FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
یکی نمیخواد جواب مارو بده؟ دل پیرو رو چطوری بیارم تو بازی ؟ . اگه بلدید لطفا بگید اخه دل پیرو تمام زندگیه منه
آره منم کلی وقت دانبالش بودم
داداش فقط لازم هست یه بار آپدیت اسکواد کنید!.
با هورایزن خیلی راحته

Eminem Shady

کاربر سایت
May 24, 2013
7
نام
مهدی
آره منم کلی وقت دانبالش بودم
داداش فقط لازم هست یه بار آپدیت اسکواد کنید!.
با هورایزن خیلی راحته

خیلی ممنون میشه توضیح بدید چطوری باید با هورایزن اپدیتش کنم؟
:)

- - -ویرایش - - -

خیلی ممنون میشه توضیح بدید چطوری باید با هورایزن اپدیتش کنم؟
:)

فایل اپدیت اسکواد دل پیرو رو هم قرار بدید . اگه امکان پذیر هستش . نحوه ریختنش رو هم اگه میتونید توضیح بدید چون اولین بارمه . خیلی ممنون

Eminem Shady

کاربر سایت
May 24, 2013
7
نام
مهدی
اقا کسی راهی سراغ نداره که بشه فیس الشراوی رو اینطوری کرد؟

big.jpg

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا

Eminem Shady

کاربر سایت
May 24, 2013
7
نام
مهدی
باید به لایو وصل بشید و بعد به سرور Ea و سپس دانلود کنید

- - -ویرایش - - -

چطوری؟
منم نمیدونم ولی شاید بشه با یه پچی چیزی فیسشو درست کرد . راستی شما اپدیت اسکواد دل پیرو رو نداری بزاری ؟ . نحوه ریختنش با هورایزن رو هم بلدی رو بگو لطفا

Eminem Shady

کاربر سایت
May 24, 2013
7
نام
مهدی
اقا کسایی که کریر بازی میکنن . پیشنهاد میکنم مارکو رویس رو از دورتموند واسه نوک حملتون بخرید و الشراوی رو هم بخرید بازیکن ساپورت کننده . فیکس که بهشون بازی بدید درجشون خدا میشه . جفتشونم complete forward میشن !

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
سلام.دوستان من الان یه مدتی هستش که به مشکل عجیبی برخوردم.الان خیلی وقت هستش که به من پول نمیده برای خرید چلنج ها.خواستم بدونم که مشکل از چیه!!:-/

Eminem Shady

کاربر سایت
May 24, 2013
7
نام
مهدی
من به یه مشکلی برخوردم . اپدیت اسکواد رو ریختم رو دستگاه . ولی وقتی تو کریر یه فصل تموم میشه و END SEASON رو میزنم وقتی داره فصل جدیدو اماده میکنه وسطش دستگاه هنگ میکنه و باید خاموش روشنش کنم . چند دفه هم اینطوری شده . حتی کریرمو از اول شروع کردم ولی بازم اینطوری شد . کسی راهی سراغ داره؟

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
سلام.دوستان من الان یه مدتی هستش که به مشکل عجیبی برخوردم.الان خیلی وقت هستش که به من پول نمیده برای خرید چلنج ها.خواستم بدونم که مشکل از چیه!!:-/
برایم منم نمیده!
این لول آپ شدنش چقدر طول میکشه دو ساله دارم بازی میکنم تازه لول 42 شدم تا به 70 برسیم که پیر میشیم احتملا تو فیفا 19 بشیم لول 70!
در کریر هم فقط bale و hazzard البته اگر اسکواد آپدیت هست الان برای من یه فصل گذشته شده 92!
البته این کریس هم ناز میکنه هر وقت میخوام بخرمش میگه میخوام در تاریخ باشگاه ثبت بشم و از این مضخرفات نمیاد!
اگه کسی میخواد مصغره بازی هم کنه سایت xpgamesave (یه چیزی تو همین مایه ها!)سیو کریر داره با پول بی نهایت!

practiced

کاربر سایت
Mar 29, 2013
144
نام
کوروش جریکو
چجوری می تونم در ضربه کاشته بازیکنان دیگر از روی توپ بپرند بعد بعدی ضربه بزنه مثل کاری که توی دمو هاش نشون میداد

خود کامپیوتر هم می زنه

لطفا پاسخ بدید ؟

Meysamm

کاربر سایت
Mar 29, 2012
20
نام
Meisam
من تو قسمتی که میخوام guest اضافه کنم ارور میده بعد sign out میشم میاد تو منو . چجوری میتونم guest اضافه کنم؟؟
لطفا قدم به قدم بگید چیکار باید کنم

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,813
نام
شیخ صدرا
ترکیب من بعد 9 سال ادامه دادن کریر :D

دخیا 90

اسمالینگ90-فیل جونز 88-بازیکن گم نام 90

گرث بیل 94-ویلشر 93-استروتمن 90-هزارد 96

الشعراوی 91
مارکو رویس 90

Mahdisamsung

کاربر سایت
Nov 7, 2012
12
سلام دوستان
من بیشتر pes 13 بازی میکنم الان فیفا میخوام بگیرم باری آنلاین بازی کردن رفتم توپ خونه هیچ مغازه ای فیفا 13 برنر مکس نداره
میخواستم بدونم با بازی های شرکتی هم میشه فیفا 13 آنلاین بازی کرد ممنون میشم راهنمایی کنید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر