FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
اقا مگه اپگريد بشه نبايد قيمتش بره بالا ؟ ميگم فروختمش قيمتش نره بالا نتونم ديگه بخرمش ؟
خب دوست عزیز اگه اپگرید شه کارت های 86 یا رو همین قیمت میمونن یا میرن پایین و کارت هایی جدیدشون قیمتشون میشه این کارت های 86 چندتا احتمال هستش و من از این مطمعن هستم که قیمتش دیگه بالاتر از این نمیره الان هم واقعا نمیدونم چرا قیمتا انقدر بالاست ولی خیلی فرصت مناسبیه واسه سود کردن .

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
ضرر که نمیکنی اگر هم نشه قیمتش بیاد پایین تا 350.000 تا میاد پس خیالت راحت .
قیمتا از امشب میاد پایین دیگه درسته ؟ بعد یه چیزی من سوارز و بیل رو فروختم می ترسم ارزون نشن ، حتما ارزون میشن دیگه

g_s

کاربر سایت
Feb 2, 2010
190
قیمتا از امشب میاد پایین دیگه درسته ؟ بعد یه چیزی من سوارز و بیل رو فروختم می ترسم ارزون نشن ، حتما ارزون میشن دیگه

چیزی که من فهمیدم امسال مارکت غیر قابل پیشبینی هست. قیمتها هم الکی رفته بالا چون همه کوین میخرن EA هم انگار بیخیال بن و این حرفا شده ظاهرا

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,559
نام
پوریا
دوستان به نظرتون کارت معمولی سانچز رو بفروشم؟ چون به احتمال زیاد آپگرید میشه قیمت کارت معمولیش میاد پایین؟

-------------
در مورد خرید کوینم به نظرم این EA باید برخورد های سفت و سخت تری انجام بده! البته برخورد منظورم با کساییه که کوین زیادی میخرن مثلا امروز با یکی تو دیویژن1 بازی کردم این تیمش بود:

تا دقیقه80 هم 1-0 جلو بودم که تو ده دقیقه ی آخر دفاهام خسته شده بودن با رونالدو دوتا گل بهم زد 2-1 باختم بازیرو.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
امسال ea اینقدر تهدید کرد که کوین بخرید بن میکنم و فلان میکنم ولی بدتر شد من هیچ سالی یادم نمیاد اینقدر کوین خریدن ارزون باشه و همه کوین بخرن قیمتها هم همش در حال افزایشه:))

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
سلام با 30000 هزار تا می شه المان متوسط بست؟
در حال حاضر با افزايش الكي قيمتا نه ولي صبر كنيد قيمتا مياد پايين

- - -ویرایش - - -

قيمتا يه كوچولو اومده پايين بيل از ١٥٠٠٠٠٠ شد ١٤٣٧٠٠٠ تا چه وضعشه اخه

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
منم تیمم رو فروختم ولی الان قیمت ها رو چک میکردم بیشتر بازیکن ها قیمتشون افزایش داشته !! حالا ما ضرر نکنیم . تو یه سری سایت هم خونده بودم تا TOTS دیگه مارکت کرش نداریم
کوین سلر ها امسال التیمیت رو نابود کردن

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
اقا تورو خدا این فیلمای پک باز کردن یوتیوب رو نبینید جوگیر میشید :d
همین الان 350000 تا پک باز کردم هیچی در نیومد :(( 10 تا اون 25000 تایی ها با 13-14 تا 7500 تایی :|
فقط شانس اوردم تو اون 25000 اخریه یه سانچز در اوردم 120000 تا جبران شد و اگه اگوئرو بشه چهارصد تا میتونم بخرمش =((

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
منم تیمم رو فروختم ولی الان قیمت ها رو چک میکردم بیشتر بازیکن ها قیمتشون افزایش داشته !! حالا ما ضرر نکنیم . تو یه سری سایت هم خونده بودم تا TOTS دیگه مارکت کرش نداریم
کوین سلر ها امسال التیمیت رو نابود کردن

داداش اعراب هفتگی بیش از 500$ دارن کوین میخرن این عربا نابودش کردن وگرنه سالهای پیش هم کوین میفروختن :|

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
بازیکنای اینفورم بیشترین سود رو داشتن من دو هفته پیش میتونستم با 38k hamsik رو بخرم الان کمتر از 160k نیست اونموقع رویس و لواندوسکی معمولی رو گرفتم ولی کاش اینا رو میگرفتم سودش خیلی بیشتر بود ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر