FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
همین الان میخاستم پک باز کنم منصرف شدم :(....من با بازی کوین در میارم واقعا حیفه واس پک به باد بدم :|

ولی خداوکیلی این سیستم کویین خریدن خیلی چرته صب با یکی بازی میکردم میانگین تیمش 94 بود ! از وسط زمین با روبن شوت میزد میخورد به تیر، با کریس 99 مستقیم میدویید مدافع ها فرار می کردن :) 4 بر 2 باختم ولی اون اخلاقو باخت :)

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
والله شما میگی بالای دو ملیون، من فکر میکنم اگر بیشتر از شما باز نکرده باشم کمتر هم باز نکردم ولی دریغ از یه بازیکن اورال بالای 80(تو فیفا 15 فقط) همه گلد ها بین 75 تا 79 خخ
باز شما برات دی ماریا در اومده باید خوشحال باشی
تازه من خیر سرم سیزن تیکت هم دارم که به قول خود EA شانس در اومدن بازیکن از تو پک رو افزایش میده.
فقط و فقط Chance.

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
درست عزيز خيلي از بچه ها هستن تو عمين فروم بالاي دو ميليون سكه پك باز كردن و هيچي گيرشون نيومد، من خودم تا الان بالاي ٢ ميليون پك باز كردم فقط ٢ بار رويس در اوردم يه بار ديماريا
اين ساعت ٣:٣٠ هم بخاطر اينه كه تو اين ساعت سروراي لندن ساعت ميشه ٠:٠٠
بيشتر يه احتمال شانسه كه البته الان رو دوستمون جواب داده

Sent from my iPhone using Tapatalk

یچیزی میگم شاید بگید دیوانست و ... ولی همیشه به بازیکنی که فکر نمیکنی راجبش دقیقا اون بازیکن رو میده بهت من اون شب که هازاردو رونالدو در اوردم تقریبا خواب بودم فقط داشتم میدیدم پک داره باز میشه دیگه فکر نمیکردم به اینکه خدایا فلانیو بده یا دیشب فقط فکرم رو اینفورما و زلاتان بود روبن در اومد همیشه هم وقتی 300 400 هزار تا باز میکنی نا امید میشمو دیگه فکر مشغول یکار دیگه میشه و دستم پک باز میکنه که یه دفعه میشه روبن داشتم یه کاری انجام میدادم برگشتم دیدم روبن داده

مثلا شما خودت اون زمان به رویس یا دیماریا فکر میکردی ؟! عمرا :)

البته بازم میگم اگه شانسه کامل باشه من دیگه حرفی ندارم ...... خیلی دوست دارم تا 2 هفته دیگه اونت بزارم کوین بدم به برترین ها به شرطی که جو دوستانه باشه و مدیرا اجازه بدن .

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
میدونم چه دردیه بازیکن خوب نیاوردن از پک !

من سه ساله دارم بازی میکنم و تا حالا خیلی خیلی پک باز کردم ، دریغ از یه بازیکن گرون ! ( 150 به بالا ) :D

robofa

کاربر سایت
Jul 23, 2012
213
نام
mamalii
بستگی به نوع بازیتم داره آخه ..پیانیچ.. ده روسی رو وسط بزار .. LW ژروینیو RW هم ایباربو ....اگه هم میخوای با 4 تا وسط بازی کنی پیانیچ،ده روسی،پیرلو ،والرو (تو فیورینتیناست) رو پیشنهاد می کنم

آره والرو رو گرفتم عالي بود...Derossi از نظر Stamina چطوره ؟ كم مياره ؟ ‌ماركيزيو هم عاليه واسه CaM :x
مهاجم نوك Palacio بهتره يا Higuain ؟؟

- - -ویرایش - - -

من امروز يه پك دادم داداش كوچيكم باز كرد پوگبا "اين فورم" (85) در اومد =))

بديد خانواده باز كنن شايد يه چي گيرتون اومد :d

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
من تازه این fut رو بازی کردم همچین اعتیاد پیدا کردم بش:D
تازه دیویژن 4 ام با این ترکیب!راضیم از ترکیب ولی یکم داره سخت میشه!
همه خواسته من فقط یه آزارد یا دیماریاس که بودجه تیم اصلا قد نمیده فعلا!:| :D
moyc6tlt3xmxs5ebdbk5.jpg

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
----------------
---------------
پوگبا اینفورم مگه این هفته تو تیم هفتس شما در آوردی !!!!!؟
عجب!8-|

آخرین ویرایش:

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
این تیمه جدیدمه که بعد از کلی ضرر تو پک باز کردن درست کردم

اگر میشه یه ذره راجع به این کمیستری استایلا بکنید یا یه لینکی بدید توش بگه برای هر بازیکن بهترین کمیستری استایل چیه .
یه مشکل دیگه هم دارم تیم توی پاسکاری خیلی نا هماهنگه مثلا پاس میدم ازارد بگیره یهو میره عقب :|

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
یچیزی میگم شاید بگید دیوانست و ... ولی همیشه به بازیکنی که فکر نمیکنی راجبش دقیقا اون بازیکن رو میده بهت من اون شب که هازاردو رونالدو در اوردم تقریبا خواب بودم فقط داشتم میدیدم پک داره باز میشه دیگه فکر نمیکردم به اینکه خدایا فلانیو بده یا دیشب فقط فکرم رو اینفورما و زلاتان بود روبن در اومد همیشه هم وقتی 300 400 هزار تا باز میکنی نا امید میشمو دیگه فکر مشغول یکار دیگه میشه و دستم پک باز میکنه که یه دفعه میشه روبن داشتم یه کاری انجام میدادم برگشتم دیدم روبن داده

مثلا شما خودت اون زمان به رویس یا دیماریا فکر میکردی ؟! عمرا :)

البته بازم میگم اگه شانسه کامل باشه من دیگه حرفی ندارم ...... خیلی دوست دارم تا 2 هفته دیگه اونت بزارم کوین بدم به برترین ها به شرطی که جو دوستانه باشه و مدیرا اجازه بدن .

دقیقا همه به این انرژیه اعتقاد دارن تو futhead بری همه زیر بازیکنای خیلی گرون میان کامنت میزارن مینویسن به امید اینکه با کارما بهمون برسه :d
حالا من امب این 3 تا 50 هزار تایی رو که گزاشته رو ساعت 3:30 میزارم شاید فرجی شد
این هفته خیلی وسوسه کنندس دوس دارم مولر اینفورمه رو دربیارم
کارما بیا کارما بیا کارما بیا :-s:d[-o<

- - -ویرایش - - -

اگر میشه یه ذره راجع به این کمیستری استایلا بکنید یا یه لینکی بدید توش بگه برای هر بازیکن بهترین کمیستری استایل چیه .
یه مشکل دیگه هم دارم تیم توی پاسکاری خیلی نا هماهنگه مثلا پاس میدم ازارد بگیره یهو میره عقب :|

منم دنبالش بودم
البته تو فیفا 15 بر عکس 14 تاثیر کمیستری استایلا خیلی کمتره
پارسال یه کارت هانتر چی کار میکرد با یه بازیکن
اما من امسال زیاد تاثیری ندیدم
البته یه چیزی cam رو engine بزار خیلی جواب مبده

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
دقیقا همه به این انرژیه اعتقاد دارن تو futhead بری همه زیر بازیکنای خیلی گرون میان کامنت میزارن مینویسن به امید اینکه با کارما بهمون برسه :d
حالا من امب این 3 تا 50 هزار تایی رو که گزاشته رو ساعت 3:30 میزارم شاید فرجی شد
این هفته خیلی وسوسه کنندس دوس دارم مولر اینفورمه رو دربیارم
کارما بیا کارما بیا کارما بیا :-s:d[-o<

- - -ویرایش - - -

منم دنبالش بودم
البته تو فیفا 15 بر عکس 14 تاثیر کمیستری استایلا خیلی کمتره
پارسال یه کارت هانتر چی کار میکرد با یه بازیکن
اما من امسال زیاد تاثیری ندیدم
البته یه چیزی cam رو engine بزار خیلی جواب مبده
فراز اگر 3:30 باز کردی بیا بگو چی در اوردی
منم الان 3 تا 50 یی باز کردم شورله و دانته و برواوو و 4 تا در پیت دیگه در اومد:(( .
اون دو تا رو میزارم 3:30 یا بخت و یا اقبال [-o<

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
اقا یکیی یه دروازه بان بگه که دوتا توپ بگیره ،اونم نگرفت لاقل هر توپی میاد رو نخوره :( لیگش مهم نیست فقط توپ بگیره.. زاویه بسته لا پایی شوت فنی هد دو ضرب هرچی زدن این دخیا و لوپز و بوفن خوردن!!

- - -ویرایش - - -

داداش نظر من اینه که وقتی زیاد قوی میبندی کلا بالانس تیم از دست میره (من خودم این حسو دارم) والا چمیستری هم تو بازی من یکی تاثیر نداره ولی تا نگن طرف هیچی حالیش نیست رعایت می کنیم لاقل 80 باشه!

- - -ویرایش - - -

آره والرو رو گرفتم عالي بود...Derossi از نظر Stamina چطوره ؟ كم مياره ؟ ‌ماركيزيو هم عاليه واسه CaM :x

- - -ویرایش - - -

والا من خودم دو مهاجمه بازی می کنم یه بازی اینفرم کلوزه با توز...یه بازی آدوریز(از دوتا ضربه سرش حتما یکیش گله ،ولی بازی با پاش خ ضعیفه) با دومبیا....واس هافبک وسط هم همه رو امتحان کردم تو ایتالیا و اسپانیا (به جز اینیستا) همه مثل هم هستن..کلا تو 15 فقط مهاجم مهمه بقیه پست ها هستن که باشن!!:|

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

والا من خودم دو مهاجمه بازی می کنم یه بازی اینفرم کلوزه با توز...یه بازی آدوریز(از دوتا ضربه سرش حتما یکیش گله ،ولی بازی با پاش خ ضعیفه) با دومبیا....واس هافبک وسط هم همه رو امتحان کردم تو ایتالیا و اسپانیا (به جز اینیستا) همه مثل هم هستن..کلا تو 15 فقط مهاجم مهمه بقیه پست ها هستن که باشن!!:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر