FIFA 15 Multiplayer

FIFA 15 Multiplayer (پست اول مطالعه شود)

سلام
لیست دوستانی که بازی رو به طور ارجینال تهیه کردن..
به تناوب آپدیت میشه (اولیش ایدی خودمه)
ViiiVAIRAN
Vahidking75
AnGrY-Vamp
Predatorsr71
nobodyvb
BEST40
alidishdang
avitaliux
D4rk_Ghost7
MJAZ
mori923
ROULYZASION
masoud908
parshansh
SS_SAMI_SS
akbar22
Sh_mr_x
koorosh22
8-RORSCHACH-8 (اسمش بین دوتا هشته :P)
DeFTPL
MehdiO2
aminghost
HolyKabal
N_LighTNinG_N
messiking810
aboskolo2
Amirhossein_imp
nuocamp_lover
King_Persian
mori923
abolfazl-es
iman4432
Mr-Nobody-cr7
HOSSEINVIC
SlimShady-IR
1367MAHDI1367
mohamad_e2
phantom1913
hassan_ramb0o0
shahroozTk
xerxes09
Death-To-Zionism

آخرین ویرایش:

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
دوستان اولیتیمیت تیم فیفا 15 رو کسی رفته ؟ من که یکم گیم پلی بازی دستم اومده رفتم که شروعش کنم خیلی قیمتا بالاست ، چرا انقدر نجومی شده ، چه وضعیه اخه

KaranDevilOCS

کاربر سایت
Feb 22, 2010
199
خب مارو هم اضافه کنید به لیست ! اوریجینم تو امضام هست! ولی مثل اینکه بازیکن ها زیاد شدن نسبت به 14 اگه همینجوری پیش بریم میتونم کاپ هفته ای (یا2هفته 1بار) تا پی سی فن ها هم یه خودی نشون بدن!

و اونایی که اولتیمت بازی میکنن یا باید نسخه اولتیمت داشته باشن که از 40 تا پک اولیه پولی در بیارن یا تا division 1 سینگل بزنن و پول در بیارن بعد برن تو کار داد و ستدد !

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
خب مارو هم اضافه کنید به لیست ! اوریجینم تو امضام هست! ولی مثل اینکه بازیکن ها زیاد شدن نسبت به 14 اگه همینجوری پیش بریم میتونم کاپ هفته ای (یا2هفته 1بار) تا پی سی فن ها هم یه خودی نشون بدن!

و اونایی که اولتیمت بازی میکنن یا باید نسخه اولتیمت داشته باشن که از 40 تا پک اولیه پولی در بیارن یا تا division 1 سینگل بزنن و پول در بیارن بعد برن تو کار داد و ستدد !
من که تو اولتیمیت اوضام اصلا خوب نیست خیلی وضع تیمم خرابه هیچی کوین ندارم تقریبا قیمتا هم نجومی بالاست
یه استرلینگ هم نمیشه خرید چه برسه به بقیه :D
بچه ها تو اولتیمیت دروازه بانمو نسبت به پولی که داشتم تیم کرول رو خریدم چطوریه؟ کسی خریده؟

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
من که تو اولتیمیت اوضام اصلا خوب نیست خیلی وضع تیمم خرابه هیچی کوین ندارم تقریبا قیمتا هم نجومی بالاست
بچه ها تو اولتیمیت دروازه بانمو نسبت به پولی که داشتم تیم کرول رو خریدم چطوریه؟ کسی خریده؟
از آواتارت معلومه میخوای تیم انگلیسی بسازی
به نظرم بیشتر توی دروازبان توی Dive و reflex بیشتر توجه کنی به نفع تر میتونه باشه !!
.................
من که تا الان 4 تا پک خریدم همش داره بازیکن های لیگ فرانسه رو میده !!!!!!!!!!!
..............
یه بز خری هم کردم cassano رو با 2400 تا خریدم اونم با قرداد 99 !!!!!!

KaranDevilOCS

کاربر سایت
Feb 22, 2010
199

لگه بازیت خوبه اولتیمت بزن ! وقتی میری تو بازی کل پکهاتو باز کن بعد اون بازیکنهای طلایی و نقره ای رو بزار برا فروش بین 5تا10K بهت پول میده 2 تا 3تا Division سینگل بزن با بازیکن های Untradable ات (بیشتر برنز) بعد میتونی با پولهات یه تیم معمولی طلایی درست کنی یا میتونی پول و بیشتر نگه داری چون الان قیمت ها بالاست و تا 1-2 هفته ثابت میشن! پک نخر چون از هزار نفر یکی شانسی بازیکن گرون واسش در میاد و یدفعه پولدار میشه! بعد روش های مختلق پول دراوردن تو اولتیمت هست مثل Mass Bidding و اینا که سرچ کنی پیدا میشه! اینا همش رو تجربه فیفا 14 منه که اخر سر یه تیم خوفنناک هم تونستم درست کنم بدون 1قرون پول واقعی خرج کردن!

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
یعنی واقعا اولتیمت انقدر حال میده ؟ :D من چند ساله فیفا آنلاین میزنم، هر دفعه هم یه تیم ساختم اولتیمت ولش کردم بعد یه مدت :D !! شاید نمیدونم دقیق باید چیکار کنم!
یکم توضیح میدین در موردش ؟

+++

راستی همینطوری الکی ID میدین؟؟ :| همتون آفلاینین صب تا شب که :|

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
id: koorosh22

اولتیمت تیم منم لیگ انگلیس و تاتنهام دارم میرم قیمتا واقعا خوب نیست
یعنی چی که من با 10 هزار سکه townsend رو نمیتونم بخرم ؟:D
ولی حوب از اون ور با 1500 تا لاملا رو خریدم که از 2 تا سترلینگ تاثیرش بیشتره
راستی سایتی برای فروش سکه کسی سراغ داره؟ من تا 20 تومن حاضرم هزینه کنم فقط یدونه کوستا رو بگیرم :D
راستی همه تو کاتالوگ coin boost ها رو یادشون نره بخرن

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
id: koorosh22

اولتیمت تیم منم لیگ انگلیس و تاتنهام دارم میرم قیمتا واقعا خوب نیست
یعنی چی که من با 10 هزار سکه townsend رو نمیتونم بخرم ؟:D
ولی حوب از اون ور با 1500 تا لاملا رو خریدم که از 2 تا سترلینگ تاثیرش بیشتره
راستی سایتی برای فروش سکه کسی سراغ داره؟ من تا 20 تومن حاضرم هزینه کنم فقط یدونه کوستا رو بگیرم :D
راستی همه تو کاتالوگ coin boost ها رو یادشون نره بخرن

costa تو 14 قیمتش 3500 بود الان 80000 !!!! فعلا کوستا رو از سرت بیرون کن ، اما از لیگ انگلیس میخوای دروگبارو بگیر فعلا 80% اون کارایی داره ، تو فیزیک و سرزنی هم بهتره

دوستان غیر از اورجینال نمیشه انلاین بازی کرد ؟

نه عزیز نمیشه

از آواتارت معلومه میخوای تیم انگلیسی بسازی
به نظرم بیشتر توی دروازبان توی Dive و reflex بیشتر توجه کنی به نفع تر میتونه باشه !!
.................
من که تا الان 4 تا پک خریدم همش داره بازیکن های لیگ فرانسه رو میده !!!!!!!!!!!
..............
یه بز خری هم کردم cassano رو با 2400 تا خریدم اونم با قرداد 99 !!!!!!

پولم به کرول میرسید فقط دروازه بان بدی نیست ، فعلا نمیخوام شاخ باشن اورال بین 79 تا 81
پک خب نباید بگیری خودت خرید کنی بهتره تو پک بازیکن نمیده اصلا یا اگه بده از یه لیگ دیگست
از ایتالیا میببندی؟

لگه بازیت خوبه اولتیمت بزن ! وقتی میری تو بازی کل پکهاتو باز کن بعد اون بازیکنهای طلایی و نقره ای رو بزار برا فروش بین 5تا10K بهت پول میده 2 تا 3تا Division سینگل بزن با بازیکن های Untradable ات (بیشتر برنز) بعد میتونی با پولهات یه تیم معمولی طلایی درست کنی یا میتونی پول و بیشتر نگه داری چون الان قیمت ها بالاست و تا 1-2 هفته ثابت میشن! پک نخر چون از هزار نفر یکی شانسی بازیکن گرون واسش در میاد و یدفعه پولدار میشه! بعد روش های مختلق پول دراوردن تو اولتیمت هست مثل Mass Bidding و اینا که سرچ کنی پیدا میشه! اینا همش رو تجربه فیفا 14 منه که اخر سر یه تیم خوفنناک هم تونستم درست کنم بدون 1قرون پول واقعی خرج کردن!

من خودم اصلا پک نمیگیرم بیشتر پکامو از تورنومنتای گلد پک دار در میارم
اما باید بعضی بازیکنارو خریدشونو از سر بیرون کرد غیر معقوله

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
پولم به کرول میرسید فقط دروازه بان بدی نیست ، فعلا نمیخوام شاخ باشن اورال بین 79 تا 81
پک خب نباید بگیری خودت خرید کنی بهتره تو پک بازیکن نمیده اصلا یا اگه بده از یه لیگ دیگست
از ایتالیا میببندی؟

میخواستم از ایتالیا ببندم دیدم همه سرعتای مهاجما پایینه...احتمالا از آلمان و اسپانیا ببندم.....با انگلیس واقعا بلد نیستم وگرنه بازیکن های گلد خوب بیشتر تو اون لیگه !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر