FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان یکی بگه این مربی بدنساز یا بقیه...چه جوری میشه ازشون استفاده کرد؟

کارت رو که خریدی ، میفرستیش تو کلاب . همین ! :D اما یادت باشه هر وقت فیتنس تیمت اومد پایین ، ترکیب ذخیرت رو راه بده یه بازی تا برای برای بعد دوباره یارات رو فرم بیان .

- - -ویرایش - - -

دوستان یه سوال

من اگه نسخه التیمیت رو مثلا یه ماه دیگه بگیرم اون چهل تا پکی که گفته شده رو از زمانی که آلتیمیت رو خودم شروع میکنم میده یا اینکه از زمان لانچ بازی حساب میکنه؟

از زمانی که خود شما شروع میکنی .

- - -ویرایش - - -

دوستان الان بهترین لیگ چیه برای این فیفا؟با پول کم
انگلیس خوبه ؟

فکر کنم بوندسلیگا و لالیگا بیشتر کمکت کنن . انگلیس هنوز مونده . فعلا به نظرم سکه هات رو جمع کن و مواقع ضروری خرج کن ، چون بعدا که قیمت ها میاد پایین خیلی از یارا رو میتونی بگیری ! حتی اونایی که الان ممکنه قیمتشون حدود 40 هزار تا 60 هزار باشه ، قیمتشون افت خیره کننده ای میکنه .

marcus_fenix

کاربر سایت
Jul 1, 2012
21
[Tuesday, October 7, 2014 2:03 PM] You: با سلام خدمت رفقا. چند نفر در مورد تیم ارزون پرسیده بودن که با توجه به قیمت بازیکنا تو مارکت PS4 فعلا بهترین گزینه لیگ ایتالیاست.
با حدود 7 الی 9 هزار سکه یه تیم 79 میتونید ببندید و بعدشم بازیکنای دیگه ای رو تو همون پستا پیدا کنید و تیمو آپگرید کنید.
تیمی که من هفته پیش جمع کردم اینه:
ترکیب 4-3-3 مدل چهارم
GK: Marchetti 600 coins
RB: Maggio 600 coins
CB: Rami 400 coins
CB: Vidic 1600 coins
LB: Campagnaro 400 coins
تو این پست فعلا بازار سیاهه و بازیکنا گرونن، بهترین گزینه برا استارت همین کاپانیارو هست که سرعتش خوبه و اینتری هم هست و کنار ویدیچ پیوند سبز ایجاد میکنه
CM: Montolivo 400 coins
CAM:Honda 750 coins
CM: De Jong 500 coins
RW: Menez 1300 coins
ST: Llorente 1200 coins
اگر میخواید بازیکن سرعتی بذارید تو این پست و سر زنی براتون مهم نیست تورس گزینه بهتریه و چون بازیکن میلان هم هست پیوند سبز با منز ایجاد میکنه
LW: Lestienne 600 coins

این تیم برا استارت گزینه خوبیه و با توجه به قیمت نجومی یه سری بازیکنا خیلی خوب جواب میده. سرعت وینگ ها هم بالاست و خیلی کارو راحت میکنه.
رفته رفته تو هر پست میتونید با پرداخت مبلغ بیشتر بازیکنای بهتری رو جایگزین کنید. آیدی منم تو psn: Nimapmd اگر سوالی داشتید اونجا میتونید ازم بپرسید.

Evilbax

کاربر سایت
Dec 17, 2012
62
سلام دوستان
میشه یکی لطفا به من دقیق بگه التیمیت تیم چی هست و قضییش سیر تا پیاز چیه:-/
چه فرق هایی با مستر لیگ داره و قابلیتاش چین و..
من اصلا تا حالا آنلاین نزدم ، ممنون میشم هرچی میدونید به من بگید:-b

آقا ینی این همه آدم با ادعا اینجاست ، یکیتون نمیتونه التیمیت تیم رو توضیح بده و بگه چه فرقی با مستر لیگ و .. داره.؟

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
آقا ینی این همه آدم با ادعا اینجاست ، یکیتون نمیتونه التیمیت تیم رو توضیح بده و بگه چه فرقی با مستر لیگ و .. داره.؟
ادعا رو کجا دیدی نمیدونم
یکم زحمت بدید پست های صفحه قبل رو بخونید دوستان چندین بار توضیح دادند
8-|:|

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
آخرین ویرایش:

hamidbehzadi

کاربر سایت
Feb 7, 2013
187
نام
حمید
سلام دوستان تو single player turnoment یکی از کاپهاش با لول سیمی پرو زده.... 4in the squad ad starting11 club .... دقیقشو نمیدونم باید با چه بازیکنایی برم یکم توضیح بدین ممنون

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
ماشالا دوستان همه اینجا یه جوری میگن سکه رو از راه حلال بدست میاریم من فکر کردم شخصا میرن حرم امام رضا اونجا کوین رو میزنن به ضریح که حلال بشه
ماشالا رفقا میری میبینی تو leaderbord سکه ای که از match coins در آورده 3450 تا دیگه نهایتا 3460 تاست
بعد ترنسفر پروفیتشون 3,450,000 سکه ست
ea داره رسما چه .... میخوره واقعا؟؟؟ دلالا بازم شروع کردن که

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
ماشالا دوستان همه اینجا یه جوری میگن سکه رو از راه حلال بدست میاریم من فکر کردم شخصا میرن حرم امام رضا اونجا کوین رو میزنن به ضریح که حلال بشه
ماشالا رفقا میری میبینی تو leaderbord سکه ای که از match coins در آورده 3450 تا دیگه نهایتا 3460 تاست
بعد ترنسفر پروفیتشون 3,450,000 سکه ست
ea داره رسما چه .... میخوره واقعا؟؟؟ دلالا بازم شروع کردن که

فراز جان حق با شماست اما ما كه فضول مردم نيستيم اما خوشم مياد بعضى از افرادى كه اينجا بقيه رو متهم به سكه خريدن و بات و استفاده از سيستم اتوماتيك Trading ميكردن خودشون دلال تشريف دارن يكى ميتونه بهم بگه وقتى هنوز يك ماه از عرضه بازى نگذشته چطورى يك ميليون سكه Transfer Profit داشتن؟
جالبه همون آقا اينجا جنگ راه انداخته بود كه اين كار خلاف اخلاقه!
آقاى اخلاق اگر اون حرفها رو نميزدى منم اين پست رو نميدادم،يكى دو تا ديگه از بچه ها هم هستن كه از قديميا هستن اما مشكوك ميزنن :دى
به هرحال خوش باشيد!!! :دى

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
فراز جان حق با شماست اما ما كه فضول مردم نيستيم اما خوشم مياد بعضى از افرادى كه اينجا بقيه رو متهم به سكه خريدن و بات و استفاده از سيستم اتوماتيك Trading ميكردن خودشون دلال تشريف دارن يكى ميتونه بهم بگه وقتى هنوز يك ماه از عرضه بازى نگذشته چطورى يك ميليون سكه Transfer Profit داشتن؟
جالبه همون آقا اينجا جنگ راه انداخته بود كه اين كار خلاف اخلاقه!
آقاى اخلاق اگر اون حرفها رو نميزدى منم اين پست رو نميدادم،يكى دو تا ديگه از بچه ها هم هستن كه از قديميا هستن اما مشكوك ميزنن :دى
به هرحال خوش باشيد!!! :دى

منظورت منم؟ اگه news تو فیفاتو میخوندی پک باز کردم کلی بازیکن دراومد! که یکیش بیل بود!
دنبال دفاع کردن از botـیولی متاسفانه مدام تیرت به سنگ میخوره:D

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
منظورت منم؟ اگه news تو فیفاتو میخوندی پک باز کردم کلی بازیکن دراومد! که یکیش بیل بود!
دنبال دفاع کردن از botـیولی متاسفانه مدام تیرت به سنگ میخوره:D

دوست عزيز من اسم كسى رو نياوردم شما اگه به خودت شك دارى به من مربوط نيست :دى . از bot هم دفاع نكردم ميتونى پست هاى چند صفحه قبل رو بخونى.نميخوام زياد بحث كى قديمى تره كى جديدتره رو راه بندازم چون بى معنيه،بچه هاى اينجا قديميا رو خوب ميشناسن و اخلاق من رو ميدونن زمانى كه شما تو اين تاپيكها نبودى من داشتم جام UT برگزار ميكردم جايزه هم سكه ميدادم.منم اول پست قبليم گفتم فضول كسى نيستم شما خوش باشى ما هم خوشيم!! :دى

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوست عزيز من اسم كسى رو نياوردم و از bot هم دفاع نكردم ميتونى پست هاى چند صفحه قبل رو بخونى.نميخوام زياد بحث كى قديمى تره كى جديدتره رو راه بندازم چون بى معنيه،بچه هاى اينجا قديميا رو خوب ميشناسن و اخلاق من رو ميدونن زمانى كه شما تو اين تاپيكها نبودى من داشتم جام UT برگزار ميكردم جايزه هم سكه ميدادم.منم اول پست قبليم گفتم فضول كسى نيستم شما خوش باشى ما هم خوشيم!! :دى

آخه عزیز من نمیشه همینجوری ببینی یکی کوین داره برگردی 100 تا چیز راجبش بنویسی بعد بگی فضول نیستم و قدیمیم و جام برگذار کردم! هرچند من ربط جام برگذار کردن رو به تهمت نفهمیدم:D
اون آقا هم قضیش فرق داشت! خیلی ریلکس میگفت نرم افزار استفاده میکنم و امسال ترسیدم که نمیتونم استفاده کنم شوق و ذوق ندارم:D من سر اون قضیه باهاش به مشکل برخوردم! بعد هم شروع شد که ایشون مغز اقتصادیه و ماها همه نفهم و بیسواد!
وگرنه هرکی بازیه خودش رو بکنه حالا هرچقدرم کوین دربیاره به من ربطی نداره!

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
دوست عزيز من اسم كسى رو نياوردم شما اگه به خودت شك دارى به من مربوط نيست :دى . از bot هم دفاع نكردم ميتونى پست هاى چند صفحه قبل رو بخونى.نميخوام زياد بحث كى قديمى تره كى جديدتره رو راه بندازم چون بى معنيه،بچه هاى اينجا قديميا رو خوب ميشناسن و اخلاق من رو ميدونن زمانى كه شما تو اين تاپيكها نبودى من داشتم جام UT برگزار ميكردم جايزه هم سكه ميدادم.منم اول پست قبليم گفتم فضول كسى نيستم شما خوش باشى ما هم خوشيم!! :دى

شما اسم کسی نیاوردی اما گفتی کسی که اینجا بحث راه انداخت.خوب مشخصه محمد این بحث راه انداخت و من هم توش شرکت کردم.کس دیگه ای اینجا اعتراض شدید به غیر ما نکرد.خدا رو شکر قسمت news خیلی خوب این اخبار مشخص می کنه و کاملا مشخص من و محمد از طریق پک باز کردن بازیکن بدست آوردیم
حتی مصطفی ای که الان بن هست اولین نفری بود که خبر گرت بیل در آوردن من از تو پک فهمید.بهتر آدم اول دقیق تحقیق کنه بعد به دیگران اتهام بزنه.
از سال ساخت یوزر من هم کاملا مشخصه من خیلی از آدم هایی که تو این تاپیک های بازی سنتر پست میدن می شناسم.شما رو هم می شناختم و انتظار نداشتم این طور اتهام بی خودی بزنی

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
من خودم هم مخالف سر سخت اون مسئله بودم پست هاى صفحه هاى قبل رو بخونيد،اما فراز يه چيزى گفت من هم تاييد كردم،اولش هم گفتم فضول كسى نيستم به من هم ارتباطى نداره كى چيكار ميكنه سكه در مياره!
ميخواد پك باز كنه ميخواد سكه بخره!
اما برام جالب بود و روى صحبتم هم با شما نبود كسى رو هم متهم نكردم،حالا اگر ميگيد بازيكن در آورديد كه ديگه بحثى نيست!مباركتون باشه :دى

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر