FIFA 14 l PS3

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
آپدیت 1.5 به جز بهبودهایی که برای بازی داشته، FIFA World Cup 2014 Ultimate Team رو هم به بازی اضافه کرده( Free ). حجم نسبتا بالای آپدیت (بالا برای فیفا!) هم برای همین مورد هست، فیفا اصولا آپدیت هاش کم حجم تر از این حرفا بوده.
قرار بوده یه kikeoff world cup 14 هم به بازی اضافه بشه که فعلا روی 3 و نسل پیش دیده نشده انگار!

GM-Club

کاربر سایت
Jun 2, 2014
11
درود

دوستان دقیقا چه تفاوتی بین فیفا14ـه PS3 و PS4 هست؟

الان فیفا14رو برای PS3 بگیرم میشه آپیدت کرد که WordCup ش بیاد؟ (تفاوتی نداره که WordCup یی که از آپدیت مییاد با وورد کاپ ـه فیزیکی ؟؟ ؟ ) . . . الکی پول اضافه ندم ب نسخه فیزیکی وورد کاپ :D

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
خوب منم دیروز چند دست با رضا بازی کردم خیلی حال داد
بازیها همه بکش بکش بود همه پر گل:d
یه نکته جالب هم اینکه 4 دست بازی کردیم 11 بار توپ به تیر خورد:d
4 تا رضا زد 7تا من
کلا بازی باهاش خیلی حال میده چون هجومی بازی میکنه

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
دوستان عزیز من دو سه روزی هست نمی تونم کانکت بشم !
پیفام checking connection میده و نمی تونه کانکت بشه ! به PSN وصل هستم و اینترنت هم در همه قسمت های PS3 م هست اما نمی دونم چرا بازی کانکت نمی شه ، هم فیفا 14 هم Worldcup ، کسی از دوستان این مشکل رو داره ؟
من فکر کنم این مشکل از Down بودن برخی سرور های EA باشه ، دوستان شما کشورتون رو چی انتخاب کردین ؟

آخرین ویرایش:

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
چه عجب باز تایپیک جون گرفت:d
خوزه جان اون چندبازی اگر توپامون گل میشد نتیجه عجیب غریب میشد یعنی کم کمش تو هربازی 5تا گل هر کدوممون میزدیم چون هر حمله ای که میکردیم توپ یا میخورد به تیر یا گل میشد...کلا بازیامون تخیلی شده بود:d...ولی 1چیز بگم اقا این داوید لوییز چقدر گولاخه:-s یعنی تو شعاع 10متریش میاد مثل تانک از روت رد میشه8-| میاد طرفت باید دسته بزاری زمین فرار کنی:d
/
علی باو بزار عرقت خشک بشه بعد بیا همرو ببر :d اینجا همه خوبن و اگر من نبری انگار از همه باختی:dچون بقیه از من بهترن...و در کل من باس مرحله ی اولم:p
/
صادق دیویژن3 به بعد برسی تقریبا بازیا خیلی بهتر میشن و اون حس که توی بازیای قبلش بود از بین میره...چون پلیرهای خوب تو 3تا1 وجود داره...ولی خب فرندلی با بچه های اینجا خیلی بیشتر میچسبه...
راستی منم الان چند وقته دارم بارسا برمیدارم:x با اینکه دفاع نداره و کلا تعطیله ولی هر گلش برام اندازه 100تا گل با تیمای دیگه برام ارزش داره...
خلاصه بیا بارساvsبارسا بزنیم ببینم دفاعت اینجا چطوره:>...دیروز تو سیزن 1گلی خوردم ته خنده بود طرف برزیل بود بعد سانتر کرد برنارد پرید روی سر پیکه هد زد رفت توی گل:confused: یعنی مثل این میمونه ژاوی بلند شه روی سره لوییز هد بزنه:|
/
رضا جان فکر نکنم مشکل از ea باشه.چون هر وقت سرورا down شن برای تعمیرات و تعویض وقتی میخوای کانکت شی میزنه مثلا تا فلان ساعت به دلیل تعمیرات و...سرورا بسته میباشن.به احتمال زیاد مشکل از نتت بوده چون من UK هستم امروز و دیروز مشکلی نداشتم

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
آره رضا همه میگن بری دیویژن بالاتر بهتر میشه ولی خودتم گفتی دیگه با بچه های ایران خیلی بیشتر حال میده ، هم زبون همو میفهمیم و هم بازی ادامه داره یعنی فقط 1 بازی با هم بازی نمیکنیم به خاطر همین رقابتی تر میشه !
بارساvsبارسا :| هر دو یک تیم که حال نمیده :| ولی خب اگه بخوای امتحان میکنیم :D
نمیای بزنیم که :| حالا امشب که هیچی ولی وقتی بازی مهمی نبود بیا بزنیم دیگه :| :D

بابا اصلاً 1 هفته اس هیشکی به اون صورت نمیاد بازی ، مخصوصاً که بازی های جام جهانی هم هست ، البته خب من هم قشنگ هاش رو میبینم ، ولی موقع بازی های مسخره مثل سویس و اکوادور و اینا که دیدن نداره ! انتطار دارم باشید برای بازی ولی هیشکی نیست :|
باید با این وضع واسه فیفا 15 PS4 بخرم :|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر