FIFA 14 l PS3

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
دوستان من امروز رفتم توی پیج رسمی فیسبوک EA Sport اعتراض کردم به مشکلات سرورها فیفا 14
شما هم همینکار رو بکنید شاید فرجی بشه
واقعا دیگه انگیزه ای برای فیفا بازی کردن ندارم

----
الان چک کردم به سلامتی دیگه کلا به سرور های EA کانکت نمی شه

آخرین ویرایش:

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,242
نام
فراز
دوست عزیز مشکل داخلی من الان با هر دستگاه یا اپلیکیشنی که به سرور های خارجی بخواد وصل بشه مشکل دارم بهتره به isp ها اعتراض کنید

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
این سیستم شوتینگش رو قبلن هم چند صفحه پیش گفتم .. بازم میگم .. افتضاحه ! :/ مزخرفه :/ مگه اینکه بازیکنت رونی یا چندنفر دیگه مثل جرارد و .. باشه که شوتینگشون بالاست اونموقع شاااید گل بشه از پشت محوطه جریمه .. بقیه بازیکنا گوسفندن کلا و نمیتونن از پشت محوطه گل بزنن (منظورم از پشت محوطه یکم دورتر از اونه .. تو یه فاصله نزدیک به محوطه امکان گل شدن توپ هست .. اما یکم دورتر .. " اصلا ! " ) . اونایی که باهام بازی کردن میدونن که من فرصت گیر بیارم دوست دارم شوت بزنم .. گل زدن از راه دور با شوت حال میده کلا .. ولی تو 14 ضدحاله برام :/ همه رقمه شوتیدم اصلا راه نداره ! :| مجبورم برم تو محوطه شیش قدم از اونجا گل بزنم . خیلی سیستم تکراری ئی داره شوتهاش .. همینکه میزنم یا حریف میزنه مشخصه که گل میشه یا نمیشه :/ تو 13 خوب بود .. :/

amirmufc

کاربر سایت
Dec 4, 2009
168
نام
Amir
وسط حرف دوستان و عذرخواهی بابت قطع کردن بحث فنی فیفا و مشکلات قطعی بازی ، چون بحث فیفا ورلد کاپ هم شده بود گفتم بگم بد نیست :

خب اول به درخواست برخی دوستان، که هنوز بازی رو نگرفتن و یا بعدا میگیرن، و تیم ملی رو خواسته بودن چند تا عکس بذارم :

عکس های تیم ملی ایران و بازیکنان

http://www.shiaupload.ir/images/5270...4960377908.jpg

http://www.shiaupload.ir/images/0909...8397991367.jpg

http://www.shiaupload.ir/images/9082...4212695848.jpg

این سه تا عکس از بازی تیم ملی با پیراهن سفید، جلوی قطر هست... که انصافا هر 4 تا پیراهن تیم ملی رو خوب ساختن..

کلا در زمینه پیراهن و مربی بازی عالی کار کرده، کلی پیراهن داره هر تیم، ایران 4 تا داره ! کشورهای دیگه حتی لباس کلاسیک دارن و مربی ها خیلی خوب ساخته شدن، ریکشن های جالبی دارند !! از نظر حواشی هم که بازی عالی بوده..

اونهمه تیم ملی !! یه سری ها اصلا رو نقشه دیده نمیشن !! :biggrin1: ولی تیمشون هست ! اون حواشی تشویق تماشاگران و یا نمایش روی اسکوربردهای سطح شهرم خیلی جالبه...

کلا تیم ملی ایرانو میشه گفت، به نسبات واقعیت خیلی خوب و دقیق ساختن ! درسته اشکالاتی مثل اورال بعضی بازیکنها هست.. ولی میشه جایگزین کرد ... مثلا نصرتی تو دفاع خوبه میشهاورد ! یا کریمی و انصاری فر و حاج صفی و اینا هم بازیکن های خوبی ساخنه شدن... میشه زجر نکشید حداقل با تیم ملی بازی کرد..

اورال بعضی بازیکنا اصلی این جوریه) :

http://www.shiaupload.ir/images/6103...3295818613.jpg

http://www.shiaupload.ir/images/6782...5355621324.jpg

عکس پیراه ن قرمز تیم ملی :

http://www.shiaupload.ir/images/1542...7582954772.jpg

انصافا سرود ملی مون رو هم خوب در اورده بودن..

چمن های بازی هم بهتر شده بود...

کلیت بازی هم از نظر گیم پلی فکر کنم قدری از فیفا 14 بهتر شده ولی من هنوز 2-3 دست بیشتر بازی نکردم بتونم کامل تشخیص بدم تفاوت ورلد کاپ رو با فیفا 14 ولی به نظرم بازی خوبی از اب در اومده... در ماهیت کلی کار

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
این سیستم شوتینگش رو قبلن هم چند صفحه پیش گفتم .. بازم میگم .. افتضاحه ! :/ مزخرفه :/ مگه اینکه بازیکنت رونی یا چندنفر دیگه مثل جرارد و .. باشه که شوتینگشون بالاست اونموقع شاااید گل بشه از پشت محوطه جریمه .. بقیه بازیکنا گوسفندن کلا و نمیتونن از پشت محوطه گل بزنن (منظورم از پشت محوطه یکم دورتر از اونه .. تو یه فاصله نزدیک به محوطه امکان گل شدن توپ هست .. اما یکم دورتر .. " اصلا ! " ) . اونایی که باهام بازی کردن میدونن که من فرصت گیر بیارم دوست دارم شوت بزنم .. گل زدن از راه دور با شوت حال میده کلا .. ولی تو 14 ضدحاله برام :/ همه رقمه شوتیدم اصلا راه نداره ! :| مجبورم برم تو محوطه شیش قدم از اونجا گل بزنم . خیلی سیستم تکراری ئی داره شوتهاش .. همینکه میزنم یا حریف میزنه مشخصه که گل میشه یا نمیشه :/ تو 13 خوب بود .. :/
درست میگی ولی اگه قرار باشه بقیه بازیکنا مثل جرارد ولمپارد و... چنین قابلیتی داشته باشن اونوقت میشد بسکتبال،همینطوریشم این فوتبال گل های چرت داره
کلا اونطوری ea میگه بازی رو شبیه به واقعیت میسازیم اصلا اینطوری نیست،وقتی بازیکنی مثل هازارد یا مسی رو سر جان تری هد میزنه یعنی قابلیت هایی که فیفا مثل فیزیک بدن و .... رو که بهش مینازه پر
تو واقعیت اگه بکام هم برای هازارد ومسی پشت هم 100 تا سانتر کنه نمیتونن رو سر تری یکی رو هم بزنن،یا تیم رئال هر چی سانتر کنی نه نمیگن،کریم و کریس کلا هد زنن میشه زیرسبیلی ردشون کرد ولی بیل و دیماریا این وسط چی میگن:-o
اوت دست هاش هم رو اعصابه،دقیقه 80 یکی عقبی میخوای حمله کنی توپ میره اوت میخوره به تابلو پرت میشه چندمتر جلوتربازیکن تا بره توپ رو بیاره میشه 90 داور سوتو میزنه:d
کرنر های فیفا هم که فاجعه است،یه قلق خاصی داره که اکثر ارسال ها رو بزنی،بعضی موقع بچه ها از دستم شاکی میشن،تازه داداشم(soltaan-terry) از من بدتره،وقتی باهاش بازی میکنم حاضرم بهش پنالتی بدم ولی کرنر به هیچ عنوان:dاگه بازی رو به حاشیه نکشونم نمیتونم ببرمش،تا حالا نشده بیشتر از3 دست باهم بزنیم:d
fifa به تنها چیزی میتونه بنازه واکنش دروازه باناشه
خود دیوید روتر در مورد 14 گفتش:دیگر بازیکنان سرعتی مثل قبل مهم و مهار نشدنی نیستند،ولی فکر کنم از 13 بدتر شده،کل بازی رو بازیکنای سرعتی تعیین میکنن
من از شماره 9 دارم فیفا میزنم همون گیم پلی یه تغییرات اندک میدن شده فیفا 14 کلا باید تو شماره های بعدیش یه تغییری بده که همه انگشت به دهن بمونن مثل همون کاری که تو شماره 7 یا 8 بوددقیقا یادم نی انجام داد و از ساکر جلو زد الان اونا دارن درجا میزنن با اینکه میدونم تو همین 14 خیلی از قابلیت ها رو میتونستن بزارن ولی برای اینکه دستشون رو نشه تو شماره های بعدی، تمام تفکراتشون رو رو نمیکنن
در کل با تمام ایراداتی که داره از رقیب خودش خیلی خیلی سرتره

آخرین ویرایش:

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
درست میگی ولی اگه قرار باشه بقیه بازیکنا مثل جرارد ولمپارد و... چنین قابلیتی داشته باشن اونوقت میشد بسکتبال،همینطوریشم این فوتبال گل های چرت داره

میدونستم یکی میاد اینو میگه ! منظور من اینه که به غیر از اون چند نفر همه .. (( " همه " )) پشمن تو فیفا ! اینهمه بازیکن شوت زن داریم تو دنیا ... تو 13 با ever banega .. با آردا توران و وو خیلی از بازیکنای متوسط و یکم بالاتر میشد شوت زد از پشت محوطه .. طوری که نتونی حدس بزنی که گل میشه یا نه ! سیستمش فرق میکرد .. بعضی وقتا گل میشد اگه خوب جهت میدادی و خوب فشار شوت رو پر میکردی .. بعضی اوقات هم نه .. تو 14 با یه سری انیمیشن های تکراری دروازه بان میپره توپ رو مشت میکنه میفرسته کرنر یا میخوره به تیر یا میره اوت اما درصد گل شدنشون رو به شدت آوردن پایین .

یا اینکه کلا من بلد نیستم شوت بزنم :d

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
میدونستم یکی میاد اینو میگه ! منظور من اینه که به غیر از اون چند نفر همه .. (( " همه " )) پشمن تو فیفا ! اینهمه بازیکن شوت زن داریم تو دنیا ... تو 13 با ever banega .. با آردا توران و وو خیلی از بازیکنای متوسط و یکم بالاتر میشد شوت زد از پشت محوطه .. طوری که نتونی حدس بزنی که گل میشه یا نه ! سیستمش فرق میکرد .. بعضی وقتا گل میشد اگه خوب جهت میدادی و خوب فشار شوت رو پر میکردی .. بعضی اوقات هم نه .. تو 14 با یه سری انیمیشن های تکراری دروازه بان میپره توپ رو مشت میکنه میفرسته کرنر یا میخوره به تیر یا میره اوت اما درصد گل شدنشون رو به شدت آوردن پایین .

ولی قبل از یه تایتل آپدیتی که دادن و شوت هاش رو تغییر دادن اینطوری که شما میخواستی بود :D
طوریی که من هم خیلی دوست داشتم و وقتی دیدم تغییرش دادن و دوباره مثل 13 یا به نظر شما بدتر از 13 شده خیلی ناراحت شدم
قبل آپدیت شوت ها خیلی جون دار تر و غیر قابل پیش بینی تر بود
من حتی قبل از انتشار 14 نزدیک بود به خاطر این سیستم شوتش برم سمت PES 2014 که همه فکر میکردن میترکونه ولی نتونستم تحملش کنم :D

footsoldier

کاربر سایت
May 23, 2013
369
نام
رضا

تو world cup خیلی بهتر شده طبیعی تر شده دیگه واکنش دروازه بانا تکراری نیست

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
از قدیم گفتن تیم شوت زن میخوای دورتموند بردار:p...والابلا:d
یعنی همه ی بازیکناش rpg زنن! من با همشون گل کویری از پشت محوطه جریمه زدم به غیر از سوبوتیچ و وایدنفلر! یعنی پر کنی جهت بدی رفته کنج دروازه:bighug: مگر اینکه دروازه بان حریف تاپ باشه مثل نویر یا چک که بازم ریباندش می زنی تو گل:d
در کل اره قبول دارم واکنش دروازبانا و نحوه ی شوتینگ زیادی تکراری میشه و قابل حدس زدنه و باید حتما زیادی به محوطه نزدیک باشی تا بره تو گل...ولی از راه خیلی دور هم میشه گل زد حتی با بوسکتس!:d
/
راستی این world cup هم خوب چیزیه ها! محسن.خوزه.رضا.ارمان....سریع ردیف کنید بیاین دیگه!
امروز با امین بازی کردیم بسی حال داد...کلا باحال شده بازی...ولی با اینکه اورال ها عوض شده توی اپ جدید ولی هنوزم کاستا نگذاشتند تو تیم ملی اسپانیا:|.چه حالی میده تو اپ بعدی بزارنش تو تیم ملی برزیل!:d ایرانم سیستم 4231 روی ترکیبش خیلی خوب جواب میده! یعنی این دژاگه 1پا گرت بیله! سانتر هد سرعت همه چیزش خوبه.کلا بچه ها تو زمین دارن از جون مایه میذارن:d...امیدوار شدم به تیم(البته فقط توی بازی:()

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605

منم تو نوشته هام همینو گفتم!!!!
اینایی که شما میگی تو واقعیته،و ما داریم از گیم صحبت میکنیم قاعدتا با واقعیت خیلی فرق داره
در مورد شوت زنی شما درست میگی تو 13 خیلی بهتر بود،تو 14 همش میخوره به تیر، اومدن واکنش گلرها رو درست کنن زدن یه قسمت دیگه رو خراب کردن
کلا بازی داره به سمتی میره که با واقعیت جور در نمیاد

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
از قدیم گفتن تیم شوت زن میخوای دورتموند بردار:p...والابلا:d
یعنی همه ی بازیکناش rpg زنن! من با همشون گل کویری از پشت محوطه جریمه زدم به غیر از سوبوتیچ و وایدنفلر! یعنی پر کنی جهت بدی رفته کنج دروازه:bighug: مگر اینکه دروازه بان حریف تاپ باشه مثل نویر یا چک که بازم ریباندش می زنی تو گل:d
در کل اره قبول دارم واکنش دروازبانا و نحوه ی شوتینگ زیادی تکراری میشه و قابل حدس زدنه و باید حتما زیادی به محوطه نزدیک باشی تا بره تو گل...ولی از راه خیلی دور هم میشه گل زد حتی با بوسکتس!:d
/
راستی این world cup هم خوب چیزیه ها! محسن.خوزه.رضا.ارمان....سریع ردیف کنید بیاین دیگه!
امروز با امین بازی کردیم بسی حال داد...کلا باحال شده بازی...ولی با اینکه اورال ها عوض شده توی اپ جدید ولی هنوزم کاستا نگذاشتند تو تیم ملی اسپانیا:|.چه حالی میده تو اپ بعدی بزارنش تو تیم ملی برزیل!:d ایرانم سیستم 4231 روی ترکیبش خیلی خوب جواب میده! یعنی این دژاگه 1پا گرت بیله! سانتر هد سرعت همه چیزش خوبه.کلا بچه ها تو زمین دارن از جون مایه میذارن:d...امیدوار شدم به تیم(البته فقط توی بازی:()
الان آنلاین شم مشکلی نداره؟یه موقع بن نشیم اصلا حوصله ی آنبن کردن رو ندارم

ماله من نسخه us هست و باید صبر کنم تا جمعه
اینم شوت از راه دور با پژمان منتظری فقط ببخشید که کجه
دانلود IMG 0514 MOV

10 مگه
اخرشم مساوی شد
با حال بود ولی چرا برعکس نشون میده:d

footsoldier

کاربر سایت
May 23, 2013
369
نام
رضا
الان آنلاین شم مشکلی نداره؟یه موقع بن نشیم اصلا حوصله ی آنبن کردن رو ندارم

با حال بود ولی چرا برعکس نشون میده:d
با این وسیله ای که فیلم میگیرم وقتی روی کامپیوتر میریزم برعکس نشون میده نمیدونم چرا

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,559
نام
پوریا
دوستان تازگیا سرور های فیفا برای من خیلی خیلی سخت وصل میشه یا اصلا وصل نمیشه!

همش ارور میزنه:در حال حاضر به سرور وصل نمیشود اینترنت خودتون رو چک کنید یا دوباره سعی کنید!

دیگه از همون بازیه یه نیمه هم موندم!

کسی میدونه چجوری میشه این مشکل رو برطرف کرد یا هنوز این مشکل درمان نداره؟:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر