FIFA 14 | Xbox 360

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
یه سوال واجب اونم این که وسطا مثلا 2 ماه بعد 3 ماه بعد نسبت به قویتر یا ضعیفتر شدن بازیکنا تو واقعیت قدرتشون تو فیفا 14 هم تغییر میکنه مثلا بیل از 87 بشه 89 یا برعکس جون تا حالا لایو بازی نکردم نمیدونم ؟؟؟
سوال بعدی اینکه من تنظیمات دسته رو به روش pes بازی میکنم و کلا تو این 3 4 سال ذنبال خوشحالی بازیکنا نبودم میشه بگین خوشحالی مخصوص بازیکنی مثل بیل و رونالدو به چه صورته و کدوم دکمه ها رو باید بگیرم
ببین تو فیفا بازیکنها اورالشون رشد میکنه حتی اگر لایو نباشی و اپدیتها رو دانلود نکنی....البته افت اورال هم داره وقتی بازیکنی مدت زیادی مصدوم باشه یا نیمکت نشین باشه یا سنش بالا باشه. بازیکن داشتم تو 13 اورالش فصل اول 82 بود(ویلشر) به 90 رسید تو فصل پنجم یا ششم! یا بازیکن اورال 65 داشتم اورالش رسید به 81 . در مورد خوشحالی ها تو 14 من هنوز بازی دستم نرسیده که بخوام به شما بگم چه دگمه هایی رو باید بزنید.

milad.salvator

کاربر سایت
Sep 15, 2013
30
ببین تو فیفا بازیکنها اورالشون رشد میکنه حتی اگر لایو نباشی و اپدیتها رو دانلود نکنی....البته افت اورال هم داره وقتی بازیکنی مدت زیادی مصدوم باشه یا نیمکت نشین باشه یا سنش بالا باشه. بازیکن داشتم تو 13 اورالش فصل اول 82 بود(ویلشر) به 90 رسید تو فصل پنجم یا ششم! یا بازیکن اورال 65 داشتم اورالش رسید به 81 . در مورد خوشحالی ها تو 14 من هنوز بازی دستم نرسیده که بخوام به شما بگم چه دگمه هایی رو باید بزنید.

البته من حالت کرر مد رو مد نظرم نیست حالت عادی که با دوستم یا تک نفره بازی دوستانه انجام میدم رو میگم قدرتها تو این حالت با اپدیت فرق میکنه چون میبینی تو فوتبال واقعی یکی رشد چشمگیری میکنه بازیش بعد شرکت ea sport این افت و رشد رو در نظر میگیره ؟

KAKAX

کاربر سایت
Jul 20, 2012
15
اقا رئالی های عزیز بیان بگن واسه شمام شماره های رئال از دئر یه جوریه؟؟؟؟؟اصن مشکی نیس کمرنگ میشه شبیه خاکستری مثلا؟؟؟؟کسی اینجوری هست؟؟؟؟؟

Zlatan_ibra

کاربر سایت
Sep 9, 2013
244

milad.salvator

کاربر سایت
Sep 15, 2013
30
امسال فیفا اینتر رو ضعیف کرده
مطمعنا تو آپدیت جدید اینتر اورالهاش بالا میره
الان ریکی باید قدرتش بالای 85 باشه اما 77ه
از این سایت میتونی همه ریتها رو ببینی...اینم ریت بازیکنای اینتر
Find Player - FIFA 14 - SoFIFA - Online FIFA DB Searching SoFIFA.com

خدایی ایسکو که بهش 84 دادن اشتباه چاپی افتاده براش در حده 89 88 هست این بازیکن برعکس بیل که یا من بلد نیستم ازش کار بکشم یا تو همین حد هست که هست

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
امسال فیفا اینتر رو ضعیف کرده
مطمعنا تو آپدیت جدید اینتر اورالهاش بالا میره
الان ریکی باید قدرتش بالای 85 باشه اما 77ه
از این سایت میتونی همه ریتها رو ببینی...اینم ریت بازیکنای اینتر
Find Player - FIFA 14 - SoFIFA - Online FIFA DB Searching SoFIFA.com
حاجی یه کم اغراق نکردی خداییش؟ ریکی 855555555؟؟؟؟؟؟؟؟:)))))))))))))))))))))))))
اگه اینجور که شما میگی ویدال باید 98 پیرلو 93 بوفون 100 کیلین 90 توز 94 پوگبا 120 باید باشهههههههههه :)))))))))))))))))

omidxray

کاربر سایت
Sep 3, 2012
127
نام
Omid
دوستان نسخه Complex رو بگیرید آپدیت هست کاملا و نقل و انتقالاتشم کامله. Fifa کلا برنامش اینه که تا آخر پنجره نقل و انتقالات بازیرو آپدیت میکنه اون نسخه های قبلی که لیک شدن مال کارایی که قبل از پایان پنجره نقل و انتقالات بوده که فیفا رو بازی کار میکرده اما نسخه Complex نسخه نهایی هست که کاملا آپدیت میباشد.

مرسی دوست عزیز :x خیالمو راحت کردی:bighug:امیدوارم خدا خیالتو راحت کنه:d
حالا میگم دیگه نسخه کمپلکس بگیرم نقل وانتقالاتو همه چیش کامله دیگه؟

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
بعد چند دستی که بازی امتحان کردم نظرم میگم :D (دمو بازی نکردم نمیدونم چجوری بود یا نبود و نقل و انتقالات هم واسم آپدیت نبود :D )
بازی به نظرم خیلی خوب شده کلا فکر نمیکردم بهتر شده باشه نسبت به 13 اولش که فکر میکردم همون 13 میدن در نهایت :D
سرعت بازی که کمتر شده و خیلی بهتر شده
گل زدن سخت تر شده ولی خب یکم بازی کنید دستتون راه میفته اولاش یکم سخته ولی خب کلاه دفاع و دروازه بان باهوش تر شدن نسبت به 13 به نظرم
پاس دادنش خیلی خوب شده بازیکن خودی و هم حریف باهوش تر شدن به نظرم مخصوصا که حرکت بدون توپ بازیکن های خودی خیلی بهتر شده :D
گرافیک بهتر شدن و انیمیشن خیلی بهتر شده انصافا :D
منو هم خیلی خوب شده درکل از بازی خیلی راضی بودم انصافا فکرش نمیکردم اینجوری باشه :D حالا شاید توقعم از بازی کم بود ولی خب با توجه به اینکه تمرکز EA بیشتر رو نسخه نسل بعدی بوده میشه گفت راضی کنندس :D

omidxray

کاربر سایت
Sep 3, 2012
127
نام
Omid
بعد چند دستی که بازی امتحان کردم نظرم میگم :D (دمو بازی نکردم نمیدونم چجوری بود یا نبود و نقل و انتقالات هم واسم آپدیت نبود :D )
بازی به نظرم خیلی خوب شده کلا فکر نمیکردم بهتر شده باشه نسبت به 13 اولش که فکر میکردم همون 13 میدن در نهایت :D
سرعت بازی که کمتر شده و خیلی بهتر شده
گل زدن سخت تر شده ولی خب یکم بازی کنید دستتون راه میفته اولاش یکم سخته ولی خب کلاه دفاع و دروازه بان باهوش تر شدن نسبت به 13 به نظرم
پاس دادنش خیلی خوب شده بازیکن خودی و هم حریف باهوش تر شدن به نظرم مخصوصا که حرکت بدون توپ بازیکن های خودی خیلی بهتر شده :D
گرافیک بهتر شدن و انیمیشن خیلی بهتر شده انصافا :D
منو هم خیلی خوب شده درکل از بازی خیلی راضی بودم انصافا فکرش نمیکردم اینجوری باشه :D حالا شاید توقعم از بازی کم بود ولی خب با توجه به اینکه تمرکز EA بیشتر رو نسخه نسل بعدی بوده میشه گفت راضی کنندس :D
منظورت از انیمیشن چه؟
انیمیشن تعویض و اینا منظورته؟

- - -ویرایش - - -

کلا انیمیشن تعویض ها یا بیرون رفتن از زمین بین دو نیمه یا حرکات بازیکنا یا صحبت کردنشون باهم اینا تغییر کرده یا مث فیفا 13 هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر