FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
دوستان ببخشید وسط بحثاتون میپرم ، فقط یه سوال داشتم . از وقتی سرور های سونی درست شد ( دیروز خراب شد ، امروز درست شد ) یه مشکلی پیدا کردم من .
هرچی بازی میکنم و میبرم XP و FCC بهم نمیده ! گیر کرده رو یه عدد و در قسمت News هم آخرین مطلبش تبریک بوده واسه بازی دیروز ـم که بردم و بهم 150 تا داد .

واسه شما این مشکل پیش اومده ؟ جریان چیه ؟

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
غربتن الی الله شیش هفت دست سیزن زدم دیشب به نیت چهارده معصوم تا لگ نیفته بعد مدتها که گفتم شاید سرورهاشون که چندساعت پایین بود درست شده باشه که نسبتن خوب بود الحمدالله شکر خدا بدون لگ با این غربی ها بازی کردیم و بهشون نشون دادیم اون چیزی رو که باید بهشون نشون میدادیم .

troy007

کاربر سایت
May 1, 2014
37
نام
Mojtaba
سلام من کنسولم ریجن 1 هست میخوام مولتی پلیر آنلاین فیفا بازی کنم باید کدوم از ای کارت رو بگیرم ؟؟ plus یا psn؟
اکانتی که می خوام بسازم باید برای آمریکا باشه ؟
لطفا یه راهنمایی کلی کنید.

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
سلام من کنسولم ریجن 1 هست میخوام مولتی پلیر آنلاین فیفا بازی کنم باید کدوم از ای کارت رو بگیرم ؟؟ plus یا psn؟
اکانتی که می خوام بسازم باید برای آمریکا باشه ؟
لطفا یه راهنمایی کلی کنید.

سلام داش اول از همه باید اکانتت پلاس باشه واسه پلاس کردن اکانتت دو راه داری :1. اکانتت رو با یه کارت psn شارژ کنی بعد بری تو استور پلاس بگیری (من این روش رو پیشنهاد میکنم ) 2. اینکه مستقیم یه کارت پلاس بگیری وارد اکانتت کنی ...
اکانت هم آمریکا توصیه میکنم چون دلار ارزون تر در میاد نسبت به یورو که واسه اروپاست ....
این کارا رو که کردی هرکی رو که ادد کنی میتونی از قسمت online friendly بازی کنی با دوستات ....:)
و از قسمت season هم میتونی با خارجیا بازی کنی ...

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

margeshab

کاربر سایت
May 12, 2014
3
دوستان چطوری میشه روی جام بازی کرد؟؟ لطفآ راهنمایی فرمایید./
با دوستایی که تو add liste هستن بازی کنی رو حالت online friend به هرکی از 5تا بازی تعداد بیشتری برده باشه جام میده.مثلا با یکی از دوستات 5بار بازی میکنی اگر 3بارشو ببری بهت جام میده

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان کسی نظری نداره تو Career Mode چطوری میشه بازیکن های بزرگ با اورال های بالای ۸۰ رو قراردادشون رو برای بیش از یک سال تمدید کرد ! هر کاری میکنه آدم اینا بیشتر از یک سال تمدید نمیکنن !

nemijoon

کاربر سایت
Aug 31, 2010
80
دوستان عزیز و دلبندم. در صورتیکه به دنبال گیمری هستید که به راحتی اونو شل و پل بفرمایید. درنگ نکنید و به سرعت این حقیر را ادد بنمایید. قبلا از همکاری شما کمال تشکر را دارم. ID: dariush121 :bighug:

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
اینو ببینید شاید براتون جالب باشه
[video]http://uplod.ir/93ithaq1s0pr/Chelsea_2_–_1_Chelsea_-_EA_SPORTS.flv.htm[/video]
با داداشم داشتم بازی میکردم با یه ضربه توپ سه بار خورد به تیر:d
البته اونایی که باهام بازی کردن میدونن انقدر تو هر بازی به تیر میزنم دیگه برام عادی شده

saman76

کاربر سایت
Jan 20, 2014
257
نام
سامان
سلام به همه به نظر من اصلا مهم نیست کی لگسی بازی می کنه کی تاکتیکال مهم این هست که باهم فیفا بازی کنیم و سرگرم بشیم و باهم رفیق باشید نگاه کنید به من تو psn می گن سامان استوک ولی ادم باید جنبه داشته باشه و از لقبی که بهش می دن ناراحت نشه موفق باشید

آخرین ویرایش:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
آفرین بر سامان عزیز !

من خودم موقع بازی اعصابم بدجور خرد میشه :D اما به هر حال یه بازی هست و اگرم باختی باید قبول کنی نه اینکه فرد بیاد ایرادهای مسخره بگیره !

-------------------------------------------------------------------------------------------
EA به من Packی نداده ! کسی میدونه چرا ؟

آخرین ویرایش:

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
سلام
امروز فیفا گرفتم,فقط تونستم با چند تا از خارجی ها بازی کنم ( برای اولین بار آنلاین بازی میکنم ) بازیشون زیاد تعریفی نداشت , خیلی دلم میخواد ببینم بچه های خودمون چجوری بازی میکنن
هرکی که دوست داره 4-5 تا به ما بزنه و خیالم رو راحت کنه این ID رو Add کنه:
Nathan_milad

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر