FIFA 14 | Xbox 360

omidxray

کاربر سایت
Sep 3, 2012
127
نام
Omid
خراب شدن چمن توی نسخه نسل بعدی وجود داره
حتی هنگام شوت زدن و پاس دادن و یا دویدن هم خورده ها چمن رو که رو هوا پخش میشه میتونید ببینید
کثیفی لباس رو هم شاید بشه تو نسل بعدی دید
یعنی این موارد مال ما نبود؟:-/حیف شدا
ولی بازم خیلی عالیه:x

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
چه فیس الشراوی خوبه:dبیل هم فکر کنم توی نسخه ی اصلی خوب بشه چون خیلی فیس ضایعی داره:d
فقط ای کاش سرعت بازی توی نسخه ی اصلی زیاد نشه و توپ هم همجنان سنگین بمونه چون الان واقعا عالیه.یجورایی حالت آرکید گونه ای که قبلا داشت رو از دست داده.

خیلییی نامردن اگه تغییرش بدن.البته فیزیک توپ یکی از ویژگیهای ذکر شده بازی امسال بود.
یعنی میشه این آخر نسلی از یه شبیه ساز واقعی نهایت لذت رو ببریم ... خدا کنه آرکید بازا به EA هجوم نیارن.هر چی میکشم از ایناست:/

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
خب پس انتظارات من برآورده شد: ))))اون مشکلاتی هم که شما گفتی رو تماما دوست دارم و امیدوارم در نسخه نهایی تغییری نکنه البته بجز باگها: ))))همیشه حس میکردم که بازیکنا شل و ولن و هیچ وزنی ندارن و بسرعت حرکت میکنن دوست داشتم حرکات کمی کند تر بشن و واقعی.امیدوارم تغییر نکنه وگرنه مجبورم کل سال رو دمو بازی کنم: )))من از دمو 13 یشتر از نسخه نهایی فیفا 13 لذت بردم:(
دقیقا با شما موافقم دمویه ۱۳ خیلی به گیم پلی سخت و نزدیک به واقعیت داشت وقتی نسخه نهایی امد خیلی بازی از دمو دور شده بود در صورتی که من با دمو و سختیش بیشتر لذت میبردم.واقعا دوست دارم فیفا۱۴ به اون سمت حرکت کنه سرعت بازی کمتر بشه پاسا درصد اشتباهش بالاتر باشه.تیمایه ضعیف روبروت در حالت لگندری تیکی تاکا بازی نکنن گرچه تو دمویه۱۳ اینجوری نبود اما بازی اصلی خیلی تفاوت داشت شبیه ۱۲ شده بود. به راحتی نتونی شوت بزنی . توپ حالت بادکنکی نداشته باشه.توپ با پایه بازیکن فاصله داشته باشه توپ به پاشون نچسبه.راحت نشه مانور داد از بین چند بازیکن رد شد.پاس تو عمق هوایی به راحتی جلو پات نیافته.از گوشه ها سرعت بگیری به راحتی طول زمین طی کنی هیچکسم به گرد پات نرسه.و مواردی این چنینی حالا باید خودم تستشون کنم.

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
اول ازهمه تشکر فراوان از علی با نام کاربریalinice321 صفحه پیشهادیت برای دانلود دمو حرف نداشت:-*آقا من هم چند دست بازی کردم فقط اینو بگم نسبت به نسخه قبل صد در صد پیشرفت کرده ...آقایون مرده خور رئال بارسایی دیگه گل الکی ومفت تموم:d12 خیلی حال کردید شماها... 13 یکم کمتر شد حالتون..... مطمئن باشید تو 14 دیگه از این خبرا نیست ورداری بایکی بری زارتی بزنی تو گل :dخیلی خوشحالم چون این مرده خورا دهن من یکی رو بد جور ...:dحالا دیگه هر کس بازیش بهتره همون برندس:x

LiverBarca

کاربر سایت
Jul 12, 2011
144
نام
علی
منم بالاخره دانلودم تموم شد و 5 6 دستی بازی کردم!!!(تا این موقع صبح!عجب دیوونه ای هستم!)
خبر خوش به کسایی که از اورالها ناراضی بودن(از جمله خودم!:d) اینکه اون اورالها همشون فیک بودن و اورالهای دمو فرق داره با اونا!(مثلا اورال سانچز 83 والدز 84 نیمار 85 ژاوی90 و...)
البته شایدم اینا قدیمی هستن و اورالهای سایتی که گذاشتین اپدیت!
در مورد بازی نظر زیادی نمیتونم بدم چون 13 رو که کلا بازی نکردم(حتی 1 ساعت،البته نه اینکه بد باشه ها!قسمت نشد ولی اخبارشو کم و بیش دنبال کردم!) و 12 رو هم با سیستم دفاعی قدیمی بازی میکردم و این دمو اولین تجربم از سیستم دفاع جدید یا همون tactical بود!
چون همون 12 رو هم خیلی وقته بازی نکردم(بیش از 1 سال!) زیاد یادم نمیاد چطوری بود ولی هر چی که بود روان تر از این بود و این نسخه از نظر من کنده و سخت تر!(البته شاید چون برای اولین بار از روش دفاعی جدید استفاده میکنم و با تغییرات 13+14 یکجا رو به رو میشم اینجوری به نظرم اومده!نمیدونم!)
با اینکه برام سخته و زیاد پاسکاری میکنم تا زمان بازی بگذره و گل نخورم و ریتم بازی دستم بیاد!:dولی خیلی بیشتر از 12 بهم چسبید،چه حالی میده این سیستم دفاعی جدید!
البته میدونم این پست از نظر فنی نمیتونه دوستانی رو که تا حالا نتونستن بازی کنن ارضا کنه چون ماشالا همه اپدیتن و من 2 سال عقبم از فیفا! ولی خب هدف اصلیم از این پست گفتن همون اورالها بود...
ایشالا همه امروز بازی میرسه دستشون و حالشو میبرن...;)

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
منم خیلی از بازی خوشم اومد اما یه مشکل مسخره داره همه بازیکنا با اضافه وزن را میرن:D من استارتام از اینا سریعتره بخدا:D با مسی بدویید یهو برگردید ببینید چی میشه:D

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
من هرکاری میکنم نمیتونم با نوع دویدن و چرخش های مسخره بازی کن ها کنار بیام - همین حرکات خشک باعث غیر طبیعی شدن بازی شده به نظرم(تو 13 یارو اگر میومد جلوت یا اینکه باهات پا به پا حرکت میکرد براحتی میتونستی با توپ یه گردش 360 درجه بزنی و تقریباً یارو گیج میشد ولی الان اگر LT رو هم بگیری نمیشه اینکارو کرد حتی خود CPU هم نمیتونه)

با اینکه سرعت بازی رو نرمال میذارم ولی باز سرعت بازی بالاتر هستش،بدون اینکه RT رو بگیری یارو انگاری داره میدو برای خودش،کلاً بازیکن ها حول هستن و انگار سگ دنبالشون کرده:d( واقعاً نمیشه باحاشون یه حرکتی زد)

بازی چندتا باگ هم داره که 100% توی نسخه نهایی اصلاح میشه

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
پست بالایت گفته جوابت رو...:D
دانلودش کن با pc و با نرم افزار horizon بریزش رو روی usbت...

اخه horizon تو بخش جیتگه...گفتم شاید کار نکنه....میدونم ربطی نداره اما بازی های کامل هم میشه ریخت رو فلش و اجرا کرد؟؟؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
منم چند دست بازی کردم .. نکته‌ها همون هایی هستن که دوستان گفتن ..
فیزیک توپ بهتر شده .. جو ورزشگاه خیلی خوب شده .. فیس بازیکنا خیلی خوبه .. اما وقتی دهنشون رو باز میکنن به زامبی تبدیل میشن :D .. بازی هم تا حدی سخت تر شده ..
اما استارت زدن خیلی بد شده .. استُپ کردن توپ خیلی بد شده ؛ در این حد که پاس دادم به بالوتلی که یه جا واستاده بود و حرکت نمیکرد ، اما جوری توپ رو استپ کرد که توپ از پاش خیلی فاصله گرفت .. وقتی هم که با سرعت داری حرکت میکنی کنترلی روی توپ نداری .. خیلی راحت توپ از پای بازیکن جدا میشه ..
امیدوارم این مشکلات تا عرضه نسخه کامل رفع بشه ...

amir7

کاربر سایت
Feb 10, 2010
98
نام
Amir
نظره همه ی دوستان محترمه ولی این که کنترل توپ سخت تر شده یا بعد از کنترل ,توپ از پا فاصله میگیره ایراد نیست که بخواد تو نسخه اصلی بر طرف بشه, این نکته مثبته بازیه که باعث شده کاملا طبیعی باشه, بزرگترین بازیکنای دنیا هم تو یه بازی 100% توپ هارو درست کنترل نمیکنن. فیفا یه شبیه سازه کامل شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر