FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
نمیشه کاری کرد تیم به این حالت نره که بعد چند بازی که میبری عین گلابی تو زمین راه نرند؟اعصابم خورد شده

اطلاعی ندارم اما اگه میتونی برو توی You...Tube و بزن FIFA Handicap ، بعد ببین ویدیو چی هست احتمال زیاد ویدیوی پیدا میشه که بگه چجوری باید درستش کرد . من خودم چند ماه پیش همچین ویدیویی دیدم اما یادم نیست چکار کردم :D

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
شما با شانس رابطه خوبی داری کلا... ساعت چند باز کردی؟

شانس که به اون صورت ندارم ...چون دیشب 4 تا پک باز کردم فقط اولی خوب بود ...فکر کنم ea واسم دون پاچید که همه کوین هامو پک باز کنم که رو دست خورد....بین ساعت 3-4 صبح بود....ولی خدایی اگه کسی تیم انگلیس داره حتما دی ماریا رو بگیره اون وسط طوفان میکنه:d

Emin3m

کاربر سایت
Dec 11, 2011
561
نام
محمدرضا
کسی futmillionaire استفاده کرده؟!
به درد میخوره؟
من میخوام point بخرم بین اینو این futmil موندم(تقریبا یه قیمت هستن 20$)

آخرین ویرایش:

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
بالاخره تونستم تیمو تا حدودی سر و سامون بدم! :d

اقا چه بازیکنی از لالیگا رو پیشنهاد میکنید که براش پول جمع کنم؟؟

بعد یکی میشه بیاد دقیق راه دلالی کردن رو یاد بده؟ :d

ps4fan

کاربر سایت
Jun 8, 2014
178
اینم تیمه من
https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=eZPfyClenLufB:ps3
دیگو لوپز که اشغاله باید عوضش کنم دروازه بان خوبی میشناسید؟این دروازه بان psg خوبه بگیرم ؟چون دفاع هام ایتالیای هستن.نظرتون درباره دروازه بان اینتر چیه؟
بعد راستی lw خوب چی سراغ دارید ؟ الشراوی و کیتا دارم این جروینیو اشغاله به تمام معنا فقط میدوه هیچ کاره دیگه ای بلد نیست.
ممنون

آخرین ویرایش:

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
آقا خواهشا برید تو سایت FIFPlay سمت راست Iranian League رو انتخاب کنید و Vote رو بزنید که لیگ ایران تو Fifa 16 اضافه بشه . برا Fifa 15 ترکیه اول شد تو بازی هم گزاشتنش خواهشا همه جا پخش کنید تا بیشترین رای رو بیاریم .

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
آقا خواهشا برید تو سایت FIFPlay سمت راست Iranian League رو انتخاب کنید و Vote رو بزنید که لیگ ایران تو Fifa 16 اضافه بشه . برا Fifa 15 ترکیه اول شد تو بازی هم گزاشتنش خواهشا همه جا پخش کنید تا بیشترین رای رو بیاریم .

شما حتما انتظار داری ea با فدراسیون فوتبال ایران به توافق برسه ؟ :D
بیخیال دادا
تو کشور ما هنوز کپی رایت رعایت نمیشه دیگه از این چیزا بگذریم ....
راجب اون سایت هم زیاد جدیش نگیر ربطی به ea نداره

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اینم تیمه من
https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=eZPfyClenLufB:ps3
دیگو لوپز که اشغاله باید عوضش کنم دروازه بان خوبی میشناسید؟این دروازه بان psg خوبه بگیرم ؟چون دفاع هام ایتالیای هستن.نظرتون درباره دروازه بان اینتر چیه؟
بعد راستی lw خوب چی سراغ دارید ؟ الشراوی و کیتا دارم این جروینیو اشغاله به تمام معنا فقط میدوه هیچ کاره دیگه ای بلد نیست.
ممنون
اتفاقا gervinho عاليه دروازه بان هم هندانويج عاليه

robofa

کاربر سایت
Jul 23, 2012
213
نام
mamalii
اینم تیمه من
ممنون
De Gea / Courtois

- - -ویرایش - - -

تو فيفا١٥ التيميت استقلال و پرسپوليس هم داره؟
نه عزيز !

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
امروز يه سر به division ٤ زدم همه تيماي ايتاليايي داشتن از ١٠ تا ٨ تاش ايتاليايي بود

- - -ویرایش - - -

اخه خدایی جروینیو فقط میدوه شوتش 69 پاسشم زیاد نیست دریبلو و سرعت و engine بالایی داره
من كيتا و جروينيو دارم بنظرم خوبن واسه lm اينفورم اينسينيه هم هست قيمتشم زير ٢٦ تاس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر