FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

nemijoon

کاربر سایت
Aug 31, 2010
80
اونجوری که من تجربه کردم با این روش زیر تیم رو اداره میکنم که احتیاجی به خرید اضافی نداشته باشه.

1- فرض میکنیم 22 بازیکن در club داری . با این 22 بازیکن دو تا تیم تشکیل میدی توی squads که مثلا تیم A و تیم B

2- بعد ذخیره تیم A را نفرات تیم B قرار بده و بر عکس ذخیره تیم B را نفرات تیم A قرار بده

3- حالا مثلا با تیم A بازی میکنی. در زمان بازی بازیکن های ذخیره این تیم که در اصل نفرات تیم B هستند استراحت میکنن و با این استراحت fitness تیم ذخیره بالا میره و اگر تیم نفر مصدوم داشته باشه بهبودی حاصل میکنه. بنابر این نیازی به خرید کارت رفع مصدومیت و کارت fitness نخواهد بود.

4- اینکه نفرات ذخیره تا چه میزان fitness و مصدومت انها بهبودی حاصل میکنه بستگی به head coach خریداری شده داره که توی club قرار دادی . البته من توصیه میکنم درصد تمام بخشهای staff رو به حداکثر برسون . چون در غیر اینصورت مجبوری نفرات ذخیره رو برای دو بازی یا بیشتر استراحت بدی.

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
اونجوری که من تجربه کردم با این روش زیر تیم رو اداره میکنم که احتیاجی به خرید اضافی نداشته باشه.

1- فرض میکنیم 22 بازیکن در club داری . با این 22 بازیکن دو تا تیم تشکیل میدی توی squads که مثلا تیم A و تیم B

2- بعد ذخیره تیم A را نفرات تیم B قرار بده و بر عکس ذخیره تیم B را نفرات تیم A قرار بده

3- حالا مثلا با تیم A بازی میکنی. در زمان بازی بازیکن های ذخیره این تیم که در اصل نفرات تیم B هستند استراحت میکنن و با این استراحت fitness تیم ذخیره بالا میره و اگر تیم نفر مصدوم داشته باشه بهبودی حاصل میکنه. بنابر این نیازی به خرید کارت رفع مصدومیت و کارت fitness نخواهد بود.

4- اینکه نفرات ذخیره تا چه میزان fitness و مصدومت انها بهبودی حاصل میکنه بستگی به head coach خریداری شده داره که توی club قرار دادی . البته من توصیه میکنم درصد تمام بخشهای staff رو به حداکثر برسون . چون در غیر اینصورت مجبوری نفرات ذخیره رو برای دو بازی یا بیشتر استراحت بدی.

منم هرسال همین کار رو میکنم ، بهترین روش هست . الان تیمم از نظر تعداد فکر کنم چندتا بیشتر نمونده که ذخیره هم تکمیل بشه .

آخرین ویرایش:

g_s

کاربر سایت
Feb 2, 2010
190
سلام دوستان
از بچه ها کسی امسال کوین واسه حساب اصلیش خریده ببینیم safe هست؟
من پارسال چند بار خریدم مشکلی از سوی EA نبود. از یه سایت خارجی خریده بودم الانم داره واسه فروش.

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
سلام دوستان
از بچه ها کسی امسال کوین واسه حساب اصلیش خریده ببینیم safe هست؟
من پارسال چند بار خریدم مشکلی از سوی EA نبود. از یه سایت خارجی خریده بودم الانم داره واسه فروش.

سلام . داداش ممنون میشم به منم بگی چطور اینکارو میکنی ؟؟ آدرس سایت رو برام پیام خصوصی کن . متشکرم . لطف میکنی .

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
دوستانی که روشی برای بدست اوردن سکه از راه خرید و فروش بلدن دریغ نکن که با این وضعیت قیمت ها باید 2 3 ماهی صبر کنیم .
بنتکه پارسال 5k بود امسال 10k شده ! یه هافبک معمولی بخوای بگیری حداقل باید 4 هزار سکه بدی :wallbash:

nemijoon

کاربر سایت
Aug 31, 2010
80
دوستانی که روشی برای بدست اوردن سکه از راه خرید و فروش بلدن دریغ نکن که با این وضعیت قیمت ها باید 2 3 ماهی صبر کنیم .
بنتکه پارسال 5k بود امسال 10k شده ! یه هافبک معمولی بخوای بگیری حداقل باید 4 هزار سکه بدی :wallbash:[/QUO

روشی که من استفاده میکنم و همش بر پایه احتمالات اینکه :

1- یه بازیکن پیدا میکنم که با بودجه من هماهنگ باشه.

2- بعدن میرم و پایینترین قیمتی که برای اون بازیکن الان موجوده پیدا میکنم.

3- حالا توی search حداکثر قیمت رو برای خرید پایینتر از حداقل قیمت بازار میزارم و سرچ میکنم. اگه بشه پیدا کرد سریع اونو میخرم و بلافاصله روی حداقل قیمت بازار به فروش میرسونم. و این کار تکرار و تکرا میشه. البته این روش بستگی به شانس داره که بتونی بازیکنی رو پایینتر از حداقل قیمت پیدا کنی.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
!

توی پک های گلد بازیکن هایه خوبی هم در میاد؟مثله پوگبا
همه بستگی به شانسه میتونی رونالدو هم در بیاری !! من حدود 20 30 تا پک باز کردم رویس و چند تا خوب در اومدن واسم ولی ببین برمیگرده به شانس .. من بیشتر هدفم فروش چیزایی که میده بود که بتونم بازیکن بگیرم و به هدفمم رسیدم میخوای باز کنی همون پک 7500 سکه رو وا کن

ps4fan

کاربر سایت
Jun 8, 2014
178
همه بستگی به شانسه میتونی رونالدو هم در بیاری !! من حدود 20 30 تا پک باز کردم رویس و چند تا خوب در اومدن واسم ولی ببین برمیگرده به شانس .. من بیشتر هدفم فروش چیزایی که میده بود که بتونم بازیکن بگیرم و به هدفمم رسیدم میخوای باز کنی همون پک 7500 سکه رو وا کن
اینم فکر خوبیه که بازیکنارو بفروشی.
ممنون.
دوستان یه عکس از تیمهاتون بزارین.
یه دقاع چپ تقریبا ارزون که اورالشم بالایه 80 باشه چه پیشنهادی دارید؟

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
من سيزن رو راحت و بدون لگ ميتونم بازى كنم اما چند روزه اصلا نميتونم به آلتيميت وصل بشم مشكل به نظرتون كجاست؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
کدوم ورژن فیفا 15 گزارشگر عربی داره ؟؟؟؟؟؟؟

ریجن 2 کشورهای عربی که روشون عکس یه بازیکن از لیگ سعودی هم وجود داره . من گرفتم و باید بگم گزارش عربیش خیلی بهتره شده و چیزهایی که میگه متنوع تر شده و اگر عربیت خوب باشه ، خیلی حال میده .

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
اینم تیم من ...

pb81xyhv8ro0fcpt1uu1.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر