FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوستان نظرتون رو راجب به اولین تیمم تو فیفا 15 بگین!
starter squad for BPL FIFA 15 Ultimate Team Squad by mohammad66 | Futhead
این تیم رو برای شروع اولیه ساختم سعی هم کردم ارزون باشه!
البته به غیر از کورتوآ :D
- - -ویرایش - - -

دوست عزیز مولر تو تیم ملی آلمان rm بازی میکنه و پست اصلیش cam و cf هستش اما خب میتونه rm هم بازی کنه
اینو از منی که بایرن شب و روزمه از اول زندگیم بپرس :x
خوب من بازی کم دیدم از بایرن ولی هر بازیی دیدم RM بود:D اگر اینجوریه پس حق با اون دوستمونه

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
اعصاب ما رو ریخته بهم این ea به خاطر هشدارهای جدی که واسه بن کردن میده و این دفعه جدی تر از هرسال داره تهدید میکنه و از قرار معلوم واقعا میخواد بن کنه کسایی که تو التیمیت15 تخلف کنن.و اینکه از کل بازیها بن میکنه یعنی کلا اکانت رو بن میکنه. تو فیفا14 من از نرم افزار استفاده کردم واسه خرید و فروش اما نه با اکانت اصلیم و 24 ساعته هم مشغول خرید فروش بود اکانتم که بالاخره ea ایمیل داد که تخلف نکنم وگرنه بن میشم اما اصن گوش نکردم یه بار هم 5میلیون سکه انتقال دادم به حساب دوستم از قرار معلوم تو لیست سیاهشون بودم دوباره واسم ایمیل اومد اما همچنان بن نشدم از چنتا از تاجرای خیلی گنده پرسیدم گفتن تاحالا کسی رو به این دلایل بن نکردن اما همون ها هم الان ترسیدن از این تهدیدای جدید ea واسه fut15. قبلا سونی منو چندبار بن کرده و میدونم که اگه بن کنن دیگه شوخی ندارن. اصن شور و اشتیاقم واسه فیفا15 کشته شد. البته اونایی هم که تقلب میکنن تو نتایج مخصوصا تو پروکلاب میزنن boost واسه تروفی و....
این هم نوع تخلفات و نوع برخورد باهاش
8dpod7xtzybcm3tn2zlg.jpg
[/URL][/IMG]

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
تو فیفا14 من از نرم افزار استفاده کردم
اصن شور و اشتیاقم واسه فیفا15 کشته شد.
ناراحت نشی اما ما آرزومونه امثال شماها که قیمتها رو خراب میکنید و نرم افزار اتوماتیک برای خرید و فروش میزارین اشتیاقی برای بازی نداشته باشین!
من سال پیش تعجب میکردم که چجوری این همه بازیکن TOTS میخریدی! با این روشها سکه جمع میکردی بازیکن میخریدی الانم ناراحتی که بن میشی:D

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
ناراحت نشی اما ما آرزومونه امثال شماها که قیمتها رو خراب میکنید و نرم افزار اتوماتیک برای خرید و فروش میزارین اشتیاقی برای بازی نداشته باشین!
من سال پیش تعجب میکردم که چجوری این همه بازیکن TOTS میخریدی! با این روشها سکه جمع میکردی بازیکن میخریدی الانم ناراحتی که بن میشی:D

خداوکیلی من بعد از اینکه تیم فصل معرفی شد و من تیممو بستم دیگه از نرم افزار استفاده کردم چون webapp مشکل داشت و زمان برد تا mobile app هک بشه دقیقا تو زمانی که جام جهانی داشت تموم میشد و همون موقع هم یک ماه اصلا فیفا هم بازی نکزدم و بعد از اون هم دیگه کم و تنها بازیکنی هم که از پول روبات خریدم سانچز بود و چون نزدیک 10 میلیون سکه در آمد 1.5 ماهمو همرو مفت و مجانی بخشیدم حتی یه بازیکن هم نخریدم چون دیگه هیچکس زو نمیخواستم و تیم مورد علاقمو بسته بودم و با بازیکنای tots هم کم بازی میکزدم به خاطر هیدن هندیکپ. من همه درآمدم و همه بازیکنای خودمو که دقیقا منظور تو هم هست رو از تجارت دستی و از استفاده از استعداد و هوش اقتصادی بالای خودم خریدم من خوب درآمد داشتم و خوب هم پک باز کردم و تو پک باز کردن هم فوق العاده خوش شانس بودم از دو نفر هم سکه خریدم و به 10 نفر هم سکه مجانی دادم همون زمان. و اینکه روبات تو فیفا 15 هم کارایی داشته باشه یا نه واسه من مهم نیست چیزی که منو ناراحت کرده اینه که نمیتونم دیگه تجارت کنم چون من هم اندازه لذت و سرگرمی بازی از تجارتش لذت میبردم و سرگرم بودم و روباتش نه لذت داشت نه سرگرمی. همه لذت خود تجارته بود که هم توش سود بود هم ضرر و اگر نمیخواستم تجارت کنم که اصن تو التیمیت نمیومدم تو سیزن بازی میکردم دیگه. خیلی از آدما وقتی خودشون یه کاری رو نمیتونن انجام بدن ( حالا به هر دلیلی) نمیتونن ببینن بقیه هم انجام میدن و آرزوی شکست میکنن واسه اون طرف و آرزوشون میشه که طرف مقابل نتونه اون کار رو انجام بده جون فکر میکنه داره حق و مال اونو میخوره اما اگه خودش وارد کار بشه کاملا حق به جانبه. به قول معروف دیگی که برا من نجوشه میخوام سر سگ توش بجوشه. روبات هیچ نقشی تو خراب کردن قیمت و بازار نداره روبات فقط راندمان کار رو بالا میبره و و کار طرف رو راحت میکنه و وقت و نمیگیره وگرنه قیمت طبق اصل مهم اقتصادی عرضه و تقاضا تعیین میشه که خود EA و همه گیمرها توش تاثیر دارن هرچه تقاضا بیشتر باشه و عرضه کمتر باشه گرون تر میشه حالا پیش بینی وضع بازار همچنین شناخت و آشنایی کامل با میزان تقاضا به اهمیت و ارزش آیتم پی میبری و اگر به صرفه و ارزون تر از قیمت بازیر پیدا کردی میخری و یه قیمت بازیر میفروشی. ترانسفر مارکت از همه قوانین اقتصادی دنیا پیروی میکنه و با شم اقتصادی میشه توش فعالیت کرد اما حالا من نمیتونم بین دو اکانتم انتقال داشته باشم و با یه اکانت هم نمیشه خوب درآمد داشت. البته کسایی که با دو یا چند اکانت شروع به کلاهبرداری میکردن حقشونه اما خداوکیلی با وجودی که همه راهها رو بلدم یک بار هم کلاهبرداری نکردم من.
من فقط سانچز رو از سکه ربات خریدم چون دیگه احتیاج نداشتم به بازیکن ولی اگر خود تو هم میتونستی اینکارو میکردی و کاملن هم حق به جانب بودی که زرنگی کردی و حقته در حالی که اگر هم کرده بودی حقت هم بود چون روبات که نمیدونه چی بخره چی بفروشه روبات فقط کارتو انجام میده و این تویی که باید بازیر رو بشناسی و واسه روبات تعیین کنی که چی با چه قیمتی بخره و با چه قیمتی بفروشه در حالی که دامنه نوسان قیمت بازار معمولا از دامنه سود تو بیشتره و هر آن احتمال میره ضرر بزرگی هم بکنی اگر دقت نکنی. پس اگر طرز فکرت درست نمیشه الاقل ادبیاتت رو اصلاح کن

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خیلی از آدما وقتی خودشون یه کاری رو نمیتونن انجام بدن ( حالا به هر دلیلی) نمیتونن ببینن بقیه هم انجام میدن و آرزوی شکست میکنن واسه اون طرف و آرزوشون میشه که طرف مقابل نتونه
چرا خودتو میزنی به اون راه:D این کار شما یه نوع دزدی محسوب میشه! خیلیا هستن تو همین تاپیک که تمام درآمدشون با بازی کردن و سختی بوده! bot راه اینداختن و پول مفت درآوردن رو که همه بلدن! نه زحمتی داره نه دردسری! ولی از سری بعد به کل بسته میشه تا امثال شما نتونید سرورهای بازی رو بیخود مشغول کنید و تجربه بازی مارو خراب کنید!
روبات هیچ نقشی تو خراب کردن قیمت و بازار نداره روبات فقط راندمان کار رو بالا میبره
چطور تاثیری نداره؟وقتی شما سکه مفت دستت میرسه و برات مهم نیست بازیکن ارزش واقعیش چقدره! میری یکی با ارزش 50.000 تارو میخری 70.000! قشنگ بازار رو داغون میکنید!
وگرنه قیمت طبق اصل مهم اقتصادی عرضه و تقاضا تعیین میش
جدا فکر کردی دنیای واقعیه ها:)) پس اون بازیکنایی که تو هفته های آخر شدیدا گرون شده بودن دلیلشون چی بود؟ مثلا فابرگاس اینفورم شده بود 2 میلیون! رونالدو اینا که رفته بود رو 15 میلیون!
اما خداوکیلی با وجودی که همه راهها رو بلدم یک بار هم کلاهبرداری نکردم من.
آخیییی شما واقعا گناه داری:D من بودم که BOT راه مینداختم:))
من فقط سانچز رو از سکه ربات خریدم چون دیگه احتیاج نداشتم به بازیکن ولی اگر خود تو هم میتونستی اینکارو میکردی و کاملن هم حق به جانب بودی
من یه سری سکه خریدم بعدش اینقدر از کارم ناراحت شدم که گذاشتمش کنار! حالا میگم چرا! یکدفعه به کلی بازیکن خوب رسیدن لذت بازی رو از بین میبره! خرید و فروش سکه بازار رو شدیدا خراب میکنه!
سکه فروشا بیشتر میشن در نتیجه bot ها و امثال شما زیاد تر میشن! سرورا بی دلیل سنگین میشن و باقی قضایا! این بود که همون اول بیخیالش شدم! اما خیلیا که بازیکن مفتی گرفتن بهشون مزه میکنه تا روز آخر با bot و سکه و ... بازی میکنن آخرشم حرف از فهم بالای اقتصادی میزنن:D
در حالی که اگر هم کرده بودی حقت هم بود چون روبات که نمیدونه چی بخره چی بفروشه روبات فقط کارتو انجام میده و این تویی که باید بازیر رو بشناسی و واسه روبات تعیین کنی که چی با چه قیمتی بخره و با چه قیمتی بفروشه در حالی که دامنه نوسان قیمت بازار معمولا از دامنه سود تو بیشتره و هر آن احتمال میره ضرر بزرگی هم بکنی اگر دقت نکنی
ببین دوست عزیز یه حساب کتاب کوچیکه!
شما یه نگاه به بازیهای آنلاین دیگه بنداز! بازی hattrick که مربیگری فوتباله! تمامی کاربرانی که از bot ها استفاده میکنن رو بن میکنه! بازی تراوین هم همینطور! بازی خان وارز و...!
آیا همه اینا نمیفهمن؟ همشون بدون هوش اقتصادین؟
نخیر اینها متوجه شدن استفاده از bot باعث میشه بازی از حالت منصفانه در بیاد! به قول EA میشه unfair!
پس اگر طرز فکرت درست نمیشه
کلا خیلی حق به جانبی! بخاطر موفقیت خودت تو بازی بازی دیگران رو خراب میکنی و فکر میکنی طرز تفکر خودت درسته و همه دارن اشتباه میکنن!
الاقل ادبیاتت رو اصلاح کن
اگه بد برخورد کردم معذرت میخوام اما چیزی که دارم میگم عین واقعیته و حتی خود EA هم قبولش داره! در نتیجه به خود EA هم پیغام دادم تا به امید خدا تو fut 15 دیگه این اتفاقا نیوفته

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
طرفداری از دزدی و کلاه برداری و حق خوری تو روز روشن رو ندیده بودیم که اینم دیدیم .
دوست عزیزی که داری خیلی راحت از عمل اشتباهت دفاع میکنی و میگی "
من فقط سانچز رو از سکه ربات خریدم
چون
دیگه احتیاج نداشتم به بازیکن
" بهتره بیخیال بشی و ادامه ندی .

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
منو اینجا محکوم کردید در حالی که من نرم افزار رو فقط 1.5 ماه امتحان کردم . اما تیمی الان دارم که شما به خاطر اون دارید منو محکوم میکنید که اونو از تجارت پاک پاک پاک بدست آوردم به علاوه خوش شانسی تو پک باز کردن. در حالی که شما ندونسته فکر میکنید نرم افزار خیلی حق خوره و پول و سکه مفت میسازه در صورتی که خبلیا اصن حوصله و وقتشو ندارن بعضیا هم بلد نیستن و نمیتونن منم از نرم افزار دقاع نمیکنم چون شما تو ذهنتون دستگاه سکه سازی جا افتاده. خوب نرم افزار بد حروم و هر چیزی اما حق ندارید حاصل 3 ماه تلاش منو هم زیر سوال ببرید. اگر تو نرم افزار شک و شبهه باشه تو تجارت دستی ذره ای نیست که اگر یدونید با چه زحمت و وقت صرف کردنی بدست اومده زحمتی که واقعن سررسید جلوم گذاشتم کلی صفحه سیاه کردم و کلی حساب کتاب و کلی سرچ و.... حق ندارید اینو زیر سوال ببرید مگر اینکه دیکه 100 درصد از روی غرض باشه
بابا من گیمرم نه کوین فروش حتی به دونه کوین هم نفروختم در حالی که 10 میلیون کوین مفت مفت تخس کردم چون مال من نبود اما تیممو با افتخار با باری با اجارت و زحمت و البته پک بدست آوردم. دیگه هرجور دوست دارید فک کنید

آخرین ویرایش:

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
در مورد بحثی که پیش اومده چند نکته باید بگم:
1. Galaxy 11 رو تو فرند لیستم دارم و من شاهدم که ایشون خیلی وقت میذاشت حتی دیده بودم که بعضی وقتها تا خود صبح مشغول بود. تو پک‌ها هم خیلی آدم خوش شانسیه چون هر موقع فید رو چک میکردم میدیدم که چه بازیکنهای خوبی براش درمی‌اومد و منم حرص میخوردم :d ... بهترین بازیکنی که از پک برام دراومد ایسکو بود!!
2. حرف ایشون در مورد مارکت التمیت تیم کاملا درسته یعنی کاملا ارتباط مستقیم به عرضه و تقاضا و میزان محبوبیت بازیکن یا ایتم داره. من حوصله تجارت نداشتم و همیشه ایتم‌ها رو یا با قیمت پایین‌تر میفروختم یا Quick sell میکردم تا زودتر به سکه تبدیل شه چون اگه بخوای وارد بحث تجارن بشی باید خیلی وفت بذاری و کاملا سیاست اقتصادی خاصی داشته باشی.
3. اما استفاده از روبات در هرصورت کار زشت و ناجوانمردانه‌ایه! چون امکان رقابت رو برای کسایی که استفاده نمی‌کنند از بین میبره و مارکت از حالت منصفانه درمیاد. منم موافقم که روبات در بالا بردن قیمتها زیاد تاثیری نداره ولی در هر صورت استفاده ازش مذمومه و همین امر باعث شده که سازنده شدیدا با این موضوع مقابله کنه تا امکان رقابت و تجارت منصفانه برای همه فراهم باشه. استفاده از روبات شاید کلاهبرداری و دزدی نباشه ولی مثل این میمونه که بخوای تو یه مزایده شرکت کنی و از اول تو اون مزایده برنده باشی چون به بقیه شرکت کنندگان در مزایده فرصت پیشنهاد داده نمیشه... یه جور رانت و سواستفاده از قدرته که باز عمل ناپسند وغیرقابل دفاعیه!

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
من از این خوشحال ام ea می خواد با این کسانی که کوین خرید و فروش می کنند و هک می کنند و با روبات خرید و فروش می کردند به صورت جدی برخورد کنه.اون قدر هم جدی می خواد برخورد کنه که به شدت ناراحت شون کرده
چون من زحمت می کشم و با پول بازی کردن ام بازیکن می خرم اما اون افراد با روبات و نرم افزار پول در میارند.اگه با دلالی بود و زحمت دلالی کردن بود مشکلی نداشت اما با روبات پدر سیستم خرید و فروش التیمیت در آمد
چندین سال روی 360 التیمیت زدم حتی اون تنها سالی که ea التیمیت پولی کرد و برای بازی اش باید قسمت التیمیت جداگانه میخریدی اما هیچ سالی به بدی پارسال التیمیت مشکل نداشت
به غیر از پارسال تو تمام سال ها هر چقدر تو طول سال به جلو می رفتیم قیمت بازیکن ها کاهش پیدا می کرد اما سال قبل به شکل عجیبی قیمت ها کاهش پیدا نکرد و حتی بالا می رفت
پارسال دنبال خرید 1 بازیکن سرچ می کردی عجیب ترین سرچ های ممکن به دست میامد.سرچ می کردی بازیکن وجود نداشت.سرچ می کردی 5 تا کارت فقط بود.سرچ می کردی قیمت های بالا فقط نشون می داد از 1 قیمت پایین تر نشون نمی داد
و کلی بلای دیگه که پارسال سر التیمیت آمده بود

حالی هم دست ea درد نکنه می خواد جلو این نرم افزار ها و خرید و فروش های کوین بگیره.من خوشحال ام چون بیشتر می تونم از بازی ام لذت ببرم.هر بلایی هم سر اکانت هکر ها و فروشنده های کوین بیاد به نفع من و گیمرها هست.هر چقدر اونها بن بشن بازی ما لذت بخش تر میشه

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
من از این خوشحال ام ea می خواد با این کسانی که کوین خرید و فروش می کنند و هک می کنند و با روبات خرید و فروش می کردند به صورت جدی برخورد کنه.اون قدر هم جدی می خواد برخورد کنه که به شدت ناراحت شون کرده
چون من زحمت می کشم و با پول بازی کردن ام بازیکن می خرم اما اون افراد با روبات و نرم افزار پول در میارند.اگه با دلالی بود و زحمت دلالی کردن بود مشکلی نداشت اما با روبات پدر سیستم خرید و فروش التیمیت در آمد
چندین سال روی 360 التیمیت زدم حتی اون تنها سالی که ea التیمیت پولی کرد و برای بازی اش باید قسمت التیمیت جداگانه میخریدی اما هیچ سالی به بدی پارسال التیمیت مشکل نداشت
به غیر از پارسال تو تمام سال ها هر چقدر تو طول سال به جلو می رفتیم قیمت بازیکن ها کاهش پیدا می کرد اما سال قبل به شکل عجیبی قیمت ها کاهش پیدا نکرد و حتی بالا می رفت
پارسال دنبال خرید 1 بازیکن سرچ می کردی عجیب ترین سرچ های ممکن به دست میامد.سرچ می کردی بازیکن وجود نداشت.سرچ می کردی 5 تا کارت فقط بود.سرچ می کردی قیمت های بالا فقط نشون می داد از 1 قیمت پایین تر نشون نمی داد
و کلی بلای دیگه که پارسال سر التیمیت آمده بود

حالی هم دست ea درد نکنه می خواد جلو این نرم افزار ها و خرید و فروش های کوین بگیره.من خوشحال ام چون بیشتر می تونم از بازی ام لذت ببرم.هر بلایی هم سر اکانت هکر ها و فروشنده های کوین بیاد به نفع من و گیمرها هست.هر چقدر اونها بن بشن بازی ما لذت بخش تر میشه
این همه نوشت این بنده خدا دوباره گیر دادی با روبات و نرم افزار پول در میارن ؟ :D
خدایی اینطوری نیست
یه بار تست میکرده اینطوری تایپ نمیکرده مطمئنن
شما فک کردی مثلا تو برنامه میزدی 10000000000 هزار کوین همون لحظه میریخت تو حساب ؟؟ نه عزیز جان این خبرام نیس
قیمت بازیکنام ربطی نداره به نظرم
توضیحشو بالا گالاکسی کامل داده بخونی متوجه میشی

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
قصد دفاع از روبات ندارم اما به اون سیاهی هم نیست بخدا روبات هم کاملا سالم تو مزایده شرکت میکنه یعنی اگه روبات بزنه 800 تو بزنی 850 مال تو میشه اما من به روبات سقف قیمتو دادم 800 جون 850 واسم نمیصرفه روبات چیزی رو نمیدزده روبات معادله قیمتو بهم نمیزنه برعکس شاید وقتی انسان خرید کنه وسوسه بشه قیمتو تا 1000 هم ببره بالا اما روبات 800 بالاتر نمیره و اگه روبات بزنه 750 یکی دبگه بزنه 800 آیتم مال اون میشه و دیگه روبات نمیزنه 850 و بازنده میشه از این لحاظ پاک کار میکنه فقط تفاوتش اینه که من کمتر زحمت میکشم هی صفحه صفحه کنم اما باز هم ازش دفاع 100 درصد نمیکنم چون یه چیزاییش شبهه داره که اصن دوستان اشاره نمیکنن و اصن نمیدونن هم

همين صرفه‌جويي تو زمان و كمتر زحمت كشيدن هم سواستفاده است. حساب كن فقط شما نيستي كه از بات استفاده مي‌كني اگه اين رو كلي تصور كنيم تازه معلوم ميشه كه اين كار چقدر به ماركت ضربه ميزنه و از تعادل خارح ميكنه.
همين اصرار شما تو دفاع از بات (كه بعضي‌ها قبل از اينكه امسال سازنده بياد بگه، روحشون هم خبر نداشت!) باعث ميشه بر عليه‌تون جبهه گرفت شه.
شايد مثال درستي نباشه ولي كار شما مثل تاجري كه دركنار تجارت سالم، بعضي وقتها كالاي قاچاق هم رد ميكنه و همين كالاي قاچاق (كه بخش كوچكي هم هست) كل سرمايه و ثروتش رو آلوده ميكنه. همين موضوع باعث شد كه دوستان فكر كنن شما هرچي بدست آورديد از طريق باتها بوده و زحمتي نكشيديد!
شما هم نبايد سر اين موضوع زياد ناراحت باشيد چون وقتي به شم اقتصادي و تجارتت اطمينان داري بدون بات هم ميتوني دوباره پولدار بشي فوقش وقت بيشتري ميذاري. ;)

يه توصيه هم به بقيه دوستان دارم... اينقدر راحت بدون اين كه اطلاع داشته باشيد قضاوت نكنيد و زحمات يه نفر رو ناديده نگيريد. كلاهبردار و دزد خطاب كردن يه نفر بلحاظ اخلاقي كار درستي نيست و اگه اين كار رو كرديد انتظار نداشته باشيد كه طرف مقابل هم با شما با متانت برخورد كنه.
شرمنده بابت پستهاي آف تاپيك! :d

آخرین ویرایش:

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
منو اینجا محکوم کردید در حالی که من نرم افزار رو فقط 1.5 ماه امتحان کردم . اما تیمی الان دارم که شما به خاطر اون دارید منو محکوم میکنید که اونو از تجارت پاک پاک پاک بدست آوردم به علاوه خوش شانسی تو پک باز کردن. در حالی که شما ندونسته فکر میکنید نرم افزار خیلی حق خوره و پول و سکه مفت میسازه در صورتی که خبلیا اصن حوصله و وقتشو ندارن بعضیا هم بلد نیستن و نمیتونن منم از نرم افزار دقاع نمیکنم چون شما تو ذهنتون دستگاه سکه سازی جا افتاده. خوب نرم افزار بد حروم و هر چیزی اما حق ندارید حاصل 3 ماه تلاش منو هم زیر سوال ببرید. اگر تو نرم افزار شک و شبهه باشه تو تجارت دستی ذره ای نیست که اگر یدونید با چه زحمت و وقت صرف کردنی بدست اومده زحمتی که واقعن سررسید جلوم گذاشتم کلی صفحه سیاه کردم و کلی حساب کتاب و کلی سرچ و.... حق ندارید اینو زیر سوال ببرید مگر اینکه دیکه 100 درصد از روی غرض باشه
بابا من گیمرم نه کوین فروش حتی به دونه کوین هم نفروختم در حالی که 10 میلیون کوین مفت مفت تخس کردم چون مال من نبود اما تیممو با افتخار با باری با اجارت و زحمت و البته پک بدست آوردم. دیگه هرجور دوست دارید فک کنید
به نظر من حالش به اینه که خودت با بازی کردن یه تیم ببندی تو فیفا 14 یه تیم لیگ سری آ بسته بود با 15.000 هزار تا طرف رو برو همه بازیکناش اینفورم اونم همه خوبا رو داشت 3 تا زدم یارو اشکش در اومد ....نمیدونی چقدر حال میده با یه تیم ضعیف یه تیم قوی رو برد....به نظر من 70 درصد به بازی طرف ربط داره نه بازیکن....خود شما تو فیفا 14 باهام سیزن بازی کردی یادته 2 بار بردمت :)) تو هم از بازی میومدی بیرون ....عزیز اینو یادت باشه کلی بازیکن داشته باشی ولی بازیت خوب نباشه ول معطلی....رو هم رفته مزه fut به اینکه تیم رو کم کم جمع کنی یه سری بازیکن ها هستن که قیمتشون پایین هست ولی خیلی بهتر از بازیکن های گرون جواب میدن

mhgh40

کاربر سایت
Jul 11, 2008
187
نام
محمد حسین
دوستان یه سوال :
از یکی شنیدم که 5 درصد مالیات که از پول فروش بازیکن کم میشد تو fifa 15 وجود نداره درسته؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر