FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:

Marlon Tehran

کاربر سایت
May 22, 2013
5
دوستان من دو سه روز دیگه میخوام PS4 بگیرم ... به نظرتون ارزششو داره فیفا 14 رو هم بگیره ؟
دوستانی که هم نسخه PS3 رو تجربه کردن و هم PS4 به نظرشون تغییر عمده و محسوس دارن که ارزش 200 هزار تومن پول دادن رو داشته باشه ؟
یا همون نسخه PS3 فعلا کفایت میکنه؟

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
دوستان من دو سه روز دیگه میخوام PS4 بگیرم ... به نظرتون ارزششو داره فیفا 14 رو هم بگیره ؟
دوستانی که هم نسخه PS3 رو تجربه کردن و هم PS4 به نظرشون تغییر عمده و محسوس دارن که ارزش 200 هزار تومن پول دادن رو داشته باشه ؟
یا همون نسخه PS3 فعلا کفایت میکنه؟

اگر فقط بخاطر فیفا میخوای بگیری نمیدونم والا!!!
ولی اگر نسخه ی ps3 رو بازی کردی :
سرعت بازی نسبت به ps3 بیشتر هست.اون باگ معروف رو نداره!!!‌ ( پاس میدی به بازیکنت گاها همینجور وایمیسته نگاه میکنه تا توپ بهش برسه) باگ کمتر داره.یه سری تصاویر و جزییات جدید اضافه شده.
اگر با سرعت ps3 حال میکنی نگیر اینو! چون سرعت بازی تو ps4 بیشتره.
ضمن اینکه فکر ۲۰۰ تومن نباش!! ۲۰۰ پول بازیه!! ۱۵۰ هم پول ۱ سال پلاس! باز میگم اگز فقط واسه فیفا میگیری ۳۵۰ تومن یکم زیادی زیاده! مگر بازیهای دیگه هم بگیری.....

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
خب دوستان خیلی از فیفا 14 نسل جدید تعریف کردن و واقعاً هم باید گفت که گرافیکش "بهتر" شده. اما ....

امیدوارم ناراحت نشین ولی به عنوان کسی که از دهه 90 و با اولین فیفا ها با این بازی هستم و حتی از زمان PC آنلاین بازی میکردم، از این بازی نسل جدید واقعاً نا امید شدم!!

- گرافیک خوب شده اما واقعاً اون چیزی که انتظار داشتم نبوده... انگار یک shell جدید روی فیفای قدیمی باشه. شرت ورزشی بازیکنان هم که مثل پاندول دائم عقب و جلو میره و فوق العاده غیر طبیعیه .

- از گرافیک و بازی بگذریم. این سیستم Custom Tournoment و Head To Head و یا Lobby ها برای 2v2 و 3v3 کجاست؟!!!! باورتون میشه که این قسمت ها حذف شده باشن؟؟؟؟ ... توی تمام فرومها همه از اینکار EA ناراحت هستند و کسی هم جوابگو نیست. به اینجا یه سر بزنید.

PATCH IN TOURNAMENT mode, HEAD to HEAD, MATCH LOBBIES and GUEST PLAY (+more option) - Page 14 - Answer HQ

- از باگهای متعدد و خیلی خیلی زیاد بازی هم بگذریم بهتره ... توی بازی آنلاین فقط کافیه وقتی توپ بیرون میره یه X اضافی بزنی ... به محض کاشته شدن توپ؛ دروازبان به مهاجم حریف پاس میده !!!

کلا EA نا امیدم کرده و اگر الان EA یک کمپانی خیلی بزرگ شده بخاطر ما کاربرا است و اگر بخواهد با این سیاستهای خنده دار به کارش ادامه بده به همون سرعتی که بزرگ شد به زمین خواهد خورد.

عزیز ما که تعریف آنچنانی از فیفا 14 نکردیم بحث مقایسه بود که یه عده که به نظر فقط عکس و تریلر بازی رو دیدن میگن اصلا نسخه ps4 ارزش خرید نداره چون فقط یه ذره رنگ و لعابش بهتر شده اما ما بی انصافی نمیکنیم و چون با هر 3 بازی کردیم میگیم نسخه ps4 با وجود مشکلات و کمبود ها انصافا با pc که قابل مقایسه اصلا نیست .از ps3 هم بهتره هم باگش خیلی کمتره و هم اون رنگ و لعابی که دوستان میگن خیلی هم اتفاقا با ارزشه و کارو دلپذیرتر و جذاب تر کرده گیم پلی هم بهتره با وجود اینکه اون چیزی که انتظار داشتیم نیست اما بی انصافیه که در حد نسخه ps3 دونستش که اونهایی هم که بی انصافی میکنن بازی نکردن اصلا و فقط یه چی دیدن و نظر میدن روز های اول خیلی مخالف خرید نسخه ps4 زیاد بود ولی حالا روز به روز موافقان خرید بیشتر میشه چون اوایل اکثرا بدون بازی کردن مخالف خرید بودن ولی حالا اکثر(نه همه) کسانی که دارن و بازی میکنن از خریدشون راضی هستن و به بقیه هم درصورت نداشتن مشکل مالی توصیه میکنن. بهتره آدم واقع بین باشه و با انصاف نه متعصب

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
عزیز ما که تعریف آنچنانی از فیفا 14 نکردیم بحث مقایسه بود که یه عده که به نظر فقط عکس و تریلر بازی رو دیدن میگن اصلا نسخه ps4 ارزش خرید نداره چون فقط یه ذره رنگ و لعابش بهتر شده اما ما بی انصافی نمیکنیم و چون با هر 3 بازی کردیم میگیم نسخه ps4 با وجود مشکلات و کمبود ها انصافا با pc که قابل مقایسه اصلا نیست .از ps3 هم بهتره هم باگش خیلی کمتره و هم اون رنگ و لعابی که دوستان میگن خیلی هم اتفاقا با ارزشه و کارو دلپذیرتر و جذاب تر کرده گیم پلی هم بهتره با وجود اینکه اون چیزی که انتظار داشتیم نیست اما بی انصافیه که در حد نسخه ps3 دونستش که اونهایی هم که بی انصافی میکنن بازی نکردن اصلا و فقط یه چی دیدن و نظر میدن روز های اول خیلی مخالف خرید نسخه ps4 زیاد بود ولی حالا روز به روز موافقان خرید بیشتر میشه چون اوایل اکثرا بدون بازی کردن مخالف خرید بودن ولی حالا اکثر(نه همه) کسانی که دارن و بازی میکنن از خریدشون راضی هستن و به بقیه هم درصورت نداشتن مشکل مالی توصیه میکنن. بهتره آدم واقع بین باشه و با انصاف نه متعصب
تعصب از چی برای چی عزیز؟
شما نظرت اینه ارزش 200 تومن رو داره؟ بازی فرق داره با نسخه های دیگه ولی اینقدری هست که این هزینه رو بکنی؟ مشکل مالی هم نباشه بنظر من نباید پول رو راحت خرج کرد زحمت پاش کشیده شده
من خودم تا حدود زیادی پشیمونم از خریدش

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
من فقط يه بازي گرفتم اونم اينه اونقد فوق العادس كه نميتونم به كاراي ديگم برسم تو نسل قبل عالي بود ولي اين يه چيز ديگس !!!!!!!
راستي اينجا كسي هست كه فيفا بازي كردن بلد باشه ؟؟؟؟!!! b-)b-)
اد كنيد ببينم :d
iMorteza

آخرین ویرایش:

soheil_63

کاربر سایت
Jul 18, 2007
26
نام
سهیل
Career Mode

رفیق career mode با tournament mode فرق داره، تو career mode میتونی جای یه بازیکن یا مربی بازی کنی و پیشرفت کنی نه اینکه بتونی مثلا با بارسلونا لیگ اسپانیا رو بازی کنی، تو فروم EA خوندم که مثکه tournament mode رو از نسخه های نسل بعد کلا حذف کردن، کسی اگه اطلاعاتی داره بگه لطفا

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
من نسخه نسل قبل رو تجربه نکردم ولی کاملا راضی هستم از خریدش برای PS4
فقط یه مشکل داره که در حد فاجعست :)) اونم اینه که متوسط تو هر بازی من ۴ - ۵ تا تیرک میزنم :D

وقتی یه شوت خوب میزنی => ۳۰ درصد دروازه بان میگیره (در صورتی که دروازه بان درجه ۱ باشه!) \\\\ ۲۰ درصد گل میشه \\\\ ۵۰ درصد میخوره تو تیر :))

بچه ها راستی کاشته چقدر سخت شده :D چطوری کاشته گل میکنید ؟

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
تعصب از چی برای چی عزیز؟
شما نظرت اینه ارزش 200 تومن رو داره؟ بازی فرق داره با نسخه های دیگه ولی اینقدری هست که این هزینه رو بکنی؟ مشکل مالی هم نباشه بنظر من نباید پول رو راحت خرج کرد زحمت پاش کشیده شده
من خودم تا حدود زیادی پشیمونم از خریدش

آخه يه عده از آدما نسبت به خيلي چيزا متعصبانه نظر ميدن يا خيلي ميبرن بالا يا زيادي ميكوبن در مورد قضيه هزينه هم يه چيز كاملا شخصي هستش چون هر چيزي واسه هر كسي يه قيمت داره و بعضي ها اونقدر با بعضي چيزها و كارها حال ميكنن و از انجامش لذت ميبرن كه راحت هم بابتش هزينه ميكنن و اصولا آدم درآمد كسب ميكنه كه در راه علايق و سلايقش هزينه كنه يكي فيفا يكي يه بازي ديگه يكي اصلا يه چيز ديگه و خيلي ها حاضر نيستن حتي بازي فيفا رو رايگان هم بگيرن ولي و من و بعضي ديگه مثل من قدري واسمون مهم و لذت بخشه كه اگر بابتش ٥٠٠ تا هم بديم باز ميگيم دم ea گرم و نوش جونش و ازش ايراد الكي هم نميگيريم چون كارش معركه و فوق العاده هست و بسيار سخت كه تنها رقيبش كونامي با فاصله زياد ازش عقبتره و اگر اين كار راحت بود تا حالا صد تا بازي فوتبال داشتيم ديگه انتظار نا معقول داشتن بي انصافيه وقتي ميبينيم فقط يه شركت ميتونه اينقدر خوب كار كنه و ازش سرت كه هيچ همتراز هم نداشته باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
من نسخه نسل قبل رو تجربه نکردم ولی کاملا راضی هستم از خریدش برای PS4
فقط یه مشکل داره که در حد فاجعست :)) اونم اینه که متوسط تو هر بازی من ۴ - ۵ تا تیرک میزنم :D

وقتی یه شوت خوب میزنی => ۳۰ درصد دروازه بان میگیره (در صورتی که دروازه بان درجه ۱ باشه!) \\\\ ۲۰ درصد گل میشه \\\\ ۵۰ درصد میخوره تو تیر :))

بچه ها راستی کاشته چقدر سخت شده :D چطوری کاشته گل میکنید ؟

کلاً امسال تو VGA Awards یه بخش باید درست کنن به اسم EA Bug of the year . شانس BF4 و FiFA14 هم از همه بیشتره! ماشالا باگ درست کردن آپدیت هم نمیدن!!! Dice که پچ میده باگ هاشو آپدیت میکنه! EA Sports هم که کلاً اعتقادی به این قضیه ی نداره.
تو seasons همه Real M برمیدارن با رونالدو فرت و فرت از وسط زمین=> فینس => توی دروازه :)) سرعتش هم که توربو بستن واسه گرت بیل و رونالدو :|
داوری که دیگه حرفی نذاشته واسه گفتن :|ولی دمشون گرم ! من که راضیم ، ایراد الکیم نمیگیریم.

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
من که به شخصه خیلی از بازی خوشم اومده مخصوصا قسمت Carrier mode ش که فوق العاده کار شده از لحاظ گرافیک هم خیلی خوبه ولی چهره بعضی بازیکنا خوب کار نشده مثل ووچینیچ و لیخت اشتاینر و... باگ هم هست ولی میشه چشم پوشی کرد مثلا یه بار توپ جمع کن ها توپ به دروازبان نمیدادن :d فقط یه چیزی که من حس خوبی بهش ندارم ضعف دروازبان هاست :( در کل به نظر من تو بازیهای لانچ کنسول فعلا بهترین بازی همینه :bighug:

دوستان لطفا اد کنین :)

Aydin9000

آخرین ویرایش:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
آخه يه عده از آدما نسبت به خيلي چيزا متعصبانه نظر ميدن يا خيلي ميبرن بالا يا زيادي ميكوبن در مورد قضيه هزينه هم يه چيز كاملا شخصي هستش چون هر چيزي واسه هر كسي يه قيمت داره و بعضي ها اونقدر با بعضي چيزها و كارها حال ميكنن و از انجامش لذت ميبرن كه راحت هم بابتش هزينه ميكنن و اصولا آدم درآمد كسب ميكنه كه در راه علايق و سلايقش هزينه كنه يكي فيفا يكي يه بازي ديگه يكي اصلا يه چيز ديگه و خيلي ها حاضر نيستن حتي بازي فيفا رو رايگان هم بگيرن ولي و من و بعضي ديگه مثل من قدري واسمون مهم و لذت بخشه كه اگر بابتش ٥٠٠ تا هم بديم باز ميگيم دم ea گرم و نوش جونش و ازش ايراد الكي هم نميگيريم چون كارش معركه و فوق العاده هست و بسيار سخت كه تنها رقيبش كونامي با فاصله زياد ازش عقبتره و اگر اين كار راحت بود تا حالا صد تا بازي فوتبال داشتيم ديگه انتظار نا معقول داشتن بي انصافيه وقتي ميبينيم فقط يه شركت ميتونه اينقدر خوب كار كنه و ازش سرت كه هيچ همتراز هم نداشته باشه

عزیز من منطقی خواستم بحث کنم شما احساسیش کردی :D بعد رفتی تو فاز مقایسه و ...!
من حقیقتا هیچ وقت فیفا رو نکوبیدم! خدایی پیشرفت فیفا مثال زدنی هست و اصلا رقیب از راه ب در شد
بحث نکنیم آقا! :D

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
عزیز من منطقی خواستم بحث کنم شما احساسیش کردی :D بعد رفتی تو فاز مقایسه و ...!
من حقیقتا هیچ وقت فیفا رو نکوبیدم! خدایی پیشرفت فیفا مثال زدنی هست و اصلا رقیب از راه ب در شد
بحث نکنیم آقا! :D

عزيز فكر كنم سو تفاهم شده چون مخاطب انتقاد من شما نبوديد فقط اونجا كه بهتون حق دادم از خريدش راضي نباشيد چون اين مساله شخصيه مخاطب شما بوديد وگرنه شما كه نكوبيديد مثل بعضي ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر