FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
سلام دوستان
مرتضی جان اینجا هم ازت عذر میخوام نتونستم باهات بازی کنم فردا اگه زنده بودم حتما باهم میزنیم ....
دو تا مطلب میخوام بگم یک راجع به کریس کلا تو این دو روز با همه دوستای گلم که بازی کردم تیم اصلیشون یه چی دیگست اما بخاطر عشق من میان سمت real .... نکنین این کار رو به پیر به پیغمبر من از زمان حضرت آدم real بازی میکردم از اسمم که معلومه .....
دو اینکه بدجوری این لیگ رفته رو مخم چطوریه توسط ادمینا اداره میشه یا؟؟؟ به فنا نره یه موقع از وسطاش و ورودیا هاپولی هاپول بشه ...؟ کلا هم نظمش واسم خیلی مهمه هم اینکه رفیق و رفیق بازی نشه و هر کی حتی اون که آخره مثه مرد بشینه با تمام توانش بازی کنه تا آخرین بازی .....
دوستای ادمین پلیز رسیدگی کنند که یه لیگ پویا و پاک و خالی از دست های پشت پرده و دلال رو برگزار کنیم::)))
باقی بقای دوستان....!
ﻣﺮﺗﻀﻲ ﻛﻴﻪ?اﮔﻪ ﺑﺎ ﻣﻨﻲ ﻣﻦ ﺷﺎﻳﺎﻧﻢ ﻋﺰﻳﺰ.

- - -ویرایش - - -

:D هستم خدمتت داش فقط امروز شرمنده بخدا یادم رفت اصلا که قرار بود بزنیم دیگه با چندتا از دوستان زدیم .
نه والا تو اددلیستم هم نیست فک میکنم
ﺑﺎﺯﻱ ﻛﺮﺩﻥ ﻣﺎ ﺻﻔﺮﻩ ﺩﺭ ﻣﻘﺎﺑﻠﺶ.اﻣﺎ ﻣﻦ ﻳﻚ ﺻﻔﺮ ﺑﺎﺧﺘﻢ ﺑﻬﺶ.ﻣﺎ ﺑﺎﺯﻱ ﺑﻠﺪﻳﻢ اﻣﺎ اﺭﻛﻴﺪﻩ ﻭﻟﻲ اﻭﻥ اﻧﮕﺎﺭ ﻭاﻗﻌﻴﻪ.ﺧﺪا ﺭﻭﺡ ﻛﺎﺗﺎﻧﺎﭼﻴﻮ ﻭﺟﻮﺩﻡ ﺭﻭ ﺯﻧﺪﻩ ﻛﺮﺩ ﻛﻪ ﻳﻚ ﮔﻞ ﺧﻮﺭﺩﻡ.

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
ﻣﺮﺗﻀﻲ ﻛﻴﻪ?اﮔﻪ ﺑﺎ ﻣﻨﻲ ﻣﻦ ﺷﺎﻳﺎﻧﻢ ﻋﺰﻳﺰ.

- - -ویرایش - - -

ﺑﺎﺯﻱ ﻛﺮﺩﻥ ﻣﺎ ﺻﻔﺮﻩ ﺩﺭ ﻣﻘﺎﺑﻠﺶ.اﻣﺎ ﻣﻦ ﻳﻚ ﺻﻔﺮ ﺑﺎﺧﺘﻢ ﺑﻬﺶ.ﻣﺎ ﺑﺎﺯﻱ ﺑﻠﺪﻳﻢ اﻣﺎ اﺭﻛﻴﺪﻩ ﻭﻟﻲ اﻭﻥ اﻧﮕﺎﺭ ﻭاﻗﻌﻴﻪ.ﺧﺪا ﺭﻭﺡ ﻛﺎﺗﺎﻧﺎﭼﻴﻮ ﻭﺟﻮﺩﻡ ﺭﻭ ﺯﻧﺪﻩ ﻛﺮﺩ ﻛﻪ ﻳﻚ ﮔﻞ ﺧﻮﺭﺩﻡ.

خوب چیکار کنم یکی به من گفت اسمت مرتضی آست:)) فکر کنم ای دیت رو خونده مرتضی=))

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
اکثر پست‌های اخیر رو میشه به صورت پ.خ یا پیام بازدیدکننده داد! لطفا رعایت کنید و اجازه بدید تو تاپیک بازی صرفا درمورد بازی بحث بشه.

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,240
نام
فراز
حالی که ultimate team میده هیچی نمیده من البته خودم تازه یکی ۲ماه با این بخش با راهنمایی مصطفی عزیز اشنا شدم و واقعا اعتیاد اوره مثلا چندتا از دوستان تو این چند وقته پیغام میدادن بیا فرندلی ولی من وسط بازی بودم ونتونستم بازی کنم ultimate یجوری اصلا خیلی کم وقت میکنی سیزن یا فرندلی بزنی چون همش باید سکه جمع کنی بازیکن بخری ولی بعضی از دوستان درک نمیکنن یکی اومده زده چرا کلاس میزاری یا یه نفر میگه بازی من انقد بده که بازی نمیکنی والا به خدا اصلا اینجوری نیست کسانی که این بخش بازی کردن منو درک میکنن و میدونن ادم متاسفانه تمیتونه ولش کنه البته من اگه فری باشم خودم پیشنهاد فرندلی میدم به دوستان خلاصه خواستم اینارو بگم فکر اشتباه درباره من نکنید

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
سلام ultimate teamتیم می شه بدون پلاس از همه امکاناتش بهره برد و بازی کرد؟

بله میشه ولی قسمت آنلاینش رو نمیتونی بری ( با بقیه آنلاین بازی کنی ) . میتونی سیزن سینگل و تورنامنت سینگل بازی کنی . بازیکنا رو البته میتونی آنلاین بخری ( بقیه میزارن برای فروش ) .

narim_04

کاربر سایت
Feb 22, 2014
34
نام
nariman
سلام
از دوستان و بچه های با تجربه کسی هست حوصله داشته باشه به یه مبتدی اموزش بده چجوری فیفا 14 رو انلاین با بقیه بازی کنم؟
اگر تلفنی باشه که چه بهتر شمارتون رو تو پیغام خصوصی بزارین یه تایمی رو مشخص کنید تماس میگیرم
ممنون

ac128

کاربر سایت
Jun 19, 2008
29
حالی که ultimate team میده هیچی نمیده من البته خودم تازه یکی ۲ماه با این بخش با راهنمایی مصطفی عزیز اشنا شدم و واقعا اعتیاد اوره مثلا چندتا از دوستان تو این چند وقته پیغام میدادن بیا فرندلی ولی من وسط بازی بودم ونتونستم بازی کنم ultimate یجوری اصلا خیلی کم وقت میکنی سیزن یا فرندلی بزنی چون همش باید سکه جمع کنی بازیکن بخری ولی بعضی از دوستان درک نمیکنن یکی اومده زده چرا کلاس میزاری یا یه نفر میگه بازی من انقد بده که بازی نمیکنی والا به خدا اصلا اینجوری نیست کسانی که این بخش بازی کردن منو درک میکنن و میدونن ادم متاسفانه تمیتونه ولش کنه البته من اگه فری باشم خودم پیشنهاد فرندلی میدم به دوستان خلاصه خواستم اینارو بگم فکر اشتباه درباره من نکنید

آقا فراز من معذرت میخوام ولی لطف آنلاین بازی کردن به بازی کردن فرندلیه حالا سکه به چه درد میخوره آخرش چی میشه
منم ulit اومدم ولی گیر کردم نمیره تو بازی همش یه خطای میده که آخرش نوشته 90 میشه راهنمایی کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر