FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یعنی بدترین اولتیمیتی که تاحالا ساخته شده
اول لاتنسی رو توی سرچ انلاین برداشتن یعنی نمیشه فهمید قبل بازی لاتنسی قرمزه یا سبز یا نارنجی توی بازی پر از عربه طوری که من از 7 تا بازی 4 تا حریفم عرب بود معمولا ماها پینگمون به اینا نمیخوره
بعدشم بازیکنان قرضی گذاشتن همه مسی و اگوئرو دارن
دریبل کردن اسون شده کافیه دو مهاجم سرعتی بذارید تا تیم حریفو بترکونید
لیگ برتر که قیمتها افتضاحه
دروازه بانها که سوتی میدن همه دیگه باید سر رو زد به دیوار کامل با این فیفا15:wallbash:

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
دفاعها كه همش تو باقالين!
اصلا نميشه درست دفاع كرد مثل تراكتور توپ رو ميگيرن چپ و راست و برسون دست مهاجم سرعتى بعدشم گل!
اعصابى واسه ما نزاشتن فكر كنم سرورا تحمل ترافيك اين همه پلير رو ندارن!!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دفاعها كه همش تو باقالين!
اصلا نميشه درست دفاع كرد مثل تراكتور توپ رو ميگيرن چپ و راست و برسون دست مهاجم سرعتى بعدشم گل!
اعصابى واسه ما نزاشتن فكر كنم سرورا تحمل ترافيك اين همه پلير رو ندارن!!
دفاع باpace بالای 85 باید بذاری تا بتونه این بازیکنهای سرعتی رو بگیره8-|
این بازیکن قرضی احه از کجا اومد امروز یه عرب اگوئرو داشت مارو برد 2تا از 3 تارو اگوئرو زد بازیه بعدی یه نفر مسی داشت اونم همینجوری ما رو برد باز از 3 گل 2تاشو مسی زد
یه چیز دیگه سیستم4231 دوهافبک دفاعی میرن بالا اصلن نباشن بهتره اینجور ترکیبها اصلا جواب نمیده اونایی که هنوز تست نکردن این ترکیبو از سرشون بیرون کنن کلا همه چی با 14 متفاوته

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
دفاع باpace بالای 85 باید بذاری تا بتونه این بازیکنهای سرعتی رو بگیره8-|
این بازیکن قرضی احه از کجا اومد امروز یه عرب اگوئرو داشت مارو برد 2تا از 3 تارو اگوئرو زد بازیه بعدی یه نفر مسی داشت اونم همینجوری ما رو برد باز از 3 گل 2تاشو مسی زد
یه چیز دیگه سیستم4231 دوهافبک دفاعی میرن بالا اصلن نباشن بهتره اینجور ترکیبها اصلا جواب نمیده اونایی که هنوز تست نکردن این ترکیبو از سرشون بیرون کنن کلا همه چی با 14 متفاوته

پس يعنى فيزيك بازيكن و بقيه تبليغات كلاً كشكه!!!؟
باگ بازى معلوم شد بازيكن سرعتى بگير دريبل و تكروى كن بزن تو گل (البته اگر دروازه بان هاى بعضى وقتا سوپرمن و بعضى وقتا لايى خور بزارن) :دى

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
پس يعنى فيزيك بازيكن و بقيه تبليغات كلاً كشكه!!!؟
باگ بازى معلوم شد بازيكن سرعتى بگير دريبل و تكروى كن بزن تو گل (البته اگر دروازه بان هاى بعضى وقتا سوپرمن و بعضى وقتا لايى خور بزارن) :دى
این مدافعان قدرتی که هیچ کاری نمیکنن من خودم اوگبونا گذاشته بودم نمیتونست با قدرت بدنی توپو بگیره بازیکن حریفش جوونکو بود اگه 14 بود شاید نزدیکش میشد جوونکو میخورد زمین ولی نمیدونم چرا این فیفارو اینجوری ساختن شاید ea خواست بازی رو نوب پسند تر کنه تا فروش رو بیش از پیش افزایش بده8-|

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
اصلا كلا مدافعا بيشتر اوقات شكست خوردن! :دى
اگر تو دفاع يه اشتباه كنيم كار از كار ميگذره و ديگه جت هم بزاريم به گرد پاى فوروارد حريف نميرسه!

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
اون همه هايپمون ميكنن و جوي راه ميندازن كه ادم بازيرو از ١ ماه قبل پيش خريد كنه
اونوقت مياي ميبيني كه ea يك پاش رو گذاشته اينور و اون يكي پاش رو اونور و حسابي فيفا رو رنگين كرده(مثال مناسب تري نبود)
اخه يعني چي latency حذف شده،دروارربانها هم از محلات اومدن زرت زرت لايي ميخورن از اونور هم داور در زمينه پنالتي گرفتن سنگ تموم ميزاره:|

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این حذف لاتنسی یعنی این همه سال اولتیمیت زدید خوش امدید دیگه برید سیزن یا بقیه بخشهارو بزنید
چون توی سیزن خودش با توجه به لاتنسی انتخاب میکنه توی پروکلاب هم که لاتنسی وجود داره فقط این اولتیمیت لاتنسیش حذف شده احتمالا ea خواسته همه رو بازی بده و همه باهم بازی کنن لاتنسی رو برداشته تا تعداد التیمیت بازها مخصوصا پک بازکنها از راه فیفا پوینت بیشتر بشه

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
یعنی بدترین اولتیمیتی که تاحالا ساخته شده
اول لاتنسی رو توی سرچ انلاین برداشتن یعنی نمیشه فهمید قبل بازی لاتنسی قرمزه یا سبز یا نارنجی توی بازی پر از عربه طوری که من از 7 تا بازی 4 تا حریفم عرب بود معمولا ماها پینگمون به اینا نمیخوره
بعدشم بازیکنان قرضی گذاشتن همه مسی و اگوئرو دارن
دریبل کردن اسون شده کافیه دو مهاجم سرعتی بذارید تا تیم حریفو بترکونید
لیگ برتر که قیمتها افتضاحه
دروازه بانها که سوتی میدن همه دیگه باید سر رو زد به دیوار کامل با این فیفا15:wallbash:

مصطفی تو دیگه چرا؟من البته هنوز بازی نکردم اما
۱.بازی تازه امروز آمده و امروز اولین آپدیت اش آمده.قرار نیست همین اول کار همه چی عالی باشه.سال های قبل هم اول کار این طوری بود
۲.لاتنسی برداشته حرف ات درسته اما ممکنه تو آپدیت ها دوباره برگرده
۳.تو بازی پر عرب هست شد اشکال؟بازی امروز تازه تو آمریکا عرضه شده و هنوز تو اروپا بازه عرضه نشده.۲ روز دیگه تو اروپا بازی عرضه میشه.کشور های عرب هم از چند روز قبل بازی داشتند.تو انتظار داری کدوم آدم ها تو بازی پیدا کنی؟
۳.اتفاقا یکی از بهترین چیزها همین بلزیکن قرضی هست؟خوب یکی می خواد الان استفاده کنه یکی بعدا.۵ تا بازی با مسی انجام بده تمومه.دیگه این یکی از خوبی های بازی هست که اون بازیکن ها میشه تست کرد
۴.بازی به هر سبکی ببرند ۱ سری مخالف داره ۱ سری موافق.مثلا باید ضربه سر فقط قوی باشه تا تو بگی خوبه ؟ یا فقط تو عمق خوب باشه من بگم خوبه در کل همیشه اوایل کار این طوری بوده تا به سبک باری عادت کنیم
۵.لیگ برتر همیشه نسبت قیمت هاش بالاتر بوده اون هم به خاطر این هست که طرفدار خیلی بیشتری داره و خیلی ها تیم شون از لیگ برتر می سازند(تو برو ایتالیا ات ببند:دی)
۶.دروازه بان هم کدوم یکی ها رو تو التیمیت تست کردی؟نویر و کورتوا و چک هم این طور هستن؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مصطفی تو دیگه چرا؟من البته هنوز بازی نکردم اما
۱.بازی تازه امروز آمده و امروز اولین آپدیت اش آمده.قرار نیست همین اول کار همه چی عالی باشه.سال های قبل هم اول کار این طوری بود
۲.لاتنسی برداشته حرف ات درسته اما ممکنه تو آپدیت ها دوباره برگرده
۳.تو بازی پر عرب هست شد اشکال؟بازی امروز تازه تو آمریکا عرضه شده و هنوز تو اروپا بازه عرضه نشده.۲ روز دیگه تو اروپا بازی عرضه میشه.کشور های عرب هم از چند روز قبل بازی داشتند.تو انتظار داری کدوم آدم ها تو بازی پیدا کنی؟
۳.اتفاقا یکی از بهترین چیزها همین بلزیکن قرضی هست؟خوب یکی می خواد الان استفاده کنه یکی بعدا.۵ تا بازی با مسی انجام بده تمومه.دیگه این یکی از خوبی های بازی هست که اون بازیکن ها میشه تست کرد
۴.بازی به هر سبکی ببرند ۱ سری مخالف داره ۱ سری موافق.مثلا باید ضربه سر فقط قوی باشه تا تو بگی خوبه ؟ یا فقط تو عمق خوب باشه من بگم خوبه در کل همیشه اوایل کار این طوری بوده تا به سبک باری عادت کنیم
۵.لیگ برتر همیشه نسبت قیمت هاش بالاتر بوده اون هم به خاطر این هست که طرفدار خیلی بیشتری داره و خیلی ها تیم شون از لیگ برتر می سازند(تو برو ایتالیا ات ببند:دی)
۶.دروازه بان هم کدوم یکی ها رو تو التیمیت تست کردی؟نویر و کورتوا و چک هم این طور هستن؟
1-یعنی میگی گیم پلی رو با اپدیتهای بعدی تغییر میدن:|
2-اگر میخواست بذاره چرا برداشته؟
3-عربها پینگشون به ما نمیخورن وقتی همش سرچ میزنی عرب پیدا میکنه خب مجبوری باهاشون بازی کنی و لگ هست ضمنا روی ps خیلی به نسبت 360 عرب وجود داره بعدشم سبک بازیشون روی اعصابه
4-اخه این سبک غیر واقعی و ارکید شده یعنی چی جووینکو توپ رو برداره ببره همه رو بپیچونه بره اگه توی واقعیت اینجوری بود که تری و لمپارد الان لیگ برتر بازی نمیکردن:|
5-امسال قرار بود جلوی دلالها و رباطها رو بگیرن ولی انگار کشک بوده وگرنه خب هر سال اوایلش اینجوری بود
6-بوفون و مارچتی مگه چک و کورتوا ارزونن تست کنم؟:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر