرون ea .عجب سیاست عجیب و کثیفی داره ea درسته رونالدو باعث شد ریال حذف نشه اما حقشم MOTM نبود.
من موندم این ea چی تو کلشه خدا کنه کم پک باز کنن!!!!
الان من با این همه بازی کردن match earning 1384520 هست یعنی سود خالص هم بگیریم 4 برابر این باید بازی کنم تا شاید مسی بخرم!!!

آخرین ویرایش:

amfouter

کاربر سایت
Nov 23, 2012
197
سلام. دوستان من بعد آپدیت احساس میکنم بازیکنا پهن شدن ( از نظر ابعاد :D ) از طرفیم سرعت پاس کاری تو بازی خیلی زیاد شده دیگه اصلا نمیتونم پاس کاری کنم!!! واسه شمام اینطوری شده یا من احساساتی شدم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر