FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
منم پک رو بیشتر دوست دارم.1 در ملیون شاید یک چیزی در بیاد.همون خودش خیلی حال میده.پارسال از یک پک نزدیک 30ک چیز میز در آوردم.البته 200ک سکه هم آخرا پک باز کردم که هیچی در نیومد.:D
پارسال فکر کنم تو یک ماه 10 بار دیویژن1 رو بردم.امسال خیلی سختش کردن نامردا.
امين چجوري سختش كردن؟حريفها سخت شدن؟:-/

Hodor

کاربر سایت
من فصل پیش خیلی شانس داشتم تو پک باز کردن! 4 تا اینفورم دراومد یکیش لوادوفسکی بود که 100000 تا فروش رفت! البته 3 تای دیگش زیاد گرون نبودن
یه سری اینیستا دراومد که 90.000 تا شد! 2 سری هم هوک دراومد که هرکدومش 20 تا فروختم!
بنده خدا مصطفی چقدر سختی کشید سر 1 دونه اینفورم:D

GodΩΩWar

کاربر سایت
مصطفی فیفا 13 دیوژن 1 رو راحت میبردی اونقدر میگرفتی ، فک کردی تو 14 راحته که دیوژن 1 رو بگیری ؟ یا بمونی توش اصلا ؟ 15ک اصلا نمیارزه در مقابل زحمتی که آدم باید بکشه جدا از تحمل باگ های افتضاحی که این نسخه داره .

تو fut رو از نسخه چند شروع کردی ؟ من از 11 موقعش تاپیکش رو هم درست کرده بودم :

http://forum.bazicenter.com/thread38415/

اون موقع اینقدر قیمت بازیکنها مناسب بود که من یه بار تو تیمم همزمان روبن و ریبری داشتم که الان کمه کمش 1.5 میلیون کوینه ، آخر دست هم تمام 11 نفرمو اینفورم گرفتم از لیگ فرانسه .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
مصطفی فیفا 13 دیوژن 1 رو راحت میبردی اونقدر میگرفتی ، فک کردی تو 14 راحته که دیوژن 1 رو بگیری ؟ یا بمونی توش اصلا ؟ 15ک اصلا نمیارزه در مقابل زحمتی که آدم باید بکشه جدا از تحمل باگ های افتضاحی که این نسخه داره .

تو fut رو از نسخه چند شروع کردی ؟ من از 11 موقعش تاپیکش رو هم درست کرده بودم :

http://forum.bazicenter.com/thread38415/

اون موقع اینقدر قیمت بازیکنها مناسب بود که من یه بار تو تیمم همزمان روبن و ریبری داشتم که الان کمه کمش 1.5 میلیون کوینه ، آخر دست هم تمام 11 نفرمو اینفورم گرفتم از لیگ فرانسه .

از 11 شروع كردم ولي تو تاپيكت نيومدم
البته اون زمان اينترنتم حجمي بود سرعتم كم پينگم اشغال و از همه مهمتر سرورها به اين خوبي نبودن
يوتي شم شلوغ نبود ولي عاشقش شده بودم

- - -ویرایش - - -

يه چيزي يادم اومد تو 11 ميخواستي بري اولتيميت تيم بايد يه فايل 130 مگي(اگه اشتباه نكنم)رو بايد دانلود ميكرديم عكس ايكونشم پيترچك بود
من همون روز اول دانلودش كردم البته من تو بهمن ماه كانكت شدم واسه اولين بار

GodΩΩWar

کاربر سایت
خسته شدم از یوتی دیگه ، اینقدر زحمت میکشه آدم سر باگ میبازه ، دارم بازیکنامو میفروشم حدود 85ک در میاد ازشون اگه کسی خواست میفروشم

saeedRKO

کاربر سایت

saeedRKO

کاربر سایت
نمیدونم ، ولی اگه بخوام بر اساس سایتهای فروشنده قیمت بزارم خیلی بالا میره ، هر 10ک تو سایتای خارجی میفروشن 10 دلار منم قبلا ازشون کوین واسه یوتی 13 خریده بودم ، این 85ک هم 80-70 تومن میفروشم .
با پی اس ان 10 دلاری عوض میکنی؟

mamadbahal

کاربر سایت
سلام به همه
باو داش مصطفی شانس منم تو پک خوب بوده
پارسال یه بار بالوتلی در اوردم که 25ک فروختم
یه بار هم tot یه مهاجم های بندسلیگا بود که اونم 120ک فروختم
چند بار هم بازیکن های در حد 10ک گیرم اومد
البته این هارو فقط از پک های کاپ و سیزن یک میداد بیرون کشیدم و اصلا پک نخریدم

فکر کنم بد شانسه تو بودی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند