FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:

ALI PARVIN

کاربر سایت
May 27, 2008
103
نام
محمد
سرورای ea که ....:|
من فقط نصف شبا بدون لگ بازی میکنم در حالی که سرعت نتم همه ساعتا یکسانه!
فقط یه سوال بچه ها. چرا بازی tournoment نداره؟؟؟ : D باو رو نسل قبلی کنکورا داشت که!

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
چطور میشه تو سر توپ زد و یهو جهت حرکت رو عوض کرد؟
ضربه فنی در مواقع تک به تک رو چطور می شه زد؟

برای تو سر توپ : اول شوت میکنی و بعدش سریع دکمه ی پاس رو میزنی.. و به همون طرفی که میخوای بری هم جهت میدی..

ضربه فنی هم درست متوجه نشدم منظورت چیه..اگه چیپ میخوای بزنی از بالای سرش که: L1 رو نگه میداری و شوت میزنی..

اما در کل یکی از اینا قوسی شوت میکنه و یکیشون هم فنی: (R2 و شوت) و( L2 و شوت)

saman76

کاربر سایت
Jan 20, 2014
257
نام
سامان
چطور میشه تو سر توپ زد و یهو جهت حرکت رو عوض کرد؟
ضربه فنی در مواقع تک به تک رو چطور می شه زد؟
سلام برای سرتوپ مربع رو بزنید بعد سریع ضربدر بزنید جهت شوک هم همون جهتی که می خواید سرتوپ بزنید موفق باشید

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
برای تو سر توپ : اول شوت میکنی و بعدش سریع دکمه ی پاس رو میزنی.. و به همون طرفی که میخوای بری هم جهت میدی..

ضربه فنی هم درست متوجه نشدم منظورت چیه..اگه چیپ میخوای بزنی از بالای سرش که: L1 رو نگه میداری و شوت میزنی..

اما در کل یکی از اینا قوسی شوت میکنه و یکیشون هم فنی: (R2 و شوت) و( L2 و شوت)

چیپ رو بلدم با L1 و شوت
اما وقتی که موقعیت تک به تک هست و می خوای با یه بقل پا یا یه ضربه اروم به گوشه دروازه گل بزنی کدوم دکمه رو باید زد؟
راستی استوپ رو به جلو هم داریم؟ مثلا وقتی که توپ پشت مدافع ها انداخته میشه میخوام بازیکنم طوری توپ رو استوپ کنه که بیوفته جلو و بدود دنبال توپ نه اینکه توپ رو استوپ کنه و حرکتش کند بشه و مدافع ها بهش برسند

آخرین ویرایش:

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
یک گلی زده میشه و می خوام این رو برای دیگران شیر کنم ، یه بار اینکرو کردم کل بازی رو از وقتی که دکمه رو زدم کرد ، اول اینکه فقط چند ثانیه گل رو می خوام دوم اینکه من که نمی دونم تو این بازی قراره همچین گلی بزنم که از قبل دکمه شیر رو بزنم
چه راهی وجود داره
با تشکر

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
توی سیزن وقتی با خارجی ها بازی می کنم اگه توی یه بازی 2 یا 3 گل بزنم نمی دونم چطور بازی رو ترک می کنند که هم 3 امتیاز رو بهم میده هم یه بازی کم نمیشه. اصلا انگار بازی نکردم. کسی می دونه چه ترفندی به کار می برن؟

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
یک گلی زده میشه و می خوام این رو برای دیگران شیر کنم ، یه بار اینکرو کردم کل بازی رو از وقتی که دکمه رو زدم کرد ، اول اینکه فقط چند ثانیه گل رو می خوام دوم اینکه من که نمی دونم تو این بازی قراره همچین گلی بزنم که از قبل دکمه شیر رو بزنم
چه راهی وجود داره
با تشکر
اره خب درجريان بازي راهي نداره و بايد قبلش دكمه شير رو بزني..
اما خب راهش اينه كه:
بازيتو كني وقتي تموم شد اخر بازي همه موقعيت هاي گل و گل هارو جدا ميكنه و ميتوني ببينيشون.. فكر كنم اسمش هم match highlights يه همچين چيزي باشه..
ديگه راحت قبلش شير رو بزنو replay گل رو نشون ميده و سيوش كن...

- - -ویرایش - - -

توی سیزن وقتی با خارجی ها بازی می کنم اگه توی یه بازی 2 یا 3 گل بزنم نمی دونم چطور بازی رو ترک می کنند که هم 3 امتیاز رو بهم میده هم یه بازی کم نمیشه. اصلا انگار بازی نکردم. کسی می دونه چه ترفندی به کار می برن؟

اگه ٣ امتياز رو بهت ميده كه مشكلي نيست! عاديش همينه!
اما اگه منظورت اينه كه ٣ امتياز رو به اونا ميده كه احتمالا اينترنتت يهو وسط بازي لگ پيدا ميكنه و مياد بيرون و ٣ امتياز رو به اون ميده در اين صورت و بعضي وقتا هم هيچ به هيچ ميشه نه به شما امتياز ميده و نه به اون و بازي هم كم نميشه..
كلا از اين ترفندها نداره..

reza11331

کاربر سایت
Jul 23, 2014
3
سلام
یه مشکلی که توی انلاین بازی کردن هست اینه که
به نظر میرسه سرعت بازی برای من روی normal یا
Slow هست، در حالی که توی ستینگ اصلی من سرعت رو روی high
تنظیم کردم. در کل بازیکنای من کند عمل می کن ولی حریف بصورت با سرعت
بیشتری بازی رو دنبال میکنه. مشکل از کجا میتونه باشه؟
در ضمن سرعت اینترنت هم فکر نمیکنم دلیلش باشه

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
اقا یه باز دیگه سوالمو میپرسم بچه ها
بازی مود tournoment نداره که لیگ بنذازی بازی کنی؟ یا من پیداش نمیکنم؟

این نسخه نداره. ولی نسخه ps3 داره

- - -ویرایش - - -

اگه ٣ امتياز رو بهت ميده كه مشكلي نيست! عاديش همينه!
اما اگه منظورت اينه كه ٣ امتياز رو به اونا ميده كه احتمالا اينترنتت يهو وسط بازي لگ پيدا ميكنه و مياد بيرون و ٣ امتياز رو به اون ميده در اين صورت و بعضي وقتا هم هيچ به هيچ ميشه نه به شما امتياز ميده و نه به اون و بازي هم كم نميشه..
كلا از اين ترفندها نداره..

دیشب داشتم با یکی بازی می کردم بازی هم نه لگ داشت نه فریز. خیلی روون بود. خلاصه اون همش وقتی توپ دستش می رسید بازی رو استپ می کرد و می ذاشت تا 37 ثانیه تموم بشه. وقتی یه گل بهش زدم چون اعصابمو خورد کرده بود من هم شروغ کردم به وقت کشی و همش پاس کاری می کردم. بعدش حریفم از بازی رفت. بهم 3 امتیاز رو نداد و یه بازی که از 10 بازی باید کم میشد نشد. بازی های باقی مانده همون روی 10 موند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر