FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من چیزی رو که گفتم واسه تغییر پست بازیکنها توی محدوده فعالیتشون دفاع،هافبک،مهاجم به دلخواه بود نه اینکه لواندوفسکی بشه دروازبان نویر بشه مهاجم!! این که شما میگی کارتش میاد درسته اما قیمتش توسط بوت ها و دلالان عزیز نجومی میشه! بازی باید به ما آزادی عمل بده که مثل یه مربی بتونیم برای تیم مهره چینی کنیم،به نظرم اینکه صرفا تابع خود EA باشیم واسمون محدودیت ایجاد میکنه!مثلا چه عیبی داره واسه کسی که با دو مهاجم بازی میکنه رویس ST باشه در حالی که توی فیفا 14 LM و LW بود و کسانی که با دو مهاجم بازی میکردن نمیتونستن ازش استفاده کنن( جالبه که توی فیفا 13 پستش ST بود) ،حالا من شاید دلم بخواد ازش بعنوان ST استفاده کنم که شدنی نیست (Chemistry تیم و بازیکن میاد پایین) و عملا با این کار EA انتخابهام خیلی محدود میشن،خارج از همه ی این صحبت ها به نظرم اگر این پیشنهاد شدنی بود خیلی قیمت های نجومی واسه بازیکن های بزرگ شکسته میشد.
اینی که شما میخوای هم روش خودش رو داره!
میتونی رویس رو به صورت همون LM بیاری! بعد که رفتی تو بازی پستش رو عوض کنی که اونجوری رو کمیستری اثر نمیزاره! خیلیا هم اینکارو میکنن! با همین روش من اکثر بازیهام استوریج رو میزاشتم چپ و شدیدا هم جواب میداد

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
اینی که شما میخوای هم روش خودش رو داره!
میتونی رویس رو به صورت همون LM بیاری! بعد که رفتی تو بازی پستش رو عوض کنی که اونجوری رو کمیستری اثر نمیزاره! خیلیا هم اینکارو میکنن! با همین روش من اکثر بازیهام استوریج رو میزاشتم چپ و شدیدا هم جواب میداد

خوب دليلش اينه كه شما تو بازى chemistry تيم رو نميتونى ببينى،چون نميتونى ببينى هم دليل نميشه كه تاثير نميزاره به نظر شما سازندگان بازى بيخيال از كنار چنين موضوعى رد ميشن؟تو منوى آخر بازى وقتى ريتينگ ميده ميبينى كه هم نمره بازيكن پايينه هم پستش زرد رنگ ميشه،اين روشى كه شما ميگى فايده نداره بازيكن تو پست تخصصيش باشه بهتره چون هم بازيكنهاى كناريش بهتر بهش لينك ميشن و هم اينكه توى بازى نقشش مشخصه.به نظرم اينى هم كه ميگى استوريج با جابجايى هنوز جواب داده هم ملاك نميشه.البته نظرت محترمه.

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
سلام به همه بچه های خوب UT :x
یه سوال داشتم
اگه نسخه ی فیزیکی ultimate edition رو بخریم بازم 40 تا پک رو میده یا حتما باید پیش خرید کرد؟:-/

سلام سعید جان
آره داداشی نسخه فیزیکی یوتی هم چهل تا پک میده

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
شما که آلتیمیت بازی چرا؟ خوب وقتی طرف پستش خیلی تغییر کنه کارت آپگریدش میاد! مثل لوییز و فیلیپ لام!

اتفاقا تغییر دادن اونجوری پست ها خیلی خوب میشه اگه ارائه بدن . اون آپگرید ها ( اگر منظورت اینفرم ها هست ) گرون هستن و نمیشه به راحتی بگیری .
من خودم به شخصه فکر میکنم که اگر میگذاشتن مثلا یه چیزی بخری و توسط اون پست بازیکن رو به پست مورد علاقت تغییر بدی ، خیلی خوب می شد .

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
barcayist عزیز دقیقا منظور حرف من رو متوجه شدی
گاهی اوقات این اتفاقا میفته
اتفاقا همه میدونن مولر بیشتر پشت مهاجم و یا حتی نوک بازی میکنه تو بایرن
یا خیلی بازیکنای دیگه که به نطرم چند پسته هستن

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
خداییش مولر سرعتش کنده اصلا بدرد هافبک چپ نميخوره من نمیدونم رو چه حسابی تو یوتی پست lm بهش دادن

البته بنظر من هدف شومی پشت این کارشونه
میان بعضی بازیکن هارو تو پست هایه غیر تخصصی قرار میدند بعدش پست درست شده اون بازی کن رو به صورت اینفرم میگذارند که ملت پک بخرند شاید تو پک اینفرم گیرشون بیاد

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خداییش مولر سرعتش کنده اصلا بدرد هافبک چپ نميخوره من نمیدونم رو چه حسابی تو یوتی پست lm بهش دادن
مولر که RM هست ولی خوب وقتی پست واقعیش تو بایرن اونجاس چیکار کنن؟
میان بعضی بازیکن هارو تو پست هایه غیر تخصصی قرار میدند بعدش پست درست شده اون بازی کن رو به صورت اینفرم میگذارند که ملت پک بخرند شاید تو پک اینفرم گیرشون بیاد
من که بعید میدونم چون از وقتی یادم میاد مولر RM بوده! دلیلی نداره FUT پست الکی براش بزاره!
پک خریدن هم به این چیزا ربطی نداره! بعضیا هستن کلا پک باز کردن رو دوست دارن :D

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
قدرتها را دیدیم.:D
بعد مدتها میشه یک تیم کامل و خوب تو ایتالیا در آورد.سرعتها هم عالیه اما نه در حد بوندسلیگا.کوادرادو هم دیوانه ست!5 ستاره ست مثکه.دفاع چپ هم داریم امسال ولی دفاع راست تعطیلتر شده.:D
اما وقتی کل ایتالیا رو میزاری کنار بقیه لیگها خنده ات میگیره.مثلا بوفون دو تا از سیریگو پایینتره!!!!اریکسن تاتنهام با کوادرادو یکیه.کلا قدرتهای بقیه لیگها خیلی اورریت شده.کاری به ستاره هاشون ندارم منظورم بازیکنهای معمولیه که تو لیگ برتر و لالیگا هم قدرت ستاره های بقیه لیگها هستن.

راستی ut رو آندروید هم اومده.حتما تستش کنین.البته من یکبار توش رفتم و تیم رو ساختم.بعد چند ساعت رفتم دیدم تیمم نیست و دوباره از اول شروع کردم.اصلا به اوریجین وصل نمیشه!!تیم اولم 40 هزار تایی ارزش داشت.چیچاریتو و دراکسلر از تو پکم در آوورده بودم.:|

*neco*

کاربر سایت
Aug 12, 2014
54
3تا سوال داشتم
1-برای بازی کردن التیمیت باید پلاس داشت؟؟
2-پک رو که میگن تو نسخه ultimate edition هست چیه و تو نسخه معمولی از کجا و چطور باید خریدش؟؟

nemijoon

کاربر سایت
Aug 31, 2010
80
سلام دوستان وقتی تو ut انلاین بازی میکنم بعضی از تیما سرعتشون بالاست. میشه خواهش کنم یکی از دوستان منو راهنمایی کنه چطوری میتونم سرعت بازیکن رو افزایش بدم . ممنون

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
3تا سوال داشتم
1-برای بازی کردن التیمیت باید پلاس داشت؟؟
2-پک رو که میگن تو نسخه ultimate edition هست چیه و تو نسخه معمولی از کجا و چطور باید خریدش؟؟

1- اگر نمیخوای آنلاین بازی کنی ، کافیه فقط به اینترنت وصل بشی و بعد FUT Single بازی کنی .
2- سه نوع ( اصلی ها ) پک داریم : طلایی ، نقره ای و برنز ... به ترتیب از سمت چپ به راست ، پک ها با ارزش ترن . طلایی از همشون بهتره و داخلش یارهای طلایی ( کارت طلایی ) که از 75 قدرتشون شروع میشه تا بالاتر . اگر نسخه ی Ultimate Edition رو بخری ، به مدت چهل هفته که هر هفته یک پک طلایی ، بهت داده میشه . البته امکانات دیگه هم داره .

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
مولر که RM هست ولی خوب وقتی پست واقعیش تو بایرن اونجاس چیکار کنن؟

من که بعید میدونم چون از وقتی یادم میاد مولر RM بوده! دلیلی نداره FUT پست الکی براش بزاره!
پک خریدن هم به این چیزا ربطی نداره! بعضیا هستن کلا پک باز کردن رو دوست دارن :D

دوست عزیز مولر تو تیم ملی آلمان rm بازی میکنه و پست اصلیش cam و cf هستش اما خب میتونه rm هم بازی کنه
اینو از منی که بایرن شب و روزمه از اول زندگیم بپرس :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر