FIFA 14 l PS3

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
واسا برگذاری جام باید یه آدم منظم برگذار کنه که مشکلی پیش نیاد وسط مسابقات ... خواهشا همین امروز راه بندازید. جام اول اگه اشکالاتی داشته باشه واسه جام های بعد برطرف میشه پس بهتره زودتر اقدام بشه ... بچه های بالا برید تو کارش که دیره :D

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
دوستان لطفا یه راهنمایی بکنن
ببین
head to head فقط یه بازیه دوستانست ، اما سیزن مسابقات هست ، تنها تفاونتش هم فکر کنم همین باشه
من که اصلا با سیزن و هد تو هد حال نمیکنم چون چه ببرم چه ببازم اهمیتی نداره ، واسه همین میدم بابام بازی میکنه:d
==================================================================================================

دوستان از من یه نصیحت وقتی بازی تا دقیقه 80 صفر صفر مساوی بود حتی اگه شما خیلی هم سر بودین اتک یا اولترا اتک نکنید :|

- - -ویرایش - - -

اگه جامی چیزی بود بی زحمت من هم خبر کنید AMIIIN01
ای بابا کی جام گزاشت که شما اعلام حضور کردین:d
اگه جامی باشه یه تاپیک جدا میزنیم دوستان

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
دوستان وقتی میخوایم آنلاین بازی کنیم جایی که تیم انتخاب میکنم یه چیزی هست به نامrival match که با مربع خاموش و روشن میشه ... چیه دقیقا ؟

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
دوستان وقتی میخوایم آنلاین بازی کنیم جایی که تیم انتخاب میکنم یه چیزی هست به نامrival match که با مربع خاموش و روشن میشه ... چیه دقیقا ؟

تمام xp های اون بازی همچنین مال رقیب به برنده میرسه که برای Level Up استفاده میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر