FIFA 14 l PS3

behdad1998

کاربر سایت
Apr 3, 2014
59
نام
Behdad
سلام دوستان , من هم تازگی به جمع شما پیوستم , البته آنلاین از خیلی مدت ها قبل میزدم ولی ناگهان بن شدم :-s ... که بعد از 3 ماه برگشتم و آنبن کردم :d
حالا هرکی افتخار میده ما رو هم ادد کنه , تا بهش بازی کردن رو نشون بدم :> البته هنوز به صورت کامل آماده نیستم :|
آیدی من : behdad0098

Arshia-FCB

کاربر سایت
Apr 30, 2014
105
224812_1052532841453598_503356320496009905_n.jpg

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
اگر یادتون باشه این پست 3 ماه پیش زدم تو همین تاپیک وگفتم یه حسی بهم میگه رئال با کارلو دهمین چمپیونزلیگ میبره وهمونم شد خداروشکر تبریک به تمام رئالی های این تاپیک

خداییش بعد 12سال امسال دیگه حق رئال بود با نابود کردن بوندسلیگا و مخصوصا بایرن...من و بیشتر بارساییا قاعدتا نباید از نتیجه دیشب راضی باشیم(همونطور که 1لیورپولی حاضره هر تیمی قهرمان cl بشه جز یونایتد) ولی خب اگر منطقی باشیم رئال الان بهترین تیم دنیاست در هر زمینه ای...منم تبریک میگم به تمام دوستان رئالی@};-
منم به همه رئالی ها و مورینیو و کارلتو تبریک میگم
تیمی رو که سه سال براش زحمت کشید حالا نتیجه داد:d
تک تک بازیکنا رو میتونی آنالیز کنی
راموس رو که بهترین مدافع وسط جهان کرد دیگه هرچی درباره این بگیم کم گفتیم...
به واران 19 ساله اعتماد کرد و اونو جانشین په په کرد بازی درخشان شو دیدید...
مودریچ رو کسی تحویل نمیگرفت......
خرید دی ماریا + خرید کوئنترائو
بنزما رو به بهترین سطحش رسوند....
و خیلی چیزهای دیگه.......
ولی با همه ی این اتفاقات کارلتو کارش بی نظیر بود و آرامشی که شما میگید واقعا به چشم میاد ونشون داد مرد جام باشگاهها هستش
بازم تبریک
داشتم بقیه شو مینوشتم لپ تاپم خاموش شد:d
من شاید به خاطر تعصبی که به رئال دارم تو اون مقطع به آنجلوتی گیر دادم و حرف شما درست بود و گذر زمان همه چی رو مشخص کرد واقعا بی نظیر بود این pm هم چون شما منطقی هستید گذاشتم وگرنه قصد بدی ندارم کلا نمیخوام بگم مورینیو کارنامه درخشانی تو رئال داشته اینو قبلا هم گفتم شخصیت تیمی رو اون به رئال برگردونده تیمی که همیشه تو 1/4 حذف میشد سه بار پشت هم رفته نیمه نهایی و امسال هم قهرمان شده خودش میگه رفتن به نیمه نهایی هیچ ارزشی نداره و فقط قهرمانی میمونه ولی یه نگاه بنداز هیچ کدوم از تیم هاش قبل نیمه نهایی حذف نشدن، بعضی موقع به سایت مرجع خبری رئال(سایت داخلی) سر میزنم چیزهایی میبینم شاخ در میارم تا تیمشون نتیجه میگیره سریع میان به خوزه فحش میدن،آخه شما که همیشه از بارسا پر پر میشدید حالا اون بردن بارسا رو با پرس زیاد به دنیا یاد داده .....میتونی از داش رضا هم چون عاشق بارساست بپرسی موقعی که ژوزه از رئال جدا شد اگه یه سرچی تو نت میکردن میدیدن چقدر بارسایی ها خوشحال شدن یا این فصل موقعی که با چلسی جام نگرفت تو سایتشون تیتر زدن آقای بازنده،هنوز نمیدونن اولین فصله که این تیمو تحویل گرفته اونم تو لیگ انگلیس و چلسی در حال پوست اندازی هستش و اونموقعی که این داشت پورتو رو قهرمان میکرد اونا داشتن شیر میخوردن اون سایت رو یه مشت بچه که هیچ منطقی از فوتبال ندارن که با هر اتفاقی رنگ عوض میکنند مدیریت میکنن حتی تو بازی شنبه بعد شکست تو نیمه اول تیتر زدن شکست یه نیمه ای با اشتباه خدیرا یعنی به خودشون جرات نمیدن اشتباه کاسیاس رو کل دنیا دیدن رو به زبون بیارن.........کلا هر کی میاد ازش تعریف میکنن هر کی میره بهش فحش میدن:d
بگذریم.......
واقعا شماها رو جزو معدود کسانی دیدم منطقی صحبت میکنید و منم دوباره میگم کارلتو تو بعضی از زمینه ها از ژوزه خیلی بهتر کار کرده

آخرین ویرایش:

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
از بچه های قدیم فقط فراز هست رو ps4 که باهاش بازی میکنم و خیلی بازیش بهتر شده نسبت به قبل .. تیمای مختلف هم ور میداره حال میده
البته تو نسل جدید هم بچه های گلی هستن که بازیشون هم انصافن خوبه .. سعید هم اومده دیگه چه بهتر

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
سعید کینگ استار؟(PS3 فروختی؟!:-/) مارو بگو که میخواستیم دیزی بخوریم:(... باوو تو که همرو با خودت بردی بیا این صادقم بنداز توی صندوق عقب با خودت ببر روی PS4:d پیر شدیم با این دفاعش :|:d
این 1بیت شعر هم در باب بچه های تاپیک فیفا که رفتن روی نسل جدید:bighug:
گلچین روزگار(مراد PS4) عجب خوش سلیقه است ، میچیند آن گلی(مراد فیفابازای نسل قبل) به عالم(مراد PS3) نمونه است:d

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
از بچه های قدیم فقط فراز هست رو ps4 که باهاش بازی میکنم و خیلی بازیش بهتر شده نسبت به قبل .. تیمای مختلف هم ور میداره حال میده
البته تو نسل جدید هم بچه های گلی هستن که بازیشون هم انصافن خوبه .. سعید هم اومده دیگه چه بهتر
من از بچه های قدیم به حساب نمیام؟:crying::-<

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,240
نام
فراز
بازي با عبدالله جان هميشه حال ميده مخصوصا رو اين نسل كه تيماي متفاوت برمداريم همينجوري به تجربه ادم اضافه ميشه با سبك هاي متفاوت البته شايد با بعضي تيم ها سبكت نخوره ولي به هر حال يه تجربس و انگيزرو بيشتر ميكنه عبدالله هم كه پايه اينكار ميچسبه انصافا

آخرین ویرایش:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
این Division دیگه خیلی مسخره شده ! جلوی هر کی بازی میکنی رئال رو برمی داره و ژابی آلونسو رو میزاره هافبک دفاعی ، مودریچ و ایسکو بازیساز ، رونالدو و بیل بال ها و بنزما هم نوک ... دیگه هر کدوم بال هاش گازشو بگیرن نمیشه جلوشون رو گرفت ! سیستمی هست که بتونم خفتشون کنم ؟

من همیشه آلمان رو برمی دارم. سیستم پیشنهادی اساتید چیه ؟

DARIO

کاربر سایت
May 26, 2014
85
نام
حمزه
این Division دیگه خیلی مسخره شده ! جلوی هر کی بازی میکنی رئال رو برمی داره و ژابی آلونسو رو میزاره هافبک دفاعی ، مودریچ و ایسکو بازیساز ، رونالدو و بیل بال ها و بنزما هم نوک ... دیگه هر کدوم بال هاش گازشو بگیرن نمیشه جلوشون رو گرفت ! سیستمی هست که بتونم خفتشون کنم ؟

با Man Marking هم امتحان کردی؟

Death Writer

کاربر سایت
Aug 6, 2013
188
نام
حمیدرضا

نظرم من : :d
بهترین سیستم برا المان و اون چیزی که خودم بر میدارم 1-3-2-4 است !! ولی چون میخوای بال ها رو بگیری پس باید بال های تهاجمیت تویه کار های دفاعی باشن !! ترکیب های 2-4-4 یا 1-2-3-4 (wide) خوف میابشد !! ;)

- - -ویرایش - - -

با Man Marking هم امتحان کردی؟
فکر نکنم انلاین Man Marking داشته باشه که !! :-/:d

DARIO

کاربر سایت
May 26, 2014
85
نام
حمزه
نظرم من : :d
بهترین سیستم برا المان و اون چیزی که خودم بر میدارم 1-3-2-4 است !! ولی چون میخوای بال ها رو بگیری پس باید بال های تهاجمیت تویه کار های دفاعی باشن !! ترکیب های 2-4-4 یا 1-2-3-4 (wide) خوف میابشد !! ;)

- - -ویرایش - - -

فکر نکنم انلاین Man Marking داشته باشه که !! :-/:d

از آنلاین خبر ندارم. نداره؟ واسه چی آخه؟!

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605

بهترين سيستم مقابل رئال 2-1-4-3
با هافبك هات بايد طوري پرس كني حريفت مجال فكر كردن نداشته باشه و نتونه براي كريس يا بيل ∆+L1 بندازه

نمیدونم دقیق !! مسخره بازیه EA دیگه !! :|
باید بسوزیمو بسازیم !! :|:d
به داش حميد رضا گل:bighug:كجايي داداش؟
مسخره بازي ea چيه!!
تو آنلاين با محدوديت استارت زدن مواجه ايم،مثلا اگه كريس سمت چپ باشه و با دفاع راست mark كنيم اگه حريف وسط بازي كريس رو ببره سمت راست(براي اين كار نياز به استارت نيست) اونوقت دفاع هم باهاش حركت ميكنه ميره سمت چپ:dيعني يه سمت تقريبا خالي ميشه و براي اينكه جلوي اين اتفاق رو بگيري بايد حتما وارد team management بشي و mark رو عوض كني حالا حساب كن حريفت 5- 6 بار وسط بازي جاي كريس رو عوض كنه و ما تو هر بازي بيشتر از 3 بار نميتونيم از استارت استفاده كنيم

Death Writer

کاربر سایت
Aug 6, 2013
188
نام
حمیدرضا
بهترين سيستم مقابل رئال 2-1-4-3
با هافبك هات بايد طوري پرس كني حريفت مجال فكر كردن نداشته باشه و نتونه براي كريس يا بيل ∆+L1 بندازه

به داش حميد رضا گل:bighug:كجايي داداش؟
مسخره بازي ea چيه!!
تو آنلاين با محدوديت استارت زدن مواجه ايم،مثلا اگه كريس سمت چپ باشه و با دفاع راست mark كنيم اگه حريف وسط بازي كريس رو ببره سمت راست(براي اين كار نياز به استارت نيست) اونوقت دفاع هم باهاش حركت ميكنه ميره سمت چپ:dيعني يه سمت تقريبا خالي ميشه و براي اينكه جلوي اين اتفاق رو بگيري بايد حتما وارد team management بشي و mark رو عوض كني حالا حساب كن حريفت 5- 6 بار وسط بازي جاي كريس رو عوض كنه و ما تو هر بازي بيشتر از 3 بار نميتونيم از استارت استفاده كنيم
خب باید مشکلو حل کنن دیگه !! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر