FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

godblasteer

کاربر سایت
Nov 7, 2011
315

باور کنید برای من اینطوری بازی کردن مثل شما خیلی سخته ! چون من تازه از Pes به سمت Fifa روی آوردم !

شما هر مسابقه رو چند دقیقه بازی میکنی ؟

من خیلی مشکل دارم ! خیلی راحت گل میخورم و واقعا برام سخت شده بازی !

نمیدونم چرا کسی هم تنظیمات خاصی بلد نیست تا بازی متعادل تر بشه !!!

یعنی شما میگی اون شماره ها روی 50 و 50 بمونن ؟​
اگه با سیستم دفاعی مشکل داری برو تو تنظبمات tacktical defending رو بکن legacy defending
تاکتیکال رو درست نوشتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
جالبه تو آپدیت ترکیب آفلاین که هر هفته میاد. سوارز آقای گل انگلیس اولش از 86 شد 85 حالا هم 84...
اقا من متوجه نشدم مگه افلاینم میشه هر هفته اپدیت کرد اگر میشه لطفا راهنمایی کنید ماهم از این اپدیت استفاده کنیم اگر سایت خاصی هست که سیو اسکواد تیمارو میزار به منم بگید بگیرم

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
دیگه شورشو در اوردن تو این
گزینه فیفا که اورال بازیکن ها رو نسبت به بازی های هفتگی و واقعیشون آپدیت میکنه
الشاراوی 78 شد 76 و میشه 74
بجا اینکه هر بازی داره بهتر بازی میکنه و گل میزنه و با ده گل آقای گل سری آ اونم با بست سال سن
نخواسیم قویش کنین نزنین ضعیفش کنین
این دیگه شورشو دراوردن
افتضاح افتضاح بعد پیرلو باز نمیکته اورالش میشه 90!!!!!!!!!
من دارم هنگ میکنم

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
دوستان یه سوال
چجوری میشه تیمو عوض کرد ؟
تیم باشگاهیو میگم

مثلا بریم به یک تیم تاپ دیگه
قهرمانی هم خوب آوردیم با این تیم

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
دوستان یک سوال تو التیمیت تیم یک جا هست 12 تا کار کنی یک گلد پک میده؟
یک جا نوشته chenge cerest ? این چیه؟
یکی دیگه هم زده a player list to action house این هم بگید مرسی

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
دوستان یه سوال
چجوری میشه تیمو عوض کرد ؟
تیم باشگاهیو میگم

مثلا بریم به یک تیم تاپ دیگه
قهرمانی هم خوب آوردیم با این تیم
قبل از اتمام فصل روز 30 نیمدونم کدوم ماهه که میری فصل بعد رو توی manager office بعد بزن browse jobs .تقریبا یه همچین گزینه هاییه حالا بری توش میفهمی .متاسفانه خیلی این روشش بد شده تیمیای بزرگ اصلا به موقع پیشنهاد نمیدن...

2taba

کاربر سایت
Jun 30, 2009
273
نام
امیرحسین
اقا من متوجه نشدم مگه افلاینم میشه هر هفته اپدیت کرد اگر میشه لطفا راهنمایی کنید ماهم از این اپدیت استفاده کنیم اگر سایت خاصی هست که سیو اسکواد تیمارو میزار به منم بگید بگیرم

این سوال من هم هست ، لطفا یکی جواب بده!

aryan0181

کاربر سایت
Oct 10, 2011
39

منظورم همون آپدیتیه که هر هفته وصل میشی لایو دانلود میکنی که ترکیبا . فیس بازیکنا و اورال و کفشاشون درست میشه از قسمت download squad update . گفتم آفلاین که با مچ دی اشتباه نگیرین...

hadigorge

کاربر سایت
Nov 10, 2012
32
من موقع ثبت نام کردن داخل origin از طریق خود بازی فیفا 13 بعد از این که ایمیل و پسورد رو میزنم یه چیزه دیگه میاد اونو اوکی میکنم بعد این نوشته میاد
your password must be between 8 and 16 characters ,and must include an uppercase letter , lowercase letter and a number

پسوردمم بین 8 تا 16 هست ولی بقیشو نمیدونم
هزار تا پسورد از همه نوع امتحان کردم
ممنون میشم کمکم کنید

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
سلام دوستان.
من یک مشکلی با این بازی دارم اگه ممکن هست کمکم کنید. این سوال رو توی بخش مشکلات ایکس باکس هم مطرح کردم.به خاطر اینکه ما اینجا هر فیفا 97 درصد گرفتیم توی کریر مود ارور میداد مجبور شدم برم برنر ماکس رو بگیرم الانم اصلا اجرا نمیشه یعنی دیسک رو که میذارم توی کنسول مینویسه reading بعدش هم دیگه هیچی. یعنی نمیتونه دیسک رو بخونه.میشه یک راهنمایی بکنید ؟ ممنون میشم.

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
اقا یه سوالی.اگر دموی بازی همون فیلمه که اول بازی اگر start نزنین پخش میشه رو نگاه کنین،زلاتان یه گل خیلی نمایشی میزنه!چطور باید گل نمایشی زد؟

mamad7

کاربر سایت
Sep 25, 2012
68
نام
محمد
من موقع ثبت نام کردن داخل origin از طریق خود بازی فیفا 13 بعد از این که ایمیل و پسورد رو میزنم یه چیزه دیگه میاد اونو اوکی میکنم بعد این نوشته میاد
your password must be between 8 and 16 characters ,and must include an uppercase letter , lowercase letter and a number

پسوردمم بین 8 تا 16 هست ولی بقیشو نمیدونم
هزار تا پسورد از همه نوع امتحان کردم
ممنون میشم کمکم کنید
گفته پسوردت باید بین 8 تا 16حرف باشه و باید شامل حروف بزرگ ، کوچک و یک شماره باشه : یعنی اولا" نمایه هایی مانند @#! نداشته باشه ثانیا" ( احتمالا") باید هم حرف کوچک،هم بزرگ ، هم عدد تو پسوردت باشه مثلا" Hadigorge9

---------- نوشته در 01:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:32 AM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان.
من یک مشکلی با این بازی دارم اگه ممکن هست کمکم کنید. این سوال رو توی بخش مشکلات ایکس باکس هم مطرح کردم.به خاطر اینکه ما اینجا هر فیفا 97 درصد گرفتیم توی کریر مود ارور میداد مجبور شدم برم برنر ماکس رو بگیرم الانم اصلا اجرا نمیشه یعنی دیسک رو که میذارم توی کنسول مینویسه reading بعدش هم دیگه هیچی. یعنی نمیتونه دیسک رو بخونه.میشه یک راهنمایی بکنید ؟ ممنون میشم.
به احتمال فراوان مشکل از دی وی دی بازیت هست ، خرابه...ببر واست عوضش کنه اگه هم خواستی پ.خ بده تا آدرس یه جا رو بهت بدم از اون جا بگیر سالمه من خودم دارم بازی می کنم...

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
دوستان یک سوال تو التیمیت تیم یک جا هست 12 تا کار کنی یک گلد پک میده؟
یک جا نوشته chenge cerest ? این چیه؟
یکی دیگه هم زده a player list to action house این هم بگید مرسی
آرم باشگاهت رو عوض کن. همون Badge منظورشه

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
بچه ها کیفیت دیسک ها فوق العاده اومده پایین ! من این چند وقته هرچی بازی خریدم به مشکل خوردم .... پس تو خریدن دقت کنید.
راستی این بازی رو میشه آپدیت آفلاین کرد ؟ اگه میشه چجوری؟ خیلی ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر