FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
از فیفا 2000 دیگه اصلا بازی نکردم :D
رفتیم سمت پی اس 03 بعدش 04 تا همین دو نسخه قبل که شاهکار بود ولی نسخه اخر رو زده ترکونده کونامی

به نظرم باید امسال فیفا رو شروع کنیم هممون :D
کاربرای گل این انجمن طوری از نسخه دموش تعریف میکنن که منم مشتاق کردن

Sent from my iPhone 5S using tapatalk

فیفا بازی کن اونم یولتیمت دیگه سراغ هیچ بازی نمیری
اینجا کمپ معتادین یولتیمت هست :d
Sent from my LG-D802 using Tapatalk

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بنظرم امسال لالیگا خیلی بهتر شده با نیمار بازی کردم بنظرم از رویس و هازارد بهتره بازی بیشتر سرعت محور شده تا قدرت محور البته این تجربیات واسه دمو هستند شاید نسخه اصلی بیاد معیار فرق کنه

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
قبل از اینکه فصل جدید رو با هم شروع کنیم یکم فرهنگ سازی کنیم:D
فیفا بازی کن اونم یولتیمت دیگه سراغ هیچ بازی نمیری
یه سوال اولتیمات تیم سال قبل هم میمونه
بخدا آلتیمیته :D
اینم لینک تلفظش:How do you pronounce the word ultimate?

- - -ویرایش - - -

طبق اخبار این سایت :http://www.fifagamenews.com/fifa-15-calendar/
وب اپ fut 15 فردا میاد! و ریتینگای بازیکنا هم کامل میشه! خودتون رو آماده کنید که ببینیم هرکی چه لیگی رو میسازه!
میخوام اگه وقت بزارین صفحه اول رو با کمک یکی از مدیرا آپدیت نگه داریم و لینک تیمای همه بچه ها رو بزاریم اونجا! و همینطور هرکی تجربش از بازیکنا رو بگه! مثلا بگه استوریج رو خریدم سرعتش خوب بود اما جلوی تیمای قدرتی کم میاورد و ...

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
سلام دوستان...
یکی مفصل توضیح بده برای کسی مثل من که تقریبا چیزی از Ultimate Team نمیدونه...
و مورد دیگه اینکه بازی بخواد دیجیتالی خریداری بشه باید نسخه Ultimate Team رو خریداری کرد که بشه این بخش رو استفاده کرد یا نسخه معمولی هم این بخش رو داره؟؟؟

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
قبل از اینکه فصل جدید رو با هم شروع کنیم یکم فرهنگ سازی کنیم:D

بخدا آلتیمیته :D
اینم لینک تلفظش:How do you pronounce the word ultimate? ...
بله کاملا درسته اما
داداش گلم کی به نوشتار فینگلیش اهمیت میده چیزی که باید بهش دقت کرد درست نوشتن لغت انگلیسیش هست
در کل بهتر جو تاپیک به مسایل حاشیه ای نکشونیم اوکی؟

سلام دوستان...
یکی مفصل توضیح بده برای کسی مثل من که تقریبا چیزی از Ultimate Team نمیدونه...
و مورد دیگه اینکه بازی بخواد دیجیتالی خریداری بشه باید نسخه Ultimate Team رو خریداری کرد که بشه این بخش رو استفاده کرد یا نسخه معمولی هم این بخش رو داره؟؟؟
شما که این کاره ای چرا؟ :D
نسخه یوتی فقط یکسری امکانات به یوتی اضافه میکنه که تو صفحه اول بچه ها نوشتن
والا با نسخه معمولی هم میشه یوتی بازی کرد

Last edited by a moderator:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خوب EA اعلام کرد تو این شماره FUT میتونید لباس تیمهای ملی و همچنین کلاسیک رو هم انتخاب کنید! امیدوارم تیم ایران رو هم بزارن مثل World cup

- - -ویرایش - - -

خوب من اشتباه میکردم Web app رفت برای تغییرات و احتمالا امکانات امنیتی زیادتری برای بن کردن هکرا و فروشنده های سکه میزارن و 17 سپتامبر یعنی 4 شنبه بعدی دوباره ON میشه!
mBXc.jpg

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
اگر اين سكه فروشي از بين بره حداقلش اين كه تو اينجا ديگه مشكلات پيش نمياد :bighug:زمان فيفا ١٣ چه جنگي داشتيم:)):d

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اگر اين سكه فروشي از بين بره حداقلش اين كه تو اينجا ديگه مشكلات پيش نمياد :bighug:زمان فيفا ١٣ چه جنگي داشتيم:)):d
مهمترین تغییر کم شدن قیمتاس!
مثلا حداکثر قیمت یکی مثل رونالدو میشه 1 میلیون! نه مثل الان که 7 میلیونه!
بعد خوب امثال سوآرز و هازارد و نیمار میان رو 100.000 که هر کسی با کمی تلاش میتونه بخردشون

- - -ویرایش - - -

اینم لینک قویترین بازیکنای FUT 15

آخرین ویرایش:

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
شما که این کاره ای چرا؟ :D
نسخه یوتی فقط یکسری امکانات به یوتی اضافه میکنه که تو صفحه اول بچه ها نوشتن
والا با نسخه معمولی هم میشه یوتی بازی کرد

OK.بخش اول سوالم رو جواب بدید ممنون میشم...
کلا هیچی از این بخش بازی نمیدونم چون 2 سال بیشتر نیست دارم FIFA بازی میکنم و قبلا PES بازی میکردم...

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
رفقا یه سوال تیم سال قبلمون کلا میپره دیگه آره؟؟؟ (رو ps3 بازی میکردم)
من دوس داشتم اگه میشد واسه بازیکنای جوون و با استعداد امکاناتی میزاشتن که در صورت خوب بازی کردنشون کمی رشد کنن خوب میشد من تیم بوندس لیگای پارسالم 3-4 تا بازیکن زیر 20 سال داشتم که واقعا عالی بودن

هنوز کنسول رو نگرفتم گذاشتم با ریلیز فیفا بگیرم
کسی میدونه کارت position change امسال تغییر کرده یا نه؟؟؟
من پارسال میخواستم مولر رو از rm بیارم cam نمیشد
این موردم به نطرم کمی آزادی عمل بیشتری باید بزارن

saeedRKO

کاربر سایت
Apr 12, 2013
139
سلام به همه بچه های خوب UT :x
یه سوال داشتم
اگه نسخه ی فیزیکی ultimate edition رو بخریم بازم 40 تا پک رو میده یا حتما باید پیش خرید کرد؟:-/

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
رفقا یه سوال تیم سال قبلمون کلا میپره دیگه آره؟؟؟ (رو ps3 بازی میکردم)
نه نمیشه! خیلی مسخره میشد اینجوری! دیگه ارزش نداشت و زودی خستت میکرد! در ضمن هر فصل به کل عوض میشه مثلا دروگبا این فصل اومده انگلیس فصل پیش لیگ ترکیه بود! امیدوارم منظورمو متوجه شده باشین! یا خیلیا که خداحافظی کردن
کسی میدونه کارت position change امسال تغییر کرده یا نه؟؟؟
من پارسال میخواستم مولر رو از rm بیارم cam نمیشد
این موردم به نطرم کمی آزادی عمل بیشتری باید بزارن
خوب فوتباله والیبال که نیست:)) از RM بیاری CAM؟:))

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
خوب فوتباله والیبال که نیست:)) از RM بیاری CAM؟:))

اتفاقا اگر یه قابلیتی تعیین میشد که هر بازیکن تو محدوده خودش یعنی دفاع،هافبک،حمله با قرار گرفتن تو یک پست ثابت به مدت مثلا 30 تا بازی پستش عوض بشه خیلی تنوع بیشتری شاهد بودیم،تو دنیای واقعی فوتبال هم اینو دیدیم نمونش فیلیپ لام که از دفاع راست شد هافبک دفاعی یا ماسکرانو که از هافبک دفاعی شد دفاع وسط!!

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اتفاقا اگر یه قابلیتی تعیین میشد که هر بازیکن تو محدوده خودش یعنی دفاع،هافبک،حمله با قرار گرفتن تو یک پست ثابت به مدت مثلا 30 تا بازی پستش عوض بشه خیلی تنوع بیشتری شاهد بودیم،تو دنیای واقعی فوتبال هم اینو دیدیم نمونش فیلیپ لام که از دفاع راست شد هافبک دفاعی یا ماسکرانو که از هافبک دفاعی شد دفاع وسط!!
شما که آلتیمیت بازی چرا؟ خوب وقتی طرف پستش خیلی تغییر کنه کارت آپگریدش میاد! مثل لوییز و فیلیپ لام!

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
شما که آلتیمیت بازی چرا؟ خوب وقتی طرف پستش خیلی تغییر کنه کارت آپگریدش میاد! مثل لوییز و فیلیپ لام!

من چیزی رو که گفتم واسه تغییر پست بازیکنها توی محدوده فعالیتشون دفاع،هافبک،مهاجم به دلخواه بود نه اینکه لواندوفسکی بشه دروازبان نویر بشه مهاجم!! این که شما میگی کارتش میاد درسته اما قیمتش توسط بوت ها و دلالان عزیز نجومی میشه! بازی باید به ما آزادی عمل بده که مثل یه مربی بتونیم برای تیم مهره چینی کنیم،به نظرم اینکه صرفا تابع خود EA باشیم واسمون محدودیت ایجاد میکنه!مثلا چه عیبی داره واسه کسی که با دو مهاجم بازی میکنه رویس ST باشه در حالی که توی فیفا 14 LM و LW بود و کسانی که با دو مهاجم بازی میکردن نمیتونستن ازش استفاده کنن( جالبه که توی فیفا 13 پستش ST بود) ،حالا من شاید دلم بخواد ازش بعنوان ST استفاده کنم که شدنی نیست (Chemistry تیم و بازیکن میاد پایین) و عملا با این کار EA انتخابهام خیلی محدود میشن،خارج از همه ی این صحبت ها به نظرم اگر این پیشنهاد شدنی بود خیلی قیمت های نجومی واسه بازیکن های بزرگ شکسته میشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر