FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:

|| ArkoA ||

کاربر سایت
Mar 31, 2014
315
نام
علي
سلام دوستان من بازی رو گرفتم چند تا سوال داشتم :
آنلاینش چه بخش هایی داره ؟
الان چه قدر آپدیت داره ؟ ( واجبه ؟ )
کسی خواست ادد کنه بازی کنیم : Ali_Arko1

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
برای اینکه آپدیت بشه بازی فیفا حتما باید دستگاه به آخرین ورژن فریمور آپدیت شده باشه؟ من میزنم اپدیت بشه میره رو آپدیت دستگاه ،
1.72 هم که میگن بعضی ها آپدیت کردن دستگاهشون دیگه بالا نیومده !

amin001

کاربر سایت
Jul 5, 2011
91
سلام
دوست عزیز من چطوری میتونم وارد بخش تمرین خالی بشم و تکنیک ها و ضربات آزاد تمرین کنم ؟؟ هر چقد گشتم هیچ جا نبود
مرسی

Above

کاربر سایت
Aug 11, 2008
145
نام
سینا
برای اینکه آپدیت بشه بازی فیفا حتما باید دستگاه به آخرین ورژن فریمور آپدیت شده باشه؟ من میزنم اپدیت بشه میره رو آپدیت دستگاه ،
1.72 هم که میگن بعضی ها آپدیت کردن دستگاهشون دیگه بالا نیومده !

درود بله ، باید به 1.72 آپدیت بشه .
ضمنأ من و بسیاری از دوستان دیگر به 1.72 آپدیت کردیم و خوشبختانه کوچکترین مشکلی ایجاد نشده .
اگر ترس از آپدیت دارید باید فکر بازی آنلاین رو از سر بیرون کنید .

سلام
دوست عزیز من چطوری میتونم وارد بخش تمرین خالی بشم و تکنیک ها و ضربات آزاد تمرین کنم ؟؟ هر چقد گشتم هیچ جا نبود
مرسی

از سر برگ PLAY

skill games قلتک R رو درگ کنید به سمت راست practice arena

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
درود بله ، باید به 1.72 آپدیت بشه .
ضمنأ من و بسیاری از دوستان دیگر به 1.72 آپدیت کردیم و خوشبختانه کوچکترین مشکلی ایجاد نشده .
اگر ترس از آپدیت دارید باید فکر بازی آنلاین رو از سر بیرون کنید .

از سر برگ PLAY

skill games قلتک R رو درگ کنید به سمت راست practice arena

ریجن دستگاه من یک است ، مال شما چند بوده؟

amin001

کاربر سایت
Jul 5, 2011
91
و یه سوال دیگه داشتم ، از دوستان کسی هس که آموزش فیفا 14 رو داشته باشه؟؟ مثلا تکنیک ها و نحوه گل زدن؟؟
اگه دارین ممنون میشم برام بذارین فیلم یا توضیح فرق نداره

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
و یه سوال دیگه داشتم ، از دوستان کسی هس که آموزش فیفا 14 رو داشته باشه؟؟ مثلا تکنیک ها و نحوه گل زدن؟؟
اگه دارین ممنون میشم برام بذارین فیلم یا توضیح فرق نداره

فیلم رو برو یوتیوب
توضیح هم نمیشه .. نمیتونی با توضیح دادن کسی یاد بگیری ! باید بازی کنی بازی کنی بازی کنی بازی کنی بازی کنی و بازی کنی .

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
اگه فیفا رو اپدیت کنم ترکیب تیم ها هم بروز میشه؟ مثلا اخرین نقل و انتقالات یا مثلا اخرین ترکیب تیم ها در جام جهانی

با کدوم دکمه ها میشه ساندر زمینی از کناره ها انجام داد؟ یه زمان انجام میدادم الان فراموش کردم
یک و دو هم لطفا بنویسید

Last edited by a moderator:

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
با کدوم دکمه ها میشه ساندر زمینی از کناره ها انجام داد؟ یه زمان انجام میدادم الان فراموش کردم
یک و دو هم لطفا بنویسید

برای ساندر زمینی دکمه ای که باهاش ساندر میکنی رو چند بار فشار بده. برای یک دو L1 + ضربدر رو بزن یارت پاس میده میرهای جلو و بعد مثلث رو بزن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر