FIFA 14 | Xbox 360

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
میدونم اومده برادر:D میگم ندارید بذارید اینجا؟من از چند جا گرفتم با horizon ریختم اما اصلا نمی اومد.یعنی از توی خوده کنسول میرفتم داخل فلش اون اپدیت نبود
تو فیفا 13 با این روشی که شما میگید میشد ولی نمیدونم تو 14 چرا جواب نمیده راهی به جز وصل شدن به اینترنت نیست متاسفانه البته جای شکرش باقیه که آپدیت اسکواد نیازی به گلد نداره

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستانی که انلاین میزنن شما هم زیاد dnf میشید؟:(
دیگه اعصاب برا من نمونده امروز،هر بازی سیزن رو که دارم میبرم اخراش دیس کانتکت میشم و حریف تو... عروسی میگیره!!!
زدم بارسا رو یه بار 4-0 و یه بار 3-0 داغون کردم،2 تا به لیورپول زدم ولی اخرای بازی اومده بیرون و تو news هم 3-0 به نفع حریف میزنه که ادم آتیش میگیره!:-o(شانس آوردم بازی مساوی نبوده تا حالا وگرنه 3-0 تو سیزن هم ثبت میشد!#:-s)
با یکی از دوستان هم دوستانه میزدیم با 2 تا dnfی که شدم وقتی مساوی بودیم ولی چون من مهمون بودم 3-0 به نفع ایشون زد!!!و با همین 6 امتیاز هم یه کاپ ازم برد!:|
خلاصه دیگه کلافم کرده این dc شدن و خواسم بدونم بقیه دوستانم مخصوصا تو سیزن زیاد dc میشن یا مشکل از نت من هست!!!؟

راستی من از دیشب سیزن رو بازی میکنم و چیز زیادی دربارش نمیدونم،یه نکته ای که اذیتم میکنه اینه که همیشه من مهمون میشم!!!یه بار ندیدم میزبان باشم یعنی!!!چیکار کنم به منم میزبانی برسه؟!؟:d

Time out داری عزیزم
این مشکل برای ما هم هست ولی اونی که Time out ش بالاتر مشکلش بیشتره

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
اگر دوست داری توی فیفا نسخه بعدی همون فیفا 15 لیگ ایران هم اضافه بشه برید سایت پایین سمت راست Iranian League رو انتخاب کنید و دکمه ثبت نظر رو بزنید

http://www.fifplay.com
عمرا اضافه بشه وقتتونو حدر ندید

LiverBarca

کاربر سایت
Jul 12, 2011
144
نام
علی
دوستان باز آپدیت جدید واسه بازی اومده یا بازی من قاطی کرده که میگه 65 مگ آپدیت باید دانلود کنی؟
اون 65 مگ قبلی رو دانلود کردم،اینو امروز خواست!!!

amir7

کاربر سایت
Feb 10, 2010
98
نام
Amir
دوستان باز آپدیت جدید واسه بازی اومده یا بازی من قاطی کرده که میگه 65 مگ آپدیت باید دانلود کنی؟
اون 65 مگ قبلی رو دانلود کردم،اینو امروز خواست!!!
آره واسه منم اومد فکر کردم کنسول من قاطی کرده.

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
اقا تو یکی از بازیا که عصره تو کریر مود زدم با پاریس سن ژرمن،تا دقیقه 40 دوتا بازیکنم اخراج شدن :|خواستم بیام بیرون از عصبانیت اقندر اخراجا مسخره بود اما ادامه دادادم.صفر صفر بودیم.دفاع بسیار سخت بود،هیچ بازیکنی بعد از نیمه نداشتم.خلاصه به سختی دقیقه 75 رو یه ضد حمله پنالتی گرفتم:D گل زدیم شد 1-0. دقیقه 80 گل زدن شدیم 1-1.
دقیقه 85 گل زدیم شد 2-1. 90 گل خوردم شد 2-2.
94 گل زدم شد 3-2 و سوته پایانو بافاصله زد داور:))ادامه پیدا میکرد قطعا مساوی میشد:D

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
اقا تو یکی از بازیا که عصره تو کریر مود زدم با پاریس سن ژرمن،تا دقیقه 40 دوتا بازیکنم اخراج شدن :|خواستم بیام بیرون از عصبانیت اقندر اخراجا مسخره بود اما ادامه دادادم.صفر صفر بودیم.دفاع بسیار سخت بود،هیچ بازیکنی بعد از نیمه نداشتم.خلاصه به سختی دقیقه 75 رو یه ضد حمله پنالتی گرفتم:D گل زدیم شد 1-0. دقیقه 80 گل زدن شدیم 1-1.
دقیقه 85 گل زدیم شد 2-1. 90 گل خوردم شد 2-2.
94 گل زدم شد 3-2 و سوته پایانو بافاصله زد داور:))ادامه پیدا میکرد قطعا مساوی میشد:D

لیست بازیکناتو بنویس ببینم

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
اقا من وقتی انلاین update squad میکنم و میرم بازی دوستانه مثلا بنزما ۸۷ هست ولی تو کریر که باز هم اپدیت میکنم بنزما ۸۵ هستش:| مشکل چیه؟

Sent from my MT25i using Tapatalk

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
تو فیفا 13 با این روشی که شما میگید میشد ولی نمیدونم تو 14 چرا جواب نمیده راهی به جز وصل شدن به اینترنت نیست متاسفانه البته جای شکرش باقیه که آپدیت اسکواد نیازی به گلد نداره
آموزش آپدیت آفلاین فیفا 14آموزش *^* آموزش آپدیت آفلاین (FIFA 14 XBOX (Title Update & Squad Update *^*

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر