FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
ببینید منم تا دیروز همین حرفو راجب به پک ها میزدم اما نظرم به طور کل عوض شد سعی کنید دم ساعت 3.30 صبح باز کنید پکاتون رو بهتره .

شب جمعه من با 40.000 تا سکه پک باز کردم از اون 25000 تایی ها بهم هازارد رو داد حدود نیم ساعت بعد هم سانچز رو 1 میل فروختم اولین پکی که که باز کزدم رونالدو در اومد همه چی به اون 3.30 صبح و البته چاشنی شانس بر میگرده هرجور خود دانید .

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
ببینید منم تا دیروز همین حرفو راجب به پک ها میزدم اما نظرم به طور کل عوض شد سعی کنید دم ساعت 3.30 صبح باز کنید پکاتون رو بهتره .

شب جمعه من با 40.000 تا سکه پک باز کردم از اون 25000 تایی ها بهم هازارد رو داد حدود نیم ساعت بعد هم سانچز رو 1 میل فروختم اولین پکی که که باز کزدم رونالدو در اومد همه چی به اون 3.30 صبح و البته چاشنی شانس بر میگرده هرجور خود دانید .

شما برو لاتاری آمریکا ثبت نام کن :| بهترین بازیکنی که دراوردم aruiz مهاجم سویا بود :| هرچی در اوردم پک باز کردم :(

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
آره حواسم نبود به قيمتش :d
5تا هافبك ميگي ؟ (cM)
البته قيمت مناسب و Pacبالا 69-70

بستگی به نوع بازیتم داره آخه ..پیانیچ.. ده روسی رو وسط بزار .. LW ژروینیو RW هم ایباربو ....اگه هم میخوای با 4 تا وسط بازی کنی پیانیچ،ده روسی،پیرلو ،والرو (تو فیورینتیناست) رو پیشنهاد می کنم

secktor

کاربر سایت
Sep 29, 2013
10
سلام دوستان
من یه مشکلی دارم توی بازی ممنون میشم کمک کنید
توی بازی فیفا که میرم
صفحه نمایش یخورده بزرگ تر از حد معموله ی
یعنی مثلا من lcd 30 inch دارم ولی توی بازی فیفا ایندهزا یه lcd 32 اینچه
گوشه های بازی از صفحه نمایش زده بیرون و دیده نمیشه
چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم ؟

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
من چهار سال دارم به خاطر یه بازیکن بالای صد هزار سکه پک باز میکنم و بالاترین اورالی که تا به الان داشتم گایل کلیشی بوده اونم تو فیفا 14
در کل فکر کنم بد شانس ترین آدم دنیا باشم.
این دوستمون که رونالدو و آزارد رو در آورده رو دعوت میکنم بیاد خونه تمام امکانات هم در اختیارش فقط برام پک باز کنه. خیلی شانس داره

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
درست عزيز خيلي از بچه ها هستن تو عمين فروم بالاي دو ميليون سكه پك باز كردن و هيچي گيرشون نيومد، من خودم تا الان بالاي ٢ ميليون پك باز كردم فقط ٢ بار رويس در اوردم يه بار ديماريا
اين ساعت ٣:٣٠ هم بخاطر اينه كه تو اين ساعت سروراي لندن ساعت ميشه ٠:٠٠
بيشتر يه احتمال شانسه كه البته الان رو دوستمون جواب داده

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر