FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ممنون مصطفی جان

راستش سانچز رو با اون قیمتی که میخواستم نخریدن منصرف شدم

ای بابا چقدر بد شد بد بخت شدیم رفت الان حتما بازکنامونم مفت میخرن

اره دیگه من پوگبا قبلیو 20k فروختم بهت گفتم بفروش

- - -ویرایش - - -

میگم مصطفی جان اینفورم اسکار رو دارم به نظرت بفروشمش یا نگهش دارم ؟؟

الان اینفورم 86 سانتی کازورلا رو هم دارم به نظرت چیکارشون کنم نگه دارم یا بفروشم

بازیکنایی که آپگرید شدن رو بخرم ؟؟
برو امارشون رو ببین هر کدوم که بهتره رو بخر البته به سبک بازیتم ربط داره
از این سایت استفاده کن

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
ایباربو همینجوریش بدبخت میکنه آدمو آپگریدم شده دیگه خدا مبدونه چه بلایی سرمون میاره :D
باید به فکر بستن تیم از ایتالیا باشیم :D

BigWolf

Kings Never Die
کاربر سایت
Jun 19, 2014
240
نام
علیرضا
دوستان نظرتون راجع به این ترکیب چیه؟ بعد برای مهاجم کنار بنزما نظرتون رو چه بازیکنی هست؟
63880934476747892882.jpg
راستی من کارت 85 دخآ رو دارم ولی وقتی وسط بازی میرم ترکیب رو عوض کنم 83 هست! مشکلی داره یا نه؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
راستی من کارت 85 دخآ رو دارم ولی وقتی وسط بازی میرم ترکیب رو عوض کنم 83 هست! مشکلی داره یا نه؟
طبیعیه از منم اینجوریه

- - -ویرایش - - -

دوسشتان اين تيمي كه من دارمن الان چطوره ؟
با مبلغ پايين بازيكناي خوبي جمع كردم..
Germany [sTariX] FIFA 15 Ultimate Team Squad | Futhead

به جاي Son از Sam هم استفاده ميشه كرد :d
چپ شورله بذار اومده ولسبورگ

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
با اینکه WEB APP بستست یکسری ها هنوزم با قیمت خوب سکه میفروشن .
-----------------
تا 35 صفحه بنزما 87 تایم باقی مونده رو 22 دقیقه بود احساس میکنم هرکسی پک باز کرده اینو در اورده الان اعصابم خیلی خورده چرا که 1 میلیون باید بابتش بدم :|

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
اقا این شیمیستیری(چیمیستیری) واقعا چقد تو بازی تیم تاثیر داره؟؟؟
کلا قیمت ها خلیلی عجیب غریبه !!! :| واقعا کاوانی چقد از بنزما ضعیفتره که قیمتشون اینقد متفاوته!!!! یا مثلا گودین از راموس :|
واقعا چرا بازیکنایی مثل ژاوی پیرلو اصلا تو این فیفا بی تاثیر هستن؟؟:(
اباته چی داره واقعا؟؟؟؟
یکی یه دروازه بان بگه که دوتا توپ بگیره :(

- - -ویرایش - - -

troll_football_image_38aa18051c596f085af439ea2507ea7f.jpg

چه شود !! :laughing:\m/

من همینارو دارم ولی باگ باز نیستم...نه اینکه نخوام هااا و قتی هم میخام باز پاس میدم :| ...ولی دیگه شورش در اومده:( رمی و مارتینزرو هم اضافه کن

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
اقا این شیمیستیری(چیمیستیری) واقعا چقد تو بازی تیم تاثیر داره؟؟؟
کلا قیمت ها خلیلی عجیب غریبه !!! :| واقعا کاوانی چقد از بنزما ضعیفتره که قیمتشون اینقد متفاوته!!!! یا مثلا گودین از راموس :|
واقعا چرا بازیکنایی مثل ژاوی پیرلو اصلا تو این فیفا بی تاثیر هستن؟؟:(
اباته چی داره واقعا؟؟؟؟
یکی یه دروازه بان بگه که دوتا توپ بگیره :(

- - -ویرایش - - -
من همینارو دارم ولی باگ باز نیستم...نه اینکه نخوام هااا و قتی هم میخام باز پاس میدم :| ...ولی دیگه شورش در اومده:( رمی و مارتینزرو هم اضافه کن

تاثیر داره تقریبا و نمیشه گفت الکیه
سعی کن chm رو 100 نگه داری ( توضیحش زیاده ولی کلا بدون تاثیرشو میزاره رو بازیت )
خوب ببین کاوانی لیگ فرانسس و تقاضای بازیکنای لیگ فرانسه کمتره ..رو همه بازیکنا این مسائل وجود داره ..قیمتای بازیکن بر اساس خیلی چیزا بالا پایین میشه که یکیش همین لیگشه
اگه منظورت آباته RB هست خوب سرعتش بالاس واسه دفاع راست و بایدم قیمتش بالا باشه پس عجیب نیس..و اینکه دفاع راست خوب تو ایتالیا کمه واسه اینم میتونه باشه قیمتش نوسان داره
دروازه بان هم خوب اینا که ریتینگشون پایینه عملکردشون مشخصه ولی گلرای خوبی بخری میفهمی چقدر میتونه تو بازیت تاثیر بزاره یه گلره خوب
این دو تا هم چیز خاصی نیستن ..الکی اسمشونو گذاشتن باگ..فقط سرعت که زیاد مهم نیس و نباید جدی گرفت این دو تا رو یعنی دومبیا و ایباربو یا هر کسی که سرعت داره فقط... ;-)

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
من چرا هی دیسکانکت میشم ؟؟ اینترنتم وصله ولی یهو از بازی میاد بیرون همین الان تو یه بازی 3-1 جلو بودم بازی هم تموم شد دکمه Advance رو که میخواستم بزنم دیسکانکت شد در حالی که اینترنت وصل بود سه تا بازی دیگه هم به شکل های متفاوت دیسکانکت شد و به div 4 سقوط کردم :| کلا 10 بازی هست تو هر سیزن من حداقل 3 بازی دیسکانکت میشم باز باید برم صدتا بازی بازی کنم تا به div 1 و 2 برسم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر