FIFA 14 l PS3

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
باو این کارا چیه:d یه شوخی کردیما:dاگر جو تاپیک بهم خورد معذرت از همه دوستان.
ما میریم بیرون سینا و داداشش بیان راند بعدی:d

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
زرشك !!!!!فرزاد و فرشاد كم بودن الان بايد منتظر علي سينا باشيم:d
من كه فعلا بازي رو نخريدم ولي يه سوال؟اوراله مسي و رونالدو يكي شد؟:|

ببین اورال باید بهت بگم که برات مهم نباشه بهتره!! بازیو میخری مسی 94 رونالدو 92 هستش BUT این کجا و آن کجا..... با رونالدو کار ندارم ولی مسی اگه همین جوری بازی کنه برام تا چند وقت دیگه باید بدونه که میره روی نیمکت!!:d
(یه نکته خیلی ظریف که با فرشاد به این نتیجه رسیدیم!!:> از وقتی مسی شده کاور بازی توی بازی تاثیرش نزولی بوده تا فیفا 12 که کاور نبود خیلی خوب تاثیر گذار بود)

ما که داریم دعا میکنیم سال های بعد کاور نشه مسی بلکه آدم بشه:d:| فک کنم توی فیفا 16 دیگه بازیکن ثابت نیمکت بتونه بشه:">........ لپ کلام روی نیمار بیشتر باید حساب کنی!

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
ببین اورال باید بهت بگم که برات مهم نباشه بهتره!! بازیو میخری مسی 94 رونالدو 92 هستش BUT این کجا و آن کجا..... با رونالدو کار ندارم ولی مسی اگه همین جوری بازی کنه برام تا چند وقت دیگه باید بدونه که میره روی نیمکت!!:d
(یه نکته خیلی ظریف که با فرشاد به این نتیجه رسیدیم!!:> از وقتی مسی شده کاور بازی توی بازی تاثیرش نزولی بوده تا فیفا 12 که کاور نبود خیلی خوب تاثیر گذار بود)

ما که داریم دعا میکنیم سال های بعد کاور نشه مسی بلکه آدم بشه:d:| فک کنم توی فیفا 16 دیگه بازیکن ثابت نیمکت بتونه بشه:">........ لپ کلام روی نیمار بیشتر باید حساب کنی!

اتفاقا من بر عکس شما فکر می کنم ! به نظر من هر کسی روی کاور بازی هست قوی ساخته می شه . حالا کاری با مسی ندارم که کلا اونجوری که باید هیچوقت ساخته نشده ! ولی برای مثال تا زمانی که وین رونی روی کاور بود عالی می ساختنش ، از وقتی از روی کاور برداشته شد تعطیلش کردن ! توی گلر ها هم مثلا پیتر چک تا زمانی که روی کاور بود حرف نداشت . از وقتی برداشته شد ضعیف تر شد !
منم یه چیزایی حالیمه اما خیلی کم:d

شما شکسته نفسی می کنی رفیق ! اددت می کنم حتما بازی کنیم . یه سری دوستان دیگه هم ایدی گذاشتن اونارو هم ادد می کنم تایید کنن بازی کنیم .

p.s : سینا می دونه جریان یه بنده خدایی با موهومات همیشگی چیه :D

آخرین ویرایش:

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
دیگه یه سری ها که قبلن بودن نیستن .. خلوته یکم

ادد کنید : rango1042
در خدمت باشیم . به صرف شام و مخلفات .. از پذیرش کودکان هم معذوریم :d

بازیم هم اِی .. بگی نگی بد نیس :d

I_LOVE_IRAN

کاربر سایت
Aug 26, 2013
93
نام
آرین
دیگه یه سری ها که قبلن بودن نیستن .. خلوته یکم

ادد کنید : rango1042
در خدمت باشیم . به صرف شام و مخلفات .. از پذیرش کودکان هم معذوریم :d

بازیم هم اِی .. بگی نگی بد نیس :d
شکسته نفسی در حد لالیگا:d
فرزاد و فرشاد کی هستن بگین آشنا شیم:d

کلا هر کی به من گل بزنه به جز استفاده از L1 مثلث ( لعنت الله علیه ):d شاخه(آخه 99.99% گل هایی که میخورم یا گل به خودیه یا رو L1 مثلث)

یه بار یکی تک به تک شد باهام دروازه بان رو اوردم جلو مدافع رو بردم عقب که اگه شوتش رد شد بلاک کنم ، خلاصه هیچی دیگه این آقا چیپ زد منم با تمام وجود هد زدم ، توپ رو زدم تو گل خودم :d:(

آخرین ویرایش:

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
منو ادد کنید بدش نیس بازیم :D بدون L1 بلدم گل بزنم :D
ولی دیگه رفتم درگیر این 2 3 تا بازی شدم فیفا اوت شد :D این دفاع پایان نامه مون این وسط چی میخواد من نمیدونم تو این موقعیت بازی :D

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
اتفاقا من بر عکس شما فکر می کنم ! به نظر من هر کسی روی کاور بازی هست قوی ساخته می شه . حالا کاری با مسی ندارم که کلا اونجوری که باید هیچوقت ساخته نشده ! ولی برای مثال تا زمانی که وین رونی روی کاور بود عالی می ساختنش ، از وقتی از روی کاور برداشته شد تعطیلش کردن ! توی گلر ها هم مثلا پیتر چک تا زمانی که روی کاور بود حرف نداشت . از وقتی برداشته شد ضعیف تر شد !

دارم شوخی میکنم!!
همیشه همینجوری بوده قبول دارم و الان هم اعداد مسی هم گویای این هستش که قاعدتا باید یه سر گردن بالاتر باشه ولی هرچی هست این کاور بازی ها و اعداد بالا به مسی نمیسازه زیاد:d مشکل اصلی هم به هر حال ناشی از این هستش که توی ساخت بازی فوتبال هر بعدی از بازی رو بهبود ببخشن فعلا نتونستن بعد دریبلینگ رو خوب بهبود بدن!! (تفاوت توی دریبلینگ نسبتا کمتر حس میشه تا چیزایی مثل شوت از راه دور و سرعت)

فرزاد و فرشاد کی هستن بگین آشنا شیم

بنده فرزاد هستم و فرشاد(alexacm1990) برادرم

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
دوستان نظرتون در مورد داوري تو ١٤ چيه؟ به نظر من خيلي خوب شده ديگه از اون اشتباهات فاحش كه هر برخوردي رو پنالتي ميگرفت خبري نيست. فقط كاشكي تو دادن آوانتاژ هم دقت ميكرد و اينقدر الكي سوت نميزد

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
داداشای گل شرمنده که اینجا مطرح میکنم این موضوع رو ولی اگه کسی برای خرید دیجیتالی شریک خواست رو من میتونه حساب کنه
در ضمن یه سوال تقریبا واستون بازی چند در اومده؟؟؟

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
دوستان نظرتون در مورد داوري تو ١٤ چيه؟ به نظر من خيلي خوب شده ديگه از اون اشتباهات فاحش كه هر برخوردي رو پنالتي ميگرفت خبري نيست. فقط كاشكي تو دادن آوانتاژ هم دقت ميكرد و اينقدر الكي سوت نميزد

خیلی از خطا ها رو نمیگیره ... البته بستگی به داورش هم داره ولی خطاهایی که بازیکن رو چند لحظه تحت فشار قرار میده تو 13 خطا بود ولی تو این نیست:|

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
داداشای گل شرمنده که اینجا مطرح میکنم این موضوع رو ولی اگه کسی برای خرید دیجیتالی شریک خواست رو من میتونه حساب کنه
در ضمن یه سوال تقریبا واستون بازی چند در اومده؟؟؟

نفری 105 تومن دراومد حدودن یه ماه پیش که گرفتیم . الان نمیدونم .

Alex Fera

کاربر سایت
Feb 26, 2010
114
نام
اشــــکـــــان

شما شکسته نفسی می کنی رفیق ! اددت می کنم حتما بازی کنیم . یه سری دوستان دیگه هم ایدی گذاشتن اونارو هم ادد می کنم تایید کنن بازی کنیم .

p.s : سینا می دونه جریان یه بنده خدایی با موهومات همیشگی چیه :D

آقا شینجی کیامی یوزر شماس؟!
اون 5 هیچ دیشب اتفاقی بودا..............
من هــی اس ام اس میدادم،شما گل میزدی:d
چند دست بازی کردیم کلا؟!
فکر کنم 5 دست شد،آره؟!

- - -ویرایش - - -

نفری 105 تومن دراومد حدودن یه ماه پیش که گرفتیم . الان نمیدونم .

به ما هم یاد بدید چجوری شریکی میخرید،گناه داریم............
200 تومن پول فیزیکیش رو دادیم...........

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
به ما هم یاد بدید چجوری شریکی میخرید،گناه داریم............
200 تومن پول فیزیکیش رو دادیم...........
از psn بازي رو ميخريم هر psn id هم رو ٢ تا دستگاه فعال ميشه ( براي خريد از psn هم نياز به psn card داري كه سايت براي خريدش زياده )

Alex Fera

کاربر سایت
Feb 26, 2010
114
نام
اشــــکـــــان
از psn بازي رو ميخريم هر psn id هم رو ٢ تا دستگاه فعال ميشه ( براي خريد از psn هم نياز به psn card داري كه سايت براي خريدش زياده )

من خودم PSN Card میفروشم:d
اینجور که شما گفتی،یعنی یه بازی رو روی دوتا اکونت مختلف نمیشه بازی کرد؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر