FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
سلام در مرحله اول بگم یه کم بی انصافیه جبهه گرفتن علیه یک نفر ولی خوب به نظرم جرفهایی که اون دوستمون آقای GALAXY11 زد باعث شد تموم بچه هایی که از این مسئله ضربه خوردن فکر کنن یه نفر از مصببان مشکلاتشون پیدا شده و داغ دلهاشون تازه بشه!
من خودم از فیفا 11 پی سی آلتیمیت میزدم بعد هم که PS3 و الان همه که PS4 ،لازمه بگم که همیشه توی بیشتر بازی های چنین مسائلی هست و چیز غریبی نیست اما به نظر من استفاده از چنین ابزارهایی عین بازی ناجوانمردانه است و مثل این می مونه که توی یه مسابقه دو یک نفر از شرکت کنندگان دوپینگ کرده باشه و برنده بشه و به بقیه بگه حق اعتراض ندارید چون دوپینگ من هنوز ثابت نشده (EA مچشو نگرفته که بن بشه!) حالا خواه این دوپینگ باعث جلو افتادنش از بقیه شده باشه خواه بدون نیاز به دوپینگ برنده شده باشه صرف انجام این عمل زشته و استفاده از این سیستم لطمات جبران ناپذیری به همه Player های آلتیمیت میزنه میگید نه اینم چند نمونه اش که احتمالا واسه همه اتفاق افتاده : گیر کردن آیتم خریداری شده توی لیست به طوری که نمیشه پاکش کرد نه میشه به تیم اضافش کرد،هنگ کردن سیستم مارکتینگ،قیمت های نجومی،انحصاری شدن بازیکن های خاص یا آیتم های خاص،افتادن بیرون از بازی،داون شدن سیستم های آلتیمیت،بسته شدن سایت Webapp و ...
پس به نظر من این کار عین بازی ناجوانمردانه است،اما اگر کسی هنری داره و با زحمت خودش و بازاریابی معمولی تونسته سرمایه ای جور کنه واقعا جای تحسین داره،اون چیزی که بچه های اینجا رو نسبت به این مسئله حساس کرد اینه که همه موافق ban شدن یوزرهای متخلف بودن ولی بعضیا اومدن گفتن حس و حال بازی فیفا 15 ازشون پریده! اتفاقا از الان حس و حال داره و معلوم میشه کی چند مرده حلاجه!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دیگه اون بحث تموم شدس بیخیالش شین!
فردا web app باز میشه و میتونیم اولین پکهامون رو باز کنیم! یکم تاپیک رو فعال نگه دارین! منم تا جایی که بتونم در مورد پکهای مجانی که EA تو هفته های اولیه میده خبر رسانی میکنم

خوب ea بازیکنای 5 skillـشو معرفی کرد: http://www.easports.com/fifa/news/2...-lnch&cid=26357&ts=1410892698560&sf31156200=1

- - -ویرایش - - -

در ضمن مشخصات بازیکنا هم به futhead اضافه شد!
مثلا این مشخصات سانچز هست:
http://www.futhead.com/15/players/1143/alexis-sanchez/
gNXc.jpg

Last edited by a moderator:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
[video=aparat;lhW8H]http://www.aparat.com/v/lhW8H[/video]
ویدئو جدید ea در خصوص امکانات جدید ultimate team
البته به قولی همون فات(fut)

با توجه به این لینک احتمال زیاد امروز ساعت 5:30 web app شروع به کار میکنه

Last edited by a moderator:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان من پست های تاپیک رو خوندم. سعی کنید یکم رعایت کنید و بهم دیگه هم توهین نکنید. بعد از این پست اگه برخورد ناشایسته ای رو با هر یک از کاربرها ببینم بی برو برگرد اخطار داره.

موفق باشید

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
1 - همون خرید و فروش ها و ترکیب چیدن هایی که داخل Ultimate Team میتونی انجام بدی رو میتونی با رفتن به این http://www.easports.com/uk/fifa/football-club میتونی این کارها رو انجام بدی . روی موبایل هم برنامه داره که نصب کنی و از طریق موبایل بتونی این کارها رو بکنی.

2 - هربازیکنی که تو طول هفته ( 7 روز هفته که بازی ها انجام میشه ، چهارشنبه شب ها EA هر هفته این تيم هفته رو میده بیرون ) درخشیده و خوب بازی کرده ، بهترین بازیکن زمین یا هفته شده ، هتریک کرده ، چندتا پاس گل داده ، خیلی خوب دفاع کرده و ... با اضافه شدن 1 اورال به کارت قبلی اون بازیکن ، کارت جدیدش ( کارت سیاه ) میاد بیرون .

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خوب دستشون درد نکنه بازم عقب افتاد!
mQXc.jpg

فکر کنم تا 10:30 بلاخره بشه رفت web app
ویرایش...........
دیگه گندشو درآوردن! گفتن به وقت تهران 9:30 شب تازه خبر میدن چه ساعتی راه میوفته!

آخرین ویرایش:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
سلام برای گوشی نسخه اندرویدش رو از کجا باید دانلود کرد؟

وارد Play Store یا همون Google Play میشی ، بعد تو قسمت سرچ کردن EA SPORTS Football Club رو وارد میکنی . بعدش هم که دیگه روش میزنی و دانلودش میکنی ، سپس نصب میکنی .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اون از دمو که اینقدر دیر اومد برای پلی استیشن 4 و به خصوص Region1 ، این هم از وضع Web App 8-|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر